Jump to content
ACE2007

Εξωτερική Βελτίωση Golf Vi

Επιλογη Body Kit Για Golf Vi  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

κ εγω μαυρες τις εχω αλλα χαθηκαν να σου πω μεσα στην μαυριλα μαυρη ζαντα μαυρη δαγκανα

βρε αγαπη εσυ εχεις το λατρευτο γκρι χρωμα..εγω το μονο που εχει απομεινει αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο πανω στο αμξι ειναι η ριγα εμπρος και οι δαγκανες..γι αυτο σκευτομαι να τις μαυρισω και αυτες και να γινει η απολυτη σκια!!

Link to comment
Share on other sites

βρε αγαπη εσυ εχεις το λατρευτο γκρι χρωμα..εγω το μονο που εχει απομεινει αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο πανω στο αμξι ειναι η ριγα εμπρος και οι δαγκανες..γι αυτο σκευτομαι να τις μαυρισω και αυτες και να γινει η απολυτη σκια!!

Μην το κάνεις γιατι με το πρώτο φρενάρισμα θ' ανάβουν τα φρένα σου !! χαχαχαχα Βαψτες καλύτερα άσπρες ! dead.gifdead.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε αγαπη εσυ εχεις το λατρευτο γκρι χρωμα..εγω το μονο που εχει απομεινει αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο πανω στο αμξι ειναι η ριγα εμπρος και οι δαγκανες..γι αυτο σκευτομαι να τις μαυρισω και αυτες και να γινει η απολυτη σκια!!

σαν επιλογη μπορεις να το βαψεις και με το χρωμα που βαθουν τα stealth F-22 οποτε το αμαξι σου θα είναι περισσοτερο αορατο ακομη κ στα ρανταρ της αεροποριας!!

Αλοιως για πιο extreme καταστασεις μπορεις να σκεφτεις και ένα καλυμα με αυτό

http://www.smh.com.au/ffximage/2006/10/20/JAPAN_INVISIBLE_COAT_TOK101_wideweb__470x318,0.jpg

μονο μην ξεχασεις που παρκαρες γιατι θα εχεις θεμα

new_iloveyou.gif:wub::(

Link to comment
Share on other sites

κοιτα με τις υποδυναμεις που παιζω οντος πρεπει να το στειλω να το βαψουν σαν στελθ ...εχω βαρεθει να βαζω κοντρες και με τα αργοκινητα φ16 της ελλαδος και αμεσος να γινομαι αντιληπτος απο την αεροπορια...να βγω εξω απο τα συνορα να βρω ανταγωνισμο βρε αδερφε!!!

υ.γ Γιωργαρα δεν λειτουργει το λινκ....

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

κοιτα με τις υποδυναμεις που παιζω οντος πρεπει να το στειλω να το βαψουν σαν στελθ ...εχω βαρεθει να βαζω κοντρες και με τα αργοκινητα φ16 της ελλαδος και αμεσος να γινομαι αντιληπτος απο την αεροπορια...να βγω εξω απο τα συνορα να βρω ανταγωνισμο βρε αδερφε!!!

υ.γ Γιωργαρα δεν λειτουργει το λινκ....

γιου καν τσεκ ιτ χιερ :

http://www.suremoneysaver.com/images/invisibility-cloak.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ....θενκ γιου βερι ματς μαη ντιαρ!!κανω παραγγελεια ασαπ.

γουελκαμ!

παντως μην ανοιξεις με φ-16 από κρητη… εχουν τα καλα τα stage-3 εκει κατω new_lol.gif

ACE2007 στο τσαλαπατησα λιγο το τοπικ… σορυ new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

γουελκαμ!

