Jump to content
SCORPIONS

Passat R-line

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CLYB! ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ PASSAT R-LINE KAI ZHTA PLHROFORIES APO HDH KATOXOYS.

A) TO EXEI AGORASEI KAPOIOS APO ESAS KAI POIA H PROTH GNOMH?(ARGO H GRHGORO ME 122 ALOGA?)

B)POIA H TELIKH TIMH ME XROMA METALIKO KTL KTL??

G)GENIKA PARATEIREITE KAPOIO OPOIODHPOTE EPANALAMBANOMENO PROBLHMA STA PASSAT??

EYXARISTO!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CLYB! ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ PASSAT R-LINE KAI ZHTA PLHROFORIES APO HDH KATOXOYS.

A) TO EXEI AGORASEI KAPOIOS APO ESAS KAI POIA H PROTH GNOMH?(ARGO H GRHGORO ME 122 ALOGA?)

B)POIA H TELIKH TIMH ME XROMA METALIKO KTL KTL??

G)GENIKA PARATEIREITE KAPOIO OPOIODHPOTE EPANALAMBANOMENO PROBLHMA STA PASSAT??

EYXARISTO!

Φιλε Σπυρο,

Α) είχα παραγγείλει το Sportline και μου έρχετε τέλη Σεπτεμβρίου το face lift R-Line οπότε θα σου πω τότε τις εντυπώσεις μου - εάν δεν με έχει προλάβει άλλος.

Β) Ανάλογα τι θα βάλεις. Το μεταλλικό και το περλέ χρώμα κάνει € 540,00

C)Θα δουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Σπυρο,

Α) είχα παραγγείλει το Sportline και μου έρχετε τέλη Σεπτεμβρίου το face lift R-Line οπότε θα σου πω τότε τις εντυπώσεις μου - εάν δεν με έχει προλάβει άλλος.

Β) Ανάλογα τι θα βάλεις. Το μεταλλικό και το περλέ χρώμα κάνει € 540,00

C)Θα δουμε......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ,

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!! Α)ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...

Β)ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ VW ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΗ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗΣ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ.

Γ)ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ........!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ,

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!! Α)ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...

Β)ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ VW ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΗ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗΣ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ.

Γ)ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ........!

Σε ευχαριστώ πολύ. Δώσε μου ένα mail να σου στείλω τον καατάλογο με όλο τον εξοπλισμό που έχω βρεί "εκ των έσω" !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Δώσε μου ένα mail να σου στείλω τον καατάλογο με όλο τον εξοπλισμό που έχω βρεί "εκ των έσω" !!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ SPYROSPETSIS@YAHOO.GR ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΣΤΕΙΛΕ ΤΑ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CLYB! ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ PASSAT R-LINE KAI ZHTA PLHROFORIES APO HDH KATOXOYS.

A) TO EXEI AGORASEI KAPOIOS APO ESAS KAI POIA H PROTH GNOMH?(ARGO H GRHGORO ME 122 ALOGA?)

B)POIA H TELIKH TIMH ME XROMA METALIKO KTL KTL??

G)GENIKA PARATEIREITE KAPOIO OPOIODHPOTE EPANALAMBANOMENO PROBLHMA STA PASSAT??

EYXARISTO!

Το έχω εδώ και τρεις μέρες. Έκδοση R-line 1.4 tsi σε μαύρο μεταλλικό περλέ.

Πανέμορφο και ο εξοπλισμός του πλουσιοπάροχος. Τελική τιμή στα 24.500 περίπου (μετρητοίς).

Ο κινητήρας του φίλε είναι κάτι το απίστευτο για μένα.

Την πρώτη κι όλας μέρα ταξίδι στο βουνό με 5 άτομα μέσα: δύναμη και ροπές ασύλληπτες για 1.4λιτρο κινητήρα.

Δεν περίμενα με τόσο βαρύ αμάξωμα να ανταποκρίνεται τόσο άμεσα το μοτέρ του. :)

Edited by cyclops
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και τρεις μέρες. Έκδοση R-line 1.4 tsi σε μαύρο μεταλλικό περλέ.

Πανέμορφο και ο εξοπλισμός του πλουσιοπάροχος. Τελική τιμή στα 24.500 περίπου (μετρητοίς).

