Jump to content
diMake

Αναπτηρας Σε Golf 6

Recommended Posts

Ο αναπτηρας και γενικα εκει στο τασακι εχει φωτισμο? Αν ναι τι λαμπα εχει και πως βγαινει??

Επειδη ειδα ενα σημερα και μου φανηκε οτι ειχε αλλα δεν εδωσα σημασια.. Εμενα νομιζω ειχε αλλα εδω και αρκετοο καιρο δεν εχει και λεω να "βαλω χερι"

Link to comment
Share on other sites

ναι φίλε έχει ,ένα χαμηλό φωτισμό νομίζω π΄ρασινο -τώρα για το πως αλλάζει η λάμπα θα σε γελάσω.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες δεν εχει φωτισμο εκει...τουλαχιστον σε εμενα...

Link to comment
Share on other sites

μηπος εχει στα ποιο καινουργια μοντελα? εγο το εχω απο το σεπτεμβριο του 09.εκτος απο το οτι δεν αναβη κατι κιταξα να δω αν εχει κανα λαμπακη τπτ και δεν εχει τπτ ουτε λαμπακι ουτε λαμπατερ^^

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ πρεπει να ειχε εκει γυρο απο τον αναπτηρα αλλα θελω να σιγουρευτω..

Και ενα how to απο καποιον θα βοηθουσε ΑΝ υπαρχει..

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ πρεπει να ειχε εκει γυρο απο τον αναπτηρα αλλα θελω να σιγουρευτω..

Και ενα how to απο καποιον θα βοηθουσε ΑΝ υπαρχει..

δες για καμιά καμένη ασφάλεια

Link to comment
Share on other sites

Eχει ρε παιδια φωτισμο μεχρι και το δικο μου που ειναι μοντελο 1998 εχει απλα ειναι καμμενο καντε ενα how to οποιος ξερει για να το αλλαξουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλα πες οτι εχει και γιατι δεν αναβη? δεν το χρισιμοπιησα και ποτε για να καει^^

Link to comment
Share on other sites

καλα πες οτι εχει και γιατι δεν αναβη? δεν το χρισιμοπιησα και ποτε για να καει^^

Δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις τον αναπτήρα, απ'οσο ξέρω μολις ανάβεις φώτα ανάβει και ο φωτισμός στο τασάκι τουλάχιστον στο golf και το megane τα δικά μου ετσι γίνεται...

Στο golf μου το αλλάξανε εμένα οταν ειχα παει Φιλοσίδη για να αλλάξω ενα καθρέφτη που μου ειχαν σπάσει, ούτε είχα προσέξει οτι δεν ειχε φως στο τασάκι :p

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αδερφια πηγα και το κιταξα οντος ακριβος γιρο γιρο απο τον αναπτηρα περιγραμικα εχει ενα πορτοκαλι περιγραμα πλαστικου λογικα αυτο ειναι το λαμπακι.μια χαρα.γιατι δεν αναβη το μ_______ο ομος?να παο στιν αντιπροσοπια να τους το βαλο απο πισο μπας και αναψη?>>,<<αχαχαχαχαχα κιταχτε να γελασετε.παω στο πολο της μανας μου να τσεκαρο τον αναπτηρα οντος αναβη το λαμπακι με το που ανιχτουν τα φωτα του αυτοκηνητου αφου επαιξα με τον διακοπτη το φωτων λιγο να το δω καικε δεν αναβη τωρα χαχαχαχαχα τοσο για τον π....ντα απο τα καλα φωτακια.τορα ι λαμπιτσα καικε ι ασφαλια του τπτ?πρεπει να παο σε ηλεκτρολογο η και μηχανικος μου κανει^^?

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενη λέξη
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα είναι το λαμπάκι πυρακτώσεως του φωτισμού του αναπτήρα.

Πρέπει να βρούμε κανα manual να δούμε πως βγαίνει το τασάκι ολόκληρο.

Αν είσαι σε εγγύηση μήπως να το άφηνες για τα μαστόρια στο επόμενο service;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που λογικα κατι εκαψε εκει και δεν αναβει τιποτα που να κοιταξω?

Εκτος το λαμπάκι ο αναπτήρας σου δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

λοιποναυτο το λαμπακι ειναι gtp απλα .....πηγα εχτεσ στον μηχανικο μου, εχει και αυτος golf και το κιταξαμε και σε αυτον εχει και δεν καιει......του ειπα για αλαγμα τι πρεπει να βγει αλαζει ευκολα.και απο οτι μου εδιξε πρεπει να βγει ολο εκινο το καπακη απο πανο που καλιπτι και τον λεβιε ταχιτιτον γιρο γιρο.....μπλε αλογακια δηλαδη αν ειναι να τα ξιλοσουμε ολα για να φιαξουμε το λαμπακι που ουτε καν μου χρειαζετε και να ξανακαι αμεσος αστα.εγω το παρατησα δεν ξαναασκολουμε.και μου ειπε οτι ειναι το λαμπακι, γιατι αν ηταν ασφαλια δεν θα δουλευε ουτε ο αναπτηρας αυτα.Καλημερα:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ συζήτηση για το τίποτα, ένα ασήμαντο λαμπάκι που είτε ανάβει είτε οχι ενα και το αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όταν διάβασα το Post είπα από μέσα μου με τι ασχολούνται τα άτομα….και τελικά κάνοντας πλάκα το βράδυ τσέκαρα και διαπίστωσα ότι ούτε το δικό μου ανάβει….

Μάλλον πρόκειται για μάπα λαμπάκι….

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου ολα οκ! λειτουργει κανονικα.. και με γεμισατε με μια ανησυχια ρε παιδια...δεν κοιμηθικα ολο το βραδυ! :)

Link to comment
Share on other sites

miggaki ρε φιλε πρεπει να βγει απο πανο ολο εκινο το καπακι που καλιπτι και τον λεβιε για να αλαχτι το λαμπακι?

Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα.εχω golf 5 κ δεν μου δουλεβε ο αναπτηρας κ το φωτακι του.ηταν καμενη η ασφαλεια τελικα.εβαλα αλλη κ δουλεβει αλλα δεν αναβει το φωτακι.μαλλον ειναι καμενο.ξερει κανεις τον τροπο να το ανοιξω για να το αλαξω?

Link to comment
Share on other sites

Βγαζω το τασακι κ δεν βλεπω ουτε μια βιδα για να το ξεβιδωσο...πως θα βρω το λαμπακι οεο????

τη φούσκα του λεβιέ βγάλε. Ψάξε υπάρχει κάπου απαντημένο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.