Jump to content
ghort

Gloss Black Κεντρικη Κονσολα

Recommended Posts

Ετοιμη επιτελους μια ιδεα που γυροφερνε στο μυαλο μου 2 χρονια. Το αποτελεσμα δικαιωνει. Να ναι καλα ο γνωστος πλεον στο club μαστορας Δημος

που εφερε την αποστολη εις περας.

post-10954-0-92509600-1294932296_thumb.j

Μιας και εβγαλα και 2 βραδινες φωτο ειπα να τις ανεβασω!

post-10954-0-34350100-1294932316_thumb.j post-10954-0-46372400-1294932349_thumb.j

Edited by hougolf
Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ρε Γιωργο!! Χαθηκαμε ρε!

Κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου κι εγω... Πολυ ωραιο, μπραβο! Αλλα πρεπει να συνοδευτει κ με τις επενδυσεις (φιλετακια) που εχουν οι πορτες και η σταχτοθηκη, ωστε να ειναι ομοιομορφο... Τα εκανες εκεινα;

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ρε Γιωργο!! Χαθηκαμε ρε!

Κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου κι εγω... Πολυ ωραιο, μπραβο! Αλλα πρεπει να συνοδευτει κ με τις επενδυσεις (φιλετακια) που εχουν οι πορτες και η σταχτοθηκη, ωστε να ειναι ομοιομορφο... Τα εκανες εκεινα;

Ελα ρε Μπιλαρε! Μ'ειχε φαει η μαμα πατριδα στα συνορα της να κανω τον ορεινο χιονοδρομο.. rocket.gif χαχα!

Φιλε τα σπαει η κονσολα! Τα φιλετακια εμενα ειναι ενιαια με την επενδυση και δεν βγαινουν γιατι ειναι trendline.

Τωρα το πλαισιο του tiptronic και το τασακι τα αφησα ασημενια. Δεν ξερω αν θα τα κανω στο μελλον προς το παρον μ'αρεσει ετσι!

Αλλαξε ολο το εσωτερικο.

ΥΓ: Το προγραμματακι το περασες τελικα?

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Το προγραμματακι το περασες τελικα?

Οχι ακομα και δεν ξερω το ποτε...Το παρατησα να σου πω την αληθεια, προς το παρων κοιταζω τη δουλεια και τον εαυτο μου πιο πολυ, γιατι εχασα πολυτιμο χρονο ψαχνοντας απο 'δω κι απο 'κει.. Ασε που ετσι πως παει και χωρις προγραμμα με ικανοποιει.. ;):whistling:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ όμορφα! .....τα έχω κάνει στο Δήμο περίπου από το Πάσχα, μαζί με τασάκι γύρω πλαστικά από λεβιε κλπ... Δεν είναι και τίποτα φοβερό , θες 30-40 λεπτά περίπου να τα βγάλεις με προσοχή. Έστειλα την κούτα στο Δήμο και γύρισαν βαμμένα.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ όμορφα! .....τα έχω κάνει στο Δήμο περίπου από το Πάσχα, μαζί με τασάκι γύρω πλαστικά από λεβιε κλπ... Δεν είναι και τίποτα φοβερό , θες 30-40 λεπτά περίπου να τα βγάλεις με προσοχή. Έστειλα την κούτα στο Δήμο και γύρισαν βαμμένα.

Πραγματι με λιγη ωρα για το βγαλε - βαλε και χωρις πολλα χρηματα μπορεις να αλλαξεις τελειως το εσωτερικο του αυτοκινητου

και να το φερεις στα μετρα σου. Τερμα στο πλαστικο που ξεφτιζε!

Link to comment
Share on other sites

ωραιος! τα διακοσμιτικα τριμ τα εκανες και αυτα μαυρα?

Οχι φιλε γιατι το δικο μου ειναι trendline και δεν βγαινουν τα trim πανω απ το ντουλαπακι και στις πορτες δυστυχως. Αλλιως θα τα βαφα

κι αυτα σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία αλλαγή την σκεύτομαι κι εγώ καιρό τώρα,αλλά ήθελα να το δώ..Πολύ καλό το αποτέλεσμα,συγχαρητήρια..

Εκτός από την κονσόλα τι άλλο θα προτίνατε να βαφτεί για ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία αλλαγή την σκεύτομαι κι εγώ καιρό τώρα,αλλά ήθελα να το δώ..Πολύ καλό το αποτέλεσμα,συγχαρητήρια..

