Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Ναι τωρα που τα κανω στον αλλο δεν λεει ασε που παλι που θα το αφηνα το αμαξι εκει κτλπ κτλπ.. Τεσπα οτι εγινε εγινε αν χαλασει χαλασε θα παρω αλλη ζαντα μετα ουτος η αλλος αχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω το φοβαμαι...

τεσπα!! πολυ καλο αποτελεσμα! μπραβω. αλλα το φοβαμαι ποσο θα κρατησει..

με ηλεκτροστατικη δεν στο εκανε κανεις?

εγω τις εχω βαμμενες δυο χρονια με πιστολι και δεν εχουν παθει τιποτα, το βερνικι ειναι ceramic antiscratch της autocolor.. :p

Link to comment
Share on other sites

εγω ροδο τις βαφω με 250-300€....

Θα μπορύσες φίλε να μας πεις την διαδικασία χρόνο κλπ?

ειναι με ηλεκτροστατικη σε καποιον απο τους 2 σας??

Ξέρεις Αθήνα ποιος το αναλαμβάνει & εαν εχεις δει αποτελέσμα?

Edited by GEORGETDM
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το αλλάζεις τότε?

Δεν είναι δύσκολο

για πες πως?με ενδιαφερει γιατι και εμενα μου την σπαει λιγο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια χθες μου ξηλωσαν τους καθρεπτες απο το αμαξι...

και τους 2...

ξερουμε ποσο εχουν περιπου ο ενας??

Να υποθέσω οτι σου κάνανε και ζημιά?

Link to comment
Share on other sites

@andreasf2 ναι στο gti μου τους πηραν..

θα παω αυριο να ρωτησω..

@GEORGETDM ζημια δεν μου καναν καμια ομως..!

μου σπασαν τους καθρεπτες μου τους πηραν αλλα ζημια καμια...!!

πια η πιθανοτητα να εχει stock η αντιπροσωπεια και να μου τους βαλει αυριο?

επισης μου ειπαν κατι τιμες εξωφρενικες...600 ο ενας και κατι τετοια...

ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν μας έχει γράψει κανείς μέχρι πόσα km max το έχει φτάσει...

το λέω με αφορμή γιατί σήμερα έπιασα 230 km/h ενώ ήταν στη θέση S. Δεν το είχα ξαναδοκιμάσει με S να φτάσω τόσο αλλά πήγαινε μέχρι κόφτη έκανε και μερικά kickdown και αφήνοντας λίγο γκάζι και ξαναπατώντας έφτασε στα 230 κοντα στις 5900 στροφές και είχε δυνατότητες και για παραπάνω αλλά επειδή δεν είμουν μόνη δεν ανέβηκα άλλο. Το έχει δοκιμάσει κανεις???? Πιστεύω ότι μπορεί να τερματήσει το κοντέρ hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε στο δρόμο το Πολάκι κάντε όλοι καλή ασφάλεια!!! Υπάρχει κάλυψη ακόμα και για ηθελημένες δολιοφθορές γρατσουνιές, από κλειδί κ.τ.λ. Λίγο ακριβή αλλά αξίζει για μας που δεν έχουμε γκαράζ. thumbsup.gif

Θα μου πεις βέβαια , είναι να μη σου τύχει! Πας μια βόλτα και γυρνάς και σου έχουν πάρει από καθρέπτες μέχρι ότι μπορείς να φανταστείς!whistling.gif

Ειδικά το Πολάκι είναι και καινούριο και τραβάει τα βλέμματα σαν βεντούζα! Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

@andreasf2 ναι στο gti μου τους πηραν..

θα παω αυριο να ρωτησω..

@GEORGETDM ζημια δεν μου καναν καμια ομως..!

μου σπασαν τους καθρεπτες μου τους πηραν αλλα ζημια καμια...!!

πια η πιθανοτητα να εχει stock η αντιπροσωπεια και να μου τους βαλει αυριο?

επισης μου ειπαν κατι τιμες εξωφρενικες...600 ο ενας και κατι τετοια...

ισχυει?

πωπω μη στενοχωριέσαι ρε συ πάλι καλά που δεν σου έκαναν τίποτα χειρότερο υπάρχουν πολλοί μ.... εκεί έξω. Είναι καλή τελικά μια μικτή ασφάλεια τουλάχιστον για τα πρώτα 2-3 χρόνια για να σε σώζει από τέτοιες καταστάσεις..ανάλογα και το εκπιπτώμενο βέβαια... :wacko: αλλά κάτι κάνει..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν μας έχει γράψει κανείς μέχρι πόσα km max το έχει φτάσει...

το λέω με αφορμή γιατί σήμερα έπιασα 230 km/h ενώ ήταν στη θέση S. Δεν το είχα ξαναδοκιμάσει με S να φτάσω τόσο αλλά πήγαινε μέχρι κόφτη έκανε και μερικά kickdown και αφήνοντας λίγο γκάζι και ξαναπατώντας έφτασε στα 230 κοντα στις 5900 στροφές και είχε δυνατότητες και για παραπάνω αλλά επειδή δεν είμουν μόνη δεν ανέβηκα άλλο. Το έχει δοκιμάσει κανεις???? Πιστεύω ότι μπορεί να τερματήσει το κοντέρ hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

230.......... :wacko::blink::blink::blink:

ποσα χιλιομετρα εχεις κανει μεχρι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε στο δρόμο το Πολάκι κάντε όλοι καλή ασφάλεια!!! Υπάρχει κάλυψη ακόμα και για ηθελημένες δολιοφθορές γρατσουνιές, από κλειδί κ.τ.λ. Λίγο ακριβή αλλά αξίζει για μας που δεν έχουμε γκαράζ. thumbsup.gif

Θα μου πεις βέβαια , είναι να μη σου τύχει! Πας μια βόλτα και γυρνάς και σου έχουν πάρει από καθρέπτες μέχρι ότι μπορείς να φανταστείς!whistling.gif

Ειδικά το Πολάκι είναι και καινούριο και τραβάει τα βλέμματα σαν βεντούζα! Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα φίλε μου!

άστα και εγώ δεν έχω γκαράζ σπίτι και αναγκαστικά πληρώνω και γκαράζ γιατί δεν μπορούσα να ησυχάσω ούτε και να κοιμηθώ :wacko: όλο κάτι τέτοια σκεφτόμουν. Βέβαια αν είναι να την πατήσεις... ότι και να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.