Ο κινητήρας του φίλε είναι κάτι το απίστευτο για μένα.

Την πρώτη κι όλας μέρα ταξίδι στο βουνό με 5 άτομα μέσα: δύναμη και ροπές ασύλληπτες για 1.4λιτρο κινητήρα.

Δεν περίμενα με τόσο βαρύ αμάξωμα να ανταποκρίνεται τόσο άμεσα το μοτέρ του. :)

Καλημέρα, και εγω το εχω εδω και μια εβδομάδα ακριβώς το ίδιο R-Line 1.4 TSI μαύρο μεταλλικό περλέ. Όντως πολύ ωραίο, ο εξοπλισμός λίγο παραπάνω στο δικό μου μοντέλο με τελική τιμή περίπου € 29.000. Ακόμα βέβαι δεν το έχω ζορίσει αλλά η πρώτη εντύπωση είναι φοβερή. Θα σας στείλω και φωτογραφικό υλικό όποτε μπορέσω

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδα σε όλους. Έχω και εγώ 1.4 tsi. To πήρα από Παζαρόπουλο, ο οποίος μου έχει στείλει ενημερωτικό φυλλάδιο για βελτίωση (145hp) την οποία καλύπτει με δύο χρόνια εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδα σε όλους. Έχω και εγώ 1.4 tsi. To πήρα από Παζαρόπουλο, ο οποίος μου έχει στείλει ενημερωτικό φυλλάδιο για βελτίωση (145hp) την οποία καλύπτει με δύο χρόνια εγγύηση.

Γειά σου Δήμο!! :rolleyes: Που χάθηκες??'Εμαθα διορίστηκες στην Εύβοια.Πιστεύω να σε δούμε το 3ήμερο της 28ης!!! :thumbsup: Βάλε και ένα προγραμματάκι!!!! :lol: Του Παζαρόπουλου και ακριβό είναι και χαμηλό σε ιπποδύναμη.Δες κάτι άλλο καλύτερα. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε φίλε, ελπίζω να είσαι καλά. 28η θα είμαι στην υπηρεσία, άσε φέτος είμαι πολύ ζόρικα. Πολλά χιλιόμετρα και σε δύσκολες ώρες. Τέλος πάντων, όσον αφορά τη βελτίωση το ξέρω πως ο Παζαρόπυλος είναι ακριβός. Το ανέφερα όμως γιατί μπορεί κάποιος να δελεαστεί από την εγγύηση που σου δίνει μια αντιπροσωπεία. Προσωπικά πριν αποφασίσω ποιο πρόγραμμα θα βάλω, εκτός από τιμή και απόδοση, θα ψάξω να δω πόσο θα μου επιρεάσει κυρίως τα καυσαέρια και λιγότερο την κατανάλωση. ;)

Edited by gcar
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις πληροφορίες παιδια! Ευχομαι καλοταξιδα σε ολους και να τα χαρειτε στο επακρον!

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!exw apofasisei thn agora enos PASSAT 1.8t R line alla den xerw an einai arketa dinato logo pou to twrino m amaxi einai ena PASSAT VR6 tou 92'!axizei san moter to 1800ari?Eyxaristw prokatabolika!

Γειά σου φίλε. Αρχικά να ξέρεις ότι τα πραγματικά άλογα δεν είναι 160 αλλά 175+... Επίσης, με ένα πρόγραμμα (κάτι εντελώς ακίνδυνο θα έλεγα) και με κόστος από 500€~1.300€ (έχει για όλα τα γούστα), μπορείς να το κάνεις 220 άλογα περίπου. Δεν ξέρω και πόσα έχει αυτό που οδηγείς τώρα. Είναι και 20 χρονών σχεδόν άλογα! :D Αλλά να σκεφτείς ότι το νέο θα είναι και τούρμπο, κάτι που θα σου δίνει τη μέγιστη ροπή από τις 1.800σαλ, ώστε να το οδηγείς εξαιρετικά ξεκούραστα.

Εγώ θα σου πρότεινα να μην διστάσεις για την αγορά του, όπως επίσης θα σου έλεγα να διαλέξεις οποσδήποτε DSG7 και Bi-Xenon φώτα! Θα πάρεις εντελώς διαφορετικό αυτοκίνητο... :)

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.