Jump to content
GraveDigger

Κοινή Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας & Αττικής

Recommended Posts

Λογικά θα έρθω(+2).Απλά επιφυλλάσομαι γιατί κι άλλες φορές το είπα και δεν ήρθα αλλά πιστεύω ότι δεν θα προκύψει κάτι έκτακτο.Ηλία(Doctordim) που είσαι;

ελα ρε αλεξ!! που εισαι,χαθηκαμε!!!

κυριακη πρωι στις 9 βγαινω απο νυχτερινη εφημερια κ τη δευτερα παλι εφημερευω..αν μου το επιτρεψει η αυπνια κ η κουραση θα ερθω κ γω! μαλλον ομως αυριο το πρωι θα το ξερω αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά ήθελα να ρωτήσω το εξής:Εκδρομούλες με μπανάκι θα γίνουν κατά τον Αύγουστο ή το club θα κλείσει για διακοπές? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Timos3081 όσο αφορά την Αττική η επόμενη επίσημη, δηλαδή οργανωμένη, συνάντηση θα γίνει απο Σεπτέμβρη.

Μια και τα περισσότερα μέλη που συμμετέχουν, τακτικά ή περιοδικά, στις εκδηλώσεις μας θα βρίσκονται σε διακοπές.

Αυτό βέβαια δεν αποκλείει τις συναντήσεις μεταξύ μελών, χωρίς οργάνωση.

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν από το Isabella Beach Bar πως αύριο στις 16:00 θα έχει Amstel Pulse Party με Guest DJ την sexy Έλενα Ασλάνη, χορεύτριες και πολλές εκπλήξεις!

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ.... ε γλέντια!!! ;-)

Για τα μέλη απο ΑΤΤΙΚΗ:

Ραντεβού το πρωί στις 9:00 (αυστηρά) στα διόδια Αφιδνών.

Ακριβώς στις 9:30 θα φύγουμε και 10:00 θα ενσωματωθεί ο CHRISMHT λίγο πιο πέρα από τα διόδια Σχηματαρίου.

Παρακαλείστε όλοι να προσέλθετε με το όχημα σας έτοιμο για την διαδρομή και φυσικά όσοι έχετε.... φέρτε το PMR.

Υπενθυμίζω ότι ισχύουν ο Κ.Ο.Κ. και οι ιδιαίτεροι κανονισμοί του Hellenic VWClub για το κομβόι.

Καλή μας εκδρομή!

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν από το Isabella Beach Bar πως αύριο στις 16:00 θα έχει Amstel Pulse Party με Guest DJ την sexy Έλενα Ασλάνη, χορεύτριες και πολλές εκπλήξεις!

δηλαδη πολυ μπυρα και παρα πολυ "ματι"???

μολις εφτασα Βολο.θα τα πουμε κατευθειαν εκει...

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη εκδρομή οτι και να πώ ειναί λίγο. Σας ευχαριστώ πολυ για τα γκάζια και τα παιχνίδια....τελίκα πρέπει να υπαρχει και μια τουλάχιστον μηχανή να σας κρατα σε εγρηγορση χα χα χα χα!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά!!! ... έγινε και η πρώτη βόλτα... του Λευ kouliss ;-)

Τις φωτογραφίες ... με τις φάτσες μας ... μπορούμε να τις ανεβάζουμε... εδώ:

http://www.vwclub.gr...s&do=sc&cat=311

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πως βρέθηκες μπροστά μας;;; Μπορείς να μου το εξηγήσεις;;; knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο μεγειές και θα στο ασιμόσο στην επόμενη Κοσμά , λογικά πέμπτη θα είναι. Πέρασε τόσο γρήγορα και ευχάριστα η ώρα που δεν πρόλαβα εάν και το σκέφτηκα.

Υ.Γ.

Δώστε υλικό στο λαό……

Link to comment
Share on other sites

όντως μία πολύ καλή εκδρομούλα που για τους τελευταίους προς Αθήνα είχε στάση ενδιάμεση χαλκίδα για καφεδάκι απογευματινό έτσι για αλλαγή παραστάσεων.....όλα καλά, όλα υπέροχα μα πάνω από όλα ο πληγωμένος από αχινό νίκος (vwscirocco.....sssssssss)έδωσε ρέστα.....Respect...!!!

Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές σε όλα τα μέλη της παρέας μας...!!!

Ραντεβού το Σεπτέμβρη στα meetings που έρχονται....

Link to comment
Share on other sites

ηταν παρα πολυ ωραια...ειχε πλακα...χαβαλε ...

αν και εμεινα λιγο χαρηκα που σας ειδα παιδια....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεε !!!!! Εσεις εκει στο βαθος ακουτε ;;;;;;;; Καμια φωτο θα δουμε ;;; Να δω πως περασατε μετα την αναχωρηση μου .... Αν κ πιστευω οτι περασατε πολυ ωραια , κριμα που δεν μπορουσα να κατσω περισσοτερο.!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε σούπερ θα έλεγα... αν και δεν ξύπνησα στην ώρα μου (κλασσικός!!!) και ήρθα με delay :thumbsup:

Αλλά σας πρόλαβα, σας είδα και όσο τρώγατε άραξα και ήπια τις Amstel Pulse μου, πήρα και το δωράκι μου... και έκανα και τα οφθαλμόλουτρα που επέβαλλε η κατάσταση :p

Καλά ήταν... άντε καλό καλοκαίρι σε όλους μας και ραντεβού τον Σεπτέμβρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.