Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ειχε αυτοκολλητο Παυλο?

Μηπως ηταν το παλιο του Γιωργου(coach)?

Για το παλιό του Γιώργου μου φάνηκε κι εμένα... Είχε πίσω δεξιά στο παρμπρίζ.

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθει POLO 1.4 χρώματος μαύρου και πινακίδα ΤΡΕ- ... παρκαρισμένο στην Επαμεινώνδα (Τζιτζιφιές-Καλλιθέα, Ποσειδώνος και Επαμεινώνδα) με αυτοκολλητάκι του club στην πίσω δεξιά μεριά. Ποιανού είναι; Έχω παρκάρει το κάρο μου ακριβώς από πίσω του tongue.giftongue.gif:);)

Edited by johnym
Link to comment
Share on other sites

Εθεάθει POLO 1.4 χρώματος μαύρου και πινακίδα ΤΡΕ- ... παρκαρισμένο στην Επαμεινώνδα (Τζιτζιφιές-Καλλιθέα, Ποσειδώνος και Επαμεινώνδα) με αυτοκολλητάκι του club στην πίσω δεξιά μεριά. Ποιανού είναι; Έχω παρκάρει το κάρο μου ακριβώς από πίσω του tongue.giftongue.gif;):D

ooooooooox δικό μου είναι αυτό!!!!!!!! Ειναι η δουλεία μου εκεί δίπλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Εχθές το βράδυ έξω από το Sisha, Polo 9N με αυτοκόλλητο πίσω, είμαι ο παρκαδόρος που σου φώναζε αλλά μάλλον δεν με πήρες χαμπάρι και σήμερα το μεσημεράκι ανθρακί 9N3 στην Αρτεμισίου στο Χαλάνδρι, παρκαρισμένο έξω από το πατρικό μου.

Link to comment
Share on other sites

το γραφω ετεροχρονισμενα αλλα το σαββατο 17 κ ωρα κατα της 4 το πρωι ανταλλαξαμε κορναρισμα-χαιρετισμο(αφου σταματησα διπλα του και του φωναξα γεια σου VW) με ενα μαυρο golf 4 ωραια φτιαγμενο(ζαντα-εξατμιση αυτα προλαβα να δω) με αυτοκολλητακι πισω στο παρμπριζ.Τοποθεσια λιγο εξω απο το την εισοδο στο λιμανι οπου μπαινεις για kitchen bar πανω στην νικης.

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει ο φιλτατος γιαννης(doumas) στις στροφες του καρεα διπλα σε ενα εξατμισαδικο.αυτος πηγαινε προς ηλιουπολη-αργυρουπολη και εγω γυρναγα απο την δουλεια προς την σχολη.

ανταλλαξαμε τα απαραιτητα κορναρισματα(αυτος δλδ γιατι εγω δν εχω κορνα :D :D :Dtongue.giftongue.giftongue.gif )ειπαμε μια κλεφτη κουβεντα και εφυγα(αναψε το φαναρι)

τι εκανες εκει γιαννη οεο? ;):(:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

εκεί ρε πανούλη είναι το μαγαζί μου....δίπλα από τις εξατμίσεις πάνω στην λεωφόρο.....πήγαινα για το μεροκάματο....να πάρω κανά φράγκο και γω...να τα ακούνε μερικοί μερικοί που μας το παίζουν πωλητές και την βγάζουν στις καφετερίες και από δω και από κει.....Α μωρή ξανθιά....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκεί ρε πανούλη είναι το μαγαζί μου....δίπλα από τις εξατμίσεις πάνω στην λεωφόρο.....πήγαινα για το μεροκάματο....να πάρω κανά φράγκο και γω...να τα ακούνε μερικοί μερικοί που μας το παίζουν πωλητές και την βγάζουν στις καφετερίες και από δω και από κει.....Α μωρή ξανθιά....!!!!!!

Παντως στο Βασιλοπουλο εχουμε καλη προσφορα σε πετσετες...για οταν ιδρωνετε... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σημερα στη Μαραθωνος κατα τις 3 το μεσημερι εξω απο το super car wash περασε μαυρο Golf V με το σηματακι κατω απο το 3ο stop.Ποιος?

