Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

βρε γιωργο cj για γραψε τι πιεση δουλευεις εσυ γιατι το φιλαρακι μου θα με τρελανει με την πιεση....εγω τελικα 1.6 ο αλλος 1.94...θα μου ανεβει η πιεση χαχαχ....

Θα σε γελάσω.... Over 1.8 αν δεν κάνω λάθος.... :)

οπως λεει οι καμερες ειναι για παρακολουθηση κυκλοφοριας και ο νομος απαγορευει την χρηση των καμερων για επιβολη προστιμων εκτος και εαν ειναι φωτογραφικα ρανταρ...τα οποια δεν εχουν και φιλμ....

Άρα όλοι παμε τάπα.....;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ε ναι, νταξει δυσκολο να βρεις στις μερες μας τετοιο καρο ψιλο μαμα ε και δν εχασα ευκαιρια.. :rolleyes:

Ειναι ωραια αυτοκινητα, τι ανοιγμα κανατε γιαννη;

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=23758&st=1700

bre παιδια εσεις απο αθηνα για καντε μια ερωτηση στους τουρμπιναδες....η κο4 γινεται υβριδικη ???η παιρνει καμια μοντα πανω της για βελτιωση???

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ωραια αυτοκινητα, τι ανοιγμα κανατε γιαννη;

Ηθελε σταση αλλα δεν... δευτερες πατησαμε αλλα εφυγε λιγο πιο νωρις αλλα δεν το εκοψα και πιστευω κλασικα ειχε 1η μεσα να ειναι στο Vtec του. Οσα χιλιομετρα και να ανεβαιναμε δν μπορουσα να τον μαζεψω ειχαμε κλειδωσει εκει στα 3 κενα.Μετα μου πε για βγαλμενο καταλυτη και οτι φοραγε και φιλτρο :puppeh:, καλο παλικαρι btw. Αν σοβαρευτω και φορεσω κανα προγραμμα καποια στιγμη πιστευω θα ειναι τελειως διαφορετικα τα πραματα.193 αλογα βγαζουνε αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Χθες πατησα με ενα Bravo... Εγω διπλος κ με αρκετουτσικα ψωνια αυτος μονος. Ρολλ 60-70.. Φ.Ε ηταν το Bravo κ πηγαιναμε ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΖΙ! Αυτα μαμα νομιζω 150 ειναι... Μπορει να ειχε κ προγραμμα αλλα δν νομιζω γτ θα ανοιγε!

Link to comment
Share on other sites

Ηθελε σταση αλλα δεν... δευτερες πατησαμε αλλα εφυγε λιγο πιο νωρις αλλα δεν το εκοψα και πιστευω κλασικα ειχε 1η μεσα να ειναι στο Vtec του. Οσα χιλιομετρα και να ανεβαιναμε δν μπορουσα να τον μαζεψω ειχαμε κλειδωσει εκει στα 3 κενα.Μετα μου πε για βγαλμενο καταλυτη και οτι φοραγε και φιλτρο :puppeh:, καλο παλικαρι btw. Αν σοβαρευτω και φορεσω κανα προγραμμα καποια στιγμη πιστευω θα ειναι τελειως διαφορετικα τα πραματα.193 αλογα βγαζουνε αυτα.

Κοκκινο ηταν;

Ωραια πατηματα αυτα με τα honda. :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλικό πάτημα με το micra μου και ενώς φίλου το corsa.

1.4 90 αλογάτα το corsa,1.2 80(?) αλογάτα το micra.

2 κάβαλοι και οι 2.

