Jump to content
yositosi

Passat Cc Revo2

Recommended Posts

επιλογη μου ειναι να μην το χω πανω σιμον μου......για οικονομικες καταστασεις εχω το stock mode......κ το antitheft απλα δεν το περασαμε.......ασε που τι να το κανω?!εχω το μαμα αντικλεπτικο remember?!.....οχι τον δωρο.....

.....μ αρεσει που με αντιγραφεις!!!!εισαι σε καλο δρομο!!!!!!! :laugh::laugh:

Δεν σου είχε βάλει "περιορισμό" στο πόσα μπορείς να διαλέξεις να περάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου είχε βάλει "περιορισμό" στο πόσα μπορείς να διαλέξεις να περάσεις?

3 απο τα 4 που υπαρχουν κ ετσι απλα θεωρησα οτι ειναι αχρηστο το 250 με την απλη.

το antitheft μπαινει απλα ..... τι να το κανω?...δεν ειναι για παρκαδορους....

Link to comment
Share on other sites

3 απο τα 4 που υπαρχουν κ ετσι απλα θεωρησα οτι ειναι αχρηστο το 250 με την απλη.

το antitheft μπαινει απλα ..... τι να το κανω?...δεν ειναι για παρκαδορους....

Μεγάλη υπόθεση το "vallet" που δεν το έχουμε!! :growl: Ξέρεις ότι όπου και να χρειαστείς να το αφήσεις το αμάξι, το κλειδώνεις να μην ανεβάζει πάνω από κάποια συγκεκριμένη ταχύτητα

Link to comment
Share on other sites

Εσένα Τασούλη, μεγάλη ζημιά σου έκανε ο Γιάννης και τα logs του που έχεις μελετήσει :hyper: :hyper:

Πέρα από την πλακα, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ 2λιτρο TSi φίλε δαγκωτό! Μετά APR ή REVO δαγκωτό! Με ένα προγραμματάκι μόνο και τίποτα άλλο... θα είσαι ΒΑΣΙΛΙΑΣ! Ισχύς που εμείς παλεύουμε με έναν σκασμό λεφτά να πιάσουμε, και σύστημα μετάδοσης από κάτω (δίσκος/πλατώ/βολάν) που είναι σχεδιασμένα για να αντέχουν ΠΟΛΥ πράγμα :thumbsu:

Γενικά αυτό που έμαθα πλεον είναι ότι μεγαλύτερη σημασία δεν έχει το "απόλυτο νούμερο" αλλά το πόσο σφαιρικά βλεπει η εκάστοτε εταιρεία το θέμα "Συνολική βελτίωση". Ρεαλιστικά ΜΟΝΟ η APR μέχρι τώρα έδινε κάθετες λύσεις (από πρόγραμμα, I/C, εισαγωγή, εξάτμιση, συμπλέκτη, φρένα κτλ κτλ κτλ). Πλεον και η Revo ξύπνησε και έστησε το Online κατάστημα της αλλά και μερικές στρατηγικές συνεργασίες. Ναι μεν πληρώνεις κάποια λεφτά παραπάνω ΑΛΛΑ, ξέρεις ότι έχεις ομοιογενές αυτοκίνητο που θα δουλέψει ΣΩΣΤΑ (και άρα δεν θα διπλο-τριπλο-πληρώσεις για περιφερειακά αν κάτι ΔΕΝ), ενώ ξέρεις και από την αρχή πως η πώληση και άρα το "ενδιαφέρον" του βελτιωτή ως προς εσένα δεν τελειώνει με το που θα σου πασάρουν τον κώδικα τους! (κοινώς και αυτοί καίγονται γενικά να δουλεύει σωστά). ΣΥΝ το ότι στο τέλος όταν το πουλάς δεν χρειάζεται να τα ξηλώσεις όλα, να ψάχνεις να τα πασάρεις, και... και... και...! Το αμάξι με πλήρη πακέτα φορεμένα θεωρείται πλεον ως "project car" κάτι που σε συγκεκριμένες κατηγορίες υποψηφίων πελατών δίνει υπεραξία

