Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

To απογευμα κατα τις 6, πετυχα στην Αχαρνων τον phantom. Εμπαινε λιγο κομματια στην Αχαρνων και παραλιγο να....σταματησει πανω σε ενα περιπολικο tongue.gif

Σωστός ο nikkosnet!!! Κάτι δέν πάει καλά παιδιά, δέ γίνεται να με βλέπετε και να μή σας παίρνω χαμπάρι... Εκτός κι άν ήσουν πάλι undercover με άλλο αμάξι.

Πάντως για το περιπολικό δέ φταίω εγώ είναι μέρος αυτό για να σταματήσει έστω και περιπολικό???Στη μέση του δρόμου ήταν και αμέσως μετά απο στροφή, έλεος......

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ στο Ν.Ηράκλειο είδε ένας φίλος μου ένα πόλο σάν το δικό μου ακριβώς,μαύρο με φιμέ και lexus μου είπε και σηματάκι στο τρίτο στόπ.Ποιός?Εγώ δέν ήμουν πάντος. :lol:

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 15:00 παλι στην πλατεια Ελευθεριας...σταθμευμενο λιγο πιο κατω απο την Αιγλη POLO 6N λευκο (μαμα) με πινακιδα ΥΟΕ **** με τα διακριτικα του club κατω απο τον πισω καθαριστηρα.....ΠΟΙΟΟΟΟΣ?

Θανο ενα ασπρο με κοπελα οδηγο δεν ειναι στο κλαμπ...εχει πουληθει και το χει μια κοπελα

πανω απο τις φυλακες κορυδαλλου....

Link to comment
Share on other sites

εθεαθη ενα σκουρο γρι πολο σε μια διασταυρωση στη γειτονια του ρεντι παρκαρισμενο απτα δεξια του δρομου λιγο πριν την εισοδο για το κτεο του ρεντι...σηματακι κατω απτο τριτο φως..ακριβως σε ενα φαναρι.....ειχε και ψιλογεφυρουλα μετα που σε εβγαζε στην αθηνων-λαμιας..ποιος?????

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει γκολφ 5 στο σεφ με αυτοκολλητο στο πλαινο τζαμι του οδηγου γυρο στις 16:30 μ.μ. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εθεαθη ενα σκουρο γρι πολο σε μια διασταυρωση στη γειτονια του ρεντι παρκαρισμενο απτα δεξια του δρομου λιγο πριν την εισοδο για το κτεο του ρεντι...σηματακι κατω απτο τριτο φως..ακριβως σε ενα φαναρι.....ειχε και ψιλογεφυρουλα μετα που σε εβγαζε στην αθηνων-λαμιας..ποιος?????

Έξω απο τη Vodafone λές? Είναι του μέλους ianblack.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Παρνηθα κυπαριση 6Ν με μεγαλο πρασινο αυτοκολλητο στo πισω τζαμι.Δεν μιλησα γιατι ημουν undercover με RAV4 με τον stelios256.Ποιος?

ναι εγώ ήμουν....πήγαμε βόλτα με παρέα που ήταν μαζί και ο blackadder & polo1.6t...και μετά για κοψίδια

Ανεβαίνει και Πάρνηθα το ερείπιο του Doumasj?

και όμως ναι.....το δικό σου όμως??πού να πάει κακομοίρη.....

Σημερα στην παρνηθα το polo του drspeed αν δν κανω λαθος στη λεωφορο Καραμαλη (στο δρομο για παρνηθα)

παρκαρισμενο.Πολυς κοσμος σημερα στην παρνηθα tongue.gif

το δα και γω......

doumasj ήταν όντως.. πήγε να κάνει το εκχιονιστικό ;)

εσένα θα στον σφυρίξω καμια μέρα

Εμενα θα με δει κανεις ρε παιδια???!!!!

Ολη μερα στους δρομους ειμαι!

Ελεος...

Ανοιξτε λιγο τα ματια σας!

κάνε παρέα με τον mytho....το ίδιο παράπονο έχει

Renault Megance CC με αυτοκόλλητο του club στη Θεσσαλονίκη....

αυτά είναι.........

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινο golf v gti με σηματακι mtm,και το αυτοκολιτακι του club στο πισω δεξι τζαμι στα Εξαρχεια

Νοταρα & Δεληγιαννη παρκαρισμενο ποιος????? :D

O Puck μαλλον, θα εσπαγε τιποτα βιτρινες ^_^:D :D

Link to comment
Share on other sites

την Πεμπτη σε γνωστο κοντριστικο μερος της Θεσσαλονικης ειδα τον Χρονη, τον milix (τασο) και τον Γιωργακη (blackpanther)...τελικα παρολο την ηλικια του κρατιεται καλα ο Χρονακος ^_^:D :D ...βεβαια αργει λιγο στις αλλαγες αλλα ενταξει... :D :D ;)

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Χτες το απογευμα προς βραδακι ειδα κατω απο το σπιτι του Ντουμα το πολο του Blackadder........

