Jump to content
PAGOURISTAS

Συναντηση Μελων Ηπειρου

Recommended Posts

Την Κυριακη 24-10-10 και ωρα 13.30 θα βρεθουμε ολοι στο τελευταιο παρκινγκ

στο παραλιμνιο για να παμε για καφε στο ODEON.

Πιστευω να δωσετε ολοι το παρον ωστε να συζητησουμε για την εκδρομη στην Κατερινη και για την καρτα VIP.

Παρτε μαζι σας τις κοπελες τα σκυλια τα γατια και πιστευω να εχει καλη μερα και να περασουμε καλα.

Μην ξεχασετε να φορεσετε τα μπλουζακια σας.

Χαρτης

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς στα μέλη από την πατρίδα!! Γεμάτη ομορφιές είναι, όπου και να πάτε είναι πανέμορφα!!

Και αυτήν την εποχή...

86163315.png

Link to comment
Share on other sites

Αν μου δώωσει έξοδο η μαμά πατρίδα θα έρθω κ εγώ!! Θα γιορτάσω μαζί σας τα γενέθλιά μου!!!!!!!!!!!!!

Edited by Jimtic
Link to comment
Share on other sites

Οπως ξερετε εδω και χρονια, 10 ατομα γραφουν στο forum οτι θα ρθουν και ερχονται 30.

Α ρε Γιαννενα.... ολο εκπληξεις. χαχαχχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα, ολα ωραια και ευτυχως ειχε ωραια μερα.

Οικογενειακη συναντηση σημερα.

Παροντες ηταν.

Pagouristas

giorgos2421

stavros g

tormentor

jimtic

kit

Ηλιας

Βασιλης

alexisp

aggelos220

gp79

Φωτο οταν ανοιξουν το album.

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα πολύ που που σας ξαναείδα παίδες και επίσης χάρηκα που γνώρισα και άτομα τα οποία δεν γνώριζα :)

Η επόμενη θα είναι κοινή Δημήτρη ;)

Link to comment
Share on other sites

Hi παίδες!Πράγματι δεν ημασταν πολλά άτομα αλλα η ολη ατμόσφαιρα ηταν πολύ ωραία!Μπράβο Pagouristas και giorgos2421 για την όλη οργάνωση της συνάντησης.Οσο για τα παρόντα οχήματα, αν και λίγα, ηταν....τρελοτουμπανιασμενα!!!Συγχαριτήρια παιδιά για τα αμάξια σας!!!Αντε με το καλό στην επόμενη να ειμαστε καλά να μαζευτούμε ακόμα πιο πολλά αμάξια!Καλή συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.