Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γειά σας και από τον AKLONITOS!!!

Το όνομά μου είναι Λεωνίδας.

¶ν και πριν από 1,5 περίπου χρόνο έκανα εγγραφή σήμερα κάνω το πρώτο post...

Τότε έψαχνα να πάρω κάποιο passat 1.8t highline μαύρο και μοντέλο από 04' και μετά (την facelift έκδοση). Βέβαια, όπως σε πολλούς έχει τύχει, κατέληξα να πάρω κάτι άλλο αλλά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ PASSAT. Πήρα ένα μαύρο SKODA SUPERB 1.8t L&K μοντέλο 11/06.

Η αγορά του έγινε τον 09/2008. Από τότε έκανα εγγραφή στο skoda fans club και στο skoda club. To τελευταίο 6μηνο που ασχολούμαι, όσο το δυνατόν ενεργά, με τα 2 φόρουμς, διαπίστωσα την χρησιμότητά τους, έτσι αφού μου ήρθε "λαμπάκι" η εγγραφή που είχα κάνει στο vw club, είπα να ξεκινήσω και δω. Τα αυτοκίνητα, passat-superb, είναι αδερφάκια, όπως το λέω, οπότε έχω να "πάρω" αλλά και να "δώσω".

Λεωνίδα καλώς ήρθες! Κάλιο αργά παρά ποτέ! Λέει μια λαϊκή ρύση. ;) (AKLONITOS)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους..αν k από την ώρα θα έπρεπε να πω καλημέρα..

ονομάζομαι κωνσταντίνος k ελπίζω τον προσεχή μάρτιο να είμαι ευτυχης κάτοχος ενός vw scirocco 1.4τσι..με χαρά μου βρήκα ότι υπάρχει vw club..k να με συγχωρέσετε για τυχόν λάθη.πρώτη φορα σε forum..θα προσπαθήσω να κάνω όσο το δυνατόν λιγότερα λάθη..k συγχωρέστε τα greeklish μου αλλα βρίσκομαι εξωτερικό..αυτά από μένα..

να k το πρώτο λάθος..τον προσεχή μάιο εννοούσα..k για την ακρίβεια τελή μαΐου.. :na k to prwto la8os..ton prosexh maio ennoousa..k gia thn akribeia teleh maiou.. :rolleyes:

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Κωνσταντίνε στην παρέα μας! Μόνιμος κάτοικος εξωτερικού; Σε ποιά χώρα βρίσκεσαι;

Για να διορθώσεις τυχόν λάθη μπορείς να κάνεις Edit (Τροποποίηση) από την επιλογή που θα βρεις κάτω δεξιά από το post σου.

Για ότι βοήθεια χρειαστείς εδώ είμαστε. Ρώτα ελεύθερα!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous..an k apo thn wra 8a eprepe na pw kalhmera..

onomazomai kwnstantinos k elpizw ton prosexh martio na eimai autuxhs katoxos enos vw scirocco 1.4tsi..me xara mou brhka oti uparxei vw club..k na me sugxwresete gia tuxon la8h.prwth fora se forum..8a prospa8hsw na kanw oso to dunaton ligotera la8h..k sugxwreste ta greeklish mou alla briskomai ekswteriko..auta apo mena..

Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε και με το καλό να παραλάβεις και εσύ! Και εγώ τον Μάιο θα παραλάβω, οπότε υπομονή. :wacko: Τα λάθη είναι ανθρώπινα φτάνει να μη γίνονται εσκεμμένα, αλλά όταν γίνονται να είμαστε έτοιμοι να τα παραδεχτούμε!!! :rolleyes:

Υ.Γ. Γι αυτό είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείς και μην ντραπείς να ρωτήσεις για οποιοδήποτε θέμα!!!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα..ειμαι κατοικος ιταλιας,bologna,ελπιζω οχι για πολυ ακομα..ο υπολογιστης μου εχει ελληνικα απλως δεν τα εχω χρησιμοποιησει σχεδον ποτε,καθως οτιδηποτε κανω χρειαζεται αναγκαστικα λατινικους χαρακτηρες....αλλα θα προσπαθησω απο τωρα!!σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!κ ελπιζω το καλοκαιρακι αν καταφερω να ερθω σε καμια συναντηση.. -_-

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι ο angel_stam

To ονομα μου ειναι αγγελος και ειμαι απο τη θεσ/νικη

αλλα λογω δουλειας κατοικω στη χιο (Στρατιωτικος)

εχω ενα golf 5 1400 55kw!!!