Ποιος?? tongue.gif8P

Να δεις που θα ήταν ο ξάδερφος του Ντούμα! :o

Να σοβαρέψουμε τώρα:

Σήμερα, Λαμία 11:50π.μ. στην οδό Θερμοπυλών post-1235-1198427369_thumb.jpg Ποιός;

Και στις 17:00 εθεάθη ο mike_v16 με το μοναδικό του Golf-III cabrio. :o

Ακόμη αναζητείται ο κάτοχος Golf-V που σταματάτησε επί της εθνικής οδού το μέλος μας kostaslamia και τον ρώτησε για το vw-club :o

Link to comment
Share on other sites

Να δεις που θα ήταν ο ξάδερφος του Ντούμα! 8P

Να σοβαρέψουμε τώρα:

Σήμερα, Λαμία 11:50π.μ. στην οδό Θερμοπυλών post-1235-1198427369_thumb.jpg Ποιός;

Και στις 17:00 εθεάθη ο mike_v16 με το μοναδικό του Golf-III cabrio. :o

Ακόμη αναζητείται ο κάτοχος Golf-V που σταματάτησε επί της εθνικής οδού το μέλος μας kostaslamia και τον ρώτησε για το vw-club :o

μου θυμιζει το πολακι του Capamaru

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή βράδυ στα ΙΚΕΑ golf 5 μαύρο με το σήμα του κλάμπ στο πλάι στην πόρτα ποιο παλικάρι με ice ήταν εκεί?πέρασα με ένα C1 για βόλτα αλλά τους πρόλαβα στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ κατα τις 8 εθεαθη ο Μανος/NOS στην νικαια....πετρου ραλλη και κηφισσο γωνια....

κανουμε βολτιτσες απο τα μερη μου Μανωλακη??? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμέεεε....

Προχτές το απόγευμα, 23/12, Κατεβαίνοντας για Λάρισα, ένα κοπάδι από VW μετά τα Μάλγαρα... 8 αμάξια, από Polo 6N, μέχρι Passat και Golf V, σε απόσταση το πολύ 400 μέτρα μεταξύ τους, αλλά κανένας με αυτοκόλλητο

Χτες το πρωί, 24/12, στη Λάρισα, το 4άρι GTI του Ακη (GOLF_GTI_20VT)

Χτες στα Πατήσια, το 9Ν του Μιχάλη (raven), και ο κόκκινος διάολος του Γιώργου (phantom)... Ψάχνανε να παρκάρουν, και δεν με είδαν, και μάλιστα πήγε να με πατήσει ο Γιώργος σε ένα φανάρι ενώ πήγαινα να πάρω τσιγάρα!

Χτες επίσης, ένα Ασημί, ΜΑΛΛΟΝ 9Ν, με αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ, κατέβαινε την Γαλατσίου, κατά τις 10:30 το βράδυ...

Σήμερα τα ξημερώματα, 25/12, ο Χρήστος (Asmodeus), μετά της γυναικός του, undercover με smartάκι!! Τα είπαμε λίγο και προμηθεύτηκε αυτοκόλλητα για το κόκκινο GT του!

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ κατα τις 8 εθεαθη ο Μανος/NOS στην νικαια....πετρου ραλλη και κηφισσο γωνια....

κανουμε βολτιτσες απο τα μερη μου Μανωλακη??? :(:wub::wub:

την κοπελα μου πηγα να παρω ρε ρεμαλι tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

την κοπελα μου πηγα να παρω ρε ρεμαλι tongue.giftongue.giftongue.gif

Καλα ολη μερα κυκλοφορω στο Μαρουσι και δεν εχουμε ειδωθει ακομη?????

Link to comment
Share on other sites

Ασημί polo στο μικρολίμανο βολτάριζε πριν απο λιγο με δυνατή μουσική (ZMI....) .

Στο τρίτο στοπ υπήρχε αυτοκολλητάκι revotec και από κάτω του club

Edited by Natalia_F
Link to comment
Share on other sites

H golfara του Goldengolf εθεαθη στη Λουτσα σε κεντρικο δρομο παρκαρισμενο.

(Το ξερω οτι μενει εκει,μην τρεξετε να το πειτε, :(:wub: )

Eπ αντε ντε εκει που το ειδες κατεβαινεις και απεναντι εχω το προπο ερχεσαι και κερναω απο ουισκι μεχρι τσικουδια!!! :wub: Α να μην το ξεχασω ειχα παει Καλαβρυτα χιονοδρομικο και κατα το βραδακι συναντηθηκα με Ντουμα και Πιτ τον Γιαννακο τον αφησε η πρασινη σκυλα στον δρομο και τρεχανε πυροσβεστικες ασθενοφορα και περιπολικα να τον σωσουν! tongue.gif Γιαννακη δεν σε χαλασε πηρες και το forester του μπαμπα και θα το παιζεις οικογενειαρχης τωρα Σοφια το ακους δεν κρατιεται ο δικος σου αφου μου ελεγε ποτε θα παντρευτω το Σοφακι μου παω να παρω οικογενειακο αμαξι tongue.gif:lol::lol::lol: !!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.