Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

εχθες κατα τις 13.30 στο ΒΑΘΥ της ΧΑΛΚΙΔΑΣ στο πρωτο φαναρι που βρισκεις, ασπρο POLO 6N2 με ασπρο αυτοκολλητο στο πισω παρ μπριζ!!!

ΠΟΙΟΣ?????????

Link to comment
Share on other sites

Εχθές κατά τις 9 που έφευγα από Mall είδα 4άρι μπλε με άσπρα αυτοκόλλητα παρκαρισμένο... ποιός?

ήμουν παραδίπλα του παρκαρισμένος αλλά με Under Cover αυτοκίνητο :D

Επίσης κατά τις 12.30 το βράδυ αν δε κάνω λάθος ήταν ο Konstantinos Passat με το S3 στην Ούλωφ Πάλμε στου Ζωγράφου.. (σωστός?)

Link to comment
Share on other sites

εχθες κατα τις 13.30 στο ΒΑΘΥ της ΧΑΛΚΙΔΑΣ στο πρωτο φαναρι που βρισκεις, ασπρο POLO 6N2 με ασπρο αυτοκολλητο στο πισω παρ μπριζ!!!

ΠΟΙΟΣ?????????

MIPOS MPERDEYTIKES ME TON ASPRO DIAOLO POY EIXA EGO? (HYUNDAI GETZ)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου δωσω εγω ρε Πετρακη.....σαν παλιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_killother.gifnew_killother.gif

Χθες στη Κατεχακη μεσημερακι ειδα το μελος ΑΝΤΩΝΗ και αφου τα ειπαμε συνεχισαμε

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι 5παρα Ε.Ο.Αθηνων-Λαμιας στην καθοδο πολακι 9n μπλε με αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ κατω δεξια και μαυρα πισω φωτα.Μηπως ο drspeed?

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι 5παρα Ε.Ο.Αθηνων-Λαμιας στην καθοδο πολακι 9n μπλε με αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ κατω δεξια και μαυρα πισω φωτα.Μηπως ο drspeed?

Ναι εγώ ήμουνα!Ένωχος!Πού είσουνα και δεν σε είδα?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές κατά τις 9 που έφευγα από Mall είδα 4άρι μπλε με άσπρα αυτοκόλλητα παρκαρισμένο... ποιός?

ήμουν παραδίπλα του παρκαρισμένος αλλά με Under Cover αυτοκίνητο :D

Επίσης κατά τις 12.30 το βράδυ αν δε κάνω λάθος ήταν ο Konstantinos Passat με το S3 στην Ούλωφ Πάλμε στου Ζωγράφου.. (σωστός?)

Oh yes it was me. :D

Link to comment
Share on other sites

buhahah ήμουν 1ος στο φανάρι στη Λ.Παπάγου ανεβαίνοντας προς Ζωγράφου αλλά με το undercover Almera του father ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ ήμουνα!Ένωχος!Πού είσουνα και δεν σε είδα?

Ημουνα στο πουλμαν της εταιριας που δουλευω.Σε κοιταζα αλλα χαζευες αλλου πηγμενος στην κινηση.

Link to comment
Share on other sites

Bλέπω συνέχεια στην πλατεία Ηρακλείου ασημί Golf 4 με σήμα στο τρίτο φρένο και σπόιλερ

όπως επίσης στη γειτονιά μου ασημί Golf 5 με πινακίδα ΙΒΟ****.Ποιοι?

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη σημερα στα εξαρχεια μπλε 4αρι με τεζα φιμε τζαμια και τεραστιο σημα του κλαμπ στο πισω τζαμι.Το εχω δει σιγουρα στις φωτος απο πανελληνιες συναντησεις.Σημειωτεον οτι ειχε σαλονικιωτικες πινακιδες (νεν νομιζω)

Link to comment
Share on other sites

Το απογευμα ο Bassakos στην Ε.Ο. Αθηνων-Κορινθου πριν τα τουνελ, πηγαινε προς το εξοχικο για weekend. Τα ειπαμε λιγο, πηγαιναμε παρεα εως την Κινετα μετα χωρισαμε γιατι πηγαινα Αγ Θεοδωρους.

