Jump to content

Recommended Posts

Κουκλί έχει γίνει μπράβο. Έβαλες και το γάντζο βλέπω. Πίσω γιατί είσαι τόσο ψηλός? Προτείνω και anni sideskirts που είναι διακριτικά και clean look. Με ζάντες τι θα κάνεις τελικά? πίσω είναι που θέλει δουλειά, αν δεν βάλεις από 8,5" και πάνω, ο μόνος τρόπος για να "δείξει" είναι αποστάτες και μάλιστα 20 άρηδες. Εγώ έχω 15ηδες και δεν είμαι και 100% ικανοποιημένος ως προς αυτό που ήθελα. 

Ο γαντζος ειναι απο Jaguar και ειναι μαυρος απο μαμα και δεν ξεφλουδιζει...τωρα για το υψος πισω και εγω εχω αμφιβολιες μαλλον επειδη ειναι προοδευτικα τα ελατηρια γιατι ο αδερφος μου που με ειδε εν κινησει μου ειπε οτι ειναι ποιο χαμηλο...βεβαια ακομα δεν τελειωσα θα αλλαξω παλι τα λαστιχα του ελατηριου με ποιο χαμηλα και top cups...αλλα ολα αυτα με τις καινουργιες ζαντες...τελικα παω σε 19ρες ROTA GRID και αποστατες 20ρηδες οπως ειπες...μπροστα 19Χ8,5 πισω 19Χ9,5...

 

έδειξε πολύ με τα angel eyes... πολύ καλό προτζεκτ.. μπράβο μέχρι εδώ και καλή συνέχεια..να το κάνεις όπως επιθυμείς..!!!! ;)

Ευχαριστω πολυ μαι φρεντ

 

Αδερφέ μαύρη πατουράτη και είσαι κομπλέ.Βέβαια μπορείς να βάλεις και ένα προφυλακτήρα απο 4άρι R32 μπροστά.Το χρώμα είναι και γαμώ!!!

Οπως ειπα τελικα κατεληξα σε rota grid θα γινει κουκλι....τωρα για το body kit εχω αρχισει και το ξανασκεφτομαι αφου μπουνε οι καινουργιες ζαντες θα δω πως θα εξελιχθει το  project και ακομα εχω και τα του κινητηρα...αλλα εαν δεν δειξει πως θελω εχει ξηλωθει και εχει γινει R32 ολο απο μπροστα μεχρι πισω...με R Line πισω ομως

 

πανεμορφο το αμαξι σου. πολλα μπραβο. να ρωτησω και κατι ασχετο, απο που εισαι; γιατι εγω ειμαι απο γρεβενα και εκει ειναι αργια σημερα, (Αγ. Αχιλλειος).

Ευχαριστω πολυ φιλε μου Λαρισα ειμαι και τα γρεβενα πολιουχο τον Αχχιλακο?Τα κονομησε δηλαδη σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Πολλές ωραίες εξελίξεις βλέπω και μ'αρέσει! ! Αν θέλεις να σου πω την άποψη μου για τις ζάντες, οι 19αρες πιστεύω πως είναι υπερβολή μιας και με τις 18αρες και με το χαμηλωμα που έχεις το αμάξι θα δείξει πολύ κούκλα ..Περιμένω να δω και τα επόμενα βήματα σου!

Link to comment
Share on other sites

 

74371139982e5b292a77k.jpg
 

 

αυτές δεν είναι η ROTA GRID?

 

 

ΝΑΙ!!!!!!

 

Πολλές ωραίες εξελίξεις βλέπω και μ'αρέσει! ! Αν θέλεις να σου πω την άποψη μου για τις ζάντες, οι 19αρες πιστεύω πως είναι υπερβολή μιας και με τις 18αρες και με το χαμηλωμα που έχεις το αμάξι θα δείξει πολύ κούκλα ..Περιμένω να δω και τα επόμενα βήματα σου!

 

κοιτα για 100 ευρω διαφορα που εχουν δεν το συζηταω και επειτα οσο θα χωραει το μικρο μου δαχτυλακι στους θολους το χαμηλωμα θα ειναι λιγο... :acute::w00t:

Link to comment
Share on other sites

Το νου σου φίλε Acidarrow γιατί στη Λάρισα έχει πολλές λακκούβες και τα 19άρια λάστιχα είναι πολύ ακριβά και χαμηλοπρόφιλα επίσης!

