Jump to content
mourh

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Θεσσαλονίκη, και τους γύρω νομούς, την Τετάρτη 24 Μαρτίου στις 20:00(+-10 λεπταB)) για να πιούμε ενα καφεδάδκι στο εμπορικο κεντρο COSMOS πριν το Πάσχα και να τα πούμε μια που έχει περάσει καιρός απο την τελευταία μας συνάντηση στο Bungalow.Πιστεύω οτι έχουμε αρκετά θέματα να κουβεντιάσουμε μετα τις τελευταιες εξελιξεις σε θεματα tuning

Θα βρεθούμε στο parking P3 που βρίσκεται πισω απο το εμπορικο κεντρο COSMOS (αν μερικοι δεν ξερουν επισυναπτω φωτο κ να εχουν κ στο νου τους το σημειο αναφορας τα δελφινακια)

Αν εχει πολυ κοσμο θα παμε στο νεο χωρο σταθμευσης κατω και διπλα απο το Woodland.

ΥΓ ημερομηνια κ ωρα αποφασιστηκε κατοπιν συζητησεων στο thread Διασκεδαση nigth cruise@Thessaloniki

ΥΓ μπορειτε να φερετε κ την παρεα σας

ΤΗΛ Επικοινωνιας 6985 900 198

post-7381-126920197017_thumb.jpg

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

μεταφερω κ τις συμμετοχες απο το thread διασκεδαση (αν ξεχασα κανεναν το δηλωνει!)

moyrh

kosmas

lagman

Nikos

djmarvin

rizaks

alex papalexiou

Chris_4 +1

Stelios Golf 6 TSI (?)

Manos76

SavvasGT(?)

ktm

peolinio

nestoras

Billgr4

golf vi

Nrgakos3

Tst

Arxontas2323

Professor

Bamboozle +2

LIAKOS +1 member

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιδη εχουμε καιρο να τα πουμε πιστεβω ποσ θα μπορεσω να ρθω.οκ θα τα πουμε εκει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιδη εχουμε καιρο να τα πουμε πιστεβω ποσ θα μπορεσω να ρθω.οκ θα τα πουμε εκει

Σωπα εσυ!! Πηρες αποφαση να ερθεις με τον Scooby Doo σου;

Κανονισε να ξεκινησουμε μαζι αν ειναι...

Πιθανολογω οτι θα μπορεσω να παρευρεθω..

Link to comment
Share on other sites

μεταφερω κ τις συμμετοχες απο το thread διασκεδαση (αν ξεχασα κανεναν το δηλωνει!)

moyrh

kosmas

lagman

Nikos

djmarvin

rizaks

alex papalexiou

Chris_4 +1

Stelios Golf 6 TSI (?)

Manos76

SavvasGT

εμενα δεν με εβαλες???καλα εαν δεν θες δεν ερχομαι! :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ισως να ερθω και εγω μιας που θα ειμαι στην πολη ...Ετοιμαστειτε για τσαι

Ποιος εχει σειρα; :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος εχει σειρα; :D :D

Μην κοιτάς εμένα ......χαχαχαχαχαχα.

Παιδιά άμα είμαι θεσσαλονίκη και δεν έχω φύγει Κοζάνη, θα έρθω σίγουρα.

Υ.Γ. Την τετάρτη το βράδυ παίζει να βρέχει.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Εγώ Σχολάω 11 Θα Προσπαθήσω Πολύ Για Να Έρθω Μπορεί Να Φύγω Νωρίτερα Απο Την Δουλειά.

να κανονησεις να ερθεις αχρηστε εγω σε ποιον διπλα θα παρκαρω?

Σωπα εσυ!! Πηρες αποφαση να ερθεις με τον Scooby Doo σου;

Κανονισε να ξεκινησουμε μαζι αν ειναι...

Πιθανολογω οτι θα μπορεσω να παρευρεθω..

