Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Προς το παρων φερε το βαγκ κομ να δουμε τι προβλημα εχει!χαχα!μαλλον απο τα πολλα αλογα ειναι..!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αστα σαπια πανουλη...

Θα το φερω αν συμφωνησουμε για καφε.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Η προτασεις του χρηστου με βρισκουν συμφωνο.

Επιςης, Μερικες φορες κατι που ιςως για κάποιους ειναι λεπτομερειες, γι' αλλους ειναι μειζον ζητημα.

Οι αποφασεις του ΔΣ, καλο ειναι να ειναι ξεκαθαρες και διαφανεις, δεν νομιζω οτι θα δεχτει καποιος με το ελα εσυ... Και θα δουμε.

Δεν ειπε ο χρηστος ουτε ρεφενε, ουτε χαρισμα. Εκανε προταση, οι meeting mods, να μην πληρωνουν. Θα τρεχουν που θα τρεχουν κΙ θα εχουν αυξημενα εξοδα κι ευθυνες, θα πληρωνουν και vip.

Δεν ξερω γιατι σας φαινεται τοσο περιεργο, που υπαρχει κοσμος με πολλα προβληματα..

Μηπως ειναι Καιρος το club να προσαρμοστει στις νεες καταστασεις.. ;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το απογευματάκι μήπως να κάνουμε μια επίσκεψη κανένα nouvele για καφεδάκι, να βρούμε και άλλα πιθανά σημεία συναντήσεων???

Link to comment
Share on other sites

Ναι Γιωργο..κοιτα το πμ!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σημειώνω ότι η απόφαση για την συνδρομή των meeting mods έχει λάβει κατά πλειοψηφία την σύμφωνη γνώμη των vip μελών σε προηγούμενη γενική συνέλευση. Μάλιστα στην σχετική συζήτηση υπήρξαν έντονες διαμαρτυρίες για αυτό που είχε αποφασίσει το ΔΣ, δηλαδή να μην θέτει συνδρομή ή να μειώνει την συνδρομή στους ΣΣ.

Για τον λόγο αυτό το εκάστοτε ΔΣ προσπαθεί να βρει λύση που να συνδυάζει όλες τις απόψεις.

Επίσης το club προσαρμοζεται συνεχώς στις ανάγκες της εποχής και των μελών του στο σύνολο τους. Αλλά παρόλα αυτά πρέπει και τα μέλη να ανταπεξερχονται στις ευθύνες τους άμεσα ή έμμεσα.

Όταν λοιπόν λέει ο Δημήτρης ας μας δηλώσει κάποιος την επιθυμία του να γίνει ΣΣ, δημόσια, αναλαμβάνει και αυτός, αλλά και όλο το τρέχων ΔΣ, το κόστος της πρότασης του.

Το "μπαλάκι" δεν είναι πλέον στην περιοχή του ΔΣ. Εξάλλου όποιος δεν θέλει να ζυμώσει .... βρίσκει πολλές και διαφορετικές δικαιολογίες.

Όπως έχω ξαναπεί όποιος θέλει ας έρθει σε επικοινωνία και τα άλλα θα τα βρούμε με διάφανο τρόπο. Και συγκεκριμένα θα καλυφθεί η συνδρομή με προσωπικό μου - μας κόστος.

Ή πράξτε ή σωπαστε.

Εστάλη από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Θα πραξουμε μια συναντηση για καφε σημερα. Οποιος θελει ερχεται.

Θα έχω vagcom όποιος θέλει κάτι μου λέει

Το να σωπασουν τα μελη, ως "ηθικο" διλημμα αναμεσα σε αναληψη ευθυνων meeting moderator η μη ειναι προφανως τραγικο, οταν μιλαμε για μια ανοιχτη διαδικτιακη κοινοτητα.

Δωστε κινητρα, μην κηνυγατε τον κοσμο.


Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κινητρα εχεις στο μυαλο σου nikdev.

Το Hellenic VWClub δεν στηριζεται σε κινητρα αλλα σε αφιερωση ελευθερου χρονου εθελοντικα.

Link to comment
Share on other sites

Κίνητρο δεν σημαίνει δόλος, όπως υπονοείς πονηρά και προσωπικά για εμενα. Στο ίδιο ειρωνικό ύφος που είχες απαντήσει και σε άλλο τόπικ.

Το αν αφιερώνω χρόνο ΕΓΩ, άνοιξε και κανα τόπικ... Έχεις καιρό να γράψεις κάτι ουσιαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Nikdev ο Δημήτρης δεν απάντησε σε σένα προσωπικά. Απλά όλοι πρέπει να καταλάβετε οτι όσοι βοηθούν δεν απολαμβάνουν κινήτρων αλλά υποχρεώσεών και ευθυνών.

Για αυτό μην θεωρείς οτι πράττει ειρωνικά ή οτι απευθύνεται αποκλειστικά σε σένα. Το ίδιο και εγώ αλλά και όσοι κατά καιρούς έχουν βοηθήσει.

Ακόμα και εσύ τώρα βάζεις πλάτη αλλά χωρίς μα λαμβάνεις κάποιας ιδιαίτερης τύχης. Αυτό πρέπει να το αντιληφθούμε για να πάμε παρακάτω.

