Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ειχε αυτοκολλητα του club?

ΕΛΑ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΥ! :frantics: ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΞΑΤΜΗΣΟΥΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ! (ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ?)

οχι εγω ειμαι παγανελι που ζω γιαννενα τωρα...

ΩΡΑΙΟΣ!!! ΗΞΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 εχτές το βράδυ, είχε αυτοκόλλητο στο πίσω παμπριζ, στην έξοδο Αιγάλεω. Συνέχισε στο παρ;aδρoμο και εγώ μπήκα για ιερά οδό. Κορνάραμε φιλικά…ποιος?

Edited by Anemostrovilos
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΥ! :growl: ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΞΑΤΜΗΣΟΥΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ! (ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ?)

ΩΡΑΙΟΣ!!! ΗΞΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ!! :growl:

Πριν τις 18 μαλλον οχι.

Να γραφεις με μικρα γραμματα Γιαννη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οταν εισαι εδω πες ν ακανονισουμε να παμε γιακαφε και μετρησεις....στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, στα Γιάννενα βλέπω καθημερινά ένα Golf 5 με αλλαγμένα μπροστινά φανάρια τα οποία έχουν και led. Αυτοκόλλητο του club έχει πίσω στο τζάμι και το αυτοκίνητο είναι κόκκινο... Μα να το βλέπω κάθε μέρα όμως...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα εμενα μου εχει σπασει τα νευρα να βλεπω μονο το γκολφ το κοκκινο στο δρομο που μπαινεις για τα γιαννενα χωρις να εχω δει τον ιδιοκτητη ποτε και ενα μπλε πολοεπι της δωδωνης συνεχεια μπροστα απο ενα μαγαζι με ανταλλακτικα....καμια μερα θα βαλω :bow: :bow: :growl::bow:

..λοιπον επισημα το αστυνομικο τμημα ιωανιννινων ακουσα οτι εχει στοχο να μαζεψει 100000 ευρο απο κλησεις,σημερα στη δωδωνης ρανταρ απο 1230 μεχρι 2000...πανικος....σταματανε ακομη και μηχανακια με κρανος για καρτα καυσαεριων 300 ευρο...

Link to comment
Share on other sites

Καλα που το ειπες να εχουμε το νου μας.

Ο Βασιλης που ειπα πιο πανω ειναι το παιδι που ειναι με την Κατερινα με το golf 5 ασπρο

Link to comment
Share on other sites

golf 5ρι gti μαυρο με αυτοκολλητο πισο την Κυριακή στο δρόμο Φλώρινας-Θεσσαλονικής με νούμερα Θεσσαλονίκης... προσπάθησα να τον κάνω να τα δόσει, περίμενα και λίγο αλλά έκανε κόντρα με την χαμηλότερη κατανάλωση οπότε έδωσα σιγά σιγά και έφυγα...

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 εχτές το βράδυ, είχε αυτοκόλλητο στο πίσω παμπριζ, στην έξοδο Αιγάλεω. Συνέχισε στο παρ;aδρoμο και εγώ μπήκα για ιερά οδό. Κορνάραμε φιλικά…ποιος?

autokinito kaiodigos teo-golf synodigos petrose melissia molis girizame apo to gipedo gia agonistikes ypoxreoseis tis omadas tou club-eukoli epikratisi!!! :roadrage::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λογικα πρεπει να ειναι ο Βασιλης που εχει και ενα αυτοκολλητο Revo πισω.

Όχι, δεν λέω το παιδί με το αυτοκόλλητο revo, αυτό που λέω εγώ έχει led στα μπροστινά φώτα.

Link to comment
Share on other sites

γκολφ 5.... κοκκινο... με led φωτα μπροστα... κατι μου θυμιζει.... μα φυσικα ειναι του.... ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...!!!

