Jump to content
Speedy

Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Βόρειας Ελλάδας

Recommended Posts

mf_tshirt.gif οκ Nικο 19:30 city gate :p σου εστειλα pm μαλλον

Ok Βασίλη! :p

εφοσον δεν αργησα , μεσα και γω , να γνωριστουμε στην βορεια ελλαδα

μενω δυτικα ,Νικο το city gate ισχυει?

Βέβαια και ισχύει! Θα τα πούμε εκεί λοιπόν :p

Να κάνω μια ανακεφαλαίωση για να ξέρουμε και ποιούς θα περιμένουμε (City Gate @ 19:30)...

Νίκος...............(από ραντεβού στα Jumbo Ωραιοκάστρου @19:00)

Κοσμάς............(από ραντεβού στα Jumbo Ωραιοκάστρου @19:00)

peolinio...........(από ραντεβού στα Jumbo Ωραιοκάστρου @19:00)

SAVVASGT.......(από ραντεβού στα Jumbo Ωραιοκάστρου @19:00)

pescarus.........(από ραντεβού στα Jumbo Ωραιοκάστρου @19:00)

Professor

Billgr4

Basilis FSI

manos76

Αν θέλουν και άλλοι να μας συναντήσουν στο City Gate για να πάμε κονβόι στο Bungalow White, ας το δηλώσουν εδώ, για να τους περιμένουμε... :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη δηλωθηκαν παρα πολλα ατομα θα στριμωχτουμε λιγο και οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ καλο ειναι να βολευτουν ολα τα μελη....

αλλαξαμε 4 φορες τον αριθμο των ατομων κ εχουμε φτασει στο οριο με το μαγαζι

επισης οσο πιο νωρις ερθετε τοσο πιο ευκολα θα βρειτε παρκινκ καθως μπορει το μαγαζι να μας επετρεψε να παρκαρουμε στον ιδιωτικο του χωρο

αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα διωξει τους υπολοιπους πελατες του...οποτε καταλαβαινετε τι θελω να πω κ που θελω να καταληξω

επισης η τουρτα θα κοπει λιγο μετα τις 8 οποτε καλο θα ηταν να την προλαβετε γιατι κατι εμαθα οτι θα ειναι σοκολατα...

ραντεβου στο Bungalow White.Οποιος σας ρωταει που πηγαινετε εσεις απαντατε για την "εκδηλωση του VW CLUB"

οτιδηποτε σας τυχει τηλ επικοινωνιας

mourh: 6985 900 198

Speedy: 6985 773 821

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

επισης η τουρτα θα κοπει λιγο μετα τις 8 οποτε καλο θα ηταν να την προλαβετε γιατι κατι εμαθα οτι θα ειναι σοκολατα...

:)

Παιδά μην αργήσετε να μαζευτούμε, γιατί βλέπω να σας αφήνω για να πάω να προλάβω την τούρτα! :p:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

επειδη δηλωθηκαν παρα πολλα ατομα θα στριμωχτουμε λιγο και οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ καλο ειναι να βολευτουν ολα τα μελη....

αλλαξαμε 4 φορες τον αριθμο των ατομων κ εχουμε φτασει στο οριο με το μαγαζι

επισης οσο πιο νωρις ερθετε τοσο πιο ευκολα θα βρειτε παρκινκ καθως μπορει το μαγαζι να μας επετρεψε να παρκαρουμε στον ιδιωτικο του χωρο

αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα διωξει τους υπολοιπους πελατες του...οποτε καταλαβαινετε τι θελω να πω κ που θελω να καταληξω

επισης η τουρτα θα κοπει λιγο μετα τις 8 οποτε καλο θα ηταν να την προλαβετε γιατι κατι εμαθα οτι θα ειναι σοκολατα...

ραντεβου στο Bungalow White.Οποιος σας ρωταει που πηγαινετε εσεις απαντατε για την "εκδηλωση του VW CLUB"

οτιδηποτε σας τυχει τηλ επικοινωνιας

mourh: 6985 900 198

Speedy: 6985 773 821

new.gif Επειδή Το VW CLUB είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ, huge που λένε και οι άγγλοι , έκανα τα κουμάντα και θα υπάρχουν θέσεις για όλους , ωστε να χωρέσουμε όλοι!!! :p:thumbsup: Την άλλη φορά θα κλείσουμε όλο το μαγαζί για πάρτι μας ! sillyhorse1rb5.gif

:thumbsup:

Παιδά μην αργήσετε να μαζευτούμε, γιατί βλέπω να σας αφήνω για να πάω να προλάβω την τούρτα! :thumbsup::thumbsup:

Η τούρτα δεν θα είναι όλη σοκολάτα ... :)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο θα ήθελα να είμαι σήμερα στη Θεσσαλονίκη...

για τον εορτασμό των γενεθλίων...

αλλά οικογενειακές και άλλες υποχρεώσεις...

θα με κρατήσουν μακριά...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο θα ήθελα να είμαι σήμερα στη Θεσσαλονίκη...

για τον εορτασμό των γενεθλίων...