Εστάλη από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Η φράση σου φιλε Κοσμά " ή πράξτε ή σωπάστε" νομίζω είναι άκαιρη , άτοπη προσβλητική και μικροπρεπής.

Φυσικά και είναι εθελοντική η όποια προσφορά η μη του καθενός αλλά αναλογιστείτε μήπως τα ιδια συμβαινουν και σε αλλες πολεις..

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κίνητρο δεν σημαίνει δόλος, όπως υπονοείς πονηρά και προσωπικά για εμενα. Στο ίδιο ειρωνικό ύφος που είχες απαντήσει και σε άλλο τόπικ.

Το αν αφιερώνω χρόνο ΕΓΩ, άνοιξε και κανα τόπικ... Έχεις καιρό να γράψεις κάτι ουσιαστικό.

Γιατι ρε φιλε το προσωποποιεις;

Τι σε κανει να πιστευεις πως εχω προσωπικα μαζι σου;

Σε ξερω;

Με ξερεις;

Και ποιο θα ηταν το οφελος μου να σε στοχοποιησω;

Τι θα κερδισω;

Θα παρω αυξηση;

Ρε παιδια ηρεμηστε λιγο παρεουλα και κουβεντα προσπαθουμε να κανουμε οχι να βγαλει ο ενας το ματι του αλλου!

Δηλαδη αν εκφρασουμε την αποψη μας σας παμε κοντρα;

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ακριβώς το ίδιο γίνεται και με όσα έχουν ειπωθεί κατά καιρούς απο όσους λένε τάχα μου ότι θέλουν να βοηθήσουν. Προσβάλλουν όσους μέχρι σήμερα έχουν βοηθήσει.

Τεσπα αυτό που ήθελα να τονίσω είναι οτι τα πολλά λόγια είναι περιττά.

Θες να βοηθήσεις; να αναλάβεις μαζί με κάποιον άλλον ή μόνος σου; Ναι ή όχι. Τα υπόλοιπα εφόδια θα σου - σας δοθούν.

Εστάλη από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε η συνάντηση! Μαζευτήκαμε πασσάτ κυριλέ πεντακάθαρα φουλ εξτρά, mk5 και mk6 και απολάυσαμε κουβέντα ουσίας ( μόνο τέτοιες κάνουμε) και καφέ σε ενα όμορφο απ όλες τις απόψεις χώρο!

Νίκος, Γιώργος, Κοσμάς, Πάνος, Δημήτρης, Ηλίας, Γιώργος και ο υπογραφών.

Αναμείνατε την επομενη συνάντηση οπου θα συζητηθούν και θέματα αναβάθμισης εσωτερικής και εξωτερικής εμφάνισης.

( μηχανικά είμαστε ήδη τούμπανα)

Φιλιά πολλά σε όλους τους παρευρισκόμενους ως την επόμενη φορά και, στους γνωστούς μόνιμα απόντες..που μάλλον πήγαν κατα huyndai πλευρά!

Καλή συνέχεια σας εύχομαι απο καρδιάς!f4bea2ec3febd283c59a01e8b0b2ca93.jpgb42322265afc49168d7f0e7a96d146a6.jpg1179293dd54f41c107a7bdf008df064d.jpgbee0ee9cf7ae8b275a5ebe8c060d4578.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παρολα τα πειραγματα..

Περασαμε ομορφα και συντομα θα υπαρχουν εξελιξεις οσο αφορα τις συναντησεις..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρολα τα τσιμπηματα πειραγματα περασαμε πολυ ωραια και οι ωρες περασαν νερο..Ειμαι πολυ θετικος σε ολο αυτο και οπως ειπε ο nikdev συντομα θα εχουμε εξελιξεις.

Edited by Πάνος46
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παρολα τα τσιμπηματα πειραγματα περασαμε πολυ ωραια και οι ωρες περασαν νερο..Ειμαι πολυ θετικος σε ολο αυτο και οπως ειπε ο nikdev συντομα θα εχουμε εξελιξεις.

Καιρος να μπει νεο αιμα...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθε κυριακή και καλύτερα μας βλέπω!!!

Οταν υπαρχει καλη διαθεση Γιωργο ολοι θα ανεβαινουνε και θα περναμε καλυτερα!

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την Κυριακή 28/9 θα διοργανώσουμε μάζωξη για καφε και κους κους ; 

Κους κους κάνουν με κρέας.. :stuff:

Εμείς κάνουμε συζήτησεις ... στο Vwclub :acute:

 

Θα μας κατατοπίσει ο Πανούλης για τα σχετικά..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε.

Συναντηση την

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 του μηνος και ΩΡΑ 18:00 στο παρκινγκ στα καρφουρ στα στερ. Να ζητησουμε για τα μηχανικα και οχι μονο μερη παρεα με τους υπολοιπους(γνωστους/αγνωστους).Να πιουμε καφεδακι και οτι αλλο προκυψει.

Αντε να μαζευομαστε να γινει η αρχη παιδια.

anejagem.jpg

Edited by Πάνος46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.