Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

το σαββατοκυριακο εχουμε dragster στο νησι και αρχισαμε τις δοκιμες-ρυθμισεις στην γκολφαρα... δεν ξερω τι εχει παθει το αμαξι αλλα οσα περασματα κ αν εκανα εγραφα κατω απο 14,5... και σε ανοιγμα με gti vi με προγραμμα ημουν μπροστα...

vac2417267185625094n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριόνι η Golfω σου φιλε μου...Και κουκλα...

Oσο για τα R1R ειναι πραγματικα αλλου τα λαστιχα...

Οι μετρισεις ειναι με VagCom? Εχεις κανει καποια μετρηση με VBox η καποιο παρομοιο μηχάνημα?

Link to comment
Share on other sites

να σε καλα αδελφε... ναι με vagcom ειναι.. Με v box δεν το μετρησα ακομα με αυτα τα λαστιχα.. με τα goodyear με v-box εκανε 14,5 με 158 εξοδο...

αυριο που εχουμε δοκιμαστικα dragster θα σου πω.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία νούμερα

Δυνατή η golfara

Διόρθωσε και την υπογραφή σου όμως ;)

χεχεχεχε να σε καλα.. κατσε να δουμε το σκ τι θα κανουμε και θα την διορθωσουμε... πανω η κατω θα δειξει :p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ κακλιε.... :acute:

Εχεις κανει καλη δουλεια γενικα στο αμάξι ..δεν ειναι μονο τα λάστιχα που κάνουν την διαφορα...

Κακλιε ισχυει αυτο π είπαμε? :drinks:

να σε καλα αγορινα.. τρεχει κ το παιδι αυριο οποτε ειναι μαχημος... θα σου απαντησω αυτες τις μερες..;)

Πολυ καλος ο χρονος σου φιλε μου.... :thumbsup2:

Αντε και καλο Personal Record αυριο...

thank a lot..;))))))

Link to comment
Share on other sites

Ασπιδα εισαγωγης SD

Σε λιγο και εσωτερικη βελτιωση με σαλονι απο gti.... :ike:

pip89165111118224510707.jpg

βαλε καινουρια φωτο τωρα που την βελτιωσαμε κ αλλο την ασπιδα. ;)))).....καλη δουλεια ρε brother....εχω βαρεθει να στο λεω καθε μερα αλλα σου αξιζει ρε........εχουμε πολλα ακομα.....

Link to comment
Share on other sites

Γτ αλλαξες της Forge που ουσιαστικα ειναι επωνυμη και εφτιαξες κατι Custom με φιλτρο pipercross? εχει η ειδες καποια διαφορα σε δυναμη?με θερμοασπιδα ακομα περισοτερη?

Link to comment
Share on other sites

Γτ αλλαξες της Forge που ουσιαστικα ειναι επωνυμη και εφτιαξες κατι Custom με φιλτρο pipercross? εχει η ειδες καποια διαφορα σε δυναμη?με θερμοασπιδα ακομα περισοτερη?

μετα το stage 2 η forge δεν ηταν επαρκης κ ετσι αφτιαξα γωνια S με χοανη pipercross.. διαφορα εχω δει αρκετη.. την θερμοασπιδα την εβαλα για το καλοκαιρι, χειμωνα δεν εχει αναγκη..

Link to comment
Share on other sites

Στο ειπανε στην revo οτι με παραπανω αερα μπορεις να δεις περισοτερη δυναμη? ειχα την εντυπωση οτι απο μετωπη μπροστα τηα ειναι καλυτερα μιας και ερχετε πιο κρυος αερας η μηπως οσο πιο μακρυα απο τον κηνητηρα τοσο καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

Στο ειπανε στην revo οτι με παραπανω αερα μπορεις να δεις περισοτερη δυναμη? ειχα την εντυπωση οτι απο μετωπη μπροστα τηα ειναι καλυτερα μιας και ερχετε πιο κρυος αερας η μηπως οσο πιο μακρυα απο τον κηνητηρα τοσο καλυτερα?

δεν χρειαζετε να μου το πουν απο την revo.. το καταλαβαινα απο μονος μου.. στα ψηλα το αμαξι ηθελε αερα.. δοκιμασα την pipercross ενος φιλου για 3 μερες και ειδα διαφορα.. οποτε και την αλλαξα.. αν ψαξεις στο forum θα δεις οτι οι περισσοτεροι με stage 2 φορανε εισαγωγη με χοανη και οχι βαρελακι.. το βαρελακι περνει αερα μονο απο μπροστα.. η χοανη απο οπου μπορει...

Link to comment
Share on other sites

ευγε ,οι βελτιωσεις πανε καλα.βλεπω....το γτι το 6 ειχε οντως καποιο θεμα μτ ην εκκινηση ο οδηγος του....να βαλεις τους χρονους σου και στι θεμα με τους χρονους απτο vagcom..πλησιαζεις το 6αρακι βλεπω..βεβαια το 0.κατι γαι να πεσει θελει πολυ μαρουλι μετα...αντε ριξε και ενα δερμα να ηρεμησεις πανω του,σε βλεπω πολυ ανυσηχο πνευμα!!

Link to comment
Share on other sites

ευγε ,οι βελτιωσεις πανε καλα.βλεπω....το γτι το 6 ειχε οντως καποιο θεμα μτ ην εκκινηση ο οδηγος του....να βαλεις τους χρονους σου και στι θεμα με τους χρονους απτο vagcom..πλησιαζεις το 6αρακι βλεπω..βεβαια το 0.κατι γαι να πεσει θελει πολυ μαρουλι μετα...αντε ριξε και ενα δερμα να ηρεμησεις πανω του,σε βλεπω πολυ ανυσηχο πνευμα!!

χεχε να σε καλα bro..

που ειναι το θεμα νε τους χρονους απο vagcom να το ποσταρω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.