Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ CLUB !!!!!!!!! Πολύχρονο , "δυνατό" και πάντα διακρίσεις να έχεις !!! Να τα χιλιάσεις !!!

emoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gif

new_happybirth.gif Χρόνια Πολλά στον S8N !! Πολύχρονος κι ότι επιθυμείς με Υγεία πάνω απ' όλα !! new_happybirth.gif

Y.Σ.: και να μας γράφεις κείμενα όπως μόνο εσύ ξέρεις ! :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά στους Αντώνηδες που γιόρταζαν τις προάλλες, στον S8N και "last but not least" χρόνια πολλά VWCLUB... Χρόνια Πολλά σε όλους μας!

Να είσαστε όλοι πάντα καλά δυνατοί και με υγεία για να δυναμώνει έτσι αντίστοιχα και το VWCLUB!!!

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifνα ζησεις VWCLUB και χρονια πολλα,

ακομα πιο μεγαλο να γινεις με μελη πολλααααααααααααααα new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά στο Hellenic VWClub!

Χρόνια Πολλά στην Παρέα!

Χρόνια Πολλά σε όλους μας!

Χρόνια Πολλά και Πάντα Μπροστά!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο VWCLUB....

Χρόνια πολλά στον δημιουργό αυτού...(doggy)

Χρόνια πολλά στα μέλη του....

Χρόνια πολλά σε όλους όσους ήταν, είναι και θα είναι δίπλα σε οτιδήποτε έχει σχέση με αυτήν την λέσχη...

Για ένα δυνατό club, με περισσότερα μέλη και πολλές συμμετοχές και διακρίσεις σε όλα τα είδη....

Link to comment
Share on other sites

BILL4GR!!!!!!!Χρόνια πολλά ρε φίλε!!!!Νόμιζα έκανες πλάκα ότι γιόρταζες χθες!!!Σορρυ!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ R στο γκαράζ σου και πολλές γυναίκες βεβαίως βεβαίως! :) !!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif Φανη μουυυυυυυυυυυυυ χρονια πολλα,να τα εκατοστησεις.............να σε χαιρομαστεεεεεεεεεεεεεεεεε :good::p :p
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ activious!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

(περιμενω να με καλεσεις. χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα είπαμε τηλεφωνικώς, ο γραπτός λόγος μένει οπότε να σου ευχηθώ να είσαι χιλιόχρονος και η ώρα η καλή! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ activious!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif

(περιμενω να με καλεσεις. χαχαχα)

activious.... new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Αν και τα είπαμε τηλεφωνικώς, ο γραπτός λόγος μένει οπότε να σου ευχηθώ να είσαι χιλιόχρονος και η ώρα η καλή! ;)

ευχαριστω παρα πολυ παιδια.....να ειστε καλα.......θα τα πουμε απο κοντα......

θα υπαρξει ανοικτη προσκληση για τα μελη του VWCLUB για την μερα που λες poen..... :D :D :D .....

Κοσμα πολυ ωραιο το πρωτοσελιδο(για τα γενεθλια εννοω)....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Poen ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΤΡΕΛΕ!!!Οτι επιθυμείς!!!Και με πολλά αλόγατα κάτω από το καπό σου!!!!!Και σύντομα ένα SCIROCCO R!!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φανη να εισαι καλα!!! new_iloveyou.gif

Για την ιστορια να πω πως σήμερα εχω γενέθλια και οχι εχθες. δεν ειχα δει πως ειχα κανει λαθος και αντι για 4 ειχα δηλωσει 3 του μηνα. το καταλαβα ωταν μου εστιλε sms ο φιλος Μακης (turbomakis)

το διορθωσα εχθες γιαυτο με γραφει 2 μερες πως εχω γενεθλια.

ANYWAY ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! :wub::pnew_happybirth.gifnew_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φανη να εισαι καλα!!! new_iloveyou.gif

Για την ιστορια να πω πως σήμερα εχω γενέθλια και οχι εχθες. δεν ειχα δει πως ειχα κανει λαθος και αντι για 4 ειχα δηλωσει 3 του μηνα. το καταλαβα ωταν μου εστιλε sms ο φιλος Μακης (turbomakis)

το διορθωσα εχθες γιαυτο με γραφει 2 μερες πως εχω γενεθλια.

ANYWAY ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! :unsure::rofl:new_happybirth.gifnew_iloveyou.gif

Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.