Jump to content
themisSs13

περιεργος ηχος σε Tsi...

Recommended Posts

καλησπερα.χ8ες πηγα το αμαξι στον ρωρρη για γενικο service.δν παρακολουθησα απο την αρχη τον ηχο του κινητηρα...οπως αργοτερα το βραδυ παρατηρησα οτι ακουγεται ενας ηχος στο ρελαντι και μολις πατησω τον συμπλεκτη σταματαει.2ες,3ες....δν ακουγεται τπτ.μονο στο ρελαντι.δν μπορω να το περιγραψω ακριβως αλλα μοιαζει σαν τον κανονικο ηχο του κινητηρα αλλα πιο δυνατος ελαχιστα.τους πηρα τηλ. και μου ειπαν να παω σε 10 μερες που ειναι να παρω κατι που παρηγγειλα.μεχρι τοτε ομως???ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??το εχει παθει αλλος???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.χ8ες πηγα το αμαξι στον ρωρρη για γενικο service.δν παρακολουθησα απο την αρχη τον ηχο του κινητηρα...οπως αργοτερα το βραδυ παρατηρησα οτι ακουγεται ενας ηχος στο ρελαντι και μολις πατησω τον συμπλεκτη σταματαει.2ες,3ες....δν ακουγεται τπτ.μονο στο ρελαντι.δν μπορω να το περιγραψω ακριβως αλλα μοιαζει σαν τον κανονικο ηχο του κινητηρα αλλα πιο δυνατος ελαχιστα.τους πηρα τηλ. και μου ειπαν να παω σε 10 μερες που ειναι να παρω κατι που παρηγγειλα.μεχρι τοτε ομως???ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??το εχει παθει αλλος???

αμα ακους ενα κρακ κρακ ετσι περιπου..και σταματαει μολις πατας

συμπλεκτη η ..αφου κανεις μερικα χλμ

μαλον καταραμενο ρουλεμαν συμπλεκτη!!!!!!

μην ανησυχεις θα το ξεπερασεις!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αμα ακους ενα κρακ κρακ ετσι περιπου..και σταματαει μολις πατας

συμπλεκτη η ..αφου κανεις μερικα χλμ

μαλον καταραμενο ρουλεμαν συμπλεκτη!!!!!!

μην ανησυχεις θα το ξεπερασεις!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

φιλε αυτο ειναι...ετσι ακριβως!!και θελει αλλαγμα να φανταστω???ποσο παει??και κατι τελευταιο φταει ο τροπος οδηγισεις μου η απλα ετυχε??εχω ακομα εγγυηση παντως...

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.δεν φταιει ο τροπος οδηγησης σου

αλλα τα ανταλακτικα πρωτης τοποθετησης της vw που ειναι

για τον ....π.... για τα μπαζα. αστο ετσι και μολις αλαξεις

καποια στιγμη δισκο πλατο βαζεις αλλο σετ οχι της vw και ησυχαζεις!!!

και να στο αλαξουν παλι ετσι θα κανει μετα απο καποια χλμ(παθων)

δεν παθαινει τιποτα ...αστο ετσι γιατι ακρη δεν θα βρεις και θα σπαζεσαι ψυχολογικα!!!!

οσο περισοτερο θα κινεις το αυτοκινητο τοσο λιγοτερο θα στο κανει!!!!

εγω 4.5 χρονια το συνηθισα και δεν με απασχολει πλεον!!!

καλες γιορτες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.δεν φταιει ο τροπος οδηγησης σου

αλλα τα ανταλακτικα πρωτης τοποθετησης της vw που ειναι

για τον ....π.... για τα μπαζα. αστο ετσι και μολις αλαξεις

καποια στιγμη δισκο πλατο βαζεις αλλο σετ οχι της vw και ησυχαζεις!!!

και να στο αλαξουν παλι ετσι θα κανει μετα απο καποια χλμ(παθων)

δεν παθαινει τιποτα ...αστο ετσι γιατι ακρη δεν θα βρεις και θα σπαζεσαι ψυχολογικα!!!!

