Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Liquid έχεις χαθεί ρε φίλε. Γαρίδες γίνανε τα ματάκια μας για να σε δούμε.

Στην τελευταία μας συνάντηση έλειπες εσύ αγαπητέ...

Link to comment
Share on other sites

αμα φερεις γκομενακια ελα lick.gif

λοιπον προβλεπω να περναμε καλα την παρασκευη.λοιπον τι λετε, μεσα για παρασκευη δηλαδη αυριο κατα τις 20.00 με 20.30 στο DO IT στη βαρκιζα? για μετα μην κανονισετε τιποτα εχει ποτακι στο island στη βαρκιζα.

ωρε... παλι σφαγη θα γινει.

Στο island χωρις γυναικες? Χμμμμ.... λιγο δυσκολο μου ακουγεται :lol: Παντως θα κοιταξω να ερθω και εγω αφου ειμαι και το μοναδικο αυθεντικο original GTI tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο island χωρις γυναικες? Χμμμμ.... λιγο δυσκολο μου ακουγεται :) Παντως θα κοιταξω να ερθω και εγω αφου ειμαι και το μοναδικο αυθεντικο original GTI tongue.gif

Καλα μόλις δουνε 10 gti και μια βάρκα να μπαίνουν στο πάρκινγ ,δεν νομίζω να μη μας κάνουν την χάρη....

Υ.Γ Να σου πώ Tony , Πες και στον νίκο ρε...

Link to comment
Share on other sites

Στο island χωρις γυναικες? Χμμμμ.... λιγο δυσκολο μου ακουγεται :) Παντως θα κοιταξω να ερθω και εγω αφου ειμαι και το μοναδικο αυθεντικο original GTI tongue.gif

γυναικες εχει εκει...σιγα μην παρουμε τις δικες μας. ασε δεν θελω αλλη μουρμουρα...εξαλλου...

γυναικες τριγυρο πολλες παρα πολλες αλλα ποτε ποτε δεν ειναι αρκετες ειναι το σημερα το αυριο και το χθες μες στη ζωη σου μονο αυτες κανουν πιο σεξυ τη ζωη σου με δυο ματιες. worthy.gif

Edited by tonino
Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία μας συνάντηση έλειπες εσύ αγαπητέ...

Στην τελευταία που ήρθες εσύ θέλεις να πεις. Έχασα και εγώ μια συνάντηση και έτυχε να είναι αυτή που ήσουν και εσύ. Δεν πειράζει, τώρα που θα καλοκαιριάσει, κάποια στιγμή θα τα πούμε και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert

gallery_5901_441_36555.jpg

gallery_5901_441_26739.jpg

και τελικα μολις σημερα το παρελαβε ο πατερας μου στο βελγιο για λογαριασμο μου. :D:D

θα ειναι κατω σε ενα μηνα και κατι αλλα ως τοτε καλώς όρισα :D:D:D:D:D:D:D

btw απο την vw belgium του ειπαν οτι να αποφευγει την 98αρα την βενζινη και να βαζει ΜΟΝΟ 95αρα. ως τωρα δεν βλεπω λογικη σε αυτο και τωρα ψαχνω το manual στο net για να δω... καμια ιδεα?

Edited by galvert
Link to comment
Share on other sites

Μιας και εδώ είναι μαζεμένοι όλοι οι κάτοχοι ας μου πει όποιος μπορεί.

Το GTi βγαίνει σε μια μόνο απόχρωση του άσπρου χρώματος;

Το Candy White που λένε. Σας ρωτάω γιατί σήμερα που ρώτησα στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι υπάρχει μόνο ένα άσπρο που δεν είναι μεταλλικό ενώ έχω δει και το θυμάμαι πολύ καλά ένα άσπρο με πέρλα μέσα κάπου παρκαρισμένο...

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert
Μιας και εδώ είναι μαζεμένοι όλοι οι κάτοχοι ας μου πει όποιος μπορεί.

