Jump to content
passat17

ζαντες για Passat

Recommended Posts

Φοβερή ζάντα.Αρκεί να έχεις τη δύναμη.............. B)

...........και να κινείσαι σε πίστα ή το πολύ-πολύ σε εθνικές οδούς γιατί από το κοπάνημα βλέπω να καταλήγεις στο νοσοκομείο με μετατόπιση σπονδύλων. ;)

Link to comment
Share on other sites

Και να μην εχεις συζυγο,παρκαρισματα,πεζοδρομια,ελληνικους δρομους,εργολαβους με εργα μεσα στο καταχειμωνο με τις βροχες... θα συμπληρωνα εγω.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον δε θέλει να περνάει απαρατήρητος....... <_< (παραθέτω και ένα ενδιαφέρον αξεσουάρ)

Ουτε στον εχθρό μου δεν θα είθελα να έχει τέτοια ζάντα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτες πλενονται και με ΑVA για τα πιατα... ναι,ναι αυτο που διαλυει τα λιπη..... <_<;) ;) :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

η πρώτη ζάντα πώς λέγετε βρε παιδιά??? είναι πολύ όμορφη! Αναρωτιέμε αν θα πήγενε στο δικό μου Passat.

Link to comment
Share on other sites

Αυτες πλενονται και με ΑVA για τα πιατα... ναι,ναι αυτο που διαλυει τα λιπη..... :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι,ναι.Για να φυγουν τα λιπη απο το παστιτσιο που εφτιαξες στο δρομο...χαχαχα.Ακου ταψι,...ζωγραφισαμε παλι.

Link to comment
Share on other sites

ζάντες μαύρο χάλι thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

το bodykit κάτι λέει :D :D :lol:

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

W12 = 420 - 450PS άρα μάλων κανένα W8 με κανένα Kompressor / Turbo Kit μάλων είναι :D

Link to comment
Share on other sites

εγώ τα φρένα θέλω την ζάντα σας την χαριζώ ;):o :o

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πανέμορφη, σαν σχήμα μοιάζει λίγο με την chicago και το χρώμα της δένει τέλεια και κάνει αντίθεση με το λευκό του αμαξώματος. :o Λέτε να είναι από τιτάνιο? ;) Δήμο πολύ ψάχνεσαι με τις ζάντες και τα ελαστικά τελευταία.Φαίνεται πως κάτι ετοιμάζεις και μας το κρατάς κρυφό. :o

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή ζάντα.Αρκεί να έχεις τη δύναμη.............. B)

+10000000000000000 φοβερη

Αυτες πλενονται και με ΑVA για τα πιατα... ναι,ναι αυτο που διαλυει τα λιπη..... ;):o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι να σιυ κανει το ΑVA!! FAIRY για τα πιατα (για χοντρα λιπη) θελει tongue.gif

ΑΠΑΙΧΤΗ!!!!!!! :ninja: (από το πολλά υποσχόμενο αμερικανάκι R-GT)

Ωωωωωωωωωωωω ναι απαιχτη!!!! hearts.gif

Υ.Γ. Και οι 2 ζαντες δυστυχως :cry: δεν ειναι για τους δρομους μας γιατι με τους δρομους fire.gif που εχουμε κινδυνευουμε ανα πασα στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πανέμορφη, σαν σχήμα μοιάζει λίγο με την chicago και το χρώμα της δένει τέλεια και κάνει αντίθεση με το λευκό του αμαξώματος. :rolleyes: Λέτε να είναι από τιτάνιο? :rolleyes: Δήμο πολύ ψάχνεσαι με τις ζάντες και τα ελαστικά τελευταία.Φαίνεται πως κάτι ετοιμάζεις και μας το κρατάς κρυφό. :whistling:

Σίγουρα θα ήθελα να έβαζα κάποια στιγμή κάτι μοναδικό και ωραίο σε 17΄΄ μάλλον B) . Απλά στο εξωτερικό και λόγω καλού οδοστρώματος και γιατί ψάχνονται πολύ, βάζουν απίστευτα προϊόντα ;)

Εν τω μεταξύ λέω να συνεχίσω να σας δείχνω ενδιαφέρουσες προτάσεις γιατί έχει καλό χαβαλέ new_sugkrotima.gif και επίσης ποτέ δε ξέρεις εάν δω κάποιο να φοράει κανένα ταψί θα ξέρω από που προέρχεται new_wasntme.gif

Edited by gcar
Link to comment
Share on other sites

μιας και μιλάμε για extreme ζάντες βρήκα και αυτές αμερικανόφερτες ζαντές σε Passat 3B

phinhs595f8u8bk74iwu.jpg

qfnvcgeem2kaeif9vu13.jpg

το Passat με αρέσει αυτό αλλά το μόνο που ξενίζει ειναι τα φωτιστικά σώματα και οι ζάντες... πολύ αμερικανιά... 19" 235/35 ελαστικό... (Τοο extreme for Ελλαδιστάν)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.