Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Την Παρασκευή 2 Ιουλίου , η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη τελευταία Συνάντηση για το Καλοκαίρι όπου θα αποχαιρετήσουμε τα μέλη μας για τις διακοπές τους ! Η συνάντηση μας θα πραγματοποιηθεί στο BUNGALOW WHITE .

Εκεί θα σας περιμένουμε το απόγευμα της Παρασκευής , για να πιούμε το καφεδάκι μας ή να φάμε το παγωτάκι μας και να περάσουμε υπέροχα ! Προτείνω να φέρουμε και τις συζύγους-κοπέλες μας στη συνάντηση όπως συνηθίζουμε τελευταία :huh:

Στο κατάστημα υπάρχει ιδιόκτητος χώρος στάθμευσης , ώστε να σταθμεύσουμε τα αυτοκίνητά μας , βελτιωμένα και μη !

Ώρα προσέλευσης : 20:30

Διεύθυνση Καταστήματος:

Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 10, 54643,

Θεσσαλονίκη - Νέα Παραλία

( Χάρτης )

Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή το συντομότερο, προκειμένου να γίνουν οι ανάλογες κρατήσεις !

Για πληροφορίες και συμμετοχές, επικοινωνείτε με τους :

mourh: 6985 900 198

White V GTI: 6984 24 25 26

Σας περιμένουμε όλους !

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

1. Mixalis Ts

2. Speedy

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ούτε εγώ θα μπορέσω να έρθω! Καλά να περάσετε κ καλό καλοκαίρι με υγεία σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

45 προβολές κι ούτε μια συμμετοχή ?? Καλά αντί να σας πιάσει το καλοκαιράκι σας έπιασε το σφίξιμο και η ανάγκη να κάθεστε μέσα ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα εχω αλλα τρεξιματα με γιατρους και δεν θα μπορεσω να ερθω.Σας ευχομαι καλο καλοκαιρι,να εχουμε με υγεια να μπορουμε να κανουμε τρελες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν σας έλεγα τότε να μαζευτούμε κανένας δεν απαντούσε…! :huh: Καλό καλοκαίρι και από εμένα!!! :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

αν δε βολευει τους μισους κ παραπανω προτεινω speedy να αναβληθει για αρχες σεπτεμβρη ετσι ωστε να κρατησουμε την ορεξη μας ως τοτε κ να ειμαστε παρων ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ερθω Σαββατο Θεσ/κη για εναν γαμο που εχω οποτε δεν σας προλαβαινω

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

να επισημανω οτι αυτο ειναι topic δηλωσεων συμμετοχων κ ΟΧΙ απουσιων

δηλωνετε συμμετοχες εδω,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ,

Επειδή βλέπουμε ότι οι συμμετοχές είναι ελάχιστες , αποφασίσαμε η συνάντηση να αναβληθεί για Σεπτέμβρη .

Καλό Καλοκαίρι σε όλους !

Υγεία και προσοχή στους δρόμους !

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ... δεν την κάνετε την επόμενη Παρασκευή (9/7) που θα γκουχ γκουχ βρίσκομαι και εγώ εκεί; :blink:

Link to comment
Share on other sites

κ. ADMIN μαλλον ολοι κανανε βαλιτσες κ την εκαναν για αλλα μερη..

αν υπαρχουν συμμετοχες δε βλεπω τον λογο να μη γινει απλα λογο καλοκαιριου βλεπω οτι ολοι ειναι σκαστοι.

για να ερχεσαι εσυ σαλονικα,,,σημαινει οτι θα παω να παρω αδιαβροχο αλεξικεραυνο κ αλυσιδες για τα χιονια...

κ δε θα περναω εξω απο φουρνους :p

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ... δεν την κάνετε την επόμενη Παρασκευή (9/7) που θα γκουχ γκουχ βρίσκομαι και εγώ εκεί; :p

Μπορούμε να πάμε για καφέ δεν είναι ανάγκη να κάνουμε συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ... δεν την κάνετε την επόμενη Παρασκευή (9/7) που θα γκουχ γκουχ βρίσκομαι και εγώ εκεί; :p

9/7 έρχεται και ο Αντώνης από Αμερική, και σίγουρα εμείς οι Passatάδες θα κάνουμε μια "άτυπη" συνάντηση για καφέ, να τον καλοσωρίσουμε. Ώρα και μέρος δεν ξέρω ακόμη, αλλά το κόβω προς Ωραιόκαστρο κατά τις 18:00 ή 19:00...

Αναμείνατε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να πάμε για καφέ δεν είναι ανάγκη να κάνουμε συνάντηση.

ε καλα αυτο εννοειται...

Link to comment
Share on other sites

ε καλα αυτο εννοειται...

ειχα να μπω κατι μερες κ εχασα επεισοδια,παει ο καφες?

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε θα παμε απλα θα παμε ατυπα οπως βλεπω

εσυ εχεις να μπεις μερες ενα τηλ δε πηρες :p

Link to comment
Share on other sites

εσυ εχεις να μπεις μερες ενα τηλ δε πηρες :p

πολυ δουλευω τελευταια ,χρειαζομαι αδεια,πολυυυυ αδεια
Link to comment
Share on other sites

παιδια λογω τρεξιματος δν προλαβαινα να μπω και απ'οσο καταλαβα εχασα καποια επεισοδια..παντως καλο θα ηταν να ενεημερωσετε και με e-mail για τισ συναντησεισ που θα υπαρξουν απο εδω και περα...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.