φιλε μαλλον δεν ενημερωθηκες δεν θα παρω το gti τελικα αλλα το 1,4 tsi 160 :whistling: :whistling: και μολις το παρω πρωτα ο θεος βαζω 70dp με 200αρι καταλυτη cat back fox απο το audi ππου εχω εισαγωγη αεροος evoms v flow for tsi σκαστρα forge ιντερκουλερ s3 και ρεβο2 τιποτα δηλαδη μωρε αυτα τα λιγα για να ανεβω στα 230-240 με 34-35 κιλα ροπη και μετα τελος :growl::startle::drool: τι εχεις ναπεις φιλε σιμο ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μαλλον δεν ενημερωθηκες δεν θα παρω το gti τελικα αλλα το 1,4 tsi 160 :hyper::whistling: και μολις το παρω πρωτα ο θεος βαζω 70dp με 200αρι καταλυτη cat back fox απο το audi ππου εχω εισαγωγη αεροος evoms v flow for tsi σκαστρα forge ιντερκουλερ s3 και ρεβο2 τιποτα δηλαδη μωρε αυτα τα λιγα για να ανεβω στα 230-240 με 34-35 κιλα ροπη και μετα τελος :growl::startle::drool: τι εχεις ναπεις φιλε σιμο ?

Εγώ λέω ότι αν μπορείς, χτύπα ένα διλιτρο ΤSi (όχι TFSi). Με ένα προγραμματάκι μόνο 255 αλόγατα. Με μια εισαγωγούλα μαζί 265 περίπου... και με εξάτμιση 275-280 άλογα στο "χαλαρό mode" και μετά αν σε πιάσει η μούρλα, τότε όριο ο Θεός! Το Stage3 με την Garrett της APR το δίνουν 407 άλογα!

Γενικά, πλεον πιστεύω ότι αν ένα μοτέρ ΔΕΝ πωλείται στην Αμερική, τότε πολύ απλα δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει στο "μέγιστο" της δυναμικής βελτίωσης του, καθότι οι "σοβαρότερες" εταιρείες περιφερειακών είναι αμερικάνικες και δύσκολα να ασχοληθούν σοβαρά και εκτεταμένα για Euro-models :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι αν μπορείς, χτύπα ένα διλιτρο ΤSi (όχι TFSi). Με ένα προγραμματάκι μόνο 255 αλόγατα. Με μια εισαγωγούλα μαζί 265 περίπου... και με εξάτμιση 275-280 άλογα στο "χαλαρό mode" και μετά αν σε πιάσει η μούρλα, τότε όριο ο Θεός! Το Stage3 με την Garrett της APR το δίνουν 407 άλογα!

Γενικά, πλεον πιστεύω ότι αν ένα μοτέρ ΔΕΝ πωλείται στην Αμερική, τότε πολύ απλα δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει στο "μέγιστο" της δυναμικής βελτίωσης του, καθότι οι "σοβαρότερες" εταιρείες περιφερειακών είναι αμερικάνικες και δύσκολα να ασχοληθούν σοβαρά και εκτεταμένα για Euro-models :growl:

μα δεν καταλαβες κατι φαινεται μετα απο αυτα που περασα δεν θελω να παρω αμαξι και να το παω παλι εκτος οριων δεν θελω να μπω παλι στο τρυπακι α να βαλω αλλη τουρμπινα για να παω στα 350+ θελω να αποφυγω αυτη την αρρωστια ενω εαν παρω το 1,4 θα βαλω 5 πραγματακια και μετα ξερω οτι αλλο δεν παει και ετσι δεν θα τρωγομε αλλο καταλαβες τι θελω να αποφυγω? τις ταρζανιες γιαυτο ειπα κιολας οτι πλεον δεν με νοιαζουν τα αλογα θελω ενα αξιοπιοστο αμαξακι και τιποτα αλλο δεν θελω υπερβολες φιλε φτανουν αυτα που περασα :startle:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη υπόθεση το "vallet" που δεν το έχουμε!! :drool: Ξέρεις ότι όπου και να χρειαστείς να το αφήσεις το αμάξι, το κλειδώνεις να μην ανεβάζει πάνω από κάποια συγκεκριμένη ταχύτητα

......δε το συζηταω!!!! :startle: .......απλα δε το αφηνω σε κανενα!!!!! :growl:

Link to comment
Share on other sites

Τάσο, με το 1.8 δεν εφτασες στο σημείο να αλλάξεις τουρμπίνα και όμως αντιμετώπισες πολλά προβλήματα.