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω ειμαι αρρωστακι...οσο για λαστιχα εχω κανει καβατζουλα δουλευω στην αντιπροσωπεια της Jaguar και με τα leasing εχω καβατζωσει κανα 2 τετραδες ψιλοαπατητες...

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥΤΑΝΙΑ!!!!!! :crazy:

 

Αφου πηγανε να τα πεταξουνε!!!Βεβηλοι!!!Φωναζω ως αλλος πρεκας....θα σου στειλω φωτο να δεις τακουνι και το λαστιχο ειναι βαρια 2 χρονων...

Link to comment
Share on other sites

Εγω  κατι παθαινω οταν το βλεπω αυτο το αμαξι ασε με εχεις ψησει παρα πολυ για μαυρο ματ και clear look εν κινηση φυσικα χαμηλωνει το αμαξι γιατι εισαι εσυ μεσα και το παταει και ο αερας κατω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω  κατι παθαινω οταν το βλεπω αυτο το αμαξι ασε με εχεις ψησει παρα πολυ για μαυρο ματ και clear look εν κινηση φυσικα χαμηλωνει το αμαξι γιατι εισαι εσυ μεσα και το παταει και ο αερας κατω.

Ειναι τα ελατηρια προοδευτικα...εγω λεπτουλης ειμαι...φιτ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω λεπτουλης ειμαι 70 κιλα αντε να εχω και κανα γκομενακι μεσα το πολυ αλλα 55 κιλα αλλα οταν περπαταω το αμαξι ειναι σαυρα λες επειδη τα ελατηρια ειναι προοδευτικα να το κανει ?

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

ε ναι μετα απο αρκετη χρηση το βλεπω και στις βιτρινες ποτε θα χωθω πισω απο κανεναν δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα το ιδιο κανω και εγω αδεφε το χαζευω 2 ειναι οι πιθανοτητες η να χωθουμε πισω απο κανεναν η να πατησουμε κανα πεζο παντως μ αρεσει να το χαζευω στις βιτρινες οπως ρολαρει !!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι και ωραίος - είσαι και χιουμορίστας...  ...πολύ ωραία / σταδιακή παρουσίαση και μερακλίδικη δουλειά, διάβασα όλο το project, συγχαρητήρια για την υπομονή σου και τις επιλογές σου, πολύ ξεχωριστό το Golfaki!!

 

χαχα χαλάλι και τα σουβλάκια στον ταπετσέρη με τέτοια δουλειά που έκανε..!!!

 

Να το τελειώσεις με το καλό και να το χαίρεσαι..!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι και ωραίος - είσαι και χιουμορίστας...  ...πολύ ωραία / σταδιακή παρουσίαση και μερακλίδικη δουλειά, διάβασα όλο το project, συγχαρητήρια για την υπομονή σου και τις επιλογές σου, πολύ ξεχωριστό το Golfaki!!

 

χαχα χαλάλι και τα σουβλάκια στον ταπετσέρη με τέτοια δουλειά που έκανε..!!!

 

Να το τελειώσεις με το καλό και να το χαίρεσαι..!

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε μου να σαι καλα...ολοι να ειμαστε καλα βασικα να τα κονομαμε να τα χαιρομαστε με ασφαλη χιλιομετρα και να τα λεμε απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Βασιλης Μαυρατζας λεγετε Καρδιτσης 104 απεναντι απο την Δεη στην Λαρισα...συνεργατης μου χρονια οτι θες μου λες

Link to comment
Share on other sites

ε ναι μετα απο αρκετη χρηση το βλεπω και στις βιτρινες ποτε θα χωθω πισω απο κανεναν δεν ξερω

είναι η μόνη περίπτωση που ο πίσω δεν θα πρέπει να φταίει...!!!!!!δεν φταίμε εμείς...για το φουκαριάρικο το ψώνιο μας :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

βρε βαλε μια LM πανω να το βλεπουν και να κλαινεεεεε..........

 

two12_SfYi_25.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.