παντως μην ανοιξεις με φ-16 από κρητη… εχουν τα καλα τα stage-3 εκει κατω new_lol.gif

ACE2007 στο τσαλαπατησα λιγο το τοπικ… σορυ new_iloveyou.gif

Με μια βόλτα με το R όλα λύνονται όταν θα πάμε για σέρβις στον Ρώρρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blush: :blush: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ace εγώ πιστεύω σε μούρη μόνο τα φανάρια εμπρός αν αλλάξεις και βάλεις γλόμπο ο προφυλακτήρας του γτι είναι άχρηστος μετά,, γκαραντί στο λέω... Παίξε με μαύρο και νίκελ, άποψη μου πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Ace εγώ πιστεύω σε μούρη μόνο τα φανάρια εμπρός αν αλλάξεις και βάλεις γλόμπο ο προφυλακτήρας του γτι είναι άχρηστος μετά,, γκαραντί στο λέω... Παίξε με μαύρο και νίκελ, άποψη μου πάντα!

ace μαζι με τα νικελ πες μου μετα να σε στειλω σε εναν δικο μου μαστορα να φτιαξετε και ενα αυτοκολητο νικελ.."ΝΟΝΤΑΣ..Σ'ΑΓΑΠΩ Κ'ΕΡΧΟΜΑΙ"...για ντουντουκα(καρπουζια πατατες ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω) πηγενε στο πρακτικερ εχει φθηνες!!

υ.γ.αααμην ξεχασεις να παρεις και νικελοταινια να περασεις γυρο γυρο φαναρια φινιστρινια και γενικα οπου μπορεις να την βαλεις....καλα εε??πολυ γκλαμουρια θα εισαι μετα..μεγαλη δωση πολυτελειας και μοναδικοτητας..χαχαχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

οχι απλα total....totally!!!..αν και εσυ απ οτι βλεπω θελεις λιγα πραματακια ακομα για να με φτασεις στην μαυριλα!! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Aν σου βγαίνουν τα φράγκα,βάλε αυτή της ΑΒΤ, είναι πολύ φευγάτη...Άσε που λίγοι πιστεύω θα την τιμήσουν, οπότε θα είσαι και ξεχωριστόςthumbsup.gif

Επιπλέον, τα σπόϊλερ που έχεις αυτήν την στιγμή δεν νομίζω πως θα δέσουν με τον προφυλακτήρα του GTI. Απο την στιγμή που ξεκίνησες με επιλογές after market και όχι μαμα, συνέχισε έτσι ώστε να έχεις ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.

Πάντα προσωπική μου εκτίμηση και φυσικά φιλικά!

Edited by Leou21
Link to comment
Share on other sites

+1000

Leou όπως τα λες τα σκέφτομαι και έτσι τα σκεφτόμουν από την αρχή. Και με την λογική να συνεχίσω με ΑΒΤ είχα βάλει τα πλαινά πριν λίγο καιρό. Απλά στην πορεία έκανα μια σκέψη για gti look που το απορρίπτω όμως γιατί θέλει γύρω στα 1.000 και λίγα λέω από λεφτά για μάσκα και προφυλακτήρα, ενώ εκτός των άλλων είναι δύσκολο να βρεις καθαρό κομπλέ προφυλακτήρα από Γερμανό μαντρά ανταλλακτικών.

Την ΑΒΤ την έχω δίπλα μου, βγαίνει πιο οικονομικό το πακέτο με την έκπτωση που μου κάνουν και τέλος θα έχει πιο ξεχωριστό look το αυτοκίνητο και δεν θα είναι συνηθισμένο. :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είδα live Golf 6 με τον προφυλακτήρα μόνο της ΑΒΤ και είναι εντελώς τούμπανο!!!!!!!! :)

'Αλλο αμάξι, πανέμορφο και πολύ πιο σπορ και χωρίς να έχει αλλάξει την μάσκα, μόνο με τον προφυλακτήρα. Αγριεύει όσο χρειάζεται, χωρίς πολύ υπερβολή ώστε να γίνεται κιτς. Ενώ νόμιζα από τις φωτό που είχα δει ότι ο προφυλακτήρας κατεβαίνει πολύ πιο χαμηλά και είναι πιο φαρδύς για να δημιουργεί τέτοια εντύπωση, καμία σχέση! είναι πολύ νορμάλ κατάσταση σε θέμα ύψους και πλάτους ώστε να μην υπάρχει κίνδυνος στους (κατσικο)δρόμους μας. Το σχέδιο του (ειδικά γύρω από τα προβολάκια) είναι εκείνο που δίνει τόσο πιο όμορφη και πιο σπορ όψη στην μούρη της Golfaras! hearts.gif

Φόραγε και την αεροτομή της ΑΒΤ, επίσης πολύ όμορφη, ειδικά από πλάγια δείχνει πολύ πιο όμορφο τα αμάξι!!

