Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

εεεεεε αληθεια λες?τι αλλο παιζει?

Ετσι που είπαν όλοι....

Παίζει σίγουρα μαύρο (πολλά μαύρα)....και κόκκινο........

τα ΄περισσότερα όμως έχουν και extra xenon και φιμε..

Edited by kospasTSI12345
Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως το θελω δηλαδη.για να δουμε τη δευτερα τι θα γινει γιατι αλλιως μου ειπαν 3 μηνες

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω ολο το κλαμπ να προσευχηθει για εμενα ωστε να βρω το πολο!!!!!!!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Χλωμό σε κόβω για 3 μήνες....κάντους 6.....και τα λέμε...

Αυτή την πληροφορία μου έδωσε ο πωλητής που πήρα το δικό μου.....

Το GTI πλέον θα έρχεται στο 6μηνο....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το αμάξι δίνει τρελά ακόμα και στην ανηφόρα! Δείχνει ο κινητήρας να έχει γίνει ακόμα καλύτερος τώρα που πλησιάζω τα 2500 χιλιόμετρα. Μια ερώτηση σε όσους το έχουν παραλάβει... Η εξάτμιση σας έχει έρθει χρωμιομένη στις μπούκες ή είναι μία απλή διπλή εξάτμιση?

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

Φρεσκο  hearts.gif

Είσαι κ ο πρώτος! Ωραίο βιντεάκι...Πάντως όντως πρόσεξέ το λίγο με τα alcantara... Στην αντιπροσωπία που το πήρα μου είπαν ότι μπορούν να βάλουν απλό δερμάτινο σαλόνι από μια εταιρία που συνεργάζονταν και ακόμα και διχρωμία αν ήθελα. Μου είπαν και αυτοί ότι είναι καλύτερα από alcantara και πιο φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το αμάξι δίνει τρελά ακόμα και στην ανηφόρα! Σήμερα πέρναγα τις Mercedes άνετα στην εγνατία, σε ανηφορικό δρόμο για πλάκα! Δείχνει ο κινητήρας να έχει γίνει ακόμα καλύτερος τώρα που πλησιάζω τα 2500 χιλιόμετρα. Μια ερώτηση σε όσους το έχουν παραλάβει... Η εξάτμιση σας έχει έρθει χρωμιομένη στις μπούκες ή είναι μία απλή διπλή εξάτμιση?

Πανεμορφες χρωμιομενες δυο εξατμισεις ειναι! δεν νομιζω να εχουν δωσει κανενα με τους σωληνες σκετους γιατι το εχει και στα χαρακτηριστικα στο φυλλαδιο !

Εσενα πως ειναι δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφες χρωμιομενες δυο εξατμισεις ειναι! δεν νομιζω να εχουν δωσει κανενα με τους σωληνες σκετους γιατι το εχει και στα χαρακτηριστικα στο φυλλαδιο !

Εσενα πως ειναι δηλαδη?

και όμως έχουν δώσει... Το δικό μου!!! Ωρε θα τους πάρει ο διάολος! Πάντως όταν είχα ρωτήσει μου είπαν ότι και καλά πάει στον extra εξοπλισμό και μάλιστα ότι έχουν 150 Ευρώ. Ωραία θα γίνουμε μπίλιες πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

και όμως έχουν δώσει... Το δικό μου!!! Ωρε θα τους πάρει ο διάολος! Πάντως όταν είχα ρωτήσει μου είπαν ότι και καλά πάει στον extra εξοπλισμό και μάλιστα ότι έχουν 150 Ευρώ. Ωραία θα γίνουμε μπίλιες πάλι!!!

πλακα κανεις.......

Link to comment
Share on other sites

??????

¶λλα αυτοκίνητα δεν προσπέρασες ? Μόνο τα Mercedes προσπερνάς ή κυκλοφορούν μόνο Mercedes στην εγνατία?

Επίσης τί είναι τα Mercedes ? Τα πιο γρήγορα αυτοκίνητα ? Απροσπέραστα ? Και οι οδηγοί τους ? Με το γκάζι στη μοκέτα ή απλώς προσπαθούν να φτάσουν στον προορισμό τους?

Sorry, με καλή διάθεση ρωτάω γιατί μου έκανε εντύπωση η διάκριση.

Επίσης για την απορία σου ρίξε μια ματιά

http://www.volkswage...o_gti_flyer.pdf

στην προτελευταία σελίδα.

Προφανώς δεν εννοώ κάτι παππούδες με στριφογυριστό μουστάκι! Με τις Mercedes δεν έχω πρόβλημα, απλά έχω πρόβλημα με τις Mercedes Που σου ανάβουν τα φώτα νυχτιάτικα και σου παίζουν την κόρνα λες και η κόρνα είναι τίποτε άλλο! Ναι φίλε μου... Με κάτι τέτοιους έχω απωθημένα! Υστερα δεν κατάλαβα! Τόσο κακό είναι να "τρώνε" την σκόνη από το Polaki!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν ήθελες να γράψεις "απωθημένα", αλλά "σύνδρομο κατωτερότητας". Τουλάχιστον εγώ αυτό κατάλαβα.

Α κατάλαβα ! Μάλλον ο παππούς σου θα έχει Mercedes... Sorry!!

Link to comment
Share on other sites

και όμως έχουν δώσει... Το δικό μου!!! Ωρε θα τους πάρει ο διάολος! Πάντως όταν είχα ρωτήσει μου είπαν ότι και καλά πάει στον extra εξοπλισμό και μάλιστα ότι έχουν 150 Ευρώ. Ωραία θα γίνουμε μπίλιες πάλι!!!

Τι λες τωρα? Δεν ειναι σοβαροι μου φαινεται.Να πας και να τους κραξεις !

Και τα καλλυματα τα χρωμιομενα κανουν 110 ευρω στην audi για A3,δεν μπορει να κανουν 150 για το πολακι!

μην το αφησεις ετσι γιατι σε κλεβουν και ασε που δειχνει ακομα πιο ωραιο με τις χρωμιομενες πισω!

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το πορτ-μπαγκαζ για καποιο λογο εβαλαν την μπαταρια πισω..

γιαυτο λοιπον και εχει τοσο μικρο χωρο καθως το πατωμα εχει φτασει αρκετα ψηλα!!!

Οι γερμανοί νομίζω οτι κάνανε πατάτα.

Εαν προσέξεις θα δεις οτι δεξιά έχουν βάλει ενα μπαούλο για 3 εργαλεία & έχουν ανεβάσει πάρα πολύ το πάτωμα (10εκ.), ενώ θα μπορούσαν να τα βάλουν στην ρεζέρβα οπως είναι στο απλό. Ολο και καποιο DYI θα το βελτιώσει.

Tεσπα λεπτομέρειες αλλα χτυπάνε...

Edited by GEORGETDM
Link to comment
Share on other sites

Eγω πηρα το τελευταιο και το παραλαμβανω τριτη 30/11... love.giflove.gif

δεν νομίζω.....το έκλεισα 16/10....εσύ????.....και για να μην παρεξηγηθώ ...μιλάω για λευκό......και ήταν το τελευταίο....αυτό τουλάχιστον μου είπαν.... new_lol.gif

Edited by kospasTSI12345
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.