Αν τελικά πάρεις το 1.4 εγώ προσωπικά θα πρότεινα να μην μπεις τόσο βαθιά όσον αφορά το hardware, αλλά να περιοριστείς σε ένα αξιοπιστο(όχι απαραίτητα το δυνατότερο) πρόγραμμα και ίσως σε απελευθέρωση της εισαγωγής για να αποκτήσει και λίγο ενδιαφέρον και ο ήχος αν το θέλεις.

Από την άλλη το δίλιτρο tsi, χωρίς αντικατάσταση τουρμπίνας έχει ξεπεράσει τα 300 άλογα, οπότε καλύπτει ένα πολύ μεγάλο κοινό με την εργοστασιακή του τουρμπίνα. :growl:

Link to comment
Share on other sites

Τάσο, με το 1.8 δεν εφτασες στο σημείο να αλλάξεις τουρμπίνα και όμως αντιμετώπισες πολλά προβλήματα.

Αν τελικά πάρεις το 1.4 εγώ προσωπικά θα πρότεινα να μην μπεις τόσο βαθιά όσον αφορά το hardware, αλλά να περιοριστείς σε ένα αξιοπιστο(όχι απαραίτητα το δυνατότερο) πρόγραμμα και ίσως σε απελευθέρωση της εισαγωγής για να αποκτήσει και λίγο ενδιαφέρον και ο ήχος αν το θέλεις.

Από την άλλη το δίλιτρο tsi, χωρίς αντικατάσταση τουρμπίνας έχει ξεπεράσει τα 300 άλογα, οπότε καλύπτει ένα πολύ μεγάλο κοινό με την εργοστασιακή του τουρμπίνα. :growl:

ναι στεφ συμφωνω μαζι σου αλλα υμουν ετοιμος για αλλαγη τουρμπινας και μετα πηρα την αποφαση για να παρω το γκολφ και το αφησα αλλιως ξηνωμουν πολυ αγρια .οοσο για το 1,4 ενα φπε θα το κανω απλως θα βαλω και ενα ic για να μην τσουρουφλιζεται και την σκαστρα για να μην εχω θεμα με την πλαστικια εαν ηθελα να το παραξηλωσω το σκοινι δεν θα αποφασιζα να βαλω ρεβο αλλα ενα custom για να το φτασω οσο παει εγω απλα θα βαλω εαν καλο προγραμμα και ας εχω και λιγοτερα αλογα και ροπη δεν με νοιαζει πλεον το θεμα αυτο και ειπα διλιτρο δεν θελω να παρω γιατι και 300 να το κανω καποια στιγμη θα αρχησω να ξηνωμε εφοσον θα ξερω οτι μπορω να φτασω κυαλο ενω το 1,4 δεν αξιζει να δωσεις λεφτα να αλλξεις τουρμπινα γιατι δεν αξιζει για 10-20 αλογα αρα δεν το κανεις τιποτα και το αφηνεις εκει :startle: και εκτος απο αυτο ρε φιλε καθησα και τα εβαλα κατω το διλιτρο εχει και πιο πολλα εξοδα και καιει πιο πολυ και η βενζινη εχει φτασει στα υψη και ετσι οπως το θελω ουτε 36000 δεν φτανουν αρα μετα ξεφευγουμε και στα λεφτα :drool:

Link to comment
Share on other sites

Τασούλη, θα με συγχωρήσεις, αλλά εδώ εξαρτάται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στον ιδιοκτήτη και στο πόση σύνεση κουβαλάει! Το παραμυθάκι "1.8 με Κ04 και 463,756 ΚΑΤΑ προσέγγιση άλογα ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ χρήσης" λες και είναι η McLaren το έχουμε ακούσει ξανά και ξανά... Η αιώνια κόντρα ποιός θα το "σπάσει πιο επιβλητικά".

