Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

το 106 αν κρινω απο το λιγο που πεταγεται μπροσα η μουρη του,πρεπει να ειναι το 1ο που εβγαλε το 1993.Κυβικα δεν λες ομως και αλογα.Το 1.100 με τα 60 αλογα ειναι η' καποιο δοαφορετικο.

 

Το Altea παλι τι μοτερ εχει???Μπας και ειναι το 1.600cc το ατμοσφαιρικο???

 

Κανω λαθος η' το altea στο βιντεακι αφηνει γκαζι οταν περναει μπροστα και φρεναρει???

 

Δεν θα επρεπε πριν αρχισει η κοντρα η' και κατα την διαρκεια αυτης,να τραβαει καποιος και τα 3 αμαξια για να πιστουμε για το αληθες της κοντρας?

 

Τελος το αμαξι μεσα απο το οποιο εγεινε η καταγραφη αυτης κοντρας.....τι μαρκα και μοντελο ειναι,γιατι το μονο που καταλαβα ειναι ενα ηχοσυστημα στο οποιο πρεπει επειγοντως να αλαχθουνε τα τουητερακια του μιας και τσιριζουνε υπερβολικα!!!.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα.. Για σκεφτείτε το κάποιοι...

Γυμνοί στο κάθισμα! Γιατί όχι ;; Δεν κατάλαβα;;

Και μόλις τους πατήσεις 1,2 καπό τελοςπάντων, τα πιάνεις ζωντανά κ τους τα δείχνεις άμα λάχει.. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλό δεν λέω αλλά φαντάσου τι μαστίγωμα θα τρώει από τον αέρα. Κάνε το λίγο εικόνα.......χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

το 106 αν κρινω απο το λιγο που πεταγεται μπροσα η μουρη του,πρεπει να ειναι το 1ο που εβγαλε το 1993.Κυβικα δεν λες ομως και αλογα.Το 1.100 με τα 60 αλογα ειναι η' καποιο δοαφορετικο.

 

Το Altea παλι τι μοτερ εχει???Μπας και ειναι το 1.600cc το ατμοσφαιρικο???

 

Κανω λαθος η' το altea στο βιντεακι αφηνει γκαζι οταν περναει μπροστα και φρεναρει???

 

Δεν θα επρεπε πριν αρχισει η κοντρα η' και κατα την διαρκεια αυτης,να τραβαει καποιος και τα 3 αμαξια για να πιστουμε για το αληθες της κοντρας?

 

Τελος το αμαξι μεσα απο το οποιο εγεινε η καταγραφη αυτης κοντρας.....τι μαρκα και μοντελο ειναι,γιατι το μονο που καταλαβα ειναι ενα ηχοσυστημα στο οποιο πρεπει επειγοντως να αλαχθουνε τα τουητερακια του μιας και τσιριζουνε υπερβολικα!!!.

Πάντως πολύ 2α 65 παίζει....

Link to comment
Share on other sites

Το altea ειναι μπροστα μετα κοβει γιατι παρακατω απο 3 λωριδες γινονται 2 και ηδη ειναι πολλα τα μετα που εχουν πατησει, αφηνει γκαζι λογικα

Link to comment
Share on other sites

Το αλτεα δεν αφησε,εκανε αλλαγη και μουλαρωσε.

Αν ειχε αφησει γκαζι και ερχομουν με 200 δεν θα τον μαζευα τοσο αργα.

1.4 tsi 122hp το αλτεα.

Link to comment
Share on other sites

Η βράδυα ξεκίνησε με την μπέμπα για φαγήτο στην γλύφαδα,με κολλημένο το στροφόμετρο στις 7.500 ανεβοκατεβαίναμε παραλιακή αλλά τζίφος,νέκρα το βράδυ.

 

Επίστροφη γυρω στης 1 στο I wash my car για μια πολυ σωστή περιποιηση(κεράκι,πλαστικα κλπ).

Κατά της 2.30 έσκασε μεσα ενα Mitsubishi Galant 2.0 150 hp v6 24v.

 

Πιάσαμε την κουβέντα,πένα το αμάξι,χαβαλές τύπος,μου τα χάλασε λιγο ομως λεγωντας:

 

Σε πάτημα με 20vt audi a4 σε κάθε ταχύτητα μου του ανοιγα 3 αμάξια....