οσο περισοτερο θα κινεις το αυτοκινητο τοσο λιγοτερο θα στο κανει!!!!

εγω 4.5 χρονια το συνηθισα και δεν με απασχολει πλεον!!!

καλες γιορτες!!!!!

να'σαι καλα ρε φιλε!ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον χθες πηγα το αμαξι ετσι ωστε να μου αλλαξουν ρουλεμαν(ρωρρη πλαπουτα).που ειναι το πιθανοτερο αιτιο για τον περιεργο ηχο που κανει.δν τους ειπα ειναι το ρουλεμαν για να μν το παιξω εξυπνος και γτ δν ξερω κιολας.το θεμα ειναι οτι μετα απο μια μερα το πηρα το αμαξι και ο ηχος ακουγεται ακομα.απλα τωρα ακουγεται πιο σιγα οχι τοσο εντονα οσο πριν.απο οτι εμαθα κατι ηλεκτρονικα αλλαξανε...για να σταματησει ο θορυβος γτ ετσι ελεγε το τιμολογιο προγραμματισμος...κατι τετοιο.το οποιο ενω το καλυπτει η εγγυηση μου το χρεωσανε.και οταν ζητησα αναλυτικο λογαριασμο ειπαν οτι εγινε λαθος και οτι καλυπτεται απο την εγγυηση δλδ πηγαν να μου χρεωσουν 200ευρο παραπανω χωρις κιολας να το εχουνε φτιαξει.με κουρασαν και ετσι δν ξαναπαω εκει.θα δοκιμασω παζαροπουλο να δω τι αλλο θα αλλαξουν εκει..:@:@:@

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.απλα σου γρασαρανε το διχαλο

και τιποτα παραπανω!!!ναξερες ποσεςςςςςςςςςς φορεςςςςςςςςςςςςςς

μου το γρασαρανε και μενα..ελατωνοταν ελαχιστα ο θορυβος και μετα παλι τα ιδια!!!

αδικα τρεχεις απο τη μια αντιπρωσοπια στην αλλη.το μονο που καταφερνεις ειναι να σου

σπανε τα νευρα και να σου ρημαζουν το αμαξι!!!δυσκολο το βλεπω να σου αλαξουν το ρουλεμαν

γιατι πρεπει να κατεβασουν σασμαν και δεν....βλεπω να ασχολουνται...

σου λεω το εξης-υστερα απο τρελο τρεξιμο -παραπονα στην κοσμοκαρ

απειλες δικες μου για email στη γερμανια-και ενοχληση απο δικηγορο

μου αλαξανε ΣΑΣΜΑΝ ΔΙΧΑΛΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΡΟΜΠΕΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ!!

ΔΙΑΜΑΓΕΙΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΓΙΑ 2.000ΧΛΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

μην ταλαιπωρησαι φιλαρακι τα μαμα ανταλακτικα εχουν σοβαρα ελατωματα(αρκετα απο αυτα)

και λογο στοκ σου βαζουν τα ιδια με αποτελεσμα να παρουσιαζονται τα ιδια προβληματα!!!

και για να σου δωσω αλλο ενα παραδειγμα εχω αλαξει επισης 3 φορες αεροσακο γιατι ξεφλουδιζε

η ταπετσαρια του τιμονιου και στο τριτο τιμονη που μου αλαξανε-ο ναιιιιι ειχαν λυσει το προβλημα κακου

φινιρισματος ταπετσαριας!!!τα ιδια και με την κεντρικη κονσολα(κατω απο το ραδιο) 3 φορες αλαγμα για να ησυχασω

απο το ελεινο και τρισαθλιο ξεφλουδισμα!!! φυσικα και ειμαι ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο

αλλα η ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΓΙΚΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ(Π.Χ 6-7 ΕΤΩΝ)

ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΗ ΕΛΕΧΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΜΕΛΗ ΕΛΕΧΟ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ Η VW ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ 20.000 +++++

ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
H ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΓΙΚΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ(Π.Χ 6-7 ΕΤΩΝ)

ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΗ ΕΛΕΧΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΜΕΛΗ ΕΛΕΧΟ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ Η VW ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ 20.000 +++++

ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!