Η APR σε Stage3 τον ΔΙΛΙΤΡΟ TSi, με Garrett, και στην επιθετική ρύθμιση των 104 οκτανίων, τον δίνει στα 407 άλογα! Δές τώρα οι δικοί μας που πάνε τα 1.8 με Κ04 και άντε βγάλε μου τη λογική! Και αν φυσικά πεις "κάντε μου ένα περικομμένο σεταπ" θα τσινίσουν, γιατί θα πει κάποιος στην πιάτσα ότι κάνουν "αργά αυτοκίνητα". Το κλασσικό τρυπακι ρε φίλε! Οπότε καλά έκανες και δεν μπηκες σε παραπάνω ιστορίες και περιπέτειες...

Τώρα για το γενικότερο κόνσεπτ που σκέφτεσαι, απλά επιλέγεις ένα πρόγραμμα που θα ξέρεις ότι αν μη τι άλλο με ένα συγκεκριμένο σεταπ, αποδίδει συγκεκριμένα πράγματα! Μένεις με αυτή την εταιρεία, και το πας εκεί που σου επιτρέπουν αυτοί να το πας. Ακριβώς όπως είπε και ο Στεφ... όχι υποχρεωτικά το "δυνατότερο" αλλά να δουλεύει "ελεγμένα σωστά" :startle:

Για το κοστολογικό, ακριβώς όπως τα λες είναι, και για αυτό σου είπα κιόλας "αν μπορείς". Δεν είναι και λίγα τα φράγκα :growl:

Link to comment
Share on other sites

Τασούλη, θα με συγχωρήσεις, αλλά εδώ εξαρτάται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στον ιδιοκτήτη και στο πόση σύνεση κουβαλάει! Το παραμυθάκι "1.8 με Κ04 και 463,756 ΚΑΤΑ προσέγγιση άλογα ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ χρήσης" λες και είναι η McLaren το έχουμε ακούσει ξανά και ξανά... Η αιώνια κόντρα ποιός θα το "σπάσει πιο επιβλητικά".

Η APR σε Stage3 τον ΔΙΛΙΤΡΟ TSi, με Garrett, και στην επιθετική ρύθμιση των 104 οκτανίων, τον δίνει στα 407 άλογα! Δές τώρα οι δικοί μας που πάνε τα 1.8 με Κ04 και άντε βγάλε μου τη λογική! Και αν φυσικά πεις "κάντε μου ένα περικομμένο σεταπ" θα τσινίσουν, γιατί θα πει κάποιος στην πιάτσα ότι κάνουν "αργά αυτοκίνητα". Το κλασσικό τρυπακι ρε φίλε! Οπότε καλά έκανες και δεν μπηκες σε παραπάνω ιστορίες και περιπέτειες...

Τώρα για το γενικότερο κόνσεπτ που σκέφτεσαι, απλά επιλέγεις ένα πρόγραμμα που θα ξέρεις ότι αν μη τι άλλο με ένα συγκεκριμένο σεταπ, αποδίδει συγκεκριμένα πράγματα! Μένεις με αυτή την εταιρεία, και το πας εκεί που σου επιτρέπουν αυτοί να το πας. Ακριβώς όπως είπε και ο Στεφ... όχι υποχρεωτικά το "δυνατότερο" αλλά να δουλεύει "ελεγμένα σωστά" :thumbsu:

Για το κοστολογικό, ακριβώς όπως τα λες είναι, και για αυτό σου είπα κιόλας "αν μπορείς". Δεν είναι και λίγα τα φράγκα B)

