Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

That was me...Eσυ μωρε κανα τηλ δεν βαράς.? :lol:

Eιχαμε σταματησει εκει στο toyland δεξια που καιγοταν ενα mercedes να βοηθησουμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβως δουλευεις ρε ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ????Με λιγη προσοχη θα πετυχεις και τον ΨΗΛΟ με το αργο

polaki του... ;)

δουλευω στην λεωφορο παρνηθος σε αιθουσες που γηνονται γαμοι και σηγγεκρημενα οπου λεει ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ

Edited by panzaxa
Link to comment
Share on other sites

εχθες το βραδυ στη λαρισα στη μεγ. αλεξανδρου κατα τις 21κ20 μαυρο polo 9n με αυτοκολητο στον πισω προφυλακτηρα κατω δεξια

τωρα πινακιδα δεν θυμαμαι καλα :lol: ΖΗΜ η ΖΜΜ η κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Εχθες γυρω στισ 12,30 στη Γλυφαδα ασημι Golf με φιμε τζαμια και σημα του Club στο αριστερο πισω τζαμι στη Λαζαρακη εξω απο τη κρεπερι. Ποιο παλικαρι απο εδω ειναι?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

δουλευω στην λεωφορο παρνηθος σε αιθουσες που γηνονται γαμοι και σηγγεκρημενα οπου λεει ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ

Παναγιωτη κατι αναλογο και εγω τα ΣΚ στις αιθουσες του Καβαλαρη....

Link to comment
Share on other sites

Eθεαθη χθες επι της Β.Σοφιας στο υψος της Λ.Αλεξανδρας

να στριβει προς Μιχαλακοπουλου golf 4 ασημι με σηματακι

στο 3 στοπ φιμε και bodykit..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τον Numb σήμερα το πρωί με το τούμπανo GTI του να κάνει αναστροφή έχω από το Deree. Πόσα United Grey με μαύρες ζάντες να υπάρχουν πια?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τον Numb σήμερα το πρωί με το τούμπανo GTI του να κάνει αναστροφή έχω από το Deree. Πόσα United Grey με μαύρες ζάντες να υπάρχουν πια?

Μαυρες ζαντες και μαυρα πισω φαναρια ομως,μονο του Numb..

Χτες το απογευμα στο παρκιν της σχολης εθεαθη ο ΕΛΛΗΝ.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Σάββατο απόγευμα περνώντας από Κορωπί, σκούρο πεντάρι με αλάρμ στην άκρη του δρόμου, κόρναρα αρκετές φορές καθώς περνούσα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΘΕΑΘΗ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ Λ.ΠΑΡΝΗΘΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ[PETROSMELISIA]....

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΕΚΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ[PHANTOM]...

.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

e4ixa paei gia enan gamo! h alitheia einai oti den me eides me akouses ;):baby:

e4ixa paei gia enan gamo! h alitheia einai oti den me eides me akouses :baby::whistling:

την Κυριακή το βραδυ ερχόμενοs απο Αγ.Κωνσταντινο ρευμα προσ Αθήνα μαζι με BAD BOY (μπλε mk ΙΙΙ), ΛΙΛΙΑΝ (Golf mk V), κ PANOS VR6(μπορντώ Golf mkIII) εθεαθει κοκκινο POLO 6N με ασπρες ζαντες με σηματακι στο πλαινο πισω παραθυρο. Ποιοοοοοοοοοος ?????

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη κατι αναλογο και εγω τα ΣΚ στις αιθουσες του Καβαλαρη....

ΟΠ και δενεχει τυχη να βρεθουμε ???????? βεβαια ανεβενω αργα 10.30 με 11.00 γιατι ειμαι υπευθηνος στα λουλουδια

Link to comment
Share on other sites

την Κυριακή το βραδυ ερχόμενοs απο Αγ.Κωνσταντινο ρευμα προσ Αθήνα μαζι με BAD BOY (μπλε mk ΙΙΙ), ΛΙΛΙΑΝ (Golf mk V), κ PANOS VR6(μπορντώ Golf mkIII) εθεαθει κοκκινο POLO 6N με ασπρες ζαντες με σηματακι στο πλαινο πισω παραθυρο. Ποιοοοοοοοοοος ?????

Τα διακριτικα ειχε μονο Χουζουρη οχι ολο το σημα!!!

Παντως πολυ ωραιο το Polaki!!!