αλλά οικογενειακές και άλλες υποχρεώσεις...

θα με κρατήσουν μακριά...

Μην στενοχωριέσαι , πρώτα η οικογένεια ! ;) Στην επόμενη συνάντηση μας θα σε περιμένουμε ;):drinks:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ..... βλέπω την τούρτα και σκέφτομαι να μην σας την φέρω και να τη φάω μόνος μου !! lick.giflick.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο χαβαλε,ωραια παρεα οπως παντα,Νοστιμη τουρτα (εφαγα 2 μεριδες).

Καμια φωτογραφια ρε παιδια???

Αυτος ο φωτογραφος.....................

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο χαβαλε,ωραια παρεα οπως παντα,Νοστιμη τουρτα (εφαγα 2 μεριδες).

Καμια φωτογραφια ρε παιδια???

Αυτος ο φωτογραφος.....................

Καλά Ρε Πότε Έφαγες Δύο Μερίδες Και Δεν Σε Είδα :p ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Και Του Χρόνου Θα Κλείσουμε Γήπεδο Γιατί Δεν Χωρούσαμε Εκεί Που Είμασταν.

Χάρηκα Που Σας Γνώρισα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Ρε Πότε Έφαγες Δύο Μερίδες Και Δεν Σε Είδα :p ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Και Του Χρόνου Θα Κλείσουμε Γήπεδο Γιατί Δεν Χωρούσαμε Εκεί Που Είμασταν.

Χάρηκα Που Σας Γνώρισα.

ησουν πλατη και με εκρυβε ο Νικος :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φορα περασαμε υπεροχα.. Η οργανωση αψογη, το κλιμα παραπανω απο φιλικο και η τουρτα ηρθε να δεσει... το γλυκο! Και του χρονου με υγεια...

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο στου διοργανωτές της εκδήλωσης! ΟΛΑ ήταν πάρα πολύ ωραία! Το parking του μαγαζιού γέμισε από VW!!! Πρέπει να μαζευτήκαμε ΠΟΛΥΣ κόσμος! ¶ντε και την επόμενη φορά να κλείσουμε ΟΛΟ το μαγαζί!! :p Εμένα προσωπικά μου άρεσε που είχε τόση ανταπόκριση.

Πέρασα πολύ καλά. Χάρηκα που γνώρισα και νέα άτομα. Τα είπαμε, πειραχτήκαμε, τα ήπιαμε, όλα καλά! :p

Σάββα δεν ήταν τυχαίο που σου γυρνούσα την πλάτη. Εκτός από τον Γιώργο, κι εγώ 2 κομμάτια έφαγα!! :p Πολύ νόστιμη και φρέσκια η τούρτα! Μπράβο και πάλι στους Τάσο και Θοδωρή! :p

Εγώ λέω να το οργανώσουμε 1 φορά τον μήνα αυτό... :p Ήταν καλή φάση.

Μετά πήγαμε στο ΙΚΕΑ για φώτο. 18 αυτοκίνητα, και θα ήμασταν ακόμη περισσότερα αν κάποιοι δεν είχαν κάποιες υποχρεώσεις κι έπρεπε να φύγουν. Δεν πειράζει, την επόμενη φορά θα περάσουμε τα 20! :p

Παρακάτω έβαλα μερικές φώτο. Όσοι ενδιαφέρονται, υπάρχουν και σε 15ΜΡ... :p

img3731e.jpg

img3734t.jpg

img3737z.jpg

img3739c.jpg

img3750r.jpg

img3757c.jpg

img3769v.jpg

img3770kx.jpg

img3771l.jpg

img3772c.jpg

img3773n.jpg

img3774a.jpg

img3775o.jpg

img3776t.jpg

Link to comment
Share on other sites

AΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ VW CLUB

σε ενα προχειρο υπολογισμο μετρησα 45 ατομα, το παρουσιολογιο το εδωσα στον Speedy

45 ατομα κ δεν ειναι μονο ο αριθμος, ειχαμε πολλα νεα μελη

φυσικα οι παλιοι δωσανε το παρων.

Ενα ειναι το σιγουρο περασα υπεροχα (ελπιζω τι ιδιο κ εσεις) κ καναμε Εντυπωση στο Bungalow ολο το παρκινκ V Dubs (εκοβα κ βολτες στο μαγαζι με την μπλουζα VW Club και με κοιτουσαν ολοι)

Βασικα ολους μας κοιτουσαν γιατι ημασταν η μεγαλυτερη παρεα που ειδαν ποτε τους...

