Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας, πραγματκα εχετε φτιαξει ενα πολυ ομορφο site για VW..

Με λενε Αλεξανδρο και εχω ενα γεροντακι G40 1ο σταδιο που παλευει με καποια συγχρονα (μαμα) GTI...

Έλα ρε τρελέ καλώς ήρθες.Γαζώνει το πολάκι γαζώνει!!! tongue.gif

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ονομαζομαι φωτης μενω στο περιστερι.....αν και δεν εχω vw γραφτηκα στην παρεα σας μιας και πρωτον παω τα αυτοκινητα σας αλλα και πολθ δικοι μου(φιλοι-συγγενεις)εχουν group vag....octavia 5rs,golf tsi,golf II GTI,.... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε Αλεξη και Φωτη.

Να περασετε καλα στην ομορφη παρεα μας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πραγματκα εχετε φτιαξει ενα πολυ ομορφο site για VW..

Με λενε Αλεξανδρο και εχω ενα γεροντακι G40 1ο σταδιο που παλευει με καποια συγχρονα (μαμα) GTI...

Καλώς μας ήρθες Αλέξη!!!!!!! Power το G!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παίδες!! Είμαι ο Πάνος, 18 χρονών και θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα μέλη εδώ πέρα!

Εντός ολίγων ημερών θα πάρω το golfaki του father.

Το πείρε καινούργιο το 2006 FSI 1.6 (90 αλογάκια) και είναι σε τέλεια κατάσταση (να φανταστήτε δεν έχει περάσει καν απο βούρτσα ποτέ!), κρίμα όμως που δεν πείρε το TSI tongue.gif γιατί είχε βγεί μετά απο 1 μήνα. ;) . Όχι πως δεν με ικανοποιεί φυσικά αλλα καταλαβένετε!

Αντε να μπει και ο Σεπτέμβρης με το καλό, ελπίζω να είχατε ένα καλό καλοκαίρι χωρίς επεισόδια.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθε φίλε Πάνο καλή συνέχεια με την παρέα του VW Club

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !!!

Καλώς σας βρήκα.

Γιώργος ονομάζομαι και το αυτοκίνητό μου είναι ένα focus 1.6 όπως φαίνεται και από το nick name.

Υ.Γ πως γίνεται να αλλάξω το αμάξι στο προφίλ μιας και φαίνεται ότι έχω golfI

Edited by gkfocus
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Χρήστο με λένε κ έχω ένα OPEL ASTRA GTC 1.6T και γράφτηκα για να προσφέρω ψυχολογική υποστήριξη στον φίλτατο twoface! B):D

Είμαι...λίγο θερμόαιμος opelakias και όπως λένε,έχε κοντά τον φίλο σου και ακόμα ποίο κοντά τον "εχθρό" σου tongue.giftongue.giftongue.gif xexexexexee!!!

Ελπίζω να με καλωσορίσετε έστω και "αντίπαλος" !!

Cu arround!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γειας σας και απο εμενα.Ειμαι ο Μιχάλης και ειμαι νεο μέλος στην οικογένεια τις VW.Εχω παραγγειλει ενα VW Tiguan, και περιμένω να έρθει Ιανουαριο,Φεβρουάριο 2009.Η ηλικία μου είναι 34 και κατι ψιλα, το επαγγελμά μου είναι διασώστης στα ελικόπτερα Super Puma, και ειμαι παντρεμένος εδω και κατι μήνες.ΑΥΤΑ επι προσωπικου. Α εχω και μια μηχανή, και η γυναίκα μου ενα καινουργιο Smartaki.

Link to comment
Share on other sites

καλώς μας ήρθες Μιχάλη, καλώς να δεχτής το Tiguan καλά ποσταρίσματα

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα στην ποιο οργανωμένη παρέα που έχω βρει στο διαδίκτυο.κάτοχος passat 3b από θεσσαλονίκη ,τώρα πιστεύω πως θα λύσω τα προβληματάκια που εχω χάρι σε εσάς να είστε καλά.

υγ.πως θα γίνω μέλος στο club τι χρειάζεται

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα στην ποιο οργανωμένη παρέα που έχω βρει στο διαδίκτυο.κάτοχος passat 3b από θεσσαλονίκη ,τώρα πιστεύω πως θα λύσω τα προβληματάκια που εχω χάρι σε εσάς να είστε καλά.

υγ.πως θα γίνω μέλος στο club τι χρειάζεται

Kαλωσορισες και επισημα Στρατο στην παρεα μας!!

