Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

11 Αυτοκινητα 14 ατομα.Μαζευτηκε λαος χθες στην Θεσσαλονικη και εκανε αισθητη την παρουσια του στο καφε νουβελ ωραιοκαστρου!4 φωτο γραφιες απο τις πολλες που τραβηχτηκαν εχθες!

7u9y3e5y.jpg

nu2eqa8u.jpg

5aqara3y.jpg

5evena9u.jpg

Edited by Πάνος46
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αργησες να ρθεις(αλλα επειδη εισαι γυναικα εχεις το εξτρα 20 λεπτο).Η γκολφαρα σου ειναι μονη στις υπολοιπες φωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε το αλμπουμ φωτογραφιών οεο;;

Που ν απευθυνθώ ο άμοιρος;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα :) 

 

Το έφτιαξα μόλις!!

Sorry guys for the delay αλλά ένα ρημαδιασμένο project που έπρεπε να παραδώσω στη δουλειά μου είχε πάρει το 1000% του χρόνου μου εδώ και 4 εβδομάδες.

 

Έφτιαξα δύο συγκεντρωτικά (Σεπτεμβρίου & Οκτωβρίου) και σύντομα που θα αναλάβει και επίσημα τα ηνία ο Πάνος46 θα μπορούμε να ανοίγουμε album ανά συνάντηση.

 

Album September 2014: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=366

Album October 2014: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&category=367

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκαν ήδη αρκετές και από τους δύο τελευταίους μήνες συναντήσεων.

Όσοι έχουν στην κατοχή τους κι άλλες ας επικοινωνήσουν με τον Πάνο. (Panos46)

 

ΥΓ. Ο Πάνος ήρθε με DSLR μηχανή στις τελευταίες συναντήσεις.

(μερικά κοντινά την άλλη φορά ξέρεις που.. )

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια!!ανεβηκαν πολλες απο τις φωτο!!Στις επομενες θα υπαρχουν και κοντινα ομορφα πλανα! Οποιος εχεις και αλλες φωτο ας μου στειλει ενα π.μ.!

Edited by Πάνος46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια!!ανεβηκαν πολλες απο τις φωτο!!Στις επομενες θα υπαρχουν και κοντινα στρογγυλά ομορφα πλανα! Οποιος εχεις και αλλες φωτο ας μου στειλει ενα π.μ.!

 

Έτσι μπράβο...

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συζητωντας με τα παιδια να γινει αυτην την Κυριακη κατι διαφορετικο ειμασταν ολοι θετικοι αλλα τυχαινει να ειναι 26 του μηνος(Αγ.Δημητριου) και πολλοι ισως εχουν καποιες υποχρεωσεις κλπ.Ετσι την ΚΥΡΙΑΚΗ 26 του μηνος και ωρα 18:00 θα πιουμε το τελευταιο κρυο καφεδακι πριν μπει για τα καλα ο χειμωνας.Στην επομενη συναντηση θα γινει κουβεντα με εσας και τον υπευθυνο συναντησεων του Δ.Σ με μενα και θα υπαρχουν ποιο οργανωμενες συναντησεις και οχι μονο για καφε ετσι ωστε οι συναντησεις να γινουν και ποιο ενδιαφερον για ολους.!Τον καφε θα τον πιουμε στο καφε νουβελ ωραιοκαστρου παρεα με τις ομορφες παρουσιες του μαγαζιου.Σας ευχαριστω για την κατανοηση.

Edited by Πάνος46
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Ελπίζω να σας προλάβω γιατί εχω υποχρεώσεις αυριο τ απογευμα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eγώ παιδιά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω δυστυχώς να έρθω.Κρατάω την όρεξή μου όμως για την επόμενη συνάντηση στο φαγάδικο που πρότεινε ο Νίκος. :stuff:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει professor.Για την επομενη θα ενημερωθειτε με θεμα που θα ανοιξει για την επομενη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ παιδιά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω δυστυχώς να έρθω.Κρατάω την όρεξή μου όμως για την επόμενη συνάντηση στο φαγάδικο που πρότεινε ο Νίκος. :stuff:

Τα λεμε τοτε λοιπον.

Υγ. Ξαναγυρνα στο professor. Αυτο το nickname μου θυμιζει τον γαβρο.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα λεμε τοτε λοιπον.

Υγ. Ξαναγυρνα στο professor. Αυτο το nickname μου θυμιζει τον γαβρο.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Δεν μου επιτρέπει το σύστημα.......

Μετά από 90 μέρες λέει.....

Ποια είναι η λογική αυτής της εφαρμογής θα ήθελα πολύ να ξέρω...

Προς το παρόν υπομονή θα με βλέπετε με αυτό το προσωνύμιο για λίγο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.