Jump to content
geolan80

Golf Gt

Recommended Posts

παιδια καλημερα ενα χρονο νωριτερα πηρα ενα golf gt μεταχ. με ημερομινια πρωτης αδειας 29/11/2007

ειναι με τα 170 hp και η μασκα μπροστα γραφει gt sport προσπαθω να βρω τι τιμη ξεκιναγε τοτε... ειναι το 5 θυρο.ακομα θα ηθελα εαν καποιος γνωριζει εαν τα παρακατω ειναι εξτρα και εαν ειναι εξτρα ποσο κοστησανε ?

το αμαξι εχει ηλιοροφη ,τεμπελη,κοκ. δαγκανες (απο οτι μου ειπαν στο βουλκανιζαντερ πρεπει να ειναι μαμα και οχι βαμενες με σπρει και τελος φιμε πισω τζαμια

σε γενικες γραμες προσπαθω να βρω τη αρχικη τιμη ειχε.

ευχαρηστω.

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κανεις την αρχικη τιμη?

Αν θελεις να το πουλήσεις πρέπει να ακολουθήσεις τους κανόνες προσφοράς και ζήτησης.

Link to comment
Share on other sites

o νικος παραπανω απαντησε..τωρα τα εξτρα και τα μεξτρα καλα το πληρωσαμε καλα τα χαρηκαμε αλλα..αλλα ειναι αυτα που καθοριζουν την τιμη!..Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ενα χρονο νωριτερα πηρα ενα golf gt μεταχ. με ημερομινια πρωτης αδειας 29/11/2007

ειναι με τα 170 hp και η μασκα μπροστα γραφει gt sport προσπαθω να βρω τι τιμη ξεκιναγε τοτε... ειναι το 5 θυρο.ακομα θα ηθελα εαν καποιος γνωριζει εαν τα παρακατω ειναι εξτρα και εαν ειναι εξτρα ποσο κοστησανε ?

το αμαξι εχει ηλιοροφη ,τεμπελη,κοκ. δαγκανες (απο οτι μου ειπαν στο βουλκανιζαντερ πρεπει να ειναι μαμα και οχι βαμενες με σπρει και τελος φιμε πισω τζαμια

σε γενικες γραμες προσπαθω να βρω τη αρχικη τιμη ειχε.

ευχαρηστω.

Από όσο θυμάμαι ξεκίναγε από 24070 το 3θυρο και κοντά στο χιλιάρικο πάνω ήταν το 5θυρο. Δεν είχε εκδόσεις να επιλέξεις απλά πρόσθετες εξοπλισμό. Η ηλιοροφη είχε 840, ο τεμπέλης 200 (δίνει και αεραγωγούς στο πίσω μέρος), οι δαγκάνες δεν βγαίναν σίγουρα κόκκινες (του gti έβγαιναν μόνο κόκκινες- να άλλαξε μου φαίνεται κουλό αφού είναι ίδιες σε μέγεθος απλά το χρώμα αλλάζει..) και τα σκούρα πίσω κρύσταλλα ήταν στάνταρ.

Link to comment
Share on other sites

Ενα αντιστοιχο που πηρα εγω τον μαιο του 2006 golf gt με ηλιοροφη και τεμπελη μου πηγε 25800 ευρω με εκπτωση 800 ευρώ δηλαδη κανονικη τιμη 26.600. Τωρα υπολογισε τις δαγκανες.

Link to comment
Share on other sites

το απλο ειχε 30000..υπολογιζε αν ηθελες και dsg kai kamia orofh 3000 πανω.αν ηθελες και ξενον αλλα 1000 αν και αν και αν......

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ενα χρονο νωριτερα πηρα ενα golf gt μεταχ. με ημερομινια πρωτης αδειας 29/11/2007

ειναι με τα 170 hp και η μασκα μπροστα γραφει gt sport προσπαθω να βρω τι τιμη ξεκιναγε τοτε... ειναι το 5 θυρο.ακομα θα ηθελα

Είσαι σίγουρος ότι είναι 170 hp γιατί σε αυτά η μάσκα έγραφε μόνο GT και όχι GT sport,μπροστά και πίσω GT αντί TSI.Άν τα γράμματα του κινητήρα σου είναι BMY είναι 140 hp,κοίτα στην άδεια,άν είναι BLG είναι 170 hp.(και ζάντες 17΄΄,μεγαλύτερες δισκόπλακες μπροστά και πίσω κτλ)

Όπως εδώ http://www.autotriti.gr/news/preview_news.asp?CATEGORY_id=72&NEWS_DATA_ID=47222

Edited by ski
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ενα χρονο νωριτερα πηρα ενα golf gt μεταχ. με ημερομινια πρωτης αδειας 29/11/2007

ειναι με τα 170 hp και η μασκα μπροστα γραφει gt sport προσπαθω να βρω τι τιμη ξεκιναγε τοτε... ειναι το 5 θυρο.ακομα θα ηθελα

Είσαι σίγουρος ότι είναι 170 hp γιατί σε αυτά η μάσκα έγραφε μόνο GT και όχι GT sport,μπροστά και πίσω GT αντί TSI.Άν τα γράμματα του κινητήρα σου είναι BMY είναι 140 hp,κοίτα στην άδεια,άν είναι BLG είναι 170 hp.(και ζάντες 17΄΄,μεγαλύτερες δισκόπλακες μπροστά και πίσω κτλ)

Όπως εδώ http://www.autotriti.gr/news/preview_news.asp?CATEGORY_id=72&NEWS_DATA_ID=47222

ναι ειναι εξαλλου το τσεκαρα και στην αντιπροσωπεια βαση αδειας και αρ,πλαισιου εχουν τη δυνατοτιτα και σου βγαζουν γραπτως ολο το ιστορικο αγορας οσο για τι μασκα μπροστα εχω την εντυπωση οτι απο το Μαιο του 2007 και μετα ολα τα gt εχουν μασκα μπροστα GT sport

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.