Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

oxi με την Μαρια :D

Κατάλαβα....πάλι θα τον ψάχνουμε τον Αντωνάκη!!!!!!!

Να το προσέχεις το διτούρμπινο τώρα μη σου μείνει κανένας σβέρκος στο χέρι........ε σασμάν ήθελα να πώ!!!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή και 13 σήμερα και θα συναντηθούμε στην Πολιτεία στις 9 στο μαγαζί Vitrine

Όσοι πιστοί...

Τούς άπιστους δεν τους παίζουμε..........................?????????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξερετε αν ειναι εφικτο να φτιαχτουν οι 18αρες ζαντες του gti?? Τις εχω πεθανει στα πεζοδρομια και τα πεζουλια..το χειλος ειναι τριμμενο σε πολλα σημεια επισης γρατζουνισα και την επιφανεια που ειναι machine polished απ οτι ξερω (συγνωμη αν δεν το λεω και καλα..). ;)

Link to comment
Share on other sites

Την κατσαμε δλδ..παμε για καινουριες ζαντες... fire.gif

Μπορείς να τις βάψεις αλλά θα χάσεις την διχρωμία, δοκίμασε το πρίν τις αλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλυσπερα γκαζογκολφακιδες,ειμαι και εγω ενας περιφανος κατοχος ενος gti 5 dsg.

Προσφατα εβαλα προγραμμα apr και το carbonio {για αρχη} πηγα και το μετρησα σε δηναμομετρο και εβγαλε 245,1ps και 39κιλα περιπου ροπη

Το μεγαλο ελατωμα ειναι οτι ειμαι στην επαρχεια και δεν υπαρχει αλλο δηναμομετρο για αν δω διαφορες.

Πειτε μου γνωμες αν θελεται {θετικες & αρνητηκες}και ποσο μπορω να το ανεβασω ακομα λογο DSG.

Η δηναμομετριση ειναι παρακατω

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Edited by rabbit
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τη βοηθεια σας..Μου χτυπησαν το gti (το ειχα παρκαρισμενο) και εφυγαν..Αριστερο φτερο μεσα..ευχομαι να μην εσπασαν οι βασεις απο τον προφυλακτηρα..Ξερετε καθολου τιμες για προφυλακτηρα εμπρος και φτερο για gti v??? Mηπως καταφερω και παω διακοπες το καλοκαιρι οχι τιποτα αλλο.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ερώτηση... Σας έτυχε να περάσετε την 1Κ26 αναβάθμιση (την πιο πρόσφατη) στην αντιπροσωπεία; Αν ναι, και ήσασταν μαμά πιο πριν, σας φάνηκε καμιά διαφορά στην απόδοση του αυτοκινήτου; Γιατί σε μένα, μου φάνηκε σαν να έκανε παπάδες στην επιτάχυνση. Εκτός κι αν είχα ξεχάσει την αίσθηση της πραγματικής οδήγησης τόσο καιρό με το 1.8 Leon...

@Yannis: Φίλε, κανονίσατε τίποτα για το μπανάκι αύριο στην κατερίνη, για να ξέρω αν σας υπολογίζω; :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.