 

Εκεί ψήθηκε κατευθειαν το πάτημα.

Το παιδί επέμενε οτι δεν είχε κανενα νοημα,αλλά εγώ ηθελα να δοκιμάσω.

Πάμε λοιπον:

 

Το Passat 2καβαλο,ντυμμένο με ρεζέρβα και κάτι πράγματακια πισω,το mitsu 1κάβαλο.

 

3ες 100 ζήτησε,3ές 100 πήγαμε.

 

Μέχρι τα 160 που αφήναμε το Mitsu ήταν 2.5 αμάξια μπροστά.

 

Ζήτησε να πάμε και απο στάση.

 

Στάση φανάρι λοιπον,μέχρι τα 100 που αφήσαμε ήμουν μισο αμάξι πισω.

 

Πάτημα στην επιστρόφη με Opel astra 1.6,εξατμιση ακουγα τουλαχιστον,2καβαλος εγω.

Ηρθε απο πισω μου και μου κολλησε,έκανα kickdown και στα 150 είχα φυγει αρκετά.

 

 

 

Υ.Γ Τρομάζω να σκεφτώ την πέμπτη που θα πάω σώβρακο 1καβαλος και ετοιμόπολεμος.

Y.Γ2 Επειδή ο Passatoukos γράφει μονο real κοντρες και δεν φοβαται να γράψει οτι εφαγε 8 κολώνες,οποιαδήποτε αμφισβήτηση υπάρχει διαθεσιμο βιντεο που δεν ανεβαινει λογω πινακιδων.

 

 

Kiss 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Η βράδυα ξεκίνησε με την μπέμπα για φαγήτο στην γλύφαδα,με κολλημένο το στροφόμετρο στις 7.500 ανεβοκατεβαίναμε παραλιακή αλλά τζίφος,νέκρα το βράδυ.

 

Επίστροφη γυρω στης 1 στο I wash my car για μια πολυ σωστή περιποιηση(κεράκι,πλαστικα κλπ).

Κατά της 2.30 έσκασε μεσα ενα Mitsubishi Galant 2.0 150 hp v6 24v.

 

Πιάσαμε την κουβέντα,πένα το αμάξι,χαβαλές τύπος,μου τα χάλασε λιγο ομως λεγωντας:

 

Σε πάτημα με 20vt audi a4 σε κάθε ταχύτητα μου του ανοιγα 3 αμάξια....

 

Εκεί ψήθηκε κατευθειαν το πάτημα.

Το παιδί επέμενε οτι δεν είχε κανενα νοημα,αλλά εγώ ηθελα να δοκιμάσω.

Πάμε λοιπον:

 

Το Passat 2καβαλο,ντυμμένο με ρεζέρβα και κάτι πράγματακια πισω,το mitsu 1κάβαλο.

 

3ες 100 ζήτησε,3ές 100 πήγαμε.

 

Μέχρι τα 160 που αφήναμε το Mitsu ήταν 2.5 αμάξια μπροστά.

 

Ζήτησε να πάμε και απο στάση.

 

Στάση φανάρι λοιπον,μέχρι τα 100 που αφήσαμε ήμουν μισο αμάξι πισω.

 

Πάτημα στην επιστρόφη με Opel astra 1.6,εξατμιση ακουγα τουλαχιστον,2καβαλος εγω.

Ηρθε απο πισω μου και μου κολλησε,έκανα kickdown και στα 150 είχα φυγει αρκετά.

 

 

 

Υ.Γ Τρομάζω να σκεφτώ την πέμπτη που θα πάω σώβρακο 1καβαλος και ετοιμόπολεμος.

Y.Γ2 Επειδή ο Passatoukos γράφει μονο real κοντρες και δεν φοβαται να γράψει οτι εφαγε 8 κολώνες,οποιαδήποτε αμφισβήτηση υπάρχει διαθεσιμο βιντεο που δεν ανεβαινει λογω πινακιδων.

 

 

Kiss 

σε παω ρε μπαγκασα,δεν το βαζεις κατω με τιποτα.Το αμαξακι σου δεν το λυπασαι λιγακι, με τοσες κοντρες θα το ξεπριτσινωσεις στο τελος...

