Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

Καλοκαιρι 2004 ημουν αραχτος στην γνωστη καντινα,στα λιμανακια. :D Ξαφνικα ειδα στο βαθος μια σειρα απο φωτα να ερχονται προς το μερος μου hearts.gif και ενα βουητο music.gif να καλυπτει τα παντα στο περασμα του.Θυμαμαι ακομα το λευκο λογοτυπο VWCLUB στο μπροστινο παρ-μπριζ ενος GOLF IV GTI.Αυτο ηταν!!!Μου καρφωθηκε knife.gif στην μνημη και τωρα που ειμαι κατοχος ενος VW ειπα να γνωριστουμε καλυτερα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest mpaz_13

γεια σας και απο μενα!τυχαια εμαθα και εγω το club σας εχω στην κατοχη μου ενα golf gt εδω και ενα χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και κερναω τσαι σε κατι σαχοραλλακια στην ομορφη κεφαλλονια!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες ΜΡΑΖ και καλά ποσταρίσματα! ΑΝ θέλεις πόσταρε για σένα στο ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ για να γνωριστούμε καλύτερα, κι ελπίζουμε να σε βλέπουμε (όποτε μπορείς βέβαια!) σε συναντήσεις μας! Φιλιά στην όμορφη Κεφαλλονιά! :)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στον Δήμο (ΑΓ.ΣΑΡΑΝΤΑ 4 ΜΟΣΧΑΤΟ ΤΗΛ.210 4838234 FAX.210 4838234) για μια φαναρτζοδουλειά και πιάνοντας την κουβέντα μαζί του μου είπε ότι έχει φτιάξει ενα website και έχει και Link για το www.vwclub.gr.

Παρεπιπτόντως, πολύ καλός μάστορας και καλό παιδί.

Να είσαι καλά Δήμο.!!!

Ευχαριστώ,

Θοδωρής Π.

Link to comment
Share on other sites

απλα είπα να μπώ στο community έκανα search στο google... σας βρήκα και από εδώ και πέρα θα υποστείτε το spam... σε λογικα πλαίσια πάντα! οσοι εχετε πολλά posts τρέμετεεεε.. Ερχομαιιιιιιι new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες! Spam σε λογικά πλαίσια, και εντός ορίων δεοντολογίας ΟΚ! Και μην ξεχνάς! Τα μακαδόνια να είναι ΜΙΣΚΟ! :lol:

Καλώς μας ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Ανήκω ήδη στο Greek Citroen Club και ψάχνοντας πληροφορίες για ένα transporter Τ3 που θέλω να αποκτήσω, σκεφτηκα ότι θα υπάρχει και ένα κλάμπ και για τα VW, και έτσι έκανα εγγραφή!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι πως το βρηκα ( μαλλον με googlarisma ) αλλα απο τοτε που μπηκα παιζει να ειναι ανοιχτη η σελιδα καθε μερα και να διαβαζω και να ξαναδιαβαζω τα ιδια και τα ιδια topic. Ασχετα που αναλογικα εχω πολυ λιγα post.

Εδω καθομαι και γελαω με τους καβγαδες που κανετε μεταξυ σας χωρις να ξερω κανεναν σας..

Καποια στιγμη θα αξιωθω να αναζητησω και το αυτοκολητακι του club που θελω αν αξιωθω να ψαξω αυτον που τα εχει στην θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

δες 2 posts ποιο πάνω (Latou) και τον βρήκες τον αυτοκολλητοκουβαλητή :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι πως το βρηκα ( μαλλον με googlarisma ) αλλα απο τοτε που μπηκα παιζει να ειναι ανοιχτη η σελιδα καθε μερα και να διαβαζω και να ξαναδιαβαζω τα ιδια και τα ιδια topic. Ασχετα που αναλογικα εχω πολυ λιγα post.

Εδω καθομαι και γελαω με τους καβγαδες που κανετε μεταξυ σας χωρις να ξερω κανεναν σας..

Καποια στιγμη θα αξιωθω να αναζητησω και το αυτοκολητακι του club που θελω αν αξιωθω να ψαξω αυτον που τα εχει στην θεσσαλονικη.

Δεν ήξερες, δε ρώταγες;! :lol: 6978956273 για επικοινωνία και κοκόλλητα!

Link to comment
Share on other sites

Στη δικη μου περιπτωση παντως σας ρουφιανεψε το google :lol:

αφου δεν προλαβα εγω :lol:<_<;);):lol:

Link to comment
Share on other sites

πέστε μας που μάθατε για εμάς

Πετυχα σε μια κοντρα στη σινδο ετρεχε ενα μκ2 16ν με ενα civic 160ρς

και ειδα το αυτοκολητο πισω στο παμπριζ κ οταν πηρα την γκολφαρα μου

εγινα κατευθειαν μελος.

Link to comment
Share on other sites

αργησα λιγο να κανω αυτο το postαλλα καλυτερα αργα παρα ποτε.

βρηκα το site στο net τυχαια.εγινε μελος και κατευθειαν με ανελαβε-βοηθησε στην αρχη(αλλα και τωρα tongue.gif ) ο GRAVEDIGGER.

Link to comment
Share on other sites

σε ανέλαβε;;;;; :lol: :lol: :rolleyes:;) ;) :lol: να πάει το μυαλό μου στο πονηρό;

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμαθα απο φιλό και είπα να συναντιθούμε με τα παιδία απο τα Γιάννενα που ειχαν κατεύει Πρέβεζα για καφε, και έτσι γράφτικα στο club! Όμορφη η παρεά σας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.