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο Βασιλοπουλο εχουμε καλη προσφορα σε πετσετες...για οταν ιδρωνετε... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος έχει ένα γκρι polo με αυτοκόλλητα vw club στα πίσω πλαινά παράθυρα και ήταν παρκαρισμένος στη Λ.Γαλατσίου έξω από το seven video club σήμερα στις 9 παρά το βράδυ; ε;

Link to comment
Share on other sites

Πιο μέλος απο το club είναι πρέβεζα με μπλέ ανοικτο golf tsi gt-sport με πινακίδες ΗΝΒ-ΧΧΧΧ???? Τώρα 11:15 το πρωί Τον πέτυχα μία στον δρόμο και μία στην αντιπρωσωπία της VW του Καψιόχα.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ εθεάθη ο Μάριος (icy20) στο Mall, δεν είδα το αυτοκίνητό του αλλά τον ίδιο, έξω από τα εκδοτήρια. Πηγαίναμε και οι 2 στην ίδια ταινία.... (Ψιλοπατάτα το Indiana jones tongue.gif ).

Link to comment
Share on other sites

Πιο μέλος απο το club είναι πρέβεζα με μπλέ ανοικτο golf tsi gt-sport με πινακίδες ΗΝΒ-ΧΧΧΧ???? Τώρα 11:15 το πρωί Τον πέτυχα μία στον δρόμο και μία στην αντιπρωσωπία της VW του Καψιόχα.

Απο οσο ξερω δεν ειναι μελος και το αυτοκολλητο εχει προσπαθησει να το κανει αντιγραφη.δεν ειναι τι επισημο του club εαν το προσεξες.

Link to comment
Share on other sites

μήπως ήταν κανείς από εδώ το πρώι γύρω στις 7 στην εθνικη στην έξοδο για Ιερά οδό με GOLK MK3 μπλέ?? μου αναβόσβησε τα φώτα αλλα δεν είχε σηματάκι για να δω αν είναι δικός μας? :excl:

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω δεν ειναι μελος και το αυτοκολλητο εχει προσπαθησει να το κανει αντιγραφη.δεν ειναι τι επισημο του club εαν το προσεξες.

Δεν το κατάλαβα... τι κάγκουρας φένετε να ταν ο τύπος μετα... έχω και φώτο απο το αυτοκινητό του!

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

μήπως ήταν κανείς από εδώ το πρώι γύρω στις 7 στην εθνικη στην έξοδο για Ιερά οδό με GOLK MK3 μπλέ?? μου αναβόσβησε τα φώτα αλλα δεν είχε σηματάκι για να δω αν είναι δικός μας? :rolleyes:

ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΣΟΥ!!!! tongue.gif

:D:o:D:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χτές στην Ελ.Βενιζέλου στην φιλαδέλφεια μπλέ golf mk3 και σήμερα στο Ηράκλειο μαύρο golf mk5 με ασημί αυτοκόλλητο.Και τα 2 παρκαρισμένα.

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα το πρωι 6:30 ασημι πολο 6n2 GTi με αυτοκολητο στο πισω τζαμι κατω απο το τριτο στοπ στην γρ. λαμπρακη στο κερατσινη παρκαρισμενο

Link to comment
Share on other sites

Χτές στην Ελ.Βενιζέλου στην φιλαδέλφεια μπλέ golf mk3 και σήμερα στο Ηράκλειο μαύρο golf mk5 με ασημί αυτοκόλλητο.Και τα 2 παρκαρισμένα.

μαλλον εγω θα ειμουνα :lol: :lol: :lol::D :D

μαυρο mk4 με φιμε και πλαγιο τελικο σημερα εβγενε για βαριμπομπη

κορναρα μολις ειδα το αυτοκολιτο αλλα ηταν αργα!!!

.....................ποιος?????

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Mixos GT, koukou και άλλο ένα παιδί με polo 9n μαύρο πέρασαν από το Shisha εχθές. Με τους 2 μιλήσαμε, το άλλο το παιδί δεν το γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 17.00 σημερα στο φαναρι κηφισου και πετρου ραλλη με κατευθυνση προς θηβων και αιγαλεω....ενα golf mk4 3d ασημι με φιμε και αυτοκολλητο

του κλαμπ στα πισω πλαινα τζαμια......ποιος????προσπαθησαμε με τον mod να σου μιλησουμε αλλα δεν μας καταλαβες ειμασταν με μοτο...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερακι ειδα τον κυριο trelara κατα κοσμον Παναγιωτη στην Αττικη οδο κοντα στον Ασπροπυργο.Αφου προκαλεσαμε ενα ψιλοκομφουζιο συνεχισαμε αμφοτεροι προς παραλια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.