Για να αποκτησεις καρτα μελους ριξε μια ματια εδω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες , είμαι νέο μέλος στο vwclub αν και δεν έχω vw είμαι τρελαμένος με όλα τα vw ! Κόλλημα μεγάλο έχω με το golfaki το 5ari και το polo 9n και 9n3 ! Τρελό κόλλημα λέμε ! Πιστεύω ότι το κώλυμα προήλθε από τα γονίδια του father ο οποιος το πρώτο του αμάξι ήταν ένα Golfaki mk2 άσπρο 5αθηρό ! Ήταν στην αρχή 1000 cc (αν θυμάμαι καλά ) και μετά από 2-3 χρονια ανέβηκε γερμανία με έναν θείο του που ήξερε καλά τα μέρη και το έκανε GTI 1.8 ! Η μάνα μου ( έγκυος τότε σε εμενα ) δεν μπορούσε τον θόρυβο της μηχανής και την έπιανε πονοκέφαλος (επειδή τα αμάξια τότε δεν είχαν το κάλυμμα κάτω από το καπό για να μειώνει τον θόρυβο και ήταν απλά λαμαρίνα ) ! Κορυφαίο αμάξι για εκείνη την εποχή ! Αν και το πουλήσαμε εδώ και 13 χρονια ! τελοσπάντων είμαι 20 χρονων , μένω Θεσσαλονίκη και το μικρό μου είναι Τέο ! Βλέπω συχνά τον dubbeR_Ουνκας με το golfaki του και είχα την σκέψη να το αγοράσω όταν είχε το πωλητήριο πάνω .Μου αρεσε όπως το είχε αλλα χωρίς της χρωμιωμένες γραμμές στην μούρη . Αλλάξαμε γνώμη και είπαμε να πάμε στα πιο μικρά (polo 9Ν ) . Οδηγάω από τα 18 (χωρίς δίπλωμα) αν και τώρα έχω βγάλει και επιτέλους τελειωσε ο φόβος του εάν με σταματήσουν τι γίνετε ! Ευτυχώς δηλαδή ! :baby: Όπου σταθώ και όπου βρεθώ για golfaki και polo μιλάω και γράφω ! Αυτά από μένα ! Για την συνάντηση δεν νομίζω να έρθω στο Νέο Ρύσιο μιας και δεν έχω ακόμη τούτου . Αλλα μόλις πάρω , θα ρίξω τηλέφωνο για αυτοκόλλητα , μπλούζες καπέλα και όλα τα σινάφι ! Να σας ρωτήσω έχει κανένας σας που να έχει gti το μαύρο κουνέλι ( vw fast ) ?

Να είστε όλοι καλά και σας παρακολουθώ ανελλιπώς ! ^_^

Edited by Speedy
Μεταφραση στα Ελληνικα
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, με λενε Δημητρη και παροτι ακομη δεν εχω καποιο VW αποφασισα να γραφτω στο φορουμ καθως σκοπευω συντομα να αγορασω το Scirocco TSI-160.

Κατοχος μεχρι τωρα σχεδον μονο Ιαπωνικων αυτοκινητων (πλην μιας εξαιρεσης με ενα 13αρι Rally) και προσφατα καμποσων Impreza αποφασισα να παρω αυτο το αυτοκινητο οχι μονο γιατι μου αρεσει εμφανισιακα αλλα και γιατι στριβει συμφωνα τουλαχιστον με φιλο δημοσιογραφο σε μεγαλο περιοδικο αυτοκινητου που το οδηγησε, γιατι ελπιζω να ειναι ρυθμισιμο (τουτεστιν υπερστροφικο με καταλληλους χειρισμους) και φυσικα λογω του μικρου κυβισμου του και του οικονομικου αναλογικα κινητηρα μετα και την επαναφορα τεκμηριων.

Ο μονος μου ενδοιασμος ειναι πιθανα προβληματα κινητηρα καθως εχω διαβασει καμποσα σχετικα σε ξενα fora VW και ειμαι επιφυλακτικος επιπλεον επειδη το συγκεκριμενο μοντελο θα παραγεται στην Πορτογαλια με οτι αυτο εχει δειξει στα μοντελα που παραγονται εκει.

Καλως σας βρηκα λοιπον!

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γειας σας και απο εμενα.Ειμαι ο Μιχάλης και ειμαι νεο μέλος στην οικογένεια τις VW.Εχω παραγγειλει ενα VW Tiguan, και περιμένω να έρθει Ιανουαριο,Φεβρουάριο 2009.Η ηλικία μου είναι 34 και κατι ψιλα, το επαγγελμά μου είναι διασώστης στα ελικόπτερα Super Puma, και ειμαι παντρεμένος εδω και κατι μήνες.ΑΥΤΑ επι προσωπικου. Α εχω και μια μηχανή, και η γυναίκα μου ενα καινουργιο Smartaki.

Φεβρουάριο του 2009??? Καλή υπομονή και καλώς όρισες στην οικογένεια του vw club Μιχάλη! B)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα στην ποιο οργανωμένη παρέα που έχω βρει στο διαδίκτυο.κάτοχος passat 3b από θεσσαλονίκη ,τώρα πιστεύω πως θα λύσω τα προβληματάκια που εχω χάρι σε εσάς να είστε καλά.

υγ.πως θα γίνω μέλος στο club τι χρειάζεται

Παιδιά, καλώς μας ήρθατε όλοι!

και εσείς, Στράτο και Τεό!

Θα τα πούμε πιστεύω από κοντά και στο Ρύσιο να γνωριστούμε, να πάρετε τα αυτοκόλλητά σας, και να σας ενημερώσω για τις εγγραφές μελών (πέραν του φόρουμ)!

Για ό,τι χρειαστείτε, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το τηλ. για τη Β. Ελλάδα, ή απ'ευθείας στην προσωπική μου γραμμή. 6943 106111! Είμαι εδώ για να με βρίσετε, να με ρωτήσετε, και να μου προτείνετε ό,τι χρειάζεστε! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα.

Αν και έχω μπει καιρό στο club, δεν είχα κάνει παρουσίαση.

Με λενε Δαμιανό, είμαι 37 ετών και έχω ένα Touran 1.4 TSI mod. 06.

Προς στιγμήν είναι όλα μαμά, αλλά συντομα σκοπεύω να το τσιτώσω λιγάκι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.