Jump to content
Guest var7

Ζάντες για Golg V GTi

Recommended Posts

¶ααα όχι αγαπητέ μου.

Ξέρεις τί πέρασα εγώ για να μάθω;;

Αλλά ας είναι καλά κάτι "καλοθελητές" που την έχουν δεί βελτιωτές και πήγαν να με κάψουν....

¶ν θέλεις στείλε μου π.μ. να σου πώ !!!

1. Αγαπητε μου...? Νο θενξ...

2. Δεν ξερω τι περασες...εσυ το ξερεις....οποιος δεν εχει γνωση, εχει τσεπη...

3. Μπα, αμα θελω να ρωτησω κατι, εχω, μην αγχεσαι...Δεν κανει καλο :D

Link to comment
Share on other sites

1. Αγαπητε μου...? Νο θενξ...

2. Δεν ξερω τι περασες...εσυ το ξερεις....οποιος δεν εχει γνωση, εχει τσεπη...

3. Μπα, αμα θελω να ρωτησω κατι, εχω, μην αγχεσαι...Δεν κανει καλο :D

Έεεε άμα δέν ξέρεις να παίζεις...

Μάλλον έχεις χάσει επεισόδια... new_lol.gifnew_lol.gif

Μπούούού....

Link to comment
Share on other sites

Κριμα...

to krima einai gia tin allagi tis zantas????

re paidia tis 17ares exo pano an eixa tis 18 den tha tis allaza ekana tin malakia kai pira 17 kai i zanta einai san tin gkomena .....gousta....emena i 17ara den mou aresei kai rotisa na mou peite kamia apopsi pia na valo.... ti krima x2 i x3 pou kolaei???

Link to comment
Share on other sites

Αλλάχτε όλοι τις ζάντες σας στα Gti, βάλτε και κανένα σποιλερ πιο μπάνικο και στο τέλος να μείνει μόνο ένα original. Τo δικό μου... B)

In the end it would be only one... original. Geo's

Link to comment
Share on other sites

Αλλάχτε όλοι τις ζάντες σας στα Gti, βάλτε και κανένα σποιλερ πιο μπάνικο και στο τέλος να μείνει μόνο ένα original. Τo δικό μου... :thumbsup:

In the end it would be only one... original. Geo's

ΨΩΝΑΡΑ B)new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τελειως υποκειμενικο ρε παιδια με τις ζαντες.

Ουτε εμενα μου αρεσει να ειναι ολα ιδια.

Το οτι ειναι ωραια η ζαντα του GTI και συγκεκριμενα η 18αρα δεν το αμφισβητει κανεις.Αλλα παντα υπαρχει και κατι ομορφοτερο...

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τελειως υποκειμενικο ρε παιδια με τις ζαντες.

Ουτε εμενα μου αρεσει να ειναι ολα ιδια.

Το οτι ειναι ωραια η ζαντα του GTI και συγκεκριμενα η 18αρα δεν το αμφισβητει κανεις.Αλλα παντα υπαρχει και κατι ομορφοτερο...

''Αλλα παντα υπαρχει και κατι ομορφοτερο... '' Οπως τα λες φιλε μου!

Ασε που γερμανος χωρις BBS δεν παει,αυτη ειναι η αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

το gti με την ch της bbs έιναι απίστευτο και κάπως έτσι θα έπρεπε να έιναι και το edition 30 που βγήκε πρόσφατα..η rc δεν νομίζω να του πηγάινει έιναι καπως πιο κυριλε και το gti ειναι ο ορισμός του sport..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!!!Πρωτο ποστ για μενα...

Διαβασα ολα τα παραπανω και εχω να πω πως η ζαντα ειναι το must της βελτιωσης...

1.Αισθητικα πιο ομορφες(Η αποψη μου)

2.Το βαρος ειναι τεραστιος παραγοντας για την αποδοση(βλεπε κρατημα,φρενο,αποκριση)

Εγω περιμενω τισ δικες μου απο Japan(Volk ce28n)

Αποφασισα αυτες γιατι ειναι οτι πιο ελαφρυ σε σφυριλατο(>7κιλα 18")

Οσο γιατην τιμη ο εισαγωγεας ζηταει οσα του λειπουν για να παρει σπιτι!!χα χα χα...Τις βρηκα λοιπον αρκετα πιο φτηνα αλλα παλι ακριβες ειναι 2150€!!

Και μιας και τις ανεφερα πως σας φαινονται?????

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι οι δικες μου!!!Υπαρχουν και οι NF που ειναι ιδιες χωρις πατουρα....

Πιστευω ομως οτι η πατουρα στον γερμανο ειναι θεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

to krima einai gia tin allagi tis zantas????

re paidia tis 17ares exo pano an eixa tis 18 den tha tis allaza ekana tin malakia kai pira 17 kai i zanta einai san tin gkomena .....gousta....emena i 17ara den mou aresei kai rotisa na mou peite kamia apopsi pia na valo.... ti krima x2 i x3 pou kolaei???

BBS CH (Εγώ αν είχα 17 θα πήγαινα για 19 όπως αυτές της φώτο αλλά υπάρχουν και μείον στην υπόθεση..)

GTI4.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!!!Πρωτο ποστ για μενα...

Διαβασα ολα τα παραπανω και εχω να πω πως η ζαντα ειναι το must της βελτιωσης...

1.Αισθητικα πιο ομορφες(Η αποψη μου)

2.Το βαρος ειναι τεραστιος παραγοντας για την αποδοση(βλεπε κρατημα,φρενο,αποκριση)

Εγω περιμενω τισ δικες μου απο Japan(Volk ce28n)

Αποφασισα αυτες γιατι ειναι οτι πιο ελαφρυ σε σφυριλατο(>7κιλα 18")

Οσο γιατην τιμη ο εισαγωγεας ζηταει οσα του λειπουν για να παρει σπιτι!!χα χα χα...Τις βρηκα λοιπον αρκετα πιο φτηνα αλλα παλι ακριβες ειναι 2150€!!

Και μιας και τις ανεφερα πως σας φαινονται?????

Ευχαριστω!

Έκανες εξαιρετική επιλογή!!! Το γούστο είναι υποκειμενικό στο σχήμα (εμένα μου αρέσουν ας πούμε περισσότερο οι challenge και οι TE37) αλλά σαν ποιότητα και βάρος διάλεξες την αφρόκρεμα!!!

Θα ήθελα πολύ να δω φωτογραφίες μόλις κάνεις την τοποθέτηση. Τι χρώμα είναι το GTi και τι χρώμα πήρες τις ζάντες;

Edited by CLSFox
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Ετσι ειναι οι δικες μου!!!Υπαρχουν και οι NF που ειναι ιδιες χωρις πατουρα....

Πιστευω ομως οτι η πατουρα στον γερμανο ειναι θεμα!!!

Όντως η πατούρα σε ορισμένα αυτοκίνητα ταιριάζει πολύ καλά. ΤΟ μειονέκτημα στο οπτικό από την άλλη είναι ότι οι ζάντες με πατούρα φαίνονται πιο μικρές από ό,τι στιν πραγματικότητα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι το αυτοκινητάκι, οι ζάντες είναι πολύ όμορφες (οι 18αρες ακόμα περισσότερο), μην τα καγκουριάζετε.
Δεν θεωρω καγκουρια το να κανεις το αυτοκινητο σου καλυτερο...καγκουρια ειναι να κανεις οτι να ναι χωρις να το ψαξεις και το αποτελεσμα να μην ειναι θετικο...
Έκανες εξαιρετική επιλογή!!! Το γούστο είναι υποκειμενικό στο σχήμα (εμένα μου αρέσουν ας πούμε περισσότερο οι challenge και οι TE37) αλλά σαν ποιότητα και βάρος διάλεξες την αφρόκρεμα!!!

Θα ήθελα πολύ να δω φωτογραφίες μόλις κάνεις την τοποθέτηση. Τι χρώμα είναι το GTi και τι χρώμα πήρες τις ζάντες;

Αν και αργεί αυτη η μέρα θα φροντίσω να το κάνω post.

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.