Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Πάντως το τι γίνεται με τις αντιπροσωπίες είναι άλλο πράγμα... Μακάρι να βγει τελικά το πολάκι καλό..

Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγειλα σημερα και μου ειπαν οτι κοιταγαν το bluemotion οταν μου ειπαν πως υπαρχει και θα ερθει σε 10 μερες.

Τελικα σε 1 μηνα μου ειπαν θα το παρω καλυτερα απ τη μια να γλιτωσω τα τελη του 2010

Link to comment
Share on other sites

Αστα μαν......... από Ρώρρη....

Τι να πω ρε Κωστα πολλα εχω ακουσει για τον ..... που παρηγγειλες το μωρο σου...Εγγω ειμαι παρπολυ ευχαριστημενος απο εκει που το παρηγγειλα (δεν λεω το ονομα για να μην διαφημισω) αψογη και συνεπεστατοι και εξιπιρετικοτατοι... :p

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ...!!!

ΑΡΧΗΖΩ ΚΑΙ ΦΟΡΤΟΝΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΩΡΑ.... new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΑΝ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΣΑΝ....

ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΗ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑΧΗΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΒΓΕ 500 ΑΤΟΜΑ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΑ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ ΑΛΛΟΙ 500, ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΓΑΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ 1000 ΦΟΡΕΣ?????

ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΕΓΩ Ο ΑΦΕΛΕΙΣ, ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΙ ΚΑΛΟΙ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.... rocket.gifrocket.gifrocket.gif

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΟΥΣ.............

Κοίτα man, όταν το έκλεισα το αυτοκίνητο είχε μόλις έρθει στην έκθεση 1 μέρα. Εδώ που τα λέμε πόσα άτομα φαντάζεσαι να περάσουν σε μία μέρα.......Βέβαια υποτίθεται ότι το αυτοκίνητο θα έφευγε μετά, άσχετα αν δεν έχει φύγει ακόμα.....Αυριο θα περάσω και αν το έχει ακόμα στην έκθεση, εκεί να δεις......θα πέσουν τρελά γκάζια. Πάντως το τσέκαρα εξονυχιστικά πριν το κλείσω και ηταν οκ. Επίσης είχα και την διαβεβαίωση του πωλητή ότι θα κλειδωθεί και δεν θα ανοιχτεί ΠΟΤΕ! Τώρα τι να σου πω ......αύριο θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε Κωστα πολλα εχω ακουσει για τον ..... που παρηγγειλες το μωρο σου...Εγγω ειμαι παρπολυ ευχαριστημενος απο εκει που το παρηγγειλα (δεν λεω το ονομα για να μην διαφημισω) αψογη και συνεπεστατοι και εξιπιρετικοτατοι... :drinks:

Δεν με νοιάζει τόσο η καθυστέρηση , αυτό που με τσαντίζει είναι η κοροιδεία... Πήρα στο Υπουργίο και έμαθα ότι το αργότερο σε 10 μέρες θα έπρεπε να πάντα να είναι έτοιμα. ¶ρα μου το κρατάνε επίτηδες .....άσε γιατί εμείς τους δίνουμε την ευκαιρία και τα κάνουν....για πόσο όμως...εγώ προσωπικά ξύπνησα γιατί την πάτησα και 2η φορά.....

Ασχετο έχω 2 ερωτήματα.

Τα πίσω τζάμια στο 3θυρο ανοίγουν? και επίσης ο συναγερμός που βάζουν είναι αυτός ο ελεινός που μου έβαλαν στο golf Που πάταγες το κουμπί και έπρεπε να περιμένεις 3 δευτερόλεπτα πριν ανοίξεις την πόρτα??

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα man, όταν το έκλεισα το αυτοκίνητο είχε μόλις έρθει στην έκθεση 1 μέρα. Εδώ που τα λέμε πόσα άτομα φαντάζεσαι να περάσουν σε μία μέρα.......Βέβαια υποτίθεται ότι το αυτοκίνητο θα έφευγε μετά, άσχετα αν δεν έχει φύγει ακόμα.....Αυριο θα περάσω και αν το έχει ακόμα στην έκθεση, εκεί να δεις......θα πέσουν τρελά γκάζια. Πάντως το τσέκαρα εξονυχιστικά πριν το κλείσω και ηταν οκ. Επίσης είχα και την διαβεβαίωση του πωλητή ότι θα κλειδωθεί και δεν θα ανοιχτεί ΠΟΤΕ! Τώρα τι να σου πω ......αύριο θα δείξει...

πλακα κανει το εχουν εκει? :drinks:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ GOLF ΜΟΥ, ΕΙΔΑ ΕΝΑ POLO GTI ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.... ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΑΜΑΞΙΑ ΠΟΥ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ..... ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΜΑΖΙ...

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο έχω 2 ερωτήματα.

και επίσης ο συναγερμός που βάζουν είναι αυτός ο ελεινός που μου έβαλαν στο golf Που πάταγες το κουμπί και έπρεπε να περιμένεις 3 δευτερόλεπτα πριν ανοίξεις την πόρτα??

δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο στον συναγερμό.. πατάς και ανοίγεις κατευθείαν.. αυτό που έχω παρατηρήσει όμως είναι ότι αν πατήσεις για να ανοίξει και δεν ανοίξεις την πόρτα μετά από λίγο κλειδώνει μόνο του :drinks::whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ GOLF ΜΟΥ, ΕΙΔΑ ΕΝΑ POLO GTI ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.... ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΑΜΑΞΙΑ ΠΟΥ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ..... ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΜΑΖΙ...

Τελικά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχει φύγει από την έκθεση και έχουν βάλει ένα ολόιδιο ενός άλλου πελάτη που το έκανε παραγγελία από το καλοκαίρι και μόλις ήρθε......τι να πώ.....μου είπαν να πάω να τσεκάρω τον αριθμό πλαισίου για να πιστώ.

Πάντως από την έκθεση πωλούνται , ξέρω και αλλου που έχουν πάρει κατα καιρούς...απλά είναι πιο δυσκίνιτο και δεν το επιτρέπουν πάντα.....

Σημασία έχει ότι είναι άρτιο το αυτοκίνητο...όσο το τσέκαρα.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοιγουν.

ω ρε φίλε.....πάλι τέντα ο κλιματισμός το καλοκαίρι όταν θα κουβαλάω κόσμο..... :drinks::whistling::(

Ο μικρός Κωστάκης γνωρίζει τον κόσμο....να ρωτήσω και κάτι άλλο???

Δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τα φώτα στροφής, πως λειτουργούν όταν είναι αναμμένα τα προβολάκια?

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση που εχεις τα προβολακια αναμμενα

Υπαρχουν 2 εκδοχες.

Μια ειναι-- Δεν λειτουργουν τα φωτα στροφης

Αλλη ειναι-- Λειτουργουν παντα τα φωτα στροφης

Ειναι αναλογος αν βλεπεις το ποτηρι μισοαδειο ή μισογεματο :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση που εχεις τα προβολακια αναμμενα

Υπαρχουν 2 εκδοχες.

Μια ειναι-- Δεν λειτουργουν τα φωτα στροφης

Αλλη ειναι-- Λειτουργουν παντα τα φωτα στροφης

Ειναι αναλογος αν βλεπεις το ποτηρι μισοαδειο ή μισογεματο :whistling:

Κλασικός golfakias....τα έχουμε περάσει και εμείς φιλαράκι... :whistling: :whistling: :p :p :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχει φύγει από την έκθεση και έχουν βάλει ένα ολόιδιο ενός άλλου πελάτη που το έκανε παραγγελία από το καλοκαίρι και μόλις ήρθε......τι να πώ.....μου είπαν να πάω να τσεκάρω τον αριθμό πλαισίου για να πιστώ.

Πάντως από την έκθεση πωλούνται , ξέρω και αλλου που έχουν πάρει κατα καιρούς...απλά είναι πιο δυσκίνιτο και δεν το επιτρέπουν πάντα.....

Σημασία έχει ότι είναι άρτιο το αυτοκίνητο...όσο το τσέκαρα.....

αυτό ήταν το επιχείρημα για να σταματήσεις την μουρμούρα ... πήγαινε μια βόλτα και δες .... τόσα ¤ έσκασες ...

Μακάρι να είναι πάντα και να μην έχει το παραμικρό ψεγάδι !!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΛΠΗΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΨΕΓΑΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ kospasTSI12345

ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ Andreasf2, ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΛΕΝΞΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΗΝΟΣ.... ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΗΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΧΑΝΑΚΑΨΕΙ ΛΑΔΙΑ ΤΑ ΤΟ ΔΟΥΝ..... ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ....!!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

τελικα με τα φωτα στροφης τι γινεται?

α Γεια σου Σπύρο! Αν εννοείς αυτό που καταλαβαίνω , το βράδυ , όταν έχεις αναμμένα τα φώτα , σε περίπτωση που στρίβεις αριστερά σε κλειστή στροφή, ανάβει το αριστερό προβολάκι αυτόματα. Έτσι έχεις καλυτερη ορατότητα στα μέσα της στροφής. Αντίστοιχα και όταν στρίβεις δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι το παραγγείλω με τα bi-xenon είναι αυτά που στρίβουν μαζί με το αυτοκίνητο ? η απλά είναι το ανοικτό μπλε φως?

Γεια σου gorge. Τα bi - xenon τα παίρνεις εξτρά και είναι αυτά που βλέπεις και στα video με τα ledάκια!Απότι ξέρω δεν στρίβουν μόνα τους.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΛΠΗΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΨΕΓΑΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ kospasTSI12345

ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ Andreasf2, ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΛΕΝΞΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΗΝΟΣ.... ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΗΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΧΑΝΑΚΑΨΕΙ ΛΑΔΙΑ ΤΑ ΤΟ ΔΟΥΝ..... ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ....!!! :rolleyes:

Ευχαριστω πολυ golf !! Θα ενημερωσω για το αποτελεσμα..!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.