Jump to content
Marios81

Το πήρα το Tsi !

Recommended Posts

Το 5-30 Long life οπως λεει και το manual.

Στο manual που το λεει αυτο??

Το μονο που αναφερει ειναι το εξης:

Αυτοκινητα με Long Life service - Ελαφρυ συνθετικο λαδι πολλαπλης διαβαθμισης - VW 504.00 VW 503.01

Το 5-30 που το ειδες εσυ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Στο manual που το λεει αυτο??

Το μονο που αναφερει ειναι το εξης:

Αυτοκινητα με Long Life service - Ελαφρυ συνθετικο λαδι πολλαπλης διαβαθμισης - VW 504.00 VW 503.01

Το 5-30 που το ειδες εσυ?? :huh:

Σωστα τα λες. To long life to λεει το manual. To 5-30 ειναι απο τον Μπουρμα που ρωτησα τι λαδι πρεπει να βλαω αν χρειαστει να συμπληρωσω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Χθες παρελαβα κι εγω το GOLF TSI 5d Trendline!!Ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος,το αυτοκινητο ειναι απιστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Χθες παρελαβα κι εγω το GOLF TSI 5d Trendline!!Ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος,το αυτοκινητο ειναι απιστευτο!

Καλορίζικο φίλε και καλές βόλτες! Όπως τα λες, το αμάξι δε παίζεται tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Χθες παρελαβα κι εγω το GOLF TSI 5d Trendline!!Ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος,το αυτοκινητο ειναι απιστευτο!

Καλοριζικο και καλοταξιδο φιλε. Manual or DSG το πηρες? Εβαλες τιποτα extra? Ποσο σου πηγε?

Link to comment
Share on other sites

Μου βγηκε περιπου 21000¤ . Είναι 3πορτο. Θα βαλω μαλλον αυριο φωτο γιατι εχω κ αργη συνδεση εδω.

Εκανα κ επεκταση εγγυησης με 310¤ κ τωρα εχω 4 χρονια.

Το ραδιοcd μου φαινεται λιγο μουφα , αλλα δεν πειραζει...

Μου ειπαν στην καρεντα να τους παω ενα καινουργιο mp3 ότι θελω , να μου το βαλουν αυτοι , κ να μην το βαλω αλλου , για να ισχυει η εγγυηση. Για συναγερμο μου ειπαν να βαλω παλι στην καρεντα , αυτους που εχουν , παλι για τον ιδιο λογο.

Δυστυχως φευγω Τεταρτη για Ιταλια με το αμαξι κ δεν θα μπορεσω να ειμαι σε καποιο meeting για τα αυτοκολλητα...

Αυτα προς το παρον...

egw to phra telikh timh 21.380 3thyro alla me to r/cd 500 me mp3 xartografhsh TIM k 10 hxeia!

Link to comment
Share on other sites

Το έκλεισε και ο πατέρας μου, και θα το χαίρομαι κ εγώ εννοείται!!! B) TSI sportline σε μπλε ανθρακί. Έχει κανένας φωτο με τις γκρι ταπετσαρίες και το δίχρωμο ταμπλώ;

re paidia pws sas aresei to mple?:S einai poly asxhmo:S krima tetoio ama3i se xalia xrwma:S egw to phra se antraki.

Link to comment
Share on other sites

re paidia pws sas aresei to mple?:S einai poly asxhmo:S krima tetoio ama3i se xalia xrwma:S egw to phra se antraki.

Ρε φιλε γουστα ειναι αυτα. Αλλα να γραφεις οτι ειναι χαλια το χρωμα στο παιδι που το πηρε δεν ειναι και πολυ ευγενικο ξερεις :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε γουστα ειναι αυτα. Αλλα να γραφεις οτι ειναι χαλια το χρωμα στο παιδι που το πηρε δεν ειναι και πολυ ευγενικο ξερεις :rolleyes:

+10000000 στο κατω κατω της γραφης τα χρωματα ειναι υποκειμενικα και ουχι αντικειμενικα στον τροπο που τα βλεπει και τα νιωθει καποιος......

τελικα θα μου απαντησει και μενα καποιος...... ο υπολογιστης ταξιδιου plus τι διαφορα εχει με τον απλο περαν της μεγαλυτερης οθονης και την ενδειξη ποιας πορτα ειναι ανοιχτη.....

Link to comment
Share on other sites

Στο manual που το λεει αυτο??

Το μονο που αναφερει ειναι το εξης:

Αυτοκινητα με Long Life service - Ελαφρυ συνθετικο λαδι πολλαπλης διαβαθμισης - VW 504.00 VW 503.01

Το 5-30 που το ειδες εσυ?? ;)

504.00 έχουν πάρει εγκριση μόνο 5-30 (σίγουