Jump to content
passat17

ζαντες για Passat

Recommended Posts

Δοκίμασε να πας ένα κομμάτι (μικρό για να είναι και φθηνό) σε ένα βαφέα να σου το κάνει όπως θέλεις, και αν δεν πετύχει, στη χειρότερη αγοράζει ένα καινούργιο ίδιο με το παλιό... Αν είναι ΟΚ, του δίνεις και τα υπόλοιπα... :D

Μονο ετσι ε?να παιζουν ετοιμα δεν υπαρχει περιπτωση?οχι οτι ειναι ασχημη ιδεα . μηπως ξερεις με τι βαφη?

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορουσαμε να βρουμε τα μαυρα πλαστικα διακριτικα του ταμπλο θα ηταν πολυ ωραια γιατι αυτο το γκρι που εχουμε δεν μου πολυαρεσει!

Ποια μαυρα διακριτικα του ταμπλο?

Link to comment
Share on other sites

Ποια μαυρα διακριτικα του ταμπλο?

εκεινη τη οριζοντια πλαστικη η ξυλινη επενδυση στο κεντρο του ταμπλο και στις πορτες.στο δικο μου ειναι γκρι πλαστικο και αναρωτιεμαι αν γινετε μαυρο που θα μου αρεσε περισσοτερο!στο λινκ παραπανω τα εχει μαυρα και τη κεντρικη κονσολα σε κατι σαν χρωμιο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γκρι ειναι αποχρωση βουρτσαρισμενου αλουμινιου.Για να αλλαξεις χρωμα θα πρεπει να το κανεις εσυ ο ιδιος μιας και δεν εχω δει να κυκλοφορει κατι ως τωρα

Link to comment
Share on other sites

τπτ σε aftermarket στο e-bay σε άλλο υλικό π.χ. ανθρακόνιμα δεν παίζει?

Link to comment
Share on other sites

να και η δικη μου προταση http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=269604 ^_^:D:cry:Να ειναι καλα τα παιδια στο συγκεκριμμενο τοπικ πολυ γελιο ολες οι φοτο που βαζουν! worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Edited by merlin aris
Link to comment
Share on other sites

λές να κάνουμε τέτιο τρελο modification και στο Passat???? :):lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

oooooooooo Respect ζαντούλα + μαύρυ μούρη + Brembo.... τέλειο...

Link to comment
Share on other sites

Ουδέν σχόλιο για τα παληκαράκια με την 30΄΄ :lol: Για όλους εσάς όμως που είστε dark τύποι δείτε το παρακάτω :lol:

Τον σκοτώνεις τώρα και πας τζάμπα φυλακή??? :lol:

Κι επειδή όπως σας είπα έχω ξεσκονίσει όλο το ίντερνετ σχετικά με το Passat μας, ο τυπάς είναι Ιάπωνας κι έχει παρουσιάσει το αμάξι του στο VWvortex. Έχει παρουσιάσει και του φίλου του (πάλι μαύρο Passat) το οποίο θα έλεγα μου αρέσει περισσότερο.

Αχ αυτό το δισκόφρενο... :lol::lol::lol::lol: Φέρ' τε μου ένα τζόκερ (που να κερδίζει φυσικά)!!!...

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους και ένας Ιάπωνας με γούστο και στύλ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τον σκοτώνεις τώρα και πας τζάμπα φυλακή??? <_<

Κι επειδή όπως σας είπα έχω ξεσκονίσει όλο το ίντερνετ σχετικά με το Passat μας, ο τυπάς είναι Ιάπωνας κι έχει παρουσιάσει το αμάξι του στο VWvortex. Έχει παρουσιάσει και του φίλου του (πάλι μαύρο Passat) το οποίο θα έλεγα μου αρέσει περισσότερο.

Αχ αυτό το δισκόφρενο... <_<<_<:lol::lol: Φέρ' τε μου ένα τζόκερ (που να κερδίζει φυσικά)!!!...

Ρε συ Νίκο δώσε link ή φώτο να δούμε και το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Νίκο δώσε link ή φώτο να δούμε και το άλλο.

Εδώ θα βρείτε κάπου στο μέσω της σελίδες 3 φώτο από το μαύρο Passat που σας λέω. Το post το έχει κάνει κάποιος QooMan. Στο ίδιο βέβαια thread, υπάρχουν πολλές σελίδες με Passats, κάποια πολύ όμορφα, κάποια stock και κάποια με καμία αίσθηση του ωραίου! Ξεκινήστε αν θέλετε να τα βλέπετε από την 1η σελίδα. Κάποια έχουν ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι... Καλοφτιαγμένο και χωρίς extreme παρεμβάσεις... Μόνο τόσο ώστε να κάνει την διαφορά και να τραβάει το βλέμα... :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω νομοίζω ότι το άλλο το τελείος μαύρο μου αρέσει ποιο πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο το δεύτερο και πιο προσγειωμένο αισθητικά. Ωστόσο το εντελώς μαύρο είναι εντελώς custom και καθαρά για φανατικούς, ξεχωρίζει πάρα πολύ. Πάντως εδώ στην Ελλάδα δεν περιμένω να δω κάτι ανάλογο. Ορίστε και ένα ακόμη με hi def και την εργοστασιακή του Νίκου αν δεν κάνω λάθος B)

Link to comment
Share on other sites

το πίσω μέρος δεν με αρέσει... (έχουμε ξεφύγει απο το θέμα ζάντες)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί λέτε εσείς εγω θέλω να δώ μια απο τις 2 στο δικό μου!

http://img12.imageshack.us/img12/6694/ancrosslineblack1.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/4228/rimb.jpg

Τη δεύτερη τη φοράει ένα φιλαράκι σε μαύρο RX-8. Πολύ ωραία ζάντα άλλα ακόμη και στο RX-8 φάνηκε «πολύ ιδιαίτερη».

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.