Link to comment
Share on other sites

σε παω ρε μπαγκασα,δεν το βαζεις κατω με τιποτα.Το αμαξακι σου δεν το λυπασαι λιγακι, με τοσες κοντρες θα το ξεπριτσινωσεις στο τελος...

Απλα αυτο το αμαξι για μενα ηταν ονειρο,ενδεικτικα για να καταλαβεις του εχω κανει 46.000 σε 1 χρονο και 4 μηνες.

Και οσο μπορω θα το ευχαριστιεμαι:D

Παμε και μια φωτο με την διαφορα στο πατημα απο σταση.bytu5u7y.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προ ωρας βγαινω εθνικη απο τη γεφυρα της βαρυμποπης με φορα προς κεντρο και στον παραλληλο κολλαει πισω μου ενας με ξενον.. Ειμαι με τριτη γεμιζω στην εισοδο της εθνικης και ειμαι αριστερη(5η) ερχεται κ κολλαει απο πισω, κατεβαζω τεταρτη και μπαινω μεσαι κ μετα παλι αριστερη να δω με τι ειναι.. Ειναι ενα slk 200 (07-08) και ειμαι με 4η στις 4.500 αυτος γκαζωμενος με αριστερο φλας και γω κολλουσα προφυλακτηρες , δεν ελεγε να ξεφυγει δεν ελεγε ομως να παει και δεξια συνεχε το κυνηγι για καμποσο και εκοψα γιατι εφτασα στην εξοδο μου.. Εγω με polo tsi φιλτρο-τελικο

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by Andreas95
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προ ωρας βγαινω εθνικη απο τη γεφυρα της βαρυμποπης με φορα προς κεντρο και στον παραλληλο κολλαει πισω μου ενας με ξενον.. Ειμαι με τριτη γεμιζω στην εισοδο της εθνικης και ειμαι αριστερη(5η) ερχεται κ κολλαει απο πισω, κατεβαζω τεταρτη και μπαινω μεσαι κ μετα παλι αριστερη να δω με τι ειναι.. Ειναι ενα slk 200 (07-08) και ειμαι με 4η στις 4.500 αυτος γκαζωμενος με αριστερο φλας και γω κολλουσα προφυλακτηρες , δεν ελεγε να ξεφυγει δεν ελεγε ομως να παει και δεξια συνεχε το κυνηγι για καμποσο και εκοψα γιατι εφτασα στην εξοδο μου.. Εγω με polo tsi φιλτρο-τελικο

Sent from my iPad using Tapatalk

 

To συγκεκριμενο slk είναι 180 αλογα και δεν εχει καμια επαφή με το 90ρι πολο.

Σκεψου οτι το 163 slk του κολλητου μου ρίχνει 3-4 αμάξια σε 1.2 105 hp.

 

Απλά δεν πατουσε :p

Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμενο slk είναι 180 αλογα και δεν εχει καμια επαφή με το 90ρι πολο.

Σκεψου οτι το 163 slk του κολλητου μου ρίχνει 3-4 αμάξια σε 1.2 105 hp.

Απλά δεν πατουσε :p

Ρε φιλε ηταν αριστερη με αριστερο φλας αναμμενο και αναβε μεγαλη σκαλα οταν πεταγοταν καποιος μπροστα.. Τωρα δε ξερω τι επαιζε παντως μια χαρα φαινοταν να πατουσε απο αυτες τις αντιδρασεις ! Τωρα κ γω τον περιμενα να χε φυγει

Sent from my iPad using Tapatalk

(Του >05 το slk)*

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαι με τα 163 να ηταν αντρεα σαν αμάξια δεν εχετε επαφή.

Ειδικά σε 100+χιλιομετρα,και οχι σε πρώτες δευτερες.

Σε αυτο δε διαφωνουμε, εννοειται, απλα σου περιγραφω με καθε ειλικρινια το σκηνικο(με καθε επιφυλαξη να φαω κραξιμο :Ρ).. Τι μπορει να εφταιγε τι μπορει να επαιξε δε το ξερω! Just sayin'

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κλαιν σε πιστευω,με τον κάθε οδηγό μπορείς να το φέρεις το πιο κουλο αποτέλεσμα,απλα επειδή το θεμα slk το ξερω καλά,για αυτο σου απαντησα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να παλευεις να πάς διακοπές με την παρέα χαλκιδική να ευχαριστηθείς διαδρομή και πατήματα και να κλείνεις εισητήρια για ικαρία...