Έτσι ακριβώς είναι. Αχ πως τα λες......... love.gif

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.απλα σου γρασαρανε το διχαλο

και τιποτα παραπανω!!!ναξερες ποσεςςςςςςςςςς φορεςςςςςςςςςςςςςς

μου το γρασαρανε και μενα..ελατωνοταν ελαχιστα ο θορυβος και μετα παλι τα ιδια!!!

αδικα τρεχεις απο τη μια αντιπρωσοπια στην αλλη.το μονο που καταφερνεις ειναι να σου

σπανε τα νευρα και να σου ρημαζουν το αμαξι!!!δυσκολο το βλεπω να σου αλαξουν το ρουλεμαν

γιατι πρεπει να κατεβασουν σασμαν και δεν....βλεπω να ασχολουνται...

σου λεω το εξης-υστερα απο τρελο τρεξιμο -παραπονα στην κοσμοκαρ

απειλες δικες μου για email στη γερμανια-και ενοχληση απο δικηγορο

μου αλαξανε ΣΑΣΜΑΝ ΔΙΧΑΛΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΡΟΜΠΕΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ!!

ΔΙΑΜΑΓΕΙΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΓΙΑ 2.000ΧΛΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

μην ταλαιπωρησαι φιλαρακι τα μαμα ανταλακτικα εχουν σοβαρα ελατωματα(αρκετα απο αυτα)

και λογο στοκ σου βαζουν τα ιδια με αποτελεσμα να παρουσιαζονται τα ιδια προβληματα!!!

και για να σου δωσω αλλο ενα παραδειγμα εχω αλαξει επισης 3 φορες αεροσακο γιατι ξεφλουδιζε

η ταπετσαρια του τιμονιου και στο τριτο τιμονη που μου αλαξανε-ο ναιιιιι ειχαν λυσει το προβλημα κακου

φινιρισματος ταπετσαριας!!!τα ιδια και με την κεντρικη κονσολα(κατω απο το ραδιο) 3 φορες αλαγμα για να ησυχασω

απο το ελεινο και τρισαθλιο ξεφλουδισμα!!! φυσικα και ειμαι ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο

αλλα η ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΓΙΚΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ(Π.Χ 6-7 ΕΤΩΝ)

ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΗ ΕΛΕΧΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΜΕΛΗ ΕΛΕΧΟ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ Η VW ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ 20.000 +++++

ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!

Μπράβο φίλε η προσέγγισή σου στο θέμα είναι φοβερή.Με κάλυψες απόλυτα. ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια όποιος έχει πρόβλημα με το σαζμαν του και είναι εκτός εγγύησης ας μου στείλει μήνυμα να τον στείλω σε μάστορα με @@ και εγγυημένη επισκευή σαζμαν, το παίρνω πάνω μου προσωπικά!!!

Και δεν πιάνει και μώλο, :lol: βασικό!!!

Edited by golfgti9a
Link to comment
Share on other sites

Και εγω που τον αλλαξα παλι κρακ-κρουκ κανει αλλα δεν μαμιεται!!!Αρκετα σπασαρχιδιστικα με το συγκεκριμενο αυτοκινητο!Οσο παει και μετα στο ρεμα....μαζι με τους "ιατρους-τεχνικους συμβουλους-νευροχειρουργους" VW!Ετσι για να πιασει τοπο η αποσυρση-ελευθερη πτωση! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.απλα σου γρασαρανε το διχαλο

και τιποτα παραπανω!!!ναξερες ποσεςςςςςςςςςς φορεςςςςςςςςςςςςςς

μου το γρασαρανε και μενα..ελατωνοταν ελαχιστα ο θορυβος και μετα παλι τα ιδια!!!

αδικα τρεχεις απο τη μια αντιπρωσοπια στην αλλη.το μονο που καταφερνεις ειναι να σου

σπανε τα νευρα και να σου ρημαζουν το αμαξι!!!δυσκολο το βλεπω να σου αλαξουν το ρουλεμαν

γιατι πρεπει να κατεβασουν σασμαν και δεν....βλεπω να ασχολουνται...