πολύ τον αφήνεις να γυρνάει... :shok: :shok:

Link to comment
Share on other sites

xaxa ε ναι δεν ξερω εγω το 5νταρι εχω...αν πηγαινε σιγα ημουν εγω τωρα τελευταια....:yes: δεν πειραζει χαιροτιομαστε και εδω!επισης και στον συζηγο!!βρε κατερινα σε εχω πετυχει στα φαναρια καθολου των τει???εη ειναι αλλη κατερινα αυτη???νομιζω κυκλοφορει και ενα σιροκο ασπρο απτο κλαμπα παλι με κατερινα..στα ιωαννινα

Link to comment
Share on other sites

με εχεις πετυχει στα φαναρια στην περιφερειακη την προηγουμενη φορα... πολυ πιθανο να με εχεις πετυχει και στα τει γιατι περναω απο εκει αρκετες φορες την ημερα... ελπιζω να μην μπερδευεις το δικο μου αυτοκινητο με το scirroco το δικο μου ειναι το golf 6 γιατι δεν εχω δει καμια γυναικα με scirroco στα γιαννενα...

Link to comment
Share on other sites

με εχεις πετυχει στα φαναρια στην περιφερειακη την προηγουμενη φορα... πολυ πιθανο να με εχεις πετυχει και στα τει γιατι περναω απο εκει αρκετες φορες την ημερα... ελπιζω να μην μπερδευεις το δικο μου αυτοκινητο με το scirroco το δικο μου ειναι το golf 6 γιατι δεν εχω δει καμια γυναικα με scirroco στα γιαννενα...

Κ όμως υπάρχει!! Στην Ανατολή, άσπρο Scirroco 122άρι με γυναίκα κάτοχο!!

edit: Απλά το όνομά της δεν είναι Κατερίνα!

Edited by Jimtic
Link to comment
Share on other sites

σημερα μιλησαμε λιγο με ενα φιλο εδω στο νησι στα φαναρια με ενα πενταρι γκολφ φουλ του μαυρου... τελικα δεν καταλαβα αν ειναι γραμμενος εδω η οχι, κ μαλλον ειναι εξω απο την πολη απο τα λιγα που καταλαβα, και δεν τον εχω ξαναπετυχει επισης.. αναψε πρασινο και φυγαμε και του ειπα να μπει εδω αν μπεις φιλε στειλε κανενα μηνυμα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ela οκ μπερεδεψα το αυτοκινητο...απλα το θυμαμαι γαιτι ησουν το πρωτομελος που ειχα δει στα ιωαννινα μολις τοτε ειχα ερθει για να μεινουμε...

Link to comment
Share on other sites

Κ όμως υπάρχει!! Στην Ανατολή, άσπρο Scirroco 122άρι με γυναίκα κάτοχο!!

edit: Απλά το όνομά της δεν είναι Κατερίνα!

Αν μιλάμε για την ίδια, έχει και ηλιοροφή :yahoo:

** Φίλη μου :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

επειδη εκει μενω και εγω ...καποια στιγμη θ απρεπει να μαθω και τους γειτονες μου...προχθες ασπρο πολο στου λαπα με τις κουζινες δικαβαλο ..νομιζω γτι πρεπει να ηταν ειχε σηματακι στο πισω μπαμπριζ κατω απτο τριτο φως...ημουν μπροστα σου!!

αλλη συναντηση εκεινο το κακασχημο και απαισιο μπλε πολο που μας εχει στραβωσει απτην καθαριοτητα του...τι να πω..δεν ξερω...απλα καμια μερα με βλεπω να μπαινω στο μαγαζι που ειναι μπροστα με το αμαξι....βαλε κουκουλα επιτελους ανθρωπε μου η αστο απλυτο...μας στραβωνεις!!!!:yahoo: :yahoo: :bow::lolu:

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για την ίδια, έχει και ηλιοροφή ;)

** Φίλη μου :frantics:

Μάλλον τότε υπάρχουν 2 γυναίκες με scirocco γιατί αυτή που λέω εγώ δεν έχει ηλιοροφή!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.