Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας παιδια,ειμαι κατοχος ενος tt cabrio 225hp εγω , αλλα πλεον την οικογενεια(μου) των αυτοκινητων μου εμπλουτισε ενα beetle 2λιτρο παρα πολυ ομορφο.Ειμαι ο Μιμιης ,20 χρονων,φοιτητης του οικονομικου στον Πειραια...Και επισης ασχολουμε με την οικογενιακη επιχειρηση.Εχουμε μια εκθεση αυτοκινητων στην αμφιθεας.

Link to comment
Share on other sites

Oνομα :Γιωργος

Ηλικια:33

Eπαγγελμα:υπευθυνος πωλησεων ηλεκτρολογικου υλικου-φωτιστικων

Car:GOLF V 2.0FSi 150PS :heart:

Χρωμα:μπλε γραφιτης 3doors

Outside:ολα μαμα

Inside:ξανα ολα μαμα (εκτος ενος TAZ )

Ice:blaupunkt MP74 (στα χρωματα του ταμπλο το εψαχνα καιρο)

Speakers:μαμα(ακομα)

Zαντες:μαμα 16αρες

Ελαστικα:Continental (πάντα )

Περιοχη:Π.Φαληρο

Αυταααααααααααα ;)

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μιας και πούλησα το Golf πριν 2 μέρες,όπως καταλαβαίνετε το ενδιαφέρον μου για το VW forum περιορίζεται κατα πολύ,οπότε και θα σας αποχαιρετίσω.

Δεν έχω γνωρίσει πολλούς εδω μέσα πλην Stoilas (απο κοντά) και Michail (τηλεφωνικώς).

Σας εύχομαι καλά να περνάτε... :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!αποφασισα να μπω & εγω στην παρεα σας αν & ειμαι κατοχος ενος ibiza fr 1ου σταδιου απλα πιστευω οτι μπορω να αποκομισω καποιες χρησιμες πληροφοριες & απο το site σας καθως τα αυτοκινητα μας εχουν πολλες ομοιοτητες οσον αφορα τα μηχανικα συνολα.

καλως ηρθα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλη την παρέα.Είμαι καινούργιος στην παρέα,έχω ενα VW Golf 3 cabrio 1.6 και θέλω να σας πω συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που έχετε κάνει σε αυτό το site.Βρήκα πολύ χρήσιμες πληροφορίες για το αμάξι μου.Πιστεύω να καταφέρω να έρθω σε κάποια από τις συναντήσεις για να τα πούμε και από κοντα.Συνεχίστε την καλή δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest satelsat

Γεια χαρα σε ολους!

Παρολο που δεν εχω αυτοκινητο VW ειπα να μπω και εγω στην απιθανη παρεα σας,γιατι θαυμαζω πολυ το ολο εργο σας.

Στην ουσια σας ξερω αρκετο καιρο γιατι ο nikkosnet ειναι αδελφος μου(ηδη καποιοι απο εδω μεσα με ξερετε...),και ετσι ειπα οτι μολις παρω αυτοκινητο θα γινω και εγω μελος εδω.

Καλος σας βρηκα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! ειμαι νεα στο φορουμ!

Όνομα: Αλεξανδρα

Ηλικία: 26

Περιοχή: Γλυφαδα

Επάγγελμα: Ιδιωτικη υπαλληλος

Αυτοκίνητο: Polo 6N

Polo '97, 1.4 16V 101hp μονο.. (καποτε ηταν περισσοτερα)

Λιγες αλλαγες, ζαντολαστιχα, εξατμιση, διχτυ μπροστα, πενταλάκια και λεβιες Sparco, τιμονι Μomo, φρυδακια και κατι αλλα ψιλα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, απο δευτέρα θα έχω στα χέρια μου ένα ολοκαίνουργο Golfακι V 1.4 Sportline οπότε κάνω όλες τις απαραίτητες προαιτημασίες (search στο forum,ύπνο 16 ώρες την μέρα κτλπ) :angry2:)

Όνομα: Γιώργος

Ηλικία: 21

Επάγγελμα: (το ψάχνω ακόμα)

Ζώδιο: Ψάρι

Περιοχή: Ηλιούπολη

υ.γ πάντως το site όσο άσχημο και άδειο φαίνεται πριν το register άλλο τόσο όμορφο γίνεται μετά :thumbsup:)

υ.γ2 καθώς έψαχνα το forum είδα οτι υπάρχει πρωτάθλημα 5x5 .. γίνεται στο μέλλον με κάποιον τρόπο να μπορει να συμμετάσχει κάποιος ή είναι στάνταρ οι ομάδες?? thanks konstantinos passat για τα καλά σου λόγια :thumbsup:

Edited by GSF
Link to comment
Share on other sites

Guest kat82

Καλησπέρα σας...! Από αύριο θα είμαι και επίσημα μία κατά τύχη ευτυχής κάτοχος ενός Golf 5 ολοκαίνουργιου!! :D Λέω κατά τύχη καθώς δεν το περίμενα....Το ευτυχές περιστατικό συνέβη λόγω του επαγγέλματός μου...

Όνομα : Κατερίνα

Ηλικία : 23

Επάγγελμα : Εμπόριο Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων

Ζώδιο : Σκορπιός

Περιοχή : Χαϊδάρι

Αυτοκίνητο : Golf 5 Sportline

Καλώς σας βρήκα!!! love.gif

:D Καλημέρα ! Όπως ανέφερα εχθές, εργάζομαι σε εισαγωγική εμπορική εταιρεία μεταχειρισμένων πολυτελών αυτοκινήτων.....Μια ωραία μέρα ήρθε μια κυρία να αγοράσει το νέο golf...Επειδή εμείς καινούργια δεν φέρνουμε θα το παίρναμε από την αντιπροσωπεία και θα της το πουλούσαμε....Κάτι της συνέβη όμως και δεν μπόρεσε να το πληρώσει....Αποφάσισα λοιπόν να το πάρω εγώ αφού ούτως ή άλλως ήταν θέμα χρόνου να αλλάξω αυτοκίνητο....Παρόλη τη δική μου χαρά εύχομαι στη γυναίκα να ξεπεράσει το όποιο πρόβλημα έχει.....