 

Έιναι κανεις απο εκεί?εχει κανα δρομο της προκοπής?

 

Δεν θα το επιχειρούσα στη θέση σου, γιατί τα μπλε ανθρωπάκια είναι έξω κάθε μέρα και περιμένουν τα "λαυράκια'.. ειδικά τις βραδινές ώρες..!! :girl_devil:

Link to comment
Share on other sites

Πάτημα με clk kompressor cabrio (c208) 2καβαλοι και οι δύο από φανάρι..1η μαζί..2ρα ένα καπό πίσω εγώ..3η 1,5 αμάξι μπροστά αυτός..μετά κόψαμε γιατί είχε κόκκινο φανάρι.. Χρηστάρα άμα ανέβεις Θεσσαλονίκη/Χαλκιδική ψησου να δοκιμάσουμε..ντυμένοι φουλ..

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια καλησπέρα. Το πάτημα έγινε. Ξήλωσα ρεζέρβα γρύλους πυροσβεστήρα φαρμακείο άδειασα ντουλαπάκι έβγαλα προσκέφαλο συνοδηγού και τα πίσω καθίσματα(κατούρησα άδειασα εντερακι κουρεύτηκα έκοψα νύχια).

Με είπε να ανοίξουμε από 2ες με 60χλμ.

Αποτέλεσμα: 2ες πηγαίναμε μαζί, αλλαγή 3η άνοιγα αργούτσικα και σταθερά μέχρι τελείωμα τετάρτης εγώ μπροστά. 

Η μούρη του ήταν στην ευθεία με τις πίσω ρόδες μου. 

Είπα και μια από στάση αλλά δεν ήθελε.(να πω την αλήθεια από στάση θα με είχε λόγο βάρους.....ξεκολλάει πιο γρήγορα).

Το αυτοκίνητο είναι τελικά 2000κυβ με το μοτέρ που φορούσαν τα περιπολικά. Φίλτρο χταπόδι ολόσωμη εξατμ. μπεκ ρυθμιστή πίεσης βενζ. αντλια βενζ. και προγραμμα.

 

Κουτσομπολιά: Έλεγε ότι με έχει και με την όπισθεν.

 

Εκτίμηση δική μου: Πολύ σαματάς για το τπτ. σαν μαμα 8βαλβιδο ραλακι με groupN εξατμιση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια καλησπέρα. Το πάτημα έγινε. Ξήλωσα ρεζέρβα γρύλους πυροσβεστήρα φαρμακείο άδειασα ντουλαπάκι έβγαλα προσκέφαλο συνοδηγού και τα πίσω καθίσματα(κατούρησα άδειασα εντερακι κουρεύτηκα έκοψα νύχια).

Με είπε να ανοίξουμε από 2ες με 60χλμ.

Αποτέλεσμα: 2ες πηγαίναμε μαζί, αλλαγή 3η άνοιγα αργούτσικα και σταθερά μέχρι τελείωμα τετάρτης εγώ μπροστά. 

Η μούρη του ήταν στην ευθεία με τις πίσω ρόδες μου. 

Είπα και μια από στάση αλλά δεν ήθελε.(να πω την αλήθεια από στάση θα με είχε λόγο βάρους.....ξεκολλάει πιο γρήγορα).

Το αυτοκίνητο είναι τελικά 2000κυβ με το μοτέρ που φορούσαν τα περιπολικά. Φίλτρο χταπόδι ολόσωμη εξατμ. μπεκ ρυθμιστή πίεσης βενζ. αντλια βενζ. και προγραμμα.

 

Κουτσομπολιά: Έλεγε ότι με έχει και με την όπισθεν.

 

Εκτίμηση δική μου: Πολύ σαματάς για το τπτ. σαν μαμα 8βαλβιδο ραλακι με groupN εξατμιση.

απο σταση θα τον ειχες παλι σαν πιο βαρυς σπινιαρεις λιγοτερο στα αλογα που ειστε!οταν τα ελεγα.....!!!!σκεψου τι θα του εκανες αν ηταν 1800αρι οπως ειχες πει!

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απο σταση θα τον ειχες παλι σαν πιο βαρυς σπινιαρεις λιγοτερο στα αλογα που ειστε!οταν τα ελεγα.....!!!!σκεψου τι θα του εκανες αν ηταν 1800αρι οπως ειχες πει!

