Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

χαχαχα Αυτο θα ελεγα!

Χωρις πλακα, mpoukou22, με ενα 140αρι θα ηθελα πολυ να σε δω.. Απο τα ανοιγματα σου βλεπω οτι καθεσαι πολυ καλα απεναντι σε κατα πολυ δυνατοτερα και θα ηταν πολυ ενδοιαφερον ενα τετοιο πατημα...

Να το χαιρεσαι οπως κ να εχει, ειναι διαμαντι αυτο το μοτερ!

να'σαι καλα φιλε μου.

οντως πολυ καλο μοτερ και με το φπε εχει μεταμορφωθει που καμια φορα με ξαφνιαζει και εμενα

Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα τωρα μερικα βιντεο σου.. Υπαρχει καποιο αμαξι που να μην τα δοκιμασες? :p

Το αλλο το βιντεο γαμ@το.. εκει π σε λεει ο αλλος κοψε κοψε.. θα Κοψωωωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα τωρα μερικα βιντεο σου.. Υπαρχει καποιο αμαξι που να μην τα δοκιμασες? :p

Το αλλο το βιντεο γαμ@το.. εκει π σε λεει ο αλλος κοψε κοψε.. θα Κοψωωωωω!!!

χαχαχαχαχα.εχω δοκιμασει με μερικα :p

καλα τοτε ειχα σκασει στο γελιο

Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα τωρα μερικα βιντεο σου.. Υπαρχει καποιο αμαξι που να μην τα δοκιμασες? :p

Το αλλο το βιντεο γαμ@το.. εκει π σε λεει ο αλλος κοψε κοψε.. θα Κοψωωωωω!!!

Ποιο ειναι αυτο???

O mpoukou ειναι πολυ μαχημος στην κατηγορια αυτη...που εινα ικαι ενα κλικ πανω!

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν ειμαι της ευθειας... αλλα 2 χρονια εκπαιδευση με Ματιζ ( εκπαιδευση οχι αστεια) μου τα ακυρωνει τωρα το

ESP!!!! rocket.gifnew_rtfm.gifshockgun.gifnew_killpc.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν ειμαι της ευθειας... αλλα 2 χρονια εκπαιδευση με Ματιζ ( εκπαιδευση οχι αστεια) μου τα ακυρωνει τωρα το

ESP!!!! rocket.gifnew_rtfm.gifshockgun.gifnew_killpc.gifmachinegun.gif

+1000 στις στροφές μαμαμε με την χαμηλη ροπη και την αμεσότητα! αμα είχαμε κ coilovers bye bye ...

πλάκα πλάκα το εσπ επεμβαίνει πολυ ατσουμπαλα ...(δεν ξέρω ίσως φταίει οτι έχω κάνει κ αλλαγή τα μπροστά λάστιχα-πίσω) πολύ υπερστροφη!!

Edited by xristos/red tornado
Link to comment
Share on other sites

ναι ε? δεν ξερω απο οτι εχω δει στα βιντεο σου τα πας πολυ καλα!!! ειναι και μαουνα το γκολφ σε σχεση με το δικο σου :whistling:

οπως και να εχει ωταν ειμαι Αθηνα θα σου Πμ και αμα εχουμε διαθεση τα λεμε :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ναι ε? δεν ξερω απο οτι εχω δει στα βιντεο σου τα πας πολυ καλα!!! ειναι και μαουνα το γκολφ σε σχεση με το δικο σου :whistling:

οπως και να εχει ωταν ειμαι Αθηνα θα σου Πμ και αμα εχουμε διαθεση τα λεμε :whistling:

οταν θα ερθεις εγω ειμαι μεσα.

ετσι απο περιεργια να δουμε τι διαφορες εχουνε

Link to comment
Share on other sites

εχθές το βράδυ ήμουν με ένα φίλο που έχει gt , 2 άτομα μέσα με ρεζέρβα και μισό ρεζερβουάρ ,, φοράει πρόγραμμα dp και καταλύτη ,, και μετά μαμά

ανοίγαμε με ότι βρίσκαμε ,, gti vi δήλωνε μαμά , και ανοίξαμε ,, 1 μπροστά μέχρι και την 4η μετά δεν συνεχίσαμε

και η δεύτερη κόντρα με opc ,, πρόγραμμα ανδρεανακης εξάτμιση σκριβανος φίλτρο δεν ξέρω ,,, μας έριξε 2 αυτοκίνητα ?? έκανε όμως το λάθος και άνοιξε το καπό ,, δοχείο με μεθανολη από πεταλούδα και πίσω ,,, εάν δεν το πάταγε το ψεκαστίρι πιστεύω να ήμασταν copy

καλά ήταν ευτυχώς υπάρχουν ακόμα κοντράκιδες

Link to comment
Share on other sites

Ακουστηκε μια ιστοριουλα σε ενα πατημα απο σταση το OPC ξεκινησε με οπισθεν?