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΙΟΝΥΣΗ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ

ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΟΣ GOLF 4 1.6 16V (2003)

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΒΑΨΙΜΟ ΣΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΩΝ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ

ΤΟΥ ΑΜΑΞΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Edited by koymoydi
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου γεια σας. Με λένε Μπάμπη, είμαι 29 χρονών, είμαι από Χαλκίδα και το επάγγελμα μου είναι ηλεκτρονικός-ηλεκτρολόγος.

Έχω ένα golf iii 1400 και επειδή το βαρέθηκα έτσι όπως ήταν, είπα να του βάλω χέρι και εγώ. Μόλις ετοιμαστεί λίγο θα έχετε φωτογραφίες. Επίσης έχω και ένα Ibiza 1200 μοντέλο 1993 της παλιάς σχολής.

Link to comment
Share on other sites

Guest POLO6

Γεια σε ολους! Ειμαι καινουριος στο club επειτα απο προτροπη της alexlakis!

Ονομαζομαι Γιωργος,εχω ενα polo 6n και ειμαι κατοικος πειραια.

Link to comment
Share on other sites

Guest aristaki

Καλώς σας βρήκα και εγώ. Αριστέα είναι το ονομά μου από Θεσσαλονίκη.

Κάτοχος ενός απλού Golf V Plus...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα! Το όνομά μου είναι ¶ρης και σε λίγο καιρό κλείνω τα πρώτα -άντα. Από την προηγούμενη Πέμπτη είμαι ο πανευτυχής κάτοχος ενός καινούργιου Golf V GTI DSG χρώματος... λευκού. Το Golfάκι αντικατέστησε ενα ΤΤ 225 Coupe που είχα από το 2001. Πολλοί φίλοι μου θεώρησαν ανόητη τη μετάβαση, αλλά πραγματικά είναι μια από τις πιο σωστές αποφάσεις που έχω λάβει στη ζωή μου! Το αυτοκίνητο είναι εκπληκτικό! Να σημειώσω ότι το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν ενα Golf MkIII CL το οποίο αντικατέστησε ενα A3 1.6 και εν συνεχεία το ΤΤ και το Golf. Όπως καταλαβαίνετε είμαι φανατικός οπαδός του VAG, και θα παραμείνω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες,ειμαι 21 και σπουδαζω πατρα.σε περιπου ενα μηνα θα γινω κατοχος ενος golf gti κοκκινου και ειμαι πολυ χαρουμενος γι αυτο.εχω μια απορια,ξερετε αν εχει βγει κανενα ολοκληρωμενο kit βελτιωσης του αμαξιου(ακομα δεν το εχω παρει και θελω και βελτιωση,τρομαρα μου)

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Η΄ΑΛΛΙΩΣ NICKNAME NIONIOS.ΕΧΩ ΕΝΑ GOLFAKI ΠΕΜΠΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΕΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΑΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest Stellexas

Χαιρετιζω τον ελληνισμο σε ολο τον κοσμο! worthy.gif

Στελλεχας απο ΚΥΠΡΟ ειμε και σας θιμιζω

Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest MkVGti

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ 23 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ(ΒΟΥΛΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ(ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..) fire.gif ΕΝΑ GOLF GTI fire.gif . ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΟ GOLF ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΕΙΧΕ TO ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ CLUB KAI TON ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ Κ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ..ΗΤΑΝ ΖΗΤΗΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ Κ ΓΩ ΕΔΩ.. :unsure:

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΕΛΟΣ! music.gif

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου και από εμένα!!

Καλώς σας βρήκα παιδιά :rolleyes:

Στάθης από ¶γιο Δημήτριο

Leon FR παρανορμαλ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ALEKOS15

χαιρετω την παρεα σας...ειμαι ο αλεκος και ειμαι 15 χρονων..ο αδερφος μου την παρασκευη που μας περασε εγινε πανευτυχης κατοχος ενος golf gt170....το αμαξι ειναι τελειο..και μηχανικα και σχετικα με τον εξοπλισμο του.Στην αρχη ελεγα οτι δεν θα ειναι τοσο καλο αλλα οταν μπηκα μεσα και το οδηγησαμε και επειτα το ανοιξαμε αλλαξα τελειως γνωμη.....ας πω λιγα πραγματα τωρα για μενα.....ειμαι 15 χρονων οπως προανεφερα πιο πανω και παω τριτη γυμνασιου...τωρα γραφω εξετασεις για να παω στο λυκειο..θα παω τεχνικο λυκειο γιατι θελω να γινω μηχανικος αυτοκινητων....αυτη ειναι η τρελα μου...ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΑΑΑΑ.!!!!!ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καποιο meeting.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λεγομαι Δημητρης ειμαι 23 ετων και καταγομαι απο την Δραμα.Ειμαι σιγουρος οτι εγινα μελος μιας πολυ ευχαριστης παρεας.Το site ειναι πολυ καλο και συνεχιστε ετσι παιδια.Εγω ειμαι κατοχος ενος VW VENTO.Ειναι 16αρι με τα 75 αλογα(κλαψ...)μοντελο '93 α' εξαμηνο.Το αμαξο φοραει 15αρα ζαντα απο αλλα αυτοκηνιτο του VAG GROUP και συνδιασμο αναρτησης-ελατηρια BILSTEIN και H&R.Ευχομαι να τα πουμε και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.