Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

O Στεφανος απο την Κερκυρα εθεαθει σημερα στα Γιαννενα.

Ευτυχως σε προλαβα με το caddy για να σε χαιρετισω

Link to comment
Share on other sites

τι ωρα ηταν?μαλλον εγω ειμουν...πινακιδα δεν ειχα πισω μονο μια λευκη ταμπελα που γραφει ""fucking shit!!"" σαν πινακιδα αν εκανε και πολυ θορυβο τοτε ειμουν σιγουρα!ανεβαινα για πανω απο βολο.σηματακι του κλαμπ δεν το ειδες γιατι απλα δεν εχω!χαμηλομενο ειναι...

προς το μεσημερακι 12-1 καπου εκει..

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα κατα τις 7, Polo 9N, στην Ακτη Μιαουλη στον Πειραια, πηγαινε προς το λιμανι. Ημουν στο φαναρι της 2ας Μεραρχιας.......

Link to comment
Share on other sites

προς το μεσημερακι 12-1 καπου εκει..

βασικα δεν θυμαμαι αλλα ενα united grey χρωμα gt sport to ειδα αλλα ετρεχα να προλαβω κατι..the next time!

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν θυμαμαι αλλα ενα united grey χρωμα gt sport to ειδα αλλα ετρεχα να προλαβω κατι..the next time!

ωχ συναντηθηκαμε tongue.gif

φυσικα next time αν σε δω θα σου κανω νοημα!αν και νομιζω πως θα τα πουμε ολοι απο κοντα στην πανελληνια αλλα κ 8-9 μαιου..

Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη πανελλήνια αργεί ακόμα, ακόμα δεν πέρασαν 3 εβδομάδες από την τελευταία πανελλήνια συνάντηση.

Και το vw-festival είναι 9 & 10 Μαΐου.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα κατα τις 7, Polo 9N, στην Ακτη Μιαουλη στον Πειραια, πηγαινε προς το λιμανι. Ημουν στο φαναρι της 2ας Μεραρχιας.......

Για πες τιποτα παραπανω,μπορει να ημουν εγω

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειδα το καγκουροαμαξο του στοιλα στο χαιδαρι... ^_^

Εκανε μπαμ απο μακρια.. :unsure:

Αργησε να με καταλαβει..αλλα τα καταφερε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοον, χθες πηγαινοντας στο media markt, πετυχα διπλα μου τον nikosnet. Παρολο τις κορνες και τις....φωνες δεν πηρε πρεφα :thumbsup: . Αμαν ρε Νικο το μυαλο σου στο MALL το ειχες? tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Για πες τιποτα παραπανω,μπορει να ημουν εγω

Δεν χρειαζεται. Εσυ ησουν, ειδα την φωτογραφια στο avatar σου και το καταλαβα :thumbsup:

Λοιποοοοοον, χθες πηγαινοντας στο media markt, πετυχα διπλα μου τον nikosnet. Παρολο τις κορνες και τις....φωνες δεν πηρε πρεφα :lol: . Αμαν ρε Νικο το μυαλο σου στο MALL το ειχες? tongue.gif

Το μυαλο μου το ειχα στο parking Παναγιωτη! Εψαχνα να βρω θεση για να παω στο The Mall. Εν τω μεταξυ στολιζα και την Maggie γιατι ειχα βρει μια θεση και μου ελεγε να βρουμε μια πιο κοντινη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tο μυαλο μου το ειχα στο parking Παναγιωτη! Εψαχνα να βρω θεση για να παω στο The Mall. Εν τω μεταξυ στολιζα και την Maggie γιατι ειχα βρει μια θεση και μου ελεγε να βρουμε μια πιο κοντινη tongue.gif

Πιστεψε με καλυτερη απο αυτη που βρηκες για τη δεδομενη χρονικη στιγμη δεν υπηρχε!!! Μαλιστα στην επιστροφη ( αφου ακουστηκα στο media markt ;)tongue.gif ), εκεινη την στιγμη ειχε ψιλοαραιωσει.

Link to comment
Share on other sites

εχ8ες κατα τις 14:30 στο Παλατακι Χαιδαριου κεραμιδι 5αρι με αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ ερχομενος απο Περιστερι προς Χαιδαρι......

ΠΟΙΟΟΟΟΣ????????

Link to comment
Share on other sites

Προχθες ειδα στον Καψιωχα στα Γιαννενα ενα golf 4 ασημι απο την Κερκυρα.

Ποιο μελος ειναι γιατι εχω την εντυπωση οτι εχω μιλησει μαζι του μεσο forum?

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 18:00 στην πατησιων λιγο μετα την πλατεια αμερικης ενα ασημι 3θυρο golf 5 με φυμε και τα φωτα πισω ειναι φυμε και αυτοκολλητακι στο πλαινο τζαμακι vwclub,ποιος???? ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σημερα.. δλδ χθες .. σαββατο αργα κατα τις 11μιση περασε απο πλ. ελευθεριας ηρακλειο ενα μελος με μαυρο 5αρι γκολφ και φυμε.. αυτοκολλητακια στα πλαγια νμζ και στ πισω τζαμι......

ποιος???

Link to comment
Share on other sites

O Στεφανος απο την Κερκυρα εθεαθει σημερα στα Γιαννενα.

Ευτυχως σε προλαβα με το caddy για να σε χαιρετισω

Και να δεις που σε είχα στο μυαλό μου , αν τελείωνα νωρίς από το σεμινάριο να πάμε για καφεδάκι!

Δυστυχώς όμως φίλε μου αναβάλλεται για την επομένη φορά!

Καλά να περνάς!!!

Link to comment
Share on other sites

Ασημί Golf mk4 με angel eyes , 18αρες ζάντες , φιμέ , εξάτμιση και πίσω αεροτομή σαν Wings West σήμερα στις 23:00 στο Carrefour Μακεδονία Θεσσαλονίκης στο πίσω παρκινγκ . Ήμασταν 1 golf κόκκινο , 1 golf γκρι united , 1 γκρι united Αuris και 1 μπλε 207 . Ήρθε , έκατσε απέναντι μας , άναψε τις ψείρες , έκατσε για κανένα 3 λεπτό και μετά την κοπάνησε χωρίς να έρθει να πει ένα γεια ! Πινακίδες εάν θυμάμαι καλά ΗΜΚ - >>>> . Ποιος ?

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε ποιος ηταν?ουτε ενα γεια δεν ηρθε να πει εκανε που εκανε τον κοπο να τραβηχτει παρασκευη βραδυ στα καρφουρ..νομιζω φευγοντας εκανε σινιαλο αλλα

τοση μυστηκοτητα πια?

δεν πειραζει εμεις περασαμε καλα speedy tongue.gif.

Αυτος?

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΥΧΑ ΤΟ PASSATOYMPA ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

Το σάββατο το απογευματάκι ο NOS έπινε καφέ στη Νέα Φιλαδέλφεια.... δέν ξέρω που ακριβώς πάντως το goldenosάμαξο ήταν παρκαρισμένο σε ένα στενό δίπλα απο το σπίτι μου.... ( Μάνο άλλη φορά να είσαι πιό κοντά στο αμάξι σου, δέν ξέρεις τί είδα που δέν είδες εσύ.... :D , άντε θα στο πώ, δύο υπέροχες υπάρξεις το κοιτάζανε και αναρωτιόντουσαν άν θα μπορούσαν να πάνε καμιά βόλτα.....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.