Στην Λαρισα νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε τι είχε γράψει ο midkin, παλιότερα, για ένα άνοιγμα;

Ήμουν λιμανακια σήμερα, προσπαθώντας να συνηθισω το αυτοκίνητο μου, με το νέο προγραμμα. Έρχεται από πίσω ένα BMW Ε36, δεν ασχολούμαι, και με περνάει. Ακούγεται δυνατό και αρχίζω να ακολουθώ. Μας πιάνει φανάρι, ψηνομαστε και οι 2 και ξεκινάμε. Ξεκιναω χάλια, λαμπακια κτλ, αλλά και το BMW σπιναρει. Ανοιξαμε από στάση μέχρι μεσαίες τρίτης και περίπου 160 χλμ/ώρα. Πηγαιναμε απολύτως κοπια...

Στο επόμενο φανάρι ρωτάω το παιδί τι μοτέρ φοράει. Μου απαντάει εξακυλινδρο, τον ρωτάω αν εννοεί το 328, με τα 190 άλογα. Μου απαντάει όχι, Μ3 με 286 άλογα!

Πριν αρχίσουν παντως οι αμφισβητιες, πιστεύω πως μετά τα 180 θα μου άνοιγε, λόγω κυβικών. Το ανοιγμα έγινε, δεν το φαντάστηκα. Πλάκα ειχε παντως.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε τι είχε γράψει ο midkin, παλιότερα, για ένα άνοιγμα;

Ήμουν λιμανακια σήμερα, προσπαθώντας να συνηθισω το αυτοκίνητο μου, με το νέο προγραμμα. Έρχεται από πίσω ένα BMW Ε36, δεν ασχολούμαι, και με περνάει. Ακούγεται δυνατό και αρχίζω να ακολουθώ. Μας πιάνει φανάρι, ψηνομαστε και οι 2 και ξεκινάμε. Ξεκιναω χάλια, λαμπακια κτλ, αλλά και το BMW σπιναρει. Ανοιξαμε από στάση μέχρι μεσαίες τρίτης και περίπου 160 χλμ/ώρα. Πηγαιναμε απολύτως κοπια...

Στο επόμενο φανάρι ρωτάω το παιδί τι μοτέρ φοράει. Μου απαντάει εξακυλινδρο, τον ρωτάω αν εννοεί το 328, με τα 190 άλογα. Μου απαντάει όχι, Μ3 με 286 άλογα!

Πριν αρχίσουν παντως οι αμφισβητιες, πιστεύω πως μετά τα 180 θα μου άνοιγε, λόγω κυβικών. Το ανοιγμα έγινε, δεν το φαντάστηκα. Πλάκα ειχε παντως.

μια χαρα τον πηγες τον βαυαρο! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε τι είχε γράψει ο midkin, παλιότερα, για ένα άνοιγμα;

Ήμουν λιμανακια σήμερα, προσπαθώντας να συνηθισω το αυτοκίνητο μου, με το νέο προγραμμα. Έρχεται από πίσω ένα BMW Ε36, δεν ασχολούμαι, και με περνάει. Ακούγεται δυνατό και αρχίζω να ακολουθώ. Μας πιάνει φανάρι, ψηνομαστε και οι 2 και ξεκινάμε. Ξεκιναω χάλια, λαμπακια κτλ, αλλά και το BMW σπιναρει. Ανοιξαμε από στάση μέχρι μεσαίες τρίτης και περίπου 160 χλμ/ώρα. Πηγαιναμε απολύτως κοπια...

Στο επόμενο φανάρι ρωτάω το παιδί τι μοτέρ φοράει. Μου απαντάει εξακυλινδρο, τον ρωτάω αν εννοεί το 328, με τα 190 άλογα. Μου απαντάει όχι, Μ3 με 286 άλογα!

Πριν αρχίσουν παντως οι αμφισβητιες, πιστεύω πως μετά τα 180 θα μου άνοιγε, λόγω κυβικών. Το ανοιγμα έγινε, δεν το φαντάστηκα. Πλάκα ειχε παντως.

ο αλλος με τι τις εβαζε τις ταχυτητες,με το ποδι? :(

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο εκανα ενα πατηματακι.

το πολο φπε χωρις πλατοκαθισματα κ ρεζερβα.η μονη διαφορα απο τα παλιοτερα ανοιγματα ειναι οτι αλλαξα καταλυτη.

το φιεστα φπε καπου στα 140 αλογα.

το παιδι ειχε ενα προβλημα με την ντιζα της 3ης και δεν την επερνε ετσι οπως επρεπε.

βασικα διαφορες ειδαμε.

απο 2ες το πολο ειναι μπροστα ενω απο 1ες γινεται σφαγη με ταση το φιεστα να ειναι μπροστα

απο 1ες οπου δεν μπηκε ποτε η 3η.

απο 2ες:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ καιρο εκανα ενα πατηματακι.

το πολο φπε χωρις πλατοκαθισματα κ ρεζερβα.η μονη διαφορα απο τα παλιοτερα ανοιγματα ειναι οτι αλλαξα καταλυτη.

το φιεστα φπε καπου στα 140 αλογα.

το παιδι ειχε ενα προβλημα με την ντιζα της 3ης και δεν την επερνε ετσι οπως επρεπε.

βασικα διαφορες ειδαμε.

απο 2ες το πολο ειναι μπροστα ενω απο 1ες γινεται σφαγη με ταση το φιεστα να ειναι μπροστα

απο 1ες οπου δεν μπηκε ποτε η 3η.

απο 2ες:

Μπραβο ρε mpoukou...

keep raving!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.