Jump to content
Marios81

Το πήρα το Tsi !

Recommended Posts

Εγώ φίλε το έχω μια εβδομάδα το Sportline σε μαύρο χρώμα, 5 πορτες, με ηλιοροφή και τεμπέλη. Έχουμε ξαναπεί, πολύ καλά τα ημί μπάκετ καθίσματα, πολύ καλές οι αναρτήσεις, τα προβολάκια είναι must για μένα, για ομορφιά πιο πολύ (που έχει το sportline), όπως επίσης τα προφυλακτικά φρυδάκια είναι στο χρώμα του αμαξώματος...εξίσου όμορφο αυτο. Οι 16" ζαντούλες είναι ικανοποιητικές (εμένα μου αρέσουν πολύ).

¶ντε πήγαινε και χτύπατο, μη το καθυστερείς!!!! Σκοτώνει το εργαλείο!

Υ.Γ. Η μέση κατανάλωση μέσα στη πόλη και μετά από μια εβδομάδα, είναι στα 9.2, χωρίς να πηγαίνω και πολύ ήρεμα. ¶ν το πάς ώς κυρία (που όντως έτσι πρέπει για το στρώσιμο), θα δείς και μέση τιμή 6-7 L/100km.

μην ξεχνας ομως οτι στο στρωσιμο, το αυτοκινητο καιει γενικα περισσοτερο απο το κανονικο. μετα θα δεις πραγματικη καταναλωση...

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνας ομως οτι στο στρωσιμο, το αυτοκινητο καιει γενικα περισσοτερο απο το κανονικο. μετα θα δεις πραγματικη καταναλωση...

Μετα απο ποσα χιλιομετρα επεσε η καταναλωση στα επιπεδα που προανεφερες???? :baby::blink:

Link to comment
Share on other sites

interman θα σε παρακαλουσα θερμα να αλλαξεις το avatar σου.

υπαρχουν και γυναικες που διαβαζουν το φορουμ δε νομιζεις οτι ειναι προσβλητικο? :baby:

No Problemo..το έβγαλα. Πάντως ήταν εντελώς κωμικό.

Edited by Interman
Link to comment
Share on other sites

καιρο ειχε να βγαλει τοσο ασχημη ζαντα η VW...ΤΟυλαχιστον οι 16αρες στο Sportline που ειχα εγω παλια, ηταν ωραιο σχεδιο...απλα μικρες...

Ελα ελα, σας βρηκα την πρωτη βελτιωση... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

καιρο ειχε να βγαλει τοσο ασχημη ζαντα η VW...ΤΟυλαχιστον οι 16αρες στο Sportline που ειχα εγω παλια, ηταν ωραιο σχεδιο...απλα μικρες...

Ελα ελα, σας βρηκα την πρωτη βελτιωση... tongue.giftongue.gif

A, ρε τι κανει ο ανθρωπος για να πουλησει τις ζαντες του..Αντε ρε παιδια εσεις με τις ασχημες...(κατα το γιατρο) ζαντες με τα tsi, αγοραστε τις ζαντες του απο το gt...εχει σκασει το παιδι... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

A, ρε τι κανει ο ανθρωπος για να πουλησει τις ζαντες του..Αντε ρε παιδια εσεις με τις ασχημες...(κατα το γιατρο) ζαντες με τα tsi, αγοραστε τις ζαντες του απο το gt...εχει σκασει το παιδι... tongue.gif

Μα και του gt τα ίδια χάλια είναι αλλά σε 17" tongue.gif . Γενικά το golf 5 δεν έχει ωραίες ζάντες από το εργοστάσιο...
Link to comment
Share on other sites

A, ρε τι κανει ο ανθρωπος για να πουλησει τις ζαντες του..Αντε ρε παιδια εσεις με τις ασχημες...(κατα το γιατρο) ζαντες με τα tsi, αγοραστε τις ζαντες του απο το gt...εχει σκασει το παιδι... tongue.gif
Τον αδικείς! Δεν είπε σε κανέναν να αγοράσει τις δικιές του!
Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

A, ρε τι κανει ο ανθρωπος για να πουλησει τις ζαντες του..Αντε ρε παιδια εσεις με τις ασχημες...(κατα το γιατρο) ζαντες με τα tsi, αγοραστε τις ζαντες του απο το gt...εχει σκασει το παιδι... tongue.gif

εισαι κακος,τις ζαντες τις εχει πουλησει ηδη :baby:

οταν ειπε βελτιωση εννουσε αλλαγη ζαντας.

@γιαννη η ζαντα του gti ειναι απιστευτη,θα μου πεις γουστα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Guest guarantee

Όντως οι ζάντες δεν είναι οι καλύτερες δυνατές για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

Αλλά μια καλή προσθήκη αργότερα (OZ,ALESSIO κλπ) θα δώσει άλλη αίσθηση..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά... γουστα ειναι αυτά...

Πάντως εμενα οι ζαντες που έχει το TSI Sportline μ'αρεσουν πάρα πολύ.

