Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Golf 6 - Led Πίσω Φανάρια.

Recommended Posts

Δείτε και αυτά της TM Tuning. Δεν τα προτείνω, απλά ενημερώνω... ;) Πιστεύω ότι όταν ανάβουν, θυμίζουν αρκετά AUDI (σε Q5 περισσότερο θα έλεγα)...

6593_g6-l-101.jpg

Καλά είναι, αλλά πιο σκούρα όπως του passat θα είναι πιο όμορφα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Το θετικό που βρίσκω εγώ, είναι ότι έχει άλλα LEDs για τα πορείας και άλλα LEDS για τα στοπ. Ενώ τώρα είναι κοινά και απλά ανάβουν πιο έντονα. Πιστεύω όμως ότι σηκώνει βελτίωση ώστε:

1. να ειναι πιο σκούρα (όπως είπατε).

2. να ειναι LED και τα φλας και η όπισθεν/ομίχλης.

3. πιο προτότυπο σχέδιο (όχι να θυμίζει AUDI).

Πιστεύω από το νέο έτος, θα κυκλοφορήσουν και από άλλες εταιρίες (όπως Hella πχ) και θα υπάρχει περιθώριο επιλογής και όχι μονόδρομος... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θετικό που βρίσκω εγώ, είναι ότι έχει άλλα LEDs για τα πορείας και άλλα LEDS για τα στοπ. Ενώ τώρα είναι κοινά και απλά ανάβουν πιο έντονα. Πιστεύω όμως ότι σηκώνει βελτίωση ώστε:

1. να ειναι πιο σκούρα (όπως είπατε).

2. να ειναι LED και τα φλας και η όπισθεν/ομίχλης.

3. πιο προτότυπο σχέδιο (όχι να θυμίζει AUDI).

Πιστεύω από το νέο έτος, θα κυκλοφορήσουν και από άλλες εταιρίες (όπως Hella πχ) και θα υπάρχει περιθώριο επιλογής και όχι μονόδρομος... wink.gif

παιδια κυκλοφορουν στο ε-bay γνησια απο το R αλλα ειναι λιγο ακριβα.

Link to comment
Share on other sites

Τhx. Τα πουλάει ο τελευταίος με 550 Εuro ενώ στην αντιπροσωπία έχουν 682 Euro. Καλή τιμή είναι αλλά περιμένουμε να πέσουν και άλλο οι τιμές.

Παιδια αμα αποφασισεται για group buy ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος αν θα χρειαστουν και ανταπτορες για τα φωτα led γιατι ειδα οτι πουλανε κατι τετοιους στο ε-bay.

post-11248-1264272568,39_thumb.jpg

Edited by MK6
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος αν θα χρειαστουν και ανταπτορες για τα φωτα led γιατι ειδα οτι πουλανε κατι τετοιους στο ε-bay.

nai 8a xreiastoun!! omws an einai na plirwseis 700 eurw gia 2 fanaria file kalytera krata t lefta i vale kati allo k perimene na pesoun oi times k na er8oun k stin ellada

Link to comment
Share on other sites

Το ψήνω άσχημα για τα φανάρια. Κωλολένε! ¶σε που θα πουλήσεις και μούρη! :thumbsup:

Ίσως ψηθώ και εγώ για group buy αν πέσουν και άλλο οι τιμές...

Link to comment
Share on other sites

Το ψήνω άσχημα για τα φανάρια. Κωλολένε! ¶σε που θα πουλήσεις και μούρη! blum.gif

Ίσως ψηθώ και εγώ για group buy αν πέσουν και άλλο οι τιμές...

Παιδιά περιμένω μες τη βδομάδα τα φανάρια ,εκτός απο τους αντάπτορες χρειαζεται και καποια αλλη ρύθμιση για να δουλέψουν?

Edited by MK6
Link to comment
Share on other sites

παιδια ο προφυλακτηρας-μασκα απο το Link που εδωσε ενα παλικαρι πιο πανω για το golf 6 ειναι πολυ μπροστα.επειδη λογικα τα μεταφορικα θα ειναι τσουκτερα αν ενδιαφερεται κανεις αλλος να κανουμε μαζι παραγγελια μου στελνει Pm..