Εκτός από την κονσόλα τι άλλο θα προτίνατε να βαφτεί για ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα;

Εσενα που λογικα ειναι αφαιρουμενα, να βαψεις και τα φιλετα στις πορτες, πανω απο το ντουλαπακι του συνοδηγου και αριστερα

και δεξια απο το τιμονι και θα ειναι μπομπα. Το αποτελεσμα απο κοντα ειναι ακομα καλυτερο.

Τελειο. ελεγα και εγω να το κανω ειναι πολυ καλη φαση.

τι σου πηρε ο Κ.Δημος για αυτο? αν θες πες μου.

closedeyes.gif

Θα προτιμουσα να μην πω, παντως λιγα. Αρκετα λιγοτερα απο αλλους που ειχα ρωτησει. Λιγοτερα απο 100 παντως...

:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια κ εμενα περιπου αυτο το χρωμα(λιγοτερο γυαλιστερο)ειναι στις πορτες κ στα δυο ντουλαπακια οδηγου συνοδηγου κ δεξια απο το τιμονι απο μαμα.σκεφτομαι κ στους αεραγωγους αλλα κ στην κεντρικη κονσολα να κανω το ιδιο.υπαρχει κατι τετοιο ετοιμο(vw η internet)η πρεπει να τα δωσω για βαψιμο μονο?κι αν ναι σε ποιον στην αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια κ εμενα περιπου αυτο το χρωμα(λιγοτερο γυαλιστερο)ειναι στις πορτες κ στα δυο ντουλαπακια οδηγου συνοδηγου κ δεξια απο το τιμονι απο μαμα.σκεφτομαι κ στους αεραγωγους αλλα κ στην κεντρικη κονσολα να κανω το ιδιο.υπαρχει κατι τετοιο ετοιμο(vw η internet)η πρεπει να τα δωσω για βαψιμο μονο?κι αν ναι σε ποιον στην αθηνα?

Φιλε ετοιμο στο ιντερνετ οσο κι αν εψαξα δεν βρηκα σε μαυρο γυαλιστερο. Εγω την κεντρικη κονσολα την εφτιαξα στο μαστρο-δημο

http://www.autopaint.gr με χαμηλο κοστος και πολυ καλο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

θα παω κι εγω εκει να το κανω(ειναι κοντα μου)κ θα ανεβασω φωτο

Αν πας ζητα τον Δημο και πες του αν θελεις οτι σε εστειλε ο Γιωργος με το ασημι το golf που μου τα εφτιαξε προσφατα.

Περιμενω φωτο!

Link to comment
Share on other sites

γιωργο πηγα σημερα,σε επικαλεστηκα οπως μου ειπες κ σ ευχαριστω γιατι ο δημος μου προτεινε να μην το πειραξουμε αλλα να το αφησουμε ως εχει.πιστευει πως στο δικο μου αυτοκινητο δεν πηγαινει τοσο.μου εδωσε πολλες πληροφοριες παντως απο καλο σερβις εως κ τι κερι να χρησιμοποιησω.αψογος εππαγγελματιας,σπανιο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

γιωργο πηγα σημερα,σε επικαλεστηκα οπως μου ειπες κ σ ευχαριστω γιατι ο δημος μου προτεινε να μην το πειραξουμε αλλα να το αφησουμε ως εχει.πιστευει πως στο δικο μου αυτοκινητο δεν πηγαινει τοσο.μου εδωσε πολλες πληροφοριες παντως απο καλο σερβις εως κ τι κερι να χρησιμοποιησω.αψογος εππαγγελματιας,σπανιο αυτο.

Γιατι σου ειπε πως δεν ταιριαζει? τι χρωμα το εχεις και τι εσωτερικο?

Link to comment
Share on other sites

μπορντω δερμα,αλλα μου ειπε επειδη ειναι μαυρο το αυτοκινητο κ μαυρα(φιμε)τζαμια θα ναι πολυ σκουρα η κατασταση.με επηρεασε.

Link to comment
Share on other sites

μπορντω δερμα,αλλα μου ειπε επειδη ειναι μαυρο το αυτοκινητο κ μαυρα(φιμε)τζαμια θα ναι πολυ σκουρα η κατασταση.με επηρεασε.

με μπροντω δερμα οπως το φανταζομαι θα ναι γ____ο το μαυρο γυαλιστερο. ετσι νομιζω. θα κανει ωραια αντιθεση. τωρα εσυ ξερεις.

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενη λέξη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.