Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

μπραβο φιλε μου χαιρομε για σενα...αντε εδω θα ειμαστε να μας λες τα νεα σου και να με προετοιμαζεις για το δικο μου που ερχεται το γεναρη..

εννοειται!!!!υπομονη μην το σκεφτεσε!!!θα περασει!!!!!μολις το παρω θα γραψω εντυπωσεις!!!
Link to comment
Share on other sites

εννοειται!!!!υπομονη μην το σκεφτεσε!!!θα περασει!!!!!μολις το παρω θα γραψω εντυπωσεις!!!

μπα εχω ξεχασει οτι το χω παραγγειλει χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

το πήραμε και απο την ίδια αντιπροσωπεία. ;)

πως τον ελεγαν τον πωλητη σου ?μιχαλη μηπως?

Link to comment
Share on other sites

μάλλον οχι. Πάντως πολυ εξυπηρετικοι και το περνω και πολυ ´πιο νωρίς. απο το χρόνο παραδοσης που είχαμε πει νωρίτερα. Ένα μήνα πιο πριν σχεδόν.

καλημερα!εγω δεν το θελω πιο νωρις παντως γτ θα ειναι βλακεια να το παρω δεκεμβρη και για ενα μηνα να ειναι μοντελο του 11 και να πληρωση και 2 σηματα..

Link to comment
Share on other sites

εχεις τα bi-xenon?εγω τα εχω και ενδιαφερομαι να την αλλαξω αυτη τη λαμπα γιατι ειναι κιτρτινη..τα προβολακια εχουν σιγουρα η8 παντως..

Link to comment
Share on other sites

εχεις τα bi-xenon?εγω τα εχω και ενδιαφερομαι να την αλλαξω αυτη τη λαμπα γιατι ειναι κιτρτινη..τα προβολακια εχουν σιγουρα η8 παντως..

Να συμπληρώσω εδώ ότι κίτρινη λάμπα είναι και στα φώτα ομίχλης.

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω εδώ ότι κίτρινη λάμπα είναι και στα φώτα ομίχλης.

ναι απλα νομιζω πρεπει να ειναι διαφορετικου τυπου στ φαναρι απο το πορβολακι...

Link to comment
Share on other sites

Έξω μπορεί να φορολογούνται με βάση την ιπποδύναμη

σιγουρα φορολογουνται βασει της ιπποδυναμης, μου το ειχαν πει οταν το ειχα παραγγειλει (1.2 TSI) οτι δεν ειναι 105 αλογα αλλα παραπανω, απλα οι γερμανοι "δηλωσαν" τοσα γιατι μετα θα ανεβαινε φορολογικη κλιμακα στην γερμανια και ετσι θα ηταν πιο απροσιτο.

ενας θεός ξέρει! Πάντως είναι λίγο ύποπτη η μεγάλη διαφορά πώλησης στο εξωτερικό με την ελλάδα. αν ξέρει κάποιος καλύτερα ας μας πει!

επισημη απαντηση δεν υπαρχει αλλα εγω προσωπικα ειμαι 99% σιγουρος οτι κατι παιζει... λιγο τα "ελληνικα" προβληματα/"παιδικες ασθενειες" που δεν εβρισκαν τα παιδια κατι αντιστοιχο σε ξενα forums, λιγο το χαρακτηριστικο παραδειγμα με την διαφημιση του passat που θα βρεις εδω :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=36423

σας γυρισα λιγο πισω χρονικα αλλα δεν φταιω εγω, δεν σας προλαβαινω το θεμα ειναι πολυ καυτο και γραφετε συνεχεια!

εγω χτες οπως και ο iorgos πριν απο λιγο καιρο, αντικρυσα το polaki μου τρακαρισμενο στην πισω δεξια πορτα και λιιιιγο στο φτερο (φυσικα δεν αφησε τηλεφωνο ή πινακιδα... ειχε φυγει) και προσπαθω να συνελθω και να δω τι θα κανω.. οποιος εχει να μου συστησει καποιο καλο/φτηνο (ηδη μαζευα λεφτα για την επεκταση εγγυησης!) φαναρτζιδικο κατα προτιμηση στα νοτια προαστια αττικης θα ημουν ευγνωμων.

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αυριο περνω και εγω το εργαλειο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μετα απο τοση αναμονη!!!

αντε φιλαρακι με το καλο και περιμενουμε εντυπωσεις(εγω δλδ πιο πολυ που το περιμενω με το καινουργιο ετος)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα φορολογουνται βασει της ιπποδυναμης, μου το ειχαν πει οταν το ειχα παραγγειλει (1.2 TSI) οτι δεν ειναι 105 αλογα αλλα παραπανω, απλα οι γερμανοι "δηλωσαν" τοσα γιατι μετα θα ανεβαινε φορολογικη κλιμακα στην γερμανια και ετσι θα ηταν πιο απροσιτο.

επισημη απαντηση δεν υπαρχει αλλα εγω προσωπικα ειμαι 99% σιγουρος οτι κατι παιζει... λιγο τα "ελληνικα" προβληματα/"παιδικες ασθενειες" που δεν εβρισκαν τα παιδια κατι αντιστοιχο σε ξενα forums, λιγο το χαρακτηριστικο παραδειγμα με την διαφημιση του passat που θα βρεις εδω :

http://www.vwclub.gr...showtopic=36423

σας γυρισα λιγο πισω χρονικα αλλα δεν φταιω εγω, δεν σας προλαβαινω το θεμα ειναι πολυ καυτο και γραφετε συνεχεια!