Απο στάση πετάγομαι 1 μπροστά,δευτέρα μου έρχεται στην πόρτα μου,μέχρι σπασμένες 3 ήμουν 1 άμαξι μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτη παικτηκε στο νησι με το γκολφ των 520 και το ιμπρεζα παλι 510 κατι...απτον ηχο φαινεται μονο ποιος ειναι μπροστα και ποιος πισω εν αντιθεση με αυτα που λενε οι παρευρισκομενοι....τα σουμπαρου εχουν ξεχωριστο ηχο σαν μποχτερ κινητηρες....επισης ο δικος μας ειναι με τα ασπρα φωτα και δουλευε τοτε με 1.9 πιεση αντι 2.5 που ειναι το κανονικο του...αλλα λογω εντασης την εκανε την κοντρα και ετσι...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Χθες πατησα με ενα Bravo... Εγω διπλος κ με αρκετουτσικα ψωνια αυτος μονος. Ρολλ 60-70.. Φ.Ε ηταν το Bravo κ πηγαιναμε ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΖΙ! Αυτα μαμα νομιζω 150 ειναι... Μπορει να ειχε κ προγραμμα αλλα δν νομιζω γτ θα ανοιγε!

150 ειναι αλλα εχουνε και επιλογη σπορ στην καμπινα και φτανουνε τα 160+ αν δεν κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites

εδώ ένας έξυπνος στην βέροια με subaru imbreza 1.6 T πιστεύει ότι έχει το αμάξι και ότι μπορεί να με περάσει.

Παντού θα έχει κολιμενους...;)

Link to comment
Share on other sites

εδώ ένας έξυπνος στην βέροια με subaru imbreza 1.6 T πιστεύει ότι έχει το αμάξι και ότι μπορεί να με περάσει.

Παντού θα έχει κολιμενους...;)

Σκιστον!!!!

Link to comment
Share on other sites

εδώ ένας έξυπνος στην βέροια με subaru imbreza 1.6 T πιστεύει ότι έχει το αμάξι και ότι μπορεί να με περάσει.

Παντού θα έχει κολιμενους... ;)

2ερες 60 αν έχει τα balls :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ανοιγμα με civic(τα παλια δεν ξερω πως λεγετε το μοντελο.Νομιζω ηταν μαμα 160 αλογα αυτα).Μολις πηγα να τον περασω την στιγμη που ημουν διπλα του αρχισε να παταει οποτε πατησα και εγω.ανοιξαμε απο τα 140 περιπου μεχρι 210 και το πολο ηταν μπροστα.Μετα εγω ειχα αλλο αυτοκινητο στην λωριδα μου και φρεναρα αναγκαστικα.Νομιζω οτι σταθηκα καλα.Τι λετε και εσεις?

Υ.Γ δεν εχω εμπειρια απο ανοιγματα.Ουσιαστικα ηταν το πρωτο μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ανοιγμα με civic(τα παλια δεν ξερω πως λεγετε το μοντελο.Νομιζω ηταν μαμα 160 αλογα αυτα).Μολις πηγα να τον περασω την στιγμη που ημουν διπλα του αρχισε να παταει οποτε πατησα και εγω.ανοιξαμε απο τα 140 περιπου μεχρι 210 και το πολο ηταν μπροστα.Μετα εγω ειχα αλλο αυτοκινητο στην λωριδα μου και φρεναρα αναγκαστικα.Νομιζω οτι σταθηκα καλα.Τι λετε και εσεις?

Υ.Γ δεν εχω εμπειρια απο ανοιγματα.Ουσιαστικα ηταν το πρωτο μου.

Έχασες κ εσυ την παρθενια σου Λευτέρη :p .. Καλη συνέχεια πλεον στα πατήματα :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Έχασες κ εσυ την παρθενια σου Λευτέρη :p .. Καλη συνέχεια πλεον στα πατήματα :roadrage:

Χαχαχα.και μακαρι ολα να εχουν το ιδιο αποτελεσμα με αυτο :cool:
Link to comment
Share on other sites

εχθες λευκή alfa romeo 159 Tbi (όμορφη) παω χαλαρά με περνάει μετά τον φτάνω κάνω να τον περάσω σιγά με καμία 100 το πατάει

στα 120 το παταω με τετάρτη τσουφ παρτα.... μικρό κόντρες κάνουμε τώρα λόγο κρίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.