 

Ναι έχεις δίκιο!

Καλή φάση πάντως. Μόλις βάλω ξανά πρόγραμμα θέλω ένα μαμά gti manual kai dsg να τρέξω να δω τι και πως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο!

Καλή φάση πάντως. Μόλις βάλω ξανά πρόγραμμα θέλω ένα μαμά gti manual kai dsg να τρέξω να δω τι και πως.

παλι μπροστα θα εισαι με ενα σωστο προγραμμα.υποψιν οτι εσυ ησουν μαμα κ αυτος δευτερο σταδιο κ 150 κιλα ελαφρυτερος κ 600 κυβικα πανω απο σενα...εεεε???ακουγεται καλα εεε????για να μην σου πω οτι αν παταγατε χειμωνα θα ησουν 1,5 κενο μπροστα..

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παλι μπροστα θα εισαι με ενα σωστο προγραμμα.υποψιν οτι εσυ ησουν μαμα κ αυτος δευτερο σταδιο κ 150 κιλα ελαφρυτερος κ 600 κυβικα πανω απο σενα...εεεε???ακουγεται καλα εεε????για να μην σου πω οτι αν παταγατε χειμωνα θα ησουν 1,5 κενο μπροστα..

Για τα gti λες;;;....μπροστά με προγραμμα;;;;.. Πολύ πιθανό να είμαι...!!!!Ναι ακούγεται καλά. Η ροπή τελικά αντιστάθμισε την διαφορά βάρους;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια καλησπέρα. Το πάτημα έγινε. Ξήλωσα ρεζέρβα γρύλους πυροσβεστήρα φαρμακείο άδειασα ντουλαπάκι έβγαλα προσκέφαλο συνοδηγού και τα πίσω καθίσματα(κατούρησα άδειασα εντερακι κουρεύτηκα έκοψα νύχια).

Με είπε να ανοίξουμε από 2ες με 60χλμ.

Αποτέλεσμα: 2ες πηγαίναμε μαζί, αλλαγή 3η άνοιγα αργούτσικα και σταθερά μέχρι τελείωμα τετάρτης εγώ μπροστά.

Η μούρη του ήταν στην ευθεία με τις πίσω ρόδες μου.

Είπα και μια από στάση αλλά δεν ήθελε.(να πω την αλήθεια από στάση θα με είχε λόγο βάρους.....ξεκολλάει πιο γρήγορα).

Το αυτοκίνητο είναι τελικά 2000κυβ με το μοτέρ που φορούσαν τα περιπολικά. Φίλτρο χταπόδι ολόσωμη εξατμ. μπεκ ρυθμιστή πίεσης βενζ. αντλια βενζ. και προγραμμα.

Κουτσομπολιά: Έλεγε ότι με έχει και με την όπισθεν.

Εκτίμηση δική μου: Πολύ σαματάς για το τπτ. σαν μαμα 8βαλβιδο ραλακι με groupN εξατμιση.

Αν το αστρα ηταν σωστο μοτερ-προγραμμα-ειναι μπροστα.

Και ειδικα σε χιλιομετρα 200+ που η ατμοσφαιρα στροφαρει.

Μπραβο εννοειται για την νικη.

Ψηλα η σημαια του VAG GROUP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοντρίτσα με mazda mx-5 το καινούριο. Τον πετυχα δυτικα στην Θεσσαλονικη στο φαναρι μετα το media markt. Κατευ8υνση προς Αθηνα. Απο στάση λοιπόν μεχρι και την 2α ηταν πολύ κοντα μου σε σημειο που με αγχωσε (θυμηθηκα αυτό που με είπε ο πασατουκος για το στροφαρισμα της ατμοσφαιρας) , εχασα αλλαγη σε 3η με περασε ενα καπο. Κουμπωσα 3η (με το ποδι κλωτσια εφαγε για να μπει) ταταρτες ημουν μια κολωνα μπροστα.Οταν κατεβασα το παραθυρο να ρωτησω πόσα κυβικά και τετοια δεν γυρισε καν το κεφαλι να με κοιταξει. ενα κοκκινο με δυο μπούκες δεξια αριστερα. 

Edited by alexandr.OS
Link to comment
Share on other sites

Ωραια μερα η σημερινη....