εγω χτες οπως και ο iorgos πριν απο λιγο καιρο, αντικρυσα το polaki μου τρακαρισμενο στην πισω δεξια πορτα και λιιιιγο στο φτερο (φυσικα δεν αφησε τηλεφωνο ή πινακιδα... ειχε φυγει) και προσπαθω να συνελθω και να δω τι θα κανω.. οποιος εχει να μου συστησει καποιο καλο/φτηνο (ηδη μαζευα λεφτα για την επεκταση εγγυησης!) φαναρτζιδικο κατα προτιμηση στα νοτια προαστια αττικης θα ημουν ευγνωμων.

Συνεχίζω δείχνοντας σας τις φωτογραφιες από το ωραιο μου συμβαν και ξαναζηταω την βοηθεια οποιου ξερει να μου συστησει φανοποιειο. ευχαριστω και καλοταξιδο σε bouzoukista και οποιον αλλον παραλαμβανει!

389212_268589669850045_100000970433524_762488_281785266_n.jpg

320207_268589739850038_100000970433524_762491_458020960_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω δείχνοντας σας τις φωτογραφιες από το ωραιο μου συμβαν και ξαναζηταω την βοηθεια οποιου ξερει να μου συστησει φανοποιειο. ευχαριστω και καλοταξιδο σε bouzoukista και οποιον αλλον παραλαμβανει!

389212_268589669850045_100000970433524_762488_281785266_n.jpg

320207_268589739850038_100000970433524_762491_458020960_n.jpg

Κορπας λεγετε! ειναι στην περιοχη Υμμητός! 210-7563111! Ζήτα τον Νίκο! Πολύ καλά παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω δείχνοντας σας τις φωτογραφιες από το ωραιο μου συμβαν και ξαναζηταω την βοηθεια οποιου ξερει να μου συστησει φανοποιειο. ευχαριστω και καλοταξιδο σε bouzoukista και οποιον αλλον παραλαμβανει!

389212_268589669850045_100000970433524_762488_281785266_n.jpg

320207_268589739850038_100000970433524_762491_458020960_n.jpg

ω ρε φιλαρακι περαστικα χαλια στο κανε...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το πήρα το εργαλείο. Μόνο Καλα Έχω να πω. Απίστευτο αμάξι. Δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!το dsg κορυφηηηη!!!!!

Παίδες το πήρα το εργαλείο. Μόνο Καλα Έχω να πω. Απίστευτο αμάξι. Δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!το dsg κορυφηηηη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το πήρα το εργαλείο. Μόνο Καλα Έχω να πω. Απίστευτο αμάξι. Δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!το dsg κορυφηηηη!!!!!

Παίδες το πήρα το εργαλείο. Μόνο Καλα Έχω να πω. Απίστευτο αμάξι. Δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!το dsg κορυφηηηη!!!!!

χαχα μεγιες φιλαρακι και καλοταξιδο να ειναι....να το χαιρεσαι το εργαλειο

Link to comment
Share on other sites

να σε Καλα φιλαρακο. Με το Καλο να σου ερθει και σένα.και να είναι καλοταξιδο.

φιλε καλημερα βαλε καμια φοτο απο το εργαλειο να το χαρουμε αν θες...και πεσμας και κανα σχολιο..με τα λαδια πχ τι γινεται αν και ειναι πολυ νωρις ακομα κτλ..το dsg κοπαναει?

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλημερα βαλε καμια φοτο απο το εργαλειο να το χαρουμε αν θες...και πεσμας και κανα σχολιο..με τα λαδια πχ τι γινεται αν και ειναι πολυ νωρις ακομα κτλ..το dsg κοπαναει?

προς το παρον δεν μπορω να πω κατι για τα λαδια ειναι πολυ νωρις!!εχω μολισ 120 χιλιομετρα!!!το dsg δεν το ακουω να κοπαναει δεν ξερω αν το κανει αργοτερα!!!προσ το παρον δεν εχω βρει ουτε ενα ψεγαδι!!μου ειπε αυτοσ οτι οι παρτιδεσ που βγαινουν τωρα ειναι πιο βελτιωμενες σε σχεση με τισ πρωτεσ που ειχαν βγει!!!το φοντο στο κλιμα και στο ραδιο εχει αλλαξει απο μπλε σε μαυρο!!!το αμαξι ειναι κορυφη!!!!!!!!!!!!!απιστευτο!!! Edited by bouzoukistas
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον δεν μπορω να πω κατι για τα λαδια ειναι πολυ νωρις!!εχω μολισ 120 χιλιομετρα!!!το dsg δεν το ακουω να κοπαναει δεν ξερω αν το κανει αργοτερα!!!προσ το παρον δεν εχω βρει ουτε ενα ψεγαδι!!μου ειπε αυτοσ οτι οι παρτιδεσ που βγαινουν τωρα ειναι πιο βελτιωμενες σε σχεση με τισ πρωτεσ που ειχαν βγει!!!το φοντο στο κλιμα και στο ραδιο εχει αλλαξει απο μπλε σε μαυρο!!!το αμαξι ειναι κορυφη!!!!!!!!!!!!!απιστευτο!!!

φφφ με τρελαινεις τωρα...θελω το δικο μουουουουουουου....αλλα με την κωλοκατασταση στην ελλαδα να δουμε τι θα γινει στο τελος αν το παρω τελικα...γκρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.