Το GTi βγαίνει σε μια μόνο απόχρωση του άσπρου χρώματος;

Το Candy White που λένε. Σας ρωτάω γιατί σήμερα που ρώτησα στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι υπάρχει μόνο ένα άσπρο που δεν είναι μεταλλικό ενώ έχω δει και το θυμάμαι πολύ καλά ένα άσπρο με πέρλα μέσα κάπου παρκαρισμένο...

και σαν καποιος που το ψαξα προσφατα:

ναι

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εδώ είναι μαζεμένοι όλοι οι κάτοχοι ας μου πει όποιος μπορεί.

Το GTi βγαίνει σε μια μόνο απόχρωση του άσπρου χρώματος;

Το Candy White που λένε. Σας ρωτάω γιατί σήμερα που ρώτησα στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι υπάρχει μόνο ένα άσπρο που δεν είναι μεταλλικό ενώ έχω δει και το θυμάμαι πολύ καλά ένα άσπρο με πέρλα μέσα κάπου παρκαρισμένο...

Κι εγω που το παρελαβα πριν 2 μηνες το ασπρο,και ειχα ρωτησει οταν το παρηγγειλα μου ειχανε πει για μια εκδοση του ασπρου την συγκεκριμενη! :D

Link to comment
Share on other sites

και τελικα μολις σημερα το παρελαβε ο πατερας μου στο βελγιο για λογαριασμο μου. :D:D

θα ειναι κατω σε ενα μηνα και κατι αλλα ως τοτε καλώς όρισα :D:D:D:D:D:D:D

btw απο την vw belgium του ειπαν οτι να αποφευγει την 98αρα την βενζινη και να βαζει ΜΟΝΟ 95αρα. ως τωρα δεν βλεπω λογικη σε αυτο και τωρα ψαχνω το manual στο net για να δω... καμια ιδεα?

Καλορίζικο και καλοτάξιδο. Κοίταξε, από βενζίνες για το Ελλάδα, ξέρουμε. Για έξω δεν ξέρουμε τι παίζει. Ας μην βάζει 100άρα, αλλά και 95άρα παραείναι. Βέβαια ποιος ξέρει. Εκεί η 95άρα ίσως είναι καλύτερη από την δική μας 100άρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert
Καλορίζικο και καλοτάξιδο. Κοίταξε, από βενζίνες για το Ελλάδα, ξέρουμε. Για έξω δεν ξέρουμε τι παίζει. Ας μην βάζει 100άρα, αλλά και 95άρα παραείναι. Βέβαια ποιος ξέρει. Εκεί η 95άρα ίσως είναι καλύτερη από την δική μας 100άρα.

τι να σου πω... ισως. αλλα και σαν ιδεα παραλογο μου κανει

και μιας και το 'παμε, "βρώμικη" 100αρα απο την Shell στη γωνια της αμφιθεας στη παραλιακη την κυριακη. protest.gif

Link to comment
Share on other sites

[http://www.vwclub.gr/vwforum/uploads/1178114628/gallery_5901_441_974261.jpg

http://www.vwclub.gr/vwforum/uploads/11781...1_441_26739.jpg

και τελικα μολις σημερα το παρελαβε ο πατερας μου στο βελγιο για λογαριασμο μου. :lol:B)

θα ειναι κατω σε ενα μηνα και κατι αλλα ως τοτε καλώς όρισα :D:D:D:D:D:D:D

btw απο την vw belgium του ειπαν οτι να αποφευγει την 98αρα την βενζινη και να βαζει ΜΟΝΟ 95αρα. ως τωρα δεν βλεπω λογικη σε αυτο και τωρα ψαχνω το manual στο net για να δω... καμια ιδεα?

Για το το βενζίνη πρέπει να βάζεις μπορείς να δεις την τάπα της βενζίνης.

Αν θυμάμαι καλά γραφει 98 ΡΟΝ (95 ΡΟΖ) Super Plus δηλαδή 98 οκατανίων.

Καλές βόλτες...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είμασταν μαζί στο τελευταίο meeting στη Βάρκιζα...

Απλά να ενημερώσω,ότι το S3 setup είναι έτοιμο...τοποθετήθηκε και δοκιμάστηκε σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.