Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

Καλά να περάσετε και να το new_sugkrotima.gif , με προσοχή στους δρόμους. Ελπίζω στην επόμενη να είμαι και εγώ μέσα :D .

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν το Σαββατο θα δωσουν ραντεβου

στο ξενοδοχειο Epirus Palace στις 14.30 και στις 14.45 θα ξεκινησουμε.

Τα μελη των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν την Κυριακη θα δωσουν ραντεβου

στο ξενοδοχειο Epirus Palace στις 09.00 και στις 09.15 θα ξεκινησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν την Κυριακη θα δωσουν ραντεβου

στο ξενοδοχειο Epirus Palace στις 09.00 και στις 09.15 θα ξεκινησουμε.

Δημητρη εχεις μιλησει με κανεναν και σου ειπε για Κυριακη??

Εσυ θα πας απο το Σαββατο τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν την Κυριακη θα δωσουν ραντεβου

στο ξενοδοχειο Epirus Palace στις 09.00 και στις 09.15 θα ξεκινησουμε.

Δημητρη εχεις μιλησει με κανεναν και σου ειπε για Κυριακη??

Εσυ θα πας απο το Σαββατο τελικα?

Γιώργο θα κανονισουμε μαζί και οποιος αλλος ειναι,σου εχω στειλει και το κινιτο μου

Link to comment
Share on other sites

Είναι ότι χειρότερο να έχεις κανονίσει για την εκδρομή, να περιμένεις πότε θα έρθει εκείνο το φοβερό διήμερο και να τρως το ξενέρωμα μερικές μέρες πριν.

Δυστηχώς ανειλημμένη υποχρέωση με κρατάει στην Αθήνα και δεν θα μπορέσω να έρθω Λευκάδα. Κρίμα γιατί χάνω τα καλύτερα :)

Καλά να περάσετε αν και είναι σίγουρο :D

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη εχεις μιλησει με κανεναν και σου ειπε για Κυριακη??

Εσυ θα πας απο το Σαββατο τελικα?

Γιώργο θα κανονισουμε μαζί και οποιος αλλος ειναι,σου εχω στειλει και το κινιτο μου

Γιωργο οπως σου ειπε και ο Αιμιλιος θα ειναι και αυτος.

Θα ειναι και ο Nanos και ο Bobosgt και δεν ξερω και ποιος αλλος.

Εγω θα παω απο Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματικές υποχρεώσεις θα με κρατήσουν μακριά..... fire.gif

Επιφυλάσομαι για την επόμενη εκδρομή

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη με το κομβοι των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν στης 09.00 θα ερθουν και τα

παιδια απο την Φιλιπιαδα που ειναι περιπου 5 αυτοκινητα.

Γιωργο και Αιμιλιε θα σταματησετε Φιλιπιαδα για να ερθετε ολοι μαζι.

Θελετε να σας δωσω καποιο τηλ. απο τα παιδια απο την Φιλιπιαδα?

Link to comment
Share on other sites

Για το σάββατο το πρωί όσα μέλη είναι να ξεκινήσουμε από τα διόδια Ελευσίνας να ναι εκεί στην ώρα τους....Στις 8 να φύγουμε για να απολάυσουμε τη διαδρομή και να μην έχουμε καθυστερήσεις στο πρόγραμμα...

Στην πάτρα που θα συναντηθούμε με μέλη από κει ξέρουμε αν όντωςυπάρχουν στις συμμετοχές και ποιοι είναι?? θα πρέπει να ναι εκεί 09:50 για να περιμένουν εμάς από αθήνα....

όποιος είναι να περιμένει εκεί στο ρίο ας το γράψει εδώ να ξέρουμε ή ίσως ο κοσμάς που ξέρει τις συμμετοχές....

Link to comment
Share on other sites

Καλή εκδρομή σε όλους.

Η συνταγή της καλοπέρασης είναι γνωστή και όσοι δεν την ξέρετε ευκαιρία να την μάθετε.