Όπως για παραδειγμα μου αρεσαν παρα πολύ του Sportline FSI , κ ακομα περισσότερο του GTI !!!

Αν έβρισκα καπου τις 17αρες του GTI ... θα τις χτυπούσα... ανελέητα... tongue.gif

Πάντως κ έτσι το Golfaki μου μ'αρέσει... love.gif

Αν κ κανει μπαμ απο τη βρωμιά... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest guarantee

Είναι πολύ καλό,Μάριε..Εμένα που είναι μαύρο,τι να πω για βρωμιά.Το πλένω σήμερα και λερώνει χθες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

A, ρε τι κανει ο ανθρωπος για να πουλησει τις ζαντες του..Αντε ρε παιδια εσεις με τις ασχημες...(κατα το γιατρο) ζαντες με τα tsi, αγοραστε τις ζαντες του απο το gt...εχει σκασει το παιδι... tongue.gif

Αστο βρε, δεν επιασε...Σαν το ακυρο, δεν εχει...next time, ελπιζω να κανεις ενα πιο πετυχημενο σχολιο...

Don't worry...Next time θα πετυχει...Keep trying :D

Cheers mate music.gifmusic.gifmusic.gifmusic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως οι ζάντες δεν είναι οι καλύτερες δυνατές για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

Αλλά μια καλή προσθήκη αργότερα (OZ,ALESSIO κλπ) θα δώσει άλλη αίσθηση..

3eca65f48e1aa2eff91fbf5c83703937wk9.th.jpg

Καμμιά σαν αυτές... ας πούμε??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι για να το περνω και γω μετα της γιορτες θα ηθελα να μου πητε αν τα κουμπια του cdplayer ειναι ασημενια αν ναι μπορουμε να τα παραγκηλουμε σε μαυρο.Ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι για να το περνω και γω μετα της γιορτες θα ηθελα να μου πητε αν τα κουμπια του cdplayer ειναι ασημενια αν ναι μπορουμε να τα παραγκηλουμε σε μαυρο.Ευχαρηστω
Είναι ασημένια πλέον. Το παλιό r/cd 300 ήταν με μαύρα κουμπιά. Πάντως το καινούργιο ταιριάζει πολύ καλύτερα με τα φιλέτα στο ταμπλώ (sportline) :D
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου , σου προτείνω να παρεις το Sportline , αφου εχει παραπάνω κλιματισμό ( που περα απο το οτι λειτουργικα ειναι καλλυτερο απο το aircondition, είναι κ εμφανισιακα πιο ωραιο κ στην κονσολα με τα πανεμορφα χειριστηρια αλλα κ πανω απο την κονσολα με τον κεντρικο αεραγωγό ) , ζάντες , ημιμπάκετ καθισματα με ρυθμισεις κ για τη μεση ,καθισματα με ρυθμισεις κ για τον συνοδηγο, δερματινο τιμονι λεβιε κ χειροφρενο ,βαμμενους καθρεπτες κ ολα γενικα στο χρωμα του αμαξώματος , πιο χαμηλο 1,5 εκατοστο με πιο σφιχτη αναρτηση , κ προβολακια ομιχλης.Δεν θυμαμαι αν ξεχναω κατι.Με λιγα λογια τα λεφτα του τα αξιζει! Όποιο κ να επιλέξεις παντως , καλοτάξιδο!!! :D

Δεν εχω πιο κοντινη φωτογραφια τωρα , θα προσπαθησω να βγαλω καποια πιο κοντινη... Όταν το πλύνω όμως... tongue.gif

Παντως εμενα μ'αρεσουν παρα πολυ αυτες οι ζαντες.

[

Νομίζω έχει ακόμα και τα νικέλινα στο ταμπλό και τις πόρτες.

Μα και του gt τα ίδια χάλια είναι αλλά σε 17" tongue.gif . Γενικά το golf 5 δεν έχει ωραίες ζάντες από το εργοστάσιο...

Οι 17άρες Estoril αξίζουν τα +432ευρώ

post-4632-1160159801_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αστο βρε, δεν επιασε...Σαν το ακυρο, δεν εχει...next time, ελπιζω να κανεις ενα πιο πετυχημενο σχολιο...

Don't worry...Next time θα πετυχει...Keep trying :D

Cheers mate music.gifmusic.gifmusic.gifmusic.gif

Ψαξε ψαξε θα πουλησεις και τα υπολοιπα ατι μουλικο!!!!! :( Αλλωστε για σενα το gt me to tsi ειναι η μερα με τη νυχτα επειδη πηρες gt...Aσε..το μαθαμε το παραμυθι.. tongue.gif Για τους κατοχους tsi που θελουν να βαλουν ζαντουλα για ριξτε μια ματια εδω κατω!!

post-2117-1160167780_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μια σωστα σχεδιασμενη ζαντα ναι...
Ναι,ε;; Κοίτα τι μαθαίνει κανείς από μια μ@λ@κ!@ που αποφασίζει να πετάξει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.