Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα το πρωι στις 9.30π.μ στην ηλεκτρονικη Αθηνων στο περιστερι,ο Λαμπρος με το λευκο 3αρι του,

Μετα απο κανα τεταρτο συνορα περιστερι Ιλιον ενα ασημι Polo 9n2 πολυ ομορφο,προχειρα παρκαρισμενο δεξια και αναμενο με πινακιδα ΖΖ**540

Link to comment
Share on other sites

πριν από λίγο στο νέο κόσμο προς δάφνη ένα πολάκι 6ν μαύρο(?) παρκαρισμένο έξω από ένα μαγαζί με εξατμίσεις,,,,,ποιος???

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ημουν.

Μηπως ηταν ο Dark ομως.

Το έβγαλα να πάρει λίγο καθαρό αέρα… ;)

Link to comment
Share on other sites

Λευκό Scirocco μοντ 2008 με πινακίδες ΚΝΡ-**** στην Κατερίνη μπροστά από τα Multirama-Seven εν κινήσει .(χωρίς αυτοκόλλητο , μάλλον δεν πρόλαβε να το πάρει) Τετάρτη ή Πέμπτη πρωί .

Ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ε8εαθει μετα τις 12 μ.μ η Passatoumpa του Αλεξανδρου κοντα στις τζιτζιφιες....και πεσανε αμεσως τηλεφωνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γκρι Tiguan, με αυτοκολλητο ''vwclub'' κατω αριστερα,

χτες στο Γκαζι,κατα τις 2 το βραδυ, στην κεντιρικη πλατεια στο μετρο.

Ποιος?... αθεοφοβος το ειχε αφησει πανω στην γωνια το εργαλειο... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Χρυσαφι GOLF 4 τετραπορτο με πινακιδες ΑΤΒ-???? και αυτοκολλητα στις πισω πορτες.εθεαθη στις 14.00 στην Ηγουμενιτσα.ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τολη αυτον τον εχω δει και εγω στα Γιαννενα και ρωτησα να δω ποιος ειναι αλλα δεν ηξερε κανενας.

Απο καπου θα εχει παρει αυτοκολλητο αλλα δεν πρεπει να ειναι γραμμενος στο forum

Link to comment
Share on other sites

Απο Γιαννενα πρεπει να ειναι Δημητρη,τον εχω δει αρκετες φορες.

Επισης κοκκινο GOLF GTI 3πορτο ΙΝΡ-3??? με αυτοκολλητο στο πισω παρ μπριζ.το βλεπω συχνα στην Ηγουμενιτσα,με βλεπει και εκεινος αλλα δεν κανει σινιαλο!

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

Στην Πευκη σημερα ειδα τον Γιωργο79. Τα ειπαμε λιγακι και την καναμε γιατι ειχε κτ δουλειες :( . Γιωργακη δεν εχεις παραπονο με αυτο που προσεξα ;) !!! Παλι σε εσωσα :ninja: Ααααααα και οπως ειπαμε προσοχη..................... :lol: επειδη η μερα δε σε σηκωνει :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Στην Πευκη σημερα ειδα τον Γιωργο79. Τα ειπαμε λιγακι και την καναμε γιατι ειχε κτ δουλειες :whistling: . Γιωργακη δεν εχεις παραπονο με αυτο που προσεξα :whistling: !!! Παλι σε εσωσα :whistling: Ααααααα και οπως ειπαμε προσοχη..................... :whistling: επειδη η μερα δε σε σηκωνει :whistling:

Όπως τα είπες φίλε Σβούρα.....άστα να πάνε!!!!!!

:ninja::(;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα είπες φίλε Σβούρα.....άστα να πάνε!!!!!!

:o:o:o:o

Αφου σου ειπα............ η μερα δε σε σηκωνει :o:o

Link to comment
Share on other sites

μαυρο ή μπλε σκουρο golf 5(δεν προλαβα να δω καλα) στην Αραχωβα.παρκαρισμενο πανω στον δρομο.ποιος/ποια ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο GTI στην Πάτρα οδό διομίας κάτω απο το τει. Είχε αυτοκόλλητο στο τζάμι στην πίσω πόρτα. Πέρασε δίπλα μου ακριβώς και σίγουρα είδε και το άσπρο golf μου παρκαρισμένο.ποιός??

Edited by tomtgs
Link to comment
Share on other sites

λευκο γκολφ 5 αν δεν κανω λαθος gt sport...στη βερια..εγω δεν εχω αυτοκολητο του club..περνουσα απο την στροφη της ελιας την δευτερα το απογευμα και αυτος κατεβαινε προς τα κατω πατησα κορνα!αλλα δεν με καταλαβε!!!το δικο μου ειναι gti μαυρο τεζα χαμηλομενο.ποιος ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη εθεάθη ο αγαπητός svouras να πηγαίνει κομμάτια στα στενά της Πεύκης με τσίτα το ράδιο ακούγοντας το γνώστό άσμα

Δεν κάνω διακοπές, σου δίνω αυτό που θες........

ωραίος.... :):D:D:whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.