ενοειται ρε σιμο οτι ειναι και στην χρηση που του κανεις αλλα δεν θελω να μπω τοσο βαθια δεν ξερω να σου πω οτι δεν εμπιστευομαι μια τετοια μετατροπη παρτο οπως θες απλα τα φοαβαμαι ολα τα κολπα αυτα μονο που θα ειμαι με το αγχος μηπωςτο ενα μηπως το αλλο δεν θελω να μπω καν στην διαδικασια τα νευρα μου εχουν εξαντληθει τοσο που δεν θελω καν να μπω σε μια τετοια διαδικασια .οσο για το κοστος ειδη ρε φιλε εχω δωσει 35000 για το audi μαζι με τις μ......ς ολα ξερα λεφτα ουτε γραμματια ουτε πιστοτικες ουτε τιποτα δεν λεει να δωσω αλλα 36000+ οχι οτι δεν μπορω δεν θελω ειδη εχω ξεφυγει παρα πολυ και δεν θελω αλλο φτανουν τα λεφτα που ξοδεψα για το αμαξι εχουμε και αλλες υποχρεωσεις οι καιροι δεν πανε καλα .

Link to comment
Share on other sites

Σωστός! :thumbsu:

Είναι πάντως μεγάλο κρίμα γενικά, ένας άνθρωπος να ξεκινάει με ΤΟΣΟ μεράκι για κάτι, και στο τέλος να καταλήγει τόσο ξενερωμένος. Πραγματικά κρίμα ρε φίλε B)

Link to comment
Share on other sites

Σωστός! :thumbsu:

Είναι πάντως μεγάλο κρίμα γενικά, ένας άνθρωπος να ξεκινάει με ΤΟΣΟ μεράκι για κάτι, και στο τέλος να καταλήγει τόσο ξενερωμένος. Πραγματικά κρίμα ρε φίλε B)

μονο ειναι κριμα αστα να πανε τι να κανεις ρε φιλε αυτα εχει ο χωρος του tuning στεναχωριες μεγαλες και χαρες μεγαλες ρισκαρεις ορισμενα πραγματα και εαν εισαι τυχερος εχεις μεγαλες χαρες εαν δεν εισαιτυχερος εχεις τις στεναχωριες και ψαχνεσαι να γινεις τυχερος και αυτο εαν τυχει εως τοτε καλη υπομονη και καλα νευρα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο λογκάρισμα εχθές και με 10 βαθμούς παραπάνω εξωτερική ( 5η ταχύτητα ):

001-003-115

log001003115.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σήμερα 2η μέρα του adaptation με 17 βαθμούς εξωτερική είδα αυτά ( 4η ταχύτητα ):

001-003-115

0010031152.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Το αμάξι απλά είναι αλλού πλέον.............

Το πρόγραμμα , χωρίς να έχω πειράξει τίποτα με SPS , ζητάει πλέον ψηλά αντί για 1670 - 1630;;;;;; Αυτό που δεν θυμάμαι είναι εάν το πρώτο είναι με 4η ή 5η. Μάλλον με 5η είναι!! Υπάρχει περίπτωση να έχει διαφορετική ζητούμενη πίεση ανάλογα με την ταχύτητα που έχω στο κιβώτιο;

Και τα fuel corrections έχουν πέσει αρκετά!!!.

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Η τέταρτη στήλη με τα "-" είναι CF???

Εdit: Επειδή σκάλωσα λίγο τώρα. Να υποθέσω ότι είσαι CDAA εε? Εχω την εντύπωση ότι στα BZB είναι πιο "ταλιμπαν" στα requested και ζητάει τρελά νούμερα "all the way"!

Επίσης να υποθέσω ότι τελικά είδες αισθητή διαφορά με την εισαγωγούλα :)

Edited by yositosi
Link to comment
Share on other sites

Οχι είναι τα fuel corrections ( trims ) που κάνει ο εγκέφαλος.....για το μείγμα μάλλον.....CDAA μάλιστα!

Τώρα ναι πάει καλύτερα, έχω ένα θεματάκι με το κλασσικό σφύριγμα αλλά όχι τόσο έντονο... ή μάλλον αρχίζω και το συνηθίζω :):hyper:

Και τα δύο logs είναι με την ITG επάνω με διαφορά μιας ημέρας και το όποιο adaptation έχει προλάβει να κάνει ο εγκέφαλος, αλλά με διαφορά 10 βαθμών στην εξωτερική θερμοκρασία. Εχθές 27 βαθμοί με 5η στο κιβώτιο και σήμερα 17 βαθμοί με 4η στο κιβώτιο.