σου λεω το εξης-υστερα απο τρελο τρεξιμο -παραπονα στην κοσμοκαρ

απειλες δικες μου για email στη γερμανια-και ενοχληση απο δικηγορο

μου αλαξανε ΣΑΣΜΑΝ ΔΙΧΑΛΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΡΟΜΠΕΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ!!

ΔΙΑΜΑΓΕΙΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΓΙΑ 2.000ΧΛΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

μην ταλαιπωρησαι φιλαρακι τα μαμα ανταλακτικα εχουν σοβαρα ελατωματα(αρκετα απο αυτα)

και λογο στοκ σου βαζουν τα ιδια με αποτελεσμα να παρουσιαζονται τα ιδια προβληματα!!!

και για να σου δωσω αλλο ενα παραδειγμα εχω αλαξει επισης 3 φορες αεροσακο γιατι ξεφλουδιζε

η ταπετσαρια του τιμονιου και στο τριτο τιμονη που μου αλαξανε-ο ναιιιιι ειχαν λυσει το προβλημα κακου

φινιρισματος ταπετσαριας!!!τα ιδια και με την κεντρικη κονσολα(κατω απο το ραδιο) 3 φορες αλαγμα για να ησυχασω

απο το ελεινο και τρισαθλιο ξεφλουδισμα!!! φυσικα και ειμαι ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο

αλλα η ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΓΙΚΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ(Π.Χ 6-7 ΕΤΩΝ)

ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΕΠΑΡΚΗ ΕΛΕΧΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΗΜΕΛΗ ΕΛΕΧΟ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ

ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ Η VW ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ 20.000 +++++

ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!

+10000000 μαζι σου και στην κολαση!!!

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι δυνατον δν το καλυπτει λεει η εγγυηση επειδη το αμαξι εχει 41000και μπορει να εχει προκλη8ει απο κακη χρηση!!!!!θα του βαλω φωτια να το ΚΑΨΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι δυνατον δν το καλυπτει λεει η εγγυηση επειδη το αμαξι εχει 41000και μπορει να εχει προκλη8ει απο κακη χρηση!!!!!θα του βαλω φωτια να το ΚΑΨΩ!!!!!

Ρηξε ενα Thread εδω να τα λαμπαδιασουμε ολα μαζι!Ετσι να φαινεται και απο δορυφορο η φωτια :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειχα παει σε μια karenta και ενας πελατης ειχε αγανακτησει τοσο πολυ που ελεγε ... οτι ξερει τα παιδια του συνεργειου καλυτερα απο την ερωμενη του ! ειχε Golf 5 Gt

Link to comment
Share on other sites

παω εκει να τους ριξω ενα χε....μο.αμα ακουσετε φωτια στην ν.ιωνια ο παζαροπουλος καιγεται!!!!

οι ανθρωποι ειναι αδιάφοροι απλά.δεν ξαναπάω σε επίσημο ή εξουσιωδοτημένο..Στο χαρτί παραλαβής οταν τους το άφησα περιέγραφα για τον θόρυβο που ακουγεται κατα την εναλαγή ταχυτήτως και στην νεκρά και ουτε καν το κοιταξαν..

Προτείνετε ενα καλό εντυμο μάστορα ρε παιδιά εχω απογοητευτεί απο αυτη την απατεωνιά.

Link to comment
Share on other sites

οι ανθρωποι ειναι αδιάφοροι απλά.δεν ξαναπάω σε επίσημο ή εξουσιωδοτημένο..Στο χαρτί παραλαβής οταν τους το άφησα περιέγραφα για τον θόρυβο που ακουγεται κατα την εναλαγή ταχυτήτως και στην νεκρά και ουτε καν το κοιταξαν..

Προτείνετε ενα καλό εντυμο μάστορα ρε παιδιά εχω απογοητευτεί απο αυτη την απατεωνιά.

καλησπερα φιλε..http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=33

εδω.. θα βρεις αυτο που θες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.