Highlight μια μοναδα Air Condition στο πισω καθισμα του Golf!!!!! Σφιξαν οι ζεστες!!!! :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη σημερα τα ξημερωματα κατα τις 3 το gti του Latousakis στη βελίκα (παράλια ν. λαρισας) παρκαρισμενο κοντα σε κατι ψαροταβερνες! :D:D

αρχικα δεν αναγνωρισα ποιανου ηταν (αληθεια αρη, ειχες απο την αρχη το μαυρο σηματακι στο πορτμπαγκαζ?), αλλα το διασταυρωσα σε προσφατες φωτο συναντησεων του κλαμπ! δεν ενοχλησα με τηλεφωνο λογω του περασμενου της ωρας, αν κατεβω κ σημερα για μπανακι ομως θα σε παρω τηλ να τα πουμε!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Καλα ε παρελαση του κλαμπ σημερα στην Λουτσα(μηπως εχουμε meeting εδω και δεν το ειπατε ρε?)Εχουμε και λεμε κατα τις 12.30 μαυρο 4αρι με πινακιδα ΙΒΒ**** και το αυτοκολλητο στο πλαινο πισω τζαμι απο την μερια του οδηγου,κατα τις 12.45 ασημι 4αρι με το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι επανω στο στοπ και πινακιδα ΥΝΒ**** και πριν απο λιγο(13.30)μαυρο 4αρι με το αυτοκολλητο στο κατω μερος και αριστερα του πορτ-μπαγκαζ με πινακιδα ΖΜΟ****!!!!Αντε μεγαλη ημερα σημερα μου φαινεται θα δω και αλλους(ο ρουφιανος παραμονευει και σας δινει) tongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. Ρε σεις οσοι ερχεστε απο εδω ελατε και απο το μαγαζι να κερασω καφε το τουμπανο μου θα το βλεπετε σχεδον εκει απεναντι απο το μαγαζι μου παντοτε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Που ειχα μεινει....Α και συνεχιζω ακαθεκτος την ρουφιανια πριν λιγο 2.55 ακριβως περασε και ο Blackgolf με το τουμπανο του και παει για μπανακι.....!!!Για οτι νεοτερο ενημερωνω....!!!! tongue.gif:lol:

Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη σημερα τα ξημερωματα κατα τις 3 το gti του Latousakis στη βελίκα (παράλια ν. λαρισας) παρκαρισμενο κοντα σε κατι ψαροταβερνες! ;):lol:

αρχικα δεν αναγνωρισα ποιανου ηταν (αληθεια αρη, ειχες απο την αρχη το μαυρο σηματακι στο πορτμπαγκαζ?), αλλα το διασταυρωσα σε προσφατες φωτο συναντησεων του κλαμπ! δεν ενοχλησα με τηλεφωνο λογω του περασμενου της ωρας, αν κατεβω κ σημερα για μπανακι ομως θα σε παρω τηλ να τα πουμε!!

Φτου! Ούτε ενα μπάνιο δε μπορούμε να κάνουμε!!! Βασικά εκείνη την ώρα ήμουν κοντά στο Ρέμα σε ένα Beach Party! Και να ξέρεις πως εκεί θα το βλέπεις το αμάξι κάθε ΣΚ πλέον!! Οσο για το μαύρο σηματάκι το έβαλα πρόσφατα! Και σόρρυ που δεν απάντησα στο τηλ Ηλία, αλλά είχα υποχρεώσεις την ώρα που κάλεσες! :lol:-_-

Link to comment
Share on other sites

Σημερα 1 παρα μ.μ στο δρομο του Αλεποχωριου προς Ψαθα μαυρο η ανθρακι πολο 6Ν2 με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω παρ πριζ,ποιος????

Εγω πηγαινα προς Σχοινο.

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Το απογευμα ο Bassakos στην Ε.Ο. Αθηνων-Κορινθου πριν τα τουνελ, πηγαινε προς το εξοχικο για weekend. Τα ειπαμε λιγο, πηγαιναμε παρεα εως την Κινετα μετα χωρισαμε γιατι πηγαινα Αγ Θεοδωρους.

Highlight μια μοναδα Air Condition στο πισω καθισμα του Golf!!!!! Σφιξαν οι ζεστες!!!! ;):lol: :lol: -_-

:lol::lol: ετσι ετσι ετσι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα απο το ανταλλακτικα που δουλευω περασε το μελος

muppetshow(Χαρης) που δεν γνωριζα οτι ειναι Γιαννιωτης.

Επειδη φορουσα την μπλουζα του club με ρωτησε το nick και ετσι πιασαμε κουβεντα.

Εις το επανιδειν.....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα 1 παρα μ.μ στο δρομο του Αλεποχωριου προς Ψαθα μαυρο η ανθρακι πολο 6Ν2 με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω παρ πριζ,ποιος????

Εγω πηγαινα προς Σχοινο.

Φίλος από την δουλειά.Δεν έχει internet και δεν πολυεμφανίζεται....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξημερωματα πετυχα στο glamour palace στη Λ.Παρνηθος τον GOLFPOWER...

με το μαυρο,τριπορτο mk4 golf του.....ειχε ερθει απο Κορινθο.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.