Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

:p :p :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :o:baby::blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Το ένα λογικά(το δεξιά) πρέπει να είναι ντράγκστερ!!!!Εξού και η διαφορα που ανοίγει με την μια!!!Ακούγεται και από τις αλλαγές του!!!H oxi??? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=qfJsZv0pkKE&feature=sub

για δείτε αυτό...δεν σας θυμίζει υπερβολικά το audi a5 coupe? closedeyes.gif

όπως και να χει για μένα είναι πανέμορφο... :)

Καλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=qfJsZv0pkKE&feature=sub

για δείτε αυτό...δεν σας θυμίζει υπερβολικά το audi a5 coupe? closedeyes.gif

όπως και να χει για μένα είναι πανέμορφο... :drinks:

αζσφβμννξφβ δξγνη

Απλα εχασα τα λογια μου.. worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

αζσφβμννξφβ δξγνη

Απλα εχασα τα λογια μου.. worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

+1 Πολύ ωραίο ! Υπάρχει κι ανοικτό θέμα γι αυτο :)

Link to comment
Share on other sites

!!!

Gt τρελαίνεται το στροφόμετρο όταν πάει να δώσει μεγάλη πίεση????Παρεπιπτόντως δείτε και τα αλλα βιντεάκια που έχει διπλα!!!Ακούγεται πολύ ωραίο!!!!

Link to comment
Share on other sites

!!!

Gt τρελαίνεται το στροφόμετρο όταν πάει να δώσει μεγάλη πίεση????Παρεπιπτόντως δείτε και τα αλλα βιντεάκια που έχει διπλα!!!Ακούγεται πολύ ωραίο!!!!

Τι θορυβος ειναι αυτος??? fire.giffire.giffire.giffire.gifΞυριζει το εργαλειο!

Απ οσο ξερω πρεπει να βαλεις και το κατραν του VR6 οταν κανεις μετατροπη γιατι τα αλλα τρελαινονται.ενος φιλου στις 3.500 στροφες του κινητηρα το στροφομετρο βαραει κοκκινα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αααααα ρε μια στροφάρααααα έλα γιώργηςςςςςςς μπαμμμμμμμμμ (Εδώ έπρεπε να βάλω Emoticons αλλά δυστυχώς είμαι από τους άτυχους της αναβάθμισης 9.gif)

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ (peolinio)... θελουμε κι αλλα!! :whistling:

Έχετε χάρι που δεν μπορώ να βάλω και εγώ κάνα link έτσι να χαζέψουμε gt θα φάω ban!!!!"παλιοματακιδες"!!!Ντόπι σας!!!!

Peolinio το μωρό σου ξέρει πως τα βλέπεις αυτά???Αυτό ισχύει και για εσένα bill4gr!!! upyours.gifupyours.gif:D :D

Link to comment
Share on other sites

Έχετε χάρι που δεν μπορώ να βάλω και εγώ κάνα link έτσι να χαζέψουμε gt θα φάω ban!!!!"παλιοματακιδες"!!!Ντόπι σας!!!!

Peolinio το μωρό σου ξέρει πως τα βλέπεις αυτά???Αυτό ισχύει και για εσένα bill4gr!!! upyours.gifupyours.gif:D :D

:whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

!!!

Από το 5:50 και μετά!!!Δυναμώστε τα ηχεία σας καλά καλά και άνοιξε τα ματια σας!!!! :whistling: :whistling:

:blink: :blink: :baby: :baby: ;):cry::o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Αγγελόπουλος

Πρόεδρος

Και εγώ σε λίγα χρόνια...

Μετά από προτροπή του από κάτω....

Και το Παγουρίνο σε λίγα χρόνια...

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.