Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Τι γινεται ρε παιδια?Εφτασαν οι πιθανοτητες 50-50 να καιει να μην καιει.Και μετα λεμε,γιατι τα λενε φριτεζες!!

Link to comment
Share on other sites

τη δευτερα μπαινω συνεργειο και εγω για το γνωστο θεμα με τα λαδια. 1.5 λιτρα μεχρι τα 8500 και 1 λιτρο μεχρι τα 11000. κανενα τηλεφωνο για να βρισω την κοσμοκαρ υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

και λίγο καίει. εμενα έκαιγε 1.-1.5 λίτρο κάθε χίλια χιλιόμετρα

τη δευτερα μπαινω συνεργειο και εγω για το γνωστο θεμα με τα λαδια. 1.5 λιτρα μεχρι τα 8500 και 1 λιτρο μεχρι τα 11000. κανενα τηλεφωνο για να βρισω την κοσμοκαρ υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

τελικα μαλλον λαθος εκανα και ελεγξα τα λαδια ενω ηταν πολυ ωρα σε λειτουργια το αμαξι.τωρα που τα κοιταξα ειναι κομπλε δεν εχουν χασει απ την τελευταια φορα που συμπληρωσα αρα μενω στο 1.5 λιτρα στα 8000χλμ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε όλους.

Τι τελική σας έχει δείξει μέχρι στιγμής και σε πόσες στροφές ?

Στα χιλιόμετρα που είστε πόσο έχει ανοίξει το μοτέρ και τι διαφορά έχετε δει σε κατανάλωση ?

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις απο εδω after market xeon και αν ναι ποσο?επισης θα ηθελα καποιος αν μπορει να μου βρει στο ebay ενα λινκ γιατι ειμαι ασχετος...μεγαλη μεσαια σκαλα και προβολακια.συμφερει μεσω ebay?

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

ποοοοσο??εγω 237 και δεν εδινε αλλο.στα 12000χλμ που ειμαι δεν εχω καταλαβει ποσο εχει ανοιξει το μοτερ αλλα μετα το update που μου εκαναν στν εγκεφαλο το αμαξι παει χειροτερα και εχει χασει απ τη σπιρταδα του νομιζω

Link to comment
Share on other sites

πιστευω το αμαξι μεχρι τα 180 δουλευει γαμα τα..απο κει κ μετααα..κλαυτα χαραλαμπε.αλλα δε μπορω να καταλαβω κατα ποσο κλεβει το κοντερ

Link to comment
Share on other sites

στην αττική οδό στην κατηφόρα μετά τον alpha.

το κόλπο είναι να μπειs με 230,μετά είναι κατηφόρα και παίρνει πολύ σιγά όμως χιλιόμετρο χιλιόμετρο.

το κοντέρ το κανονικό έχει κάποια απόκλιση αλλα το ηλεκτρονικό όχι τόσο μεγάλη.

για αυτό σου λέω στο ηλεκτρονικό 250.

συγκεκριμένα ήταν 249 για αρκετή ώρα και μετά ανέβηκε μέχρι να ξαναγίνει ευθεία ο δρόμος.

το κανονικό έδειχνε 255 ίσως και παραπάνω αλλα για μένα το ηλεκτρονικό ισχύει

και το ότι το αμάξι πάει 230 επειδή το λέει η v.w δεν νομίζω ότι ισχύει.

και για το carrera λέει 280 τι σημαίνει αυτό ότι ένα αμάξι με 340 άλογα πάει 280?αφού δεν έχουν κοφτη.

Edited by ιωνας
Link to comment
Share on other sites

μωρε καλα τα λες αλλα μετα θα παιρνεις λεωφορειακι για 6 μηνακια..εκει να δεις γελιαααααααα :shok:

εμενα μου τα πηραν ολα για 20 μερες τη πεμπτη για αναστροφη στις γραμμες του τραμ στη γλυφαδα..

ε ρε κλαμματα

Link to comment
Share on other sites

μωρε καλα τα λες αλλα μετα θα παιρνεις λεωφορειακι για 6 μηνακια..εκει να δεις γελιαααααααα :shok:

εμενα μου τα πηραν ολα για 20 μερες τη πεμπτη για αναστροφη στις γραμμες του τραμ στη γλυφαδα..

