Jump to content
Spyros Tetien Trader

Να Φουνταρω Τελικα Η Οχι

Recommended Posts

κλμ κλσ σε ολους εχω 4 μερες που κατα τυχη βρηκα το club και ομολογουμενως μουφυγε η ψυχη νυχθημερον να διαβαζω τα ατελιωτα προβληματα. στα 52 μου ο καλος θεος και μετα απο 14μηνα μπαρκα καταφερα να ξεφυγω απο ενα νισσανακι 4 ροδες και ενα τιμονι και περασα σε ενα τσι highline δινοντας μια 25αρα - εφηβικο ονειρο για vw- αλλα ολες αυτες τις μερες διαβαζοντας αυτα καταλαβαινω τι με περιμενει καθοτι μενω σε νησι και οι μετακινησεις προς το κρατος των αθηνων ειναι βεβαια πολυ δυσκολες και η συζυγος μου οδηγει αλλα οχι αθηνα-πειραια ετσι λοιπον δημιουργηται το προβλημα την παρασκευη που φευγω για 14μηνο παλι συν 4 μηνες που το εχω -ιουλιος του 10- τι γινεται με το πρωτο σερβις που αναμενεται να γινει στους 17 μηνες σημειωτεον οτι και η γυναικα μου θα το κινει που και που η θαρθω και θα τα βρω ολα ισιωμα λαδια ξυδια ενα

η μετα την παρασκευη που θα περναμε και ανοιχτα της αλασκας να φουνταρω μια και καλη που εδωσα 25 για να διαβαζω για τις ατελειωτες παραγραφους των προβληματων

παντως για να πουμε και του στραβου το δικιο δεν εχει παρουσιασει τιποτα ουτε καν τσικ τσικ που διαβαζω σε αλλους ειναι πυραυλος στην εθνικη βεβαια και πραγματικα το απολαμβανεις να οδηγεις ενα τετοιο αυτοκ

αυτα ευχομαι σε ολους καλα χλμ να βγουμε απο την κριση να γλυτωσω και γω απο την αλασκα

χ/σμους το τζιτζικι σας

Link to comment
Share on other sites

Πολυ βαρια πιστευω το εχεις παρει.Οπως εχουμε πει πολλακις υπαρχουν παρα πολλοι κατοχοι που δεν ειχαν προβληματα με το Vw τους αλλα απ'οτι καταλαβαινεις λιγο δυσκολο να ανοιγονται τοπικ για να λενε ποσο απροβληματιστα ειναι τα αμαξια τους.Ενα τετοιο κλαμπ λογικο ειναι να εχει αρκετες ανaφορες προβληματων διοτι μην ξεχνας οτι πολλοι εχουν παρει την αποφαση να γραφτουν για καποιο προβλημα που καποτε αντιμετωπισαν,οτι πολλοι απο εδω ειμαστε ολιγον ψειρες ( :pardon: ) με τα αυτοκινητα μας κλπ.Δεν υπαρχει φορουμ αυτοκινητου που να μην εχει αρκετες αναφορες προβληματων.Ψαξε σε οποια μαρκα και μοντελο θες.Εγω να φανταστεις πηρα tsi αφου πρωτα ειχα μπει κι ειχα δει τα πραγματα εδω μεσα αλλα δεν αλλαξα γνωμη για τους λογους που προανεφερα.Μην σκας λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ βαρια πιστευω το εχεις παρει.Οπως εχουμε πει πολλακις υπαρχουν παρα πολλοι κατοχοι που δεν ειχαν προβληματα με το Vw τους αλλα απ'οτι καταλαβαινεις λιγο δυσκολο να ανοιγονται τοπικ για να λενε ποσο απροβληματιστα ειναι τα αμαξια τους.Ενα τετοιο κλαμπ λογικο ειναι να εχει αρκετες ανaφορες προβληματων διοτι μην ξεχνας οτι πολλοι εχουν παρει την αποφαση να γραφτουν για καποιο προβλημα που καποτε αντιμετωπισαν,οτι πολλοι απο εδω ειμαστε ολιγον ψειρες ( :pardon: ) με τα αυτοκινητα μας κλπ.Δεν υπαρχει φορουμ αυτοκινητου που να μην εχει αρκετες αναφορες προβληματων.Ψαξε σε οποια μαρκα και μοντελο θες.Εγω να φανταστεις πηρα tsi αφου πρωτα ειχα μπει κι ειχα δει τα πραγματα εδω μεσα αλλα δεν αλλαξα γνωμη για τους λογους που προανεφερα.Μην σκας λοιπον.

+100000000

παντου τα παντα..ακομα και στις καλυτερες οικογενειες που λενε..να χαιρεσαι την αμαξαρα σου και να την απολαμβανεις!!

Link to comment
Share on other sites

ελα να ανοιγουμε κιαλλα θεματα στην λιστα "προβληματα" για να μπορουν καποιοι να λενε τοσες σελιδες με προβληματα κτλ κτλ.

αλλα ρε παιδιαδεν καταλβα ποιο προβλημα εχει τελικα το καινουργιο αμαξι του κυριου???????