Ξεκινησε με φαι στα mc donalds.....

Συνεχισε με καυλ#ντα στο κεντρο....

Βουλιαγμενης,παιχτηκε μαλακια με περιπολικο.

Σημα δεξια,κανα 5 λεπτο κραξιμο και προσαγωγη στο τμημα.

Μπηκαμε και σε περιπολικο.

Σε 10 λεπτακια την καναμε απο κει (ειπα στην μπατσινα να βγαλουμε selfie αλλα μου ειπε σεμνααααα).

Φυγαμε λοιπον να συναντησουμε 4-5 γνωστους με τα πλεον γνωστα gtr 1000++++ hp-2 bmw,audi ttrs

Απο μαυρη φυγαμε για ribas....

Διαδρομη κολαση.....

Δεν θα πω τίποτα,υποσχομαι βιντεο απο σταση με το gtr.....ηδονη....

Μετα πηγαμε κεντρο για βρωμικο....

Επιστροφη απο ευελπιδων,γυαλι ο δρομος,δεν ισιωνε πουθενα η μπεμπα.

Αλλα η ελληνικη αστυνομια ηταν παρων.

1 ωρα αναμονη,700 ευρουλακια και ξυλωμα ολα.

Ωραιο βραδυ ομως....

Ημουν παρεα με τον καταραμενο με το evo,του πα να πατησουμε,δεν παταγε σταση.....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κοντρίτσα με mazda mx-5 το καινούριο. Τον πετυχα δυτικα στην Θεσσαλονικη στο φαναρι μετα το media markt. Κατευ8υνση προς Αθηνα. Απο στάση λοιπόν μεχρι και την 2α ηταν πολύ κοντα μου σε σημειο που με αγχωσε (θυμηθηκα αυτό που με είπε ο πασατουκος για το στροφαρισμα της ατμοσφαιρας) , εχασα αλλαγη σε 3η με περασε ενα καπο. Κουμπωσα 3η (με το ποδι κλωτσια εφαγε για να μπει) ταταρτες ημουν μια κολωνα μπροστα.Οταν κατεβασα το παραθυρο να ρωτησω πόσα κυβικά και τετοια δεν γυρισε καν το κεφαλι να με κοιταξει. ενα κοκκινο με δυο μπούκες δεξια αριστερα. 

1800 ηταν κ δεν εχει να κανει με το στροφαρισμα μην τρελαθω τωρα οτι το ατμοσφαιρικο στροφαρει καλυτερα απο το υπερτροφοδοτουμενο!!!!απλα ειναι πισωκουνα κ ξεκιναει πολυ καλυτερα με πολυ λιγοτερες απωλειες προσφυσης απ οτι ενα μπροστοκινητο.

keep donate tea!!!!

Ωραια μερα η σημερινη....

Ξεκινησε με φαι στα mc donalds.....

Συνεχισε με καυλ#ντα στο κεντρο....

Βουλιαγμενης,παιχτηκε μαλακια με περιπολικο.

Σημα δεξια,κανα 5 λεπτο κραξιμο και προσαγωγη στο τμημα.

Μπηκαμε και σε περιπολικο.

Σε 10 λεπτακια την καναμε απο κει (ειπα στην μπατσινα να βγαλουμε selfie αλλα μου ειπε σεμνααααα).

Φυγαμε λοιπον να συναντησουμε 4-5 γνωστους με τα πλεον γνωστα gtr 1000++++ hp-2 bmw,audi ttrs

Απο μαυρη φυγαμε για ribas....

Διαδρομη κολαση.....

Δεν θα πω τίποτα,υποσχομαι βιντεο απο σταση με το gtr.....ηδονη....

Μετα πηγαμε κεντρο για βρωμικο....

Επιστροφη απο ευελπιδων,γυαλι ο δρομος,δεν ισιωνε πουθενα η μπεμπα.

Αλλα η ελληνικη αστυνομια ηταν παρων.

1 ωρα αναμονη,700 ευρουλακια και ξυλωμα ολα.

Ωραιο βραδυ ομως....

Ημουν παρεα με τον καταραμενο με το evo,του πα να πατησουμε,δεν παταγε σταση.....

αφου δε σας πηγαινε απο την αρχη..!!!700 ευρω κ ξυλωμα για τι παραβαση ρε???

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.