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη την Τρίτη ο κ. αστυνόμος του club στην Υμηττού, με υπηρεσιακό Octavia....

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν τετάρτη απόγευμα 4/7/07 κατά τις 6 στην αερογέφυρα στην καβάλας πάνω από τον Κηφισό (με έκλεισε κιόλας, ήμουν με μηχανή αλλά δεν πειράζει ) με μολυβί golf 5 και με σηματάκι στο τζάμι πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα βράδυ στα λιμανάκια μαυρο πεντάρι gti me MTM αυτοκόλλητο και αυτοκόλητο του κλάμπ κυνηγιόταν με άσπρο αδελφάκι στις στροφές...Στο τέλος έπεσε σχετική χαιρετούρα στο ύψος του Ζάχου...Απίστευτος ο ήχος απο την εξάτμιση...

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert

χθες 4/7 κοντα 16.00 στην μεσα παραλιακη στο ρευμα προς μοσχατο, golf v gti κοκκινο με μαυρισμενα πισω φαναρια και το σημα του club πισω απο τον οδηγο.

Link to comment
Share on other sites

Προχθες που κατεβηκα Αθηνα παρκαρα στο Βυρωνα πισω απο ενα polo 6n2 gti ασημι με πινακ.ΖΖΥ 97..

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εγώ σε είδα να το γράψω εδώ???χιχιχιχιχ.....Α ρε δημητράκι.......

Πριν από 2 ώρες περίμενε κάποιο μέλος (polo 6n3 μαύρο με φιμέ και σήμα στα πλαινά παράθυρα)έξω από τις αφίξεις του Ελ. Βενιζέλος κάποιον...Ποιος?Είχα πάει και γω να παραλάβω κάποιους.......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρέπει να είδα τον πρόεδρο να περνάει από την Μιχαλακοπούλου. Πρέπει να είδα το τεράστιο πίσω αυτοκόλλητο στο κόκκινο πολάκι. Και λέω πρέπει, μιας και είχα πέσει με τα μούτρα στο βρώμικο...

Link to comment
Share on other sites

εγώ σε είδα να το γράψω εδώ???χιχιχιχιχ.....Α ρε δημητράκι.......

Πριν από 2 ώρες περίμενε κάποιο μέλος (polo 6n3 μαύρο με φιμέ και σήμα στα πλαινά παράθυρα)έξω από τις αφίξεις του Ελ. Βενιζέλος κάποιον...Ποιος?Είχα πάει και γω να παραλάβω κάποιους.......

Λοιπον βρεθηκαμε σε μια οδο στον Βυρωνα-Παγκρατι δεν ξερω και ποια ηταν

τα ειπαμε και αποχαιρετιστηκαμε :excl::excl::excl::lol::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τον Numb σήμερα το πρωί με το τούμπανo GTI του να κάνει αναστροφή έχω από το Deree. Πόσα United Grey με μαύρες ζάντες να υπάρχουν πια?

Δεν ήταν....Ακου που σου λέω....

Είδα σήμερα στις 2:35 στου Παπάγου τον άρη(S8N) του πάτησα μια κόρνα ,αλλα ήμουν Undercover(dad's car) και δεν με κατάλαβε... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρέπει να είδα τον πρόεδρο να περνάει από την Μιχαλακοπούλου. Πρέπει να είδα το τεράστιο πίσω αυτοκόλλητο στο κόκκινο πολάκι. Και λέω πρέπει, μιας και είχα πέσει με τα μούτρα στο βρώμικο...

tongue.gif

Αν εννοείς για χθες το βράδυ καμιά ώρα πριν το ποστάρεις δλδ.... ναι εγώ ήμουν. Γύριζα από το πάρτυ της εταιρίας που δουλεύω :excl:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ημουν στην Αθηνα για μια βδομαδα απο τις 26 μεχρι τις 3 ιουλιου,το εκαιγα καθε μερα,2 φορες ημερησιως κατεβαινα παραλιακη,το μεσημερι στο do it και το βραδυ κλαμπακι,δεν με ειδε κανεις???? :excl: :excl: :excl::lol::rolleyes: :rolleyes:

Θα μου πεις δεν εχω αυτοκολλητο....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο παρκινκ του πρακτικερ στην Πειραιως στις 5 παρκαρα διπλα απο ενα Golf 4 clubato με αυτοκολητα πισω κ στο πλαι.

Ποιο παλικαρι ?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.