Ντυθείτε καλά, ιδίως οι κοπέλες, προσοχή στην διαδρομή και θα το ευχαριστηθείτε ;)

Περιμένουμε σχόλια και φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη με το κομβοι των Ιωαννινων που θα ξεκινησουν στης 09.00 θα ερθουν και τα

παιδια απο την Φιλιπιαδα που ειναι περιπου 5 αυτοκινητα.

Γιωργο και Αιμιλιε θα σταματησετε Φιλιπιαδα για να ερθετε ολοι μαζι.

Θελετε να σας δωσω καποιο τηλ. απο τα παιδια απο την Φιλιπιαδα?

Ναι Δημητρη εγινε θα σταματησουμε,στειλε μου σε ΠΜ καποιο τηλ. για να μπορεσω να συνενοηθω.

Link to comment
Share on other sites

Για το σάββατο το πρωί όσα μέλη είναι να ξεκινήσουμε από τα διόδια Ελευσίνας να ναι εκεί στην ώρα τους....Στις 8 να φύγουμε για να απολάυσουμε τη διαδρομή και να μην έχουμε καθυστερήσεις στο πρόγραμμα...

Στην πάτρα που θα συναντηθούμε με μέλη από κει ξέρουμε αν όντωςυπάρχουν στις συμμετοχές και ποιοι είναι?? θα πρέπει να ναι εκεί 09:50 για να περιμένουν εμάς από αθήνα....

όποιος είναι να περιμένει εκεί στο ρίο ας το γράψει εδώ να ξέρουμε ή ίσως ο κοσμάς που ξέρει τις συμμετοχές....

Εγω λέω να ξεκινήσω απο Καλαμάτα κατα της 7 δηλαδή θα είμαι πάτρα κατά της 9. Βολεύει να συναντηθούμε κάπου? Αν ναι δώσε μου διεύθυνση για να το βάλω στο NAVI.

Τι καιρό κάνει πάνω. Εδω και μια ώρα Καλαμάτα βρέχει πολύ.

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Ναι Δημητρη εγινε θα σταματησουμε,στειλε μου σε ΠΜ καποιο τηλ. για να μπορεσω να συνενοηθω.

Γιωργο εμεις θα βρεθουμε ακριβως πριν την εισοδο του τουνελ για το Ακτιο,μετα τα φαναρια.λογικα 10.30,θα σας περιμενουμε η θα μας περιμενετε.

Link to comment
Share on other sites

σπύρο θα είσαι πριν την γέφυρα ρίου-αντιρίου (στην μεγάλη ευθεία)....

εμείς μετά τα διόδια πάτρας θα στρίψουμε δεξιά για την γέφυρα οπότε θα πέσουμε πάνω σου.... ιχιχιχ

Link to comment
Share on other sites

σπύρο θα είσαι πριν την γέφυρα ρίου-αντιρίου (στην μεγάλη ευθεία)....

εμείς μετά τα διόδια πάτρας θα στρίψουμε δεξιά για την γέφυρα οπότε θα πέσουμε πάνω σου.... ιχιχιχ

Τι ώρα? Δεν εχω PMR ρε γαμώτο

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε παιδια.......περιμενουμε νεα απο εσας που εχουn net εκει..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!!

Η εκδρομή μας βρίσκεται σε εξέλιξη και ήδη ... περνάμε πολύ ωραία!!!

Η νύχτα του Σαββάτου είναι μπροστά μας και ... πολλά υποσχόμενη.

Όσοι δεν ήρθατε... χάνετε... αλλά ακόμα και για εσάς θα σας δώσουμε μια γεύση με την απευθείας μετάδοση της εκδήλωσης. Φυσικά μην νομίζετε ότι είμαστε επαγγελματίες αλλά θα κάνουμε ότι μπορούμε για να δείτε ότι περισσότερο γίνεται.

Μπορείτε να δείτε ζωντανά την εκδήλωση από τη κεντρική μας σελίδα www.vwclub.gr την Κυριακή 1 Νοεμβρίου στις 11:20.

Link to comment
Share on other sites

Μαλακια κανατε που ψηφησατε τετοιο δς

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.