Link to comment
Share on other sites

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p43953_led-taillights-vw-golf-vi---with-led-indicator--black.html

Καλημέρα παιδιά. Για ρίχτε μια ματιά εδώ.. Ωραία δείχνουν, και μάλιστα σε μαύρα

Link to comment
Share on other sites

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p43953_led-taillights-vw-golf-vi---with-led-indicator--black.html

Καλημέρα παιδιά. Για ρίχτε μια ματιά εδώ.. Ωραία δείχνουν, και μάλιστα σε μαύρα

Αυτά πάντως δεν είναι τόσο όμορφα όσο του Golf R20.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά πάντως δεν είναι τόσο όμορφα όσο του Golf R20.

Καλά ναι..σαν του R20 δεν είναι..απλά τα έβαλα για κάποιον που πιθανών να θέλει να βάλει μαύρα φανάρια πίσω και σε σχετικά προσιτή τιμή... ;)

Off Topic

¶ντε να βγάλουν κανένα R look για το 6άρι να τρελαθώ...
Link to comment
Share on other sites

Ας προσθέσω και εγώ ενα λινκ για "ΟΕΜ πίσω Led" (καινούρια όμως) απο έναν πωλητή στη Γερμανία που έχω αγοράσει (αρκετά) και είναι αξιόπιστος+γρήγορος: http://cgi.ebay.de/V...#ht_1082wt_1167

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Guest mitS.O.S.

Παιδιά περιμένω μες τη βδομάδα τα φανάρια ,εκτός απο τους αντάπτορες χρειαζεται και καποια αλλη ρύθμιση για να δουλέψουν?

Τι έγινε...?? τα παρέλαβες...? τα έβαλες...?? καμία φωτογραφία..?

Link to comment
Share on other sites

<br />Τι έγινε...?? τα παρέλαβες...? τα έβαλες...?? καμία φωτογραφία..?<br />
σημερα τα παρελαβα αφου τα γερμανικα μαζι με τα ελληνικα ελτα με γα......... στο περιμενε μες το σαβ/κο πιστευω να τα βαλω οποτε και θα ανεβασω φωτο. Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σημερα τα παρελαβα αφου τα γερμανικα μαζι με τα ελληνικα ελτα με γα......... στο περιμενε μες το σαβ/κο πιστευω να τα βαλω οποτε και θα ανεβασω φωτο.

Περιμένουμε !!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

http://www.dectane.de/product_info.php?info=p43953_led-taillights-vw-golf-vi---with-led-indicator--black.html

Καλημέρα παιδιά. Για ρίχτε μια ματιά εδώ.. Ωραία δείχνουν, και μάλιστα σε μαύρα

Πολύ ωραία φανάρια! Αυτά μάλιστα κάνουν την διαφορά από τα εργοστασιακά και θυμίζουν λίγο της Hella!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία φανάρια! Αυτά μάλιστα κάνουν την διαφορά από τα εργοστασιακά και θυμίζουν λίγο της Hella!

Παιδια τα εβαλα ειναι αψογα αλλα πρεπει να βρω λυση γιατι μου αναβει η ενδειξη της καμενης λαμπας και στο συνεργειο δεν ξερουν τιποτα ως συνηθως

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα εβαλα ειναι αψογα αλλα πρεπει να βρω λυση γιατι μου αναβει η ενδειξη της καμενης λαμπας και στο συνεργειο δεν ξερουν τιποτα ως συνηθως

Φίλε έψαξα σε forum του εξωτερικού και λένε περί κωδικοποίησης. Οπότε θα χρειαστεί να ψάξεις για επιλογή ενργοποίησης των φώτων με την βοήθεια της τελευταίας αυθεντικής έκδοσης του VAG-COM.

Υ.Γ. Βάλε και καμία photo ! :lol:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.