Σε ίδιο κομμάτι δρόμου αρχίζοντας από περίπου ίδιο σημείο και πατώντας πρίν την εισαγωγή έβλεπα 240+ ενώ πλέον 250....πάει καλύτερα αλλά μου φαίνεται πώς έρχεται η ώρα και για δίσκο.... μετά από 2 φορτώματα με 4η και 3500 πάτησα από 2900 και πατήναρε λιγάκι...οπότε τώρα προσεκτικά μεχρι να δώ τί θα κάνω....

Εχθές διάβαζε 184 και σήμερα 193 Α! και με Α3 facelift....τα παραπάνω.

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Στο 001 στο VCDS διαβάζουμε fuel correction ( trims ) δηλ. το πόσο διορθώνει το μείγμα ο εγκέφαλος +-7% είναι εντός των αποδεκτών ορίων, μετά το όποιο adaptation κάνει ο εγκέφαλος.

Τα cf τα διαβάζουμε στο 020.

Επίσης εάν είχα cf θα τα έβλεπα στο avance όπου και δεν θα είχε συνεχώς ανοδική πορεία, αλλά θα το έβλεπα να έχει διακυμάνσεις...

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Σου έχω πει ότι δεν το κατέχω και πολύ με το VCDS :) . Ας έλεγες ότι είναι τα trims να καταλάβω και εγώ ο στόκος :hyper::hyper:

Και φυσικά καλορίζικια η εισαγωγούλα σου! :sword:

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω πει ότι δεν το κατέχω και πολύ με το VCDS :) . Ας έλεγες ότι είναι τα trims να καταλάβω και εγώ ο στόκος :sword::hyper:

Και φυσικά καλορίζικια η εισαγωγούλα σου! :goodjob:

Τα trims που λές είναι και ο πιο δόκιμος χαρακτηρισμός.....κατέχεις........ :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει μεγάλη απόκλιση η requested σου από την actual? (θα σε ζαλίσω τώρα στις ερωτήσεις :hyper::) )

Edited by yositosi
Link to comment
Share on other sites

Στα χαμηλά ΝΑΙ..αφού δεν έχω σφύξει wg.....με 4η βλέπω σχεδόν 1,3 over πόσο παραπάνω να δώσει άσφυχτο; Και μην ξεχνάς αρχίζω να πατάω από 3000 όπου εκεί κανονικά εάν πατήσω από πιο χαμηλά θα δώσει ''καλό'' over!

Με πάτημα από 2500 έχω δεί 1,4 over ποτέ παραπάνω με perf2 να μην ξεχνιόμαστε!!!!

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Στα χαμηλά ΝΑΙ..αφού δεν έχω σφύξει wg.....

setting3 είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόλαβα performance2 παρακαλώ!

Και εδώ βλέπεις το πρώτο φόρτωμα του performance2 με ΟΕΜ κουτί και Κ&Ν χωρίς καθόλου adaptation και τί διάβασε:

003-020-118

003020118oem2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Στο perf2 μετά το adaptation έβλεπα 180 περίπου γραμμάρια στην εισαγωγή!

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Βάλε ένα 3άρι Δημήτρη να σφαγιάσεις! Πολιτισμικό σοκ θα παθεις στο σκάψιμο φίλε μου... TRUST ME AND TEST IT!

Ειδικά αν το σκάψεις με 3η από χαμηλά, θα σου κάνει ένα αργό spooling (λέμε αργό), και μετά ο Αρμαγεδών! Μέχρι κόφτες θα το βλέπεις το Audi να χορεύει σάμπα με την μούρη του :):hyper: :hyper: :sword:

Τότε να σε δω αν θα αναθεωρήσεις τον όρο "είναι αλλού" :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω δίσκο πρώτα αλλιώς βλέπω το συνεργείο να παθαίνει ΣΟΚ εάν βάλω perf3 και πατήσω έτσι όπως είμαι........όχι οτι έχω πρόβλημα αλλά βλέποντας το τί έγινε σε εσένα τό πήρα από φόβο το perf3

Έχω και 18άρια οπότε ζορίζεται παραπάνω το δικό μου.

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.