Βεβαια θελω να το κανω μια μετροπη γιατι σκεφτομαι να αγορασω τροχοσπιτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι ο angel_stam

To ονομα μου ειναι αγγελος και ειμαι απο τη θεσ/νικη

αλλα λογω δουλειας κατοικω στη χιο (Στρατιωτικος)

εχω ενα golf 5 1400 55kw!!!

Βεβαια θελω να το κανω μια μετροπη γιατι σκεφτομαι να αγορασω τροχοσπιτο!!!

Καλώς ήρθες ¶γγελε. Χμμμμμ Χίο εεε? που στο 228? Εκεί έκανα 18 μήνες! -_-

Link to comment
Share on other sites

πριν δυο μήνες λοιπόν απέκτησα και εγώ το golfaki μου (tsi gt sport 160ps) σε μαύρο χρώμα (black magic) με πολλά extra... δερμάτινο σαλόνι, περιφερειακό φωτισμό μαζί με ηλεκτρικά αναδιπλούμενους ρυθμιζόμενους αντιθαμβωτικους και θερμαινόμενους καθρέφτες,φωτισμό στα πόδια του οδηγού και του συνοδηγού, ηχοσύστημα με δυνατότητα αναπαραγωγης mp3 και 10 ηχεία που τα σπάνε(συμβάλει και η καμπίνα του golf σε αυτό), αισθητήρεςβροχής-φωτός, ηλιοροφή, εξάτμιση από gt(170) και πίσω προφυλακτήρας, esp, υποβραχιόνιο. επιπλέον φοράω και καινούριες ζάντες oz Superturismo GT - MATT BLACK + RED LETTERING και καινούρια ελαστικά general με διαστάσεις 225/45/ΖΡ17. τέλος του έχω βάλει και μια καινούρια κεραία μεταλλική μαύρη... αυτά προς στιγμήν και αναμένεται προγραμματάκι από etuners, φίλτρο και cutback από gti...

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

tsipower...

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι σας παίδες!!! καλά να περάσετε στην παρέα μας :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, με λένε Μαρία και αρχές Μαίου περιμένω κι εγώ το πολυπόθητο golfάκι μου. :)

1.4 TSI 122PS, Highline, 5θυρο, white Candy με ηλιοροφή, Esp, σπορ πακέτο porto και media-in

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Μαρία και καλά ποσταρίσματα. Με το καλό να παραλάβεις το καινούργιο σου τουτούνι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Είμαι η Τούλα, 27 ετών από Θεσσαλονίκη. :D

Είμαι φοιτήτρια Πληροφορικής.

Είχα και πριν χρόνια πάλι vw το polo 16V 1,4 με τα 101 μοντελο '98.

Περιμένω αυτές τις μέρες το golf 1.4 122ps gt sport 3D.

Edited by toul
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Είμαι η Τούλα, 27 ετών από Θεσσαλονίκη. ;)

Είμαι φοιτήτρια Πληροφορικής.

Είχα και πριν χρόνια πάλι vw το polo 16V 1,4 με τα 101 μοντελο '98.

Περιμένω αυτές τις μέρες το golf 1.4 122ps gt sport 3D.

Καλώς ήρθες καλά ποσταρίσματα και με το καλό να το δεχτείς!!!

Κώστας απο Αιγάλεω

αυτοκίνητο=1)Jetta 1.4 gt 170hp ασημί(μαμά),2)Golf mk1 gti 1.6 ,μαύρο,μοντέλο 1977(αντίκα-μαμά)

Καλώς ήρθες Κώστα καλά ποσταρίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω, αν κ λιγακι αργησα, ειπα να κανω την παρουσιαση μου τωρα!!

Λοιπον, με λενε Βασιλη, ειμαι απο Βεροια κ ειμαι δασκαλος.

Εχω στην κατοχη μου ενα μαυρο Golf MK5 1.6 FSI Sportline απο τον Ιανουριο του 2005..

Εν τουτοις, μπηκα στον πειρασμο να το βελτιωσω εξωτερικα, τουλαχιστον αρχικα, κ με κυνηγουν τα παιδακια (ποσα κυβικα ειναι κυριε;; κ.τ.λ).. ;)

Περα απο την πλακα, παιδια, κανετε πολυ καλη δουλεια... Πιστευω πως ειναι το πιο οργανωμενο club..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.