Jump to content
Mist

Καλό Πρατήριο Βενζίνης ; ( 95,100 )

Recommended Posts

κανά καλό πρατήριο για 100άρα στον Πειραά,Νίκαια.κορυδαλλό,κερατσίνι???

στο μοσχάτο υπάρχει πάνω στην πειραιώς στα φανάρια ρεύμα προς πειραιά Μια cyclon και είναι και 24ωρη ανοιχτή πάντα και δίνει πάντα αποδείξεις από μόνη της .

η τιμή της είναι 1,72 αυτή τη στιγμή περίπου και βάζω καιρό από εκεί και μονο 100αρα. είχα διαβάσει σε διάφορα σαιτ ότι έχει δεχθεί πολλούς ελέγχους και ποτέ δεν βρέθηκε κάτι επιλήψιμο. από εκεί βάζω 100αρα και εγώ αν και είναι μακριά μου σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Ηλιούπολη Αργυρούπολη τπτ καλό;;

Ηλιουπολη 2 ΕΚΟ.

τα εχει ο ιδιος και βαζω εκει απο το 2008.

η 100αρα του ειναι τσεκαρισμενη με VAG com

post-10816-0-59601500-1321533803_thumb.j

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Πετρου Ράλλη, στη γεφυρα του Village, πριν το KAN KAN. ΑVIN, καθαρή βενζίνη, απο τότε που ξεκίνησα να βάζω εκει ούτε τρέμουλο ούτε τίποτα στο αμάξι και όχι μόνο η 100αρα αλλα και η 95αρα του. μειωνέκτημα: κλέβει λιγο η αντλία του.

Εξίσου καλό βενζινάδικο η CYCLON στη Καβάλας μετα το Δαφνί.

Edited by apnea
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας προτείνω το Aegean Αγ. Μελετίου (αμέσως μετά την Μ.Βόδα) στα Πατήσια για όσους κινούνται κέντρο. Ποτε δεν έχει δημιουργηθεί θέμα, είναι πάμφθηνο και την ποιότητα την επιβεβαιώνει και η συνεχής κίνηση που έχει σε ταξιτζήδες.

Επίσης θετικό είναι οτι στην απόδειξη γράφει τα πάντα και όχι μονο το ποσό που έβαλες.

Link to comment
Share on other sites

apnea εχει σπασει αμαξι φιλου μου απο αυτη την avin.φτηνη αλλααα...μακρια :sweat:

παλαιότερα απ'όσο ξέρω εχει φάει και πρόστιμα για νοθεία αυτός, αλλα απο ανάγκη έβαλα μια φορά και είδα τρομερή διαφορά στη λειτουργία του αυτοκινήτου, ομολογώ πως αρχικά ήμουν καχυποπτος, ξερω και γω;;; μήπως εβαλε μυαλό;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.