Αυτά γίνονται και μετά ξεσηκωνόμαστε στα καλά καθούμενα εκει που ηρεμούμε λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

αδερφε και εγω ειδα ενα ασημι 5πορτο με γερμανικες πινακιδες με ολο το body kit της abt απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφο απ'οτι στις φοτο!

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως το Rieger ειναι ενα απο τα καλα που εχουν βγει γιατι ειναι και πιο σπορ απο το original (που ειναι εξισου ωραιο... οχι ομως οσο το rieger!) αλλα δεν ειναι και υπερβολικο οσο κατι αλλα body kits.... δεν ξερω αν τα λεω σωστα. πειτε και εσεις αν συμφωνειτε...

Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο βιντεάκι με ένα GOLF MK6 GTI ABT!! Ειδικά στο 2.07" τούμπανο από look η Golfara!!

http://www.youtube.com/watch?v=xNpLP_a_mZU

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο βιντεάκι με ένα GOLF MK6 GTI ABT!! Ειδικά στο 2.07" τούμπανο από look η Golfara!!

http://www.youtube.com/watch?v=xNpLP_a_mZU

Χαχαχαχα λες ??

Προσωπικά πάντα θα έβαζα μπροστινό προφυλακτήρα , πλαϊνές ποδιές , πίσω αεροτομή και ζάντες .. τον πίσω προφυλακτήρα με τίποτα ... πισω θα εβαζα του gti ...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα λες ??

Προσωπικά πάντα θα έβαζα μπροστινό προφυλακτήρα , πλαϊνές ποδιές , πίσω αεροτομή και ζάντες .. τον πίσω προφυλακτήρα με τίποτα ... πισω θα εβαζα του gti ...

Από την γωνία λήψης που το τραβάνε στο 2.07" και με ελαφρά λοξά τις ζάντες, πριν μπει ο Γερμαναράς και χαλάσει το πλάνο το αμάξι είναι σούπερ! :good:

Συμφωνώ για όσα λες ότι αξίζει να βάλει κάποιος, απλά πλαινά και ζάντες έχω ήδη! Με ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα! :pardon:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ειναι πολυ ωραιο...

τοσο που δεν το πιστευω.

απο τις photo χανει πολυ... στο βιντεο ειναι πολυ καλο και πιστευω απο κοντα ακωμη καλυτερο.

ολα τα λευτα οι κοκκινες λεπτομεριες μεσα και τα καθισματα. (μπορουν να μπουν extra στο GTI? ειναι απο το R? η aftermarket της Recaro η καποιας αλλης γιατι δεν ειδα καλα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν ειχα δει αυτο το Bodykit πιο πριν , θα ηταν λογος να ειχα παρει GTI ...

Ευτυχως που δεν το ειδα.

Παρα τριχα την γλιστωσα.

Ειναι εκπληκτικο σε μαυρο χρωμα , και πιστευω σε μαυρο ματ , θα ηταν αλλου!!!

Επισης μου αρεσει υπερβολικα η "στεφανη" του τιμονιου.

Ποσα αλογα βγαζει αυτο (το ABT) ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ειναι πολυ ωραιο...

τοσο που δεν το πιστευω.

απο τις photo χανει πολυ... στο βιντεο ειναι πολυ καλο και πιστευω απο κοντα ακωμη καλυτερο.

ολα τα λευτα οι κοκκινες λεπτομεριες μεσα και τα καθισματα. (μπορουν να μπουν extra στο GTI? ειναι απο το R? η aftermarket της Recaro η καποιας αλλης γιατι δεν ειδα καλα)

Πάνο το είχα ξαναπεί ότι οι computerized φωτογραφίες αδικούσαν το συγκεκριμένο body kit! Όλα όσα είδες είναι extra που βάζει η ΑΒΤ νομίζω.

Τα καθίσματα παίζει να είναι και after market!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.