ενα ευχαριστω στον φωτογραφο Νικο κ στον μεγα παρκαδορο lakias

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου όλους εσάς που δώσατε το παρών ! :p Κι εγώ δυο φορές που μέτρησα 45 μας έβγαλα !! Το VW CLUB είναι εδώ ! Ενωμένο και Δυνατό !! :p Πέρασα πάρα πολύ ωραία , ελπίζω το ίδιο κι εσείς !! :p Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω όλους σας για τα καλά σας λόγια !! :p Τελικά είχε δίκαιο ο ζαχαροπλάστης .... η τούρτα ήταν πολύ νόστιμη ... φάνηκε και από τις μερίδες που έφαγαν μερικοί :p Να είστε σίγουροι πως θα το επαναλάβουμε ! :p Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά με Υγεία πάνω απΆ όλα ! :p

Με εκτίμηση,

Speedy

Link to comment
Share on other sites

Και στον ζαχαροπλαστη ακομα ενα μπραβο.speedy να του μεταφερεις την γνωμη μου για το γλυκο....... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Και στον ζαχαροπλαστη ακομα ενα μπραβο.speedy να του μεταφερεις την γνωμη μου για το γλυκο....... :p :p :p

Χε χε , οκ :p

Νίκο τη Δευτέρα το πρωί θα περάσω από την εταιρία να μου δώσεις τις φωτο και να κουβεντιάσουμε γι αυτό που λέγαμε στο cafe ;)

Εάν όλα πάνε καλά , από Δευτέρα τις φωτογραφίες θα τις έχει κι ο Νίκος κι εγώ , οπότε όποιος θέλει τις φωτογραφίες σε full ανάλυση τις ζητάει είτε από το Νίκο , είτε από εμένα :p Μου ήρθε φλασιά .... ξέρω ποιος πήγε να μας χαλάσει τη βραδιά κουβαλώντας μας τα στρουμφ... επίσης στο παραπάνω ποστ ξέχασα να ευχαριστήσω όλους εσάς που ήρθατε και από μακριά και από κοντά ;) Πάντως όσοι δεν ήρθατε στη φωτογράφηση χάσατε μιας και κάναμε χαβαλέ πολύ με τα στρουμφ(θέλαμε λίγο ακόμη να τον πείσουμε να μπει κι αυτός στη φωτο με το οκτι), και όσοι μείνατε τελευταίοι είδατε γιατί τα 1.6 fsi είναι καλύτερα από τα 1.4 tsi ...... όσοι έμμεινα ξέρουν .... κι όσοι δεν έμειναν καλύτερα να ελέγξουν τη ρεζέρβα τους .... ;)

Πέρα απο τη πλάκα τώρα ... Όλοι περάσατε φανταστικά απ' ότι κατάλαβα , οπότε καλό θα ήταν να κάνουμε κι ένα ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΤΙΑΣΤΟΥΜΕ , για να το χαρούμε κι άλλες φορές !!!

ps: Παρακαλώ όλα τα νέα μέλη που ήρθατε στην εκδήλωση και θα γραφτείτε ή γραφτήκατε στο club στείλτε μου ένα πμ για να σας κάνω φίλους και να μου δώσετε ένα τηλέφωνο επικοινωνίας μαζί σας :p

Φιλάκια Ρουφιχτά που είπε κι ο Κοσμάς φεύγοντας !! :p:whistling:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από μένα σε όλα τα μέλη που διοργάνωσαν την εκδήλωση.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος όχι μόνο από την γνωριμία νέων μελών ή και παλιών που δεν τους γνώριζα αλλά ειδικότερα απ΄όλο εν γένει το θερμό κλίμα που επικράτησε.Βέβαια αναγκάστηκα να αποχωρήσω λίγο νωρίς λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων αλλά ευτυχώς πρόλαβα την τούρτα.Τάσο ένα μεγάλο μπράβο στον ζαχαροπλάστη.:p

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από μένα σε όλα τα μέλη που διοργάνωσαν την εκδήλωση.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος όχι μόνο από την γνωριμία νέων μελών ή και παλιών που δεν τους γνώριζα αλλά ειδικότερα απ΄όλο εν γένει το θερμό κλίμα που επικράτησε.Βέβαια αναγκάστηκα να αποχωρήσω λίγο νωρίς λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων αλλά ευτυχώς πρόλαβα την τούρτα.Τάσο ένα μεγάλο μπράβο στον ζαχαροπλάστη.:)

Χαίρομαι που σας άρεσαν όλα !! Η τούρτα κύριε Καθηγητά είναι απο τη Δυτική Θεσσαλονίκη ;) Την έφερε ενας γρήγορος new_wasntme.gif Χαίρομαι που σας άρεσε πολύ ! :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στo club και σε ολοι την παρεα που περασαμε υπεροχα χτες βραδυ.ολα ηταν τελεια οργανομενα ,συγχαρητηρια και ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες τις βραδυας.η παρεα,η διαθεση, η τουρτα,η φωτογραφηση κτλ κτλ κτλ δεν εχω λογια να πω!!!ελπιζω να μπορουμε να βρισκομαστε συχνοτερα να περναμε περισσοτερο χρονο ολο μαζι...

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

Σάββα δεν ήταν τυχαίο που σου γυρνούσα την πλάτη. Εκτός από τον Γιώργο, κι εγώ 2 κομμάτια έφαγα!! :) Πολύ νόστιμη και φρέσκια η τούρτα! Μπράβο και πάλι στους Τάσο και Θοδωρή! :)

Και κάποιος άλλος έφαγε 2 κομμάτια.... ;):whistling: Super τούρτα Super birthday party

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.