ε ρε κλαμματα

εμενα μου τα πήραν για 2 μήνες.

και η πλακα είναι ότι δεν έτρεχα είχα βάλει τη μουσικούλα μου και πήγαινα νότια προς σαρωνίδα και στο ribas με σταματάει μέρα μεσημέρι και μου λέει πήγαινες με 127 και blablablalblabla και θα στα πάρω όλα.

ε χέστηκα και εγώ τα πήρε και απλά ήμουν για λίγο καιρό παράνομος είχε και πιο πολύ πλακα όπως όταν ήμουν ανήλικος και οδηγούσα hehe

α στη γλυφάδα όταν είχα το jeep και είχε κίνηση πήγαινα πάνω απ τις γραμμές του tram :p

γενικά είμαι λίγο ότι να ναι παρκάρω όπου να ναι το μισό στο πεζοδρόμιο σα smart άμα δεν χωράει(ότι αμάξι και να χω) και τέτοια :p

μωρε καλα τα λες αλλα μετα θα παιρνεις λεωφορειακι για 6 μηνακια..εκει να δεις γελιαααααααα :shok:

εμενα μου τα πηραν ολα για 20 μερες τη πεμπτη για αναστροφη στις γραμμες του τραμ στη γλυφαδα..

ε ρε κλαμματα

να πας να κανεις ένσταση και να πεις ότι χρειάζεσαι το διπλομα για τη δουλειά σου και ένα σωρό σάλτσες μπας και στο δώσουνε

Edited by ιωνας
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα εσυ εισαι τα μυαλα στα καγκελα :crazy: εγω δε μπορω ειμαι ψυρας με το αμαξι και προσεχω παρκαρισματα κτλ.

κ κυκλοφορω τοσα χρονια γλυφαδα και παω συνεχεια κ τις γραμμες απεναντι τις περναει ολος ο κοσμος..ειναι να μη σου κατσει.μ@κ@κιες.και πηγα και στο τμημα αλλα δε μου τα δινουν..οποτε υπομονηηηη

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα εσυ εισαι τα μυαλα στα καγκελα :crazy: εγω δε μπορω ειμαι ψυρας με το αμαξι και προσεχω παρκαρισματα κτλ.

κ κυκλοφορω τοσα χρονια γλυφαδα και παω συνεχεια κ τις γραμμες απεναντι τις περναει ολος ο κοσμος..ειναι να μη σου κατσει.μ@κ@κιες.και πηγα και στο τμημα αλλα δε μου τα δινουν..οποτε υπομονηηηη

άντε ρε.και εγώ γλυφάδα ειμαι συνεχεια.

αν δεις κανένα στο φανάρι της ζησιμοπούλου ανάποδα εγώ θα μάι :p

και εγώ ψείρας είμαι γρατζουνιές και τέτοια τα βγάζω την ίδια μέρα αλλα το να το αφήσεις περίεργα δεν σημαίνει ότι θα στο χτυπήσουνε :p

Link to comment
Share on other sites

δε σεχω πετυχει ποτε ακομα μονο ενα αλλο ασπρο βλεπω παντα που ειναι εκει στο κολυμβητηριο..αλλα το χω δει το τυτυ σου στην apr μια μερα που το φερε ενας φιλος σου να βγαλει το προγραμμα για αλλαγη ελατηριων :p

τον ρωτησα αν εισαι συ κ μ πε το παιδι οτι ηταν φιλος σου τελικα

Link to comment
Share on other sites

ναι κατάλαβα πια μέρα λες,αφού έκαιγε ένα λίτρο κάθε χίλια km δεν γινόταν αλλιώς.

στο κολυμβητήριο δεν το βάζω είναι μακριά :p η ζησιμοπούλου ααααντε εσπερίδων η λαζαράκη αλλιώς parking βαριέμαι να περπατάω :p ειδικά το βραδυ

απ ότι θυμάμαι επειδή το χούμε ξανασυζητήσει αρκετοί έχουν δει 250

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.