Ξεκινηστε μαζι αφου εχετε ταξιδι.,.,

εμενα δεν με εβαλες???καλα εαν δεν θες δεν ερχομαι! :D :D :(

σε εβαλα σα γκομενα κανεις

ισως να ερθω και εγω μιας που θα ειμαι στην πολη ...Ετοιμαστειτε για τσαι

αν εισαι στην πολη σε κερναω ΕΓΩ τσαι (διαλεξε γευση)

Μην κοιτάς εμένα ......χαχαχαχαχαχα.

Παιδιά άμα είμαι θεσσαλονίκη και δεν έχω φύγει Κοζάνη, θα έρθω σίγουρα.

Υ.Γ. Την τετάρτη το βράδυ παίζει να βρέχει.

κ δε πα να βρεχει :p

Link to comment
Share on other sites

παρακαλειται ο κυριος moderator το πρωι της τεταρτης να κλεισει με κορδελα του club το παρκιν P3 :D:D:(

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

χωρις τελικα...ισως το επομενο meeting κανονιστει καμια κυριακη με βολτουλα κ καμια ταβερνα οπου θα υπαρχει σιγουρα μεγαλυτερη διαθεση και απο τις γυναικες,αλλα αυτο το θεμα το συζηταμε και απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια υπαρχει χώρος στο παρκινγκ και για μένα?στο clubακι σας μπήκα σχετικά πρόσφατα και θα'ρθω cosmos να γουστάρω golfμάνια και να σας γνωρίσω.

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια υπαρχει χώρος στο παρκινγκ και για μένα?στο clubακι σας μπήκα σχετικά πρόσφατα και θα'ρθω cosmos να γουστάρω golfμάνια και να σας γνωρίσω.

Και το ρωτάς ?? ΟΛΑ τα μέλη του club μας , νέα και παλαιά , με βελτιωμένα ή οχι αυτοκίνητα , είναι ΠΑΝΤΑ ευπρόσδεκτα !!!! Σε περιμένουμε την Τετάρτη στις 20:00 (+-10 λεπτα) στο P3 του Cosmos ! :D:D:(

Link to comment
Share on other sites

θα φερετε κ καμια γυναικα η θα ερθετε χωρις τις γυκαικες?

φερε εσυ την Lousy και την Monice , τις 2 σου ξανθες sex dolls , ξερεις αυτες με τα ενισχυμενα πλαινα ....αααααααχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα τι εχει; Γιατι μπορω ειτε 8 με 8:40 ειτε κατα τις 10, το σχολατε νωρις συνηθως; :mellow: Κοινως εχω ενα ραντεβου 9 με 930 :p

Edited by Nrgakos3
Link to comment
Share on other sites

φερε εσυ την Lousy και την Monice , τις 2 σου ξανθες sex dolls , ξερεις αυτες με τα ενισχυμενα πλαινα ....αααααααχαχαχαα

να φερω κ τις sex dolls Μου?γιατι εσυ τι θα φερεις για να σου τις φερω?

Το προγραμμα τι εχει; Γιατι μπορω ειτε 8 με 8:40 ειτε κατα τις 10, το σχολατε νωρις συνηθως; :mellow: Κοινως εχω ενα ραντεβου 9 με 930 :p

ελα κατα της 8 γιατι μετα ποιος ξερει που θα ειμαστε...μια φορα πηγαμε απο κοσμος Σινδο....εκτος κ αν παρεις τηλ για να μας βρεις

YΓ εσυ πρεπει να ερθεις να μας πεις τι εγινε στην αντιπροσωπεια για το REVO (εντυπωσεις κ τετοια συναφη)

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια υπαρχει χώρος στο παρκινγκ και για μένα?στο clubακι σας μπήκα σχετικά πρόσφατα και θα'ρθω cosmos να γουστάρω golfμάνια και να σας γνωρίσω.

golfμάνια?????

Μαλλον VWμανια ήθελες να πεις....

Link to comment
Share on other sites

Tst, Arxontas2323 added

Στο αρχικο post βαζω κ ενα τηλεφωνο αν καποιος χρειαστει οδηγιες η αν κατι αλλαξει (πχ απο το P3 παμε στο εναλλακτικο parking οπως το εβαλα κ στην φωτο που εχω επισυναψει)

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.