Link to comment
Share on other sites

ελα να ανοιγουμε κιαλλα θεματα στην λιστα "προβληματα" για να μπορουν καποιοι να λενε τοσες σελιδες με προβληματα κτλ κτλ.

αλλα ρε παιδιαδεν καταλβα ποιο προβλημα εχει τελικα το καινουργιο αμαξι του κυριου???????

αν διαβασες καλα το κειμενακι μου αγαπητε θα διαπιστωσης οτι το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι μπαρκαρουτσος και τρελαθηκα με τοσα προβληματα που διαβασα απο τους διαφορους εδω πρωτον αυτο δευτερον οτι θα κανω περιπου δυο χρονια για το πρωτο σερβις -τι γινεται μεχρι τοτε - και τριτον περασα δια πυρος και σιδηρου

για να κανω την καψουρα μου διοτι η γυναικα μου ειναι θιασωτης του κασκαι και ως γνωστον αν εισαι και συ υπο συζυγικη στεγη θα ξερης οτι θελουν τα θυληκα κανουν και με τροπους που δεν βαζη το μυαλουδακι σου δια ταυτα το highline θα πρεπει να βγει απροβληματιστο για να αποφυγωκαι την κρεββατομουρμουρα

φιλικοτατα

το τζιτζικι σας

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τζιτζικι,

κατα πρωτον απ'οτι καταλαβαινω δεν θα εισαι εδω σε περιπτωση προβληματος, λογω μπαρκου, οποτε δεν υπαρχει και θεμα κρεββατομουρμουρας.

Κατα δευτερον το αυτοκινητο και ιδιαιτερα τα vw ειναι οπως η γυναικα. Ποτε δεν ξερεις ποτε θα σε αφησει.

Δεν μπορεις ομως να προκαταβαλεσαι, απλα να θεωρεις οτι δεν προκειται να γινει σε σενα και θα εισαι μια χαρα.

Τωρα, αν και ποτε γινει (εννοω με το αυτοκινητο φυσικα!) αντιμετωπισε το σαν αντρας.

Πατα το ποδι κατω και υπενθυμισε με ποιου θαλασσοδαρμενου τα λεφτα εχει αγοραστει.

Εκει κανονικα πρεπει να τελειωσει το ολο θεμα.

Αν οχι, τοτε αλλαξε την γυναικα. Το αυτοκινητο ΜΕΝΕΙ!

Φιλικα παντα, απο εναν κοντοσυνομηλικο σου!

Και καλα ταξειδια!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τζιτζικι,

κατα πρωτον απ'οτι καταλαβαινω δεν θα εισαι εδω σε περιπτωση προβληματος, λογω μπαρκου, οποτε δεν υπαρχει και θεμα κρεββατομουρμουρας.

Κατα δευτερον το αυτοκινητο και ιδιαιτερα τα vw ειναι οπως η γυναικα. Ποτε δεν ξερεις ποτε θα σε αφησει.

Δεν μπορεις ομως να προκαταβαλεσαι, απλα να θεωρεις οτι δεν προκειται να γινει σε σενα και θα εισαι μια χαρα.

Τωρα, αν και ποτε γινει (εννοω με το αυτοκινητο φυσικα!) αντιμετωπισε το σαν αντρας.

Πατα το ποδι κατω και υπενθυμισε με ποιου θαλασσοδαρμενου τα λεφτα εχει αγοραστει.

Εκει κανονικα πρεπει να τελειωσει το ολο θεμα.

Αν οχι, τοτε αλλαξε την γυναικα. Το αυτοκινητο ΜΕΝΕΙ!

Φιλικα παντα, απο εναν κοντοσυνομηλικο σου!

Και καλα ταξειδια!!

ελα καλως εχει ευχομαι σε ολους καλο χειμωνα ασφαλη ταξιδια θα σας παρακολουθουσα μεχρι και την παρασκευη οπως μου ειχαν πει αλλα πριν πεντε λεπτακια ολα αλλαξαν και πεταω αυριο στις 12 μεσημερι στο επανειδειν απο του χρονου να ειμαστε ολοι καλα over and out

Link to comment
Share on other sites

Απ'οσο καταλαβαινω εγω ο φιλος τζιτζικι προβληματιζεται με το ενδεχομενο να του βγουν προβληματα και οχι τοσο το που και ποτε θα κανει το σερβις!!

Ετεροχρονισμενο αλλα αυτο παει στην απαντηση του φιλου karaman

'Το θεμα ειναι οτι ο φιλος μας ρωταει αν το αμαξι του μπορει να κατσει χωρις σερβις για 14 μηνες'

Edited by KIRRA
Link to comment
Share on other sites

φιλε τζιτζικι,ευχομαστε να ειναι απροβληματιστο το golfaki και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!καλα ταξιδια να εχεις!!το κλαμπ σε περιμενει οταν επιστρεψεις!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε τζιτζικι,ευχομαστε να ειναι απροβληματιστο το golfaki και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!καλα ταξιδια να εχεις!!το κλαμπ σε περιμενει οταν επιστρεψεις!!!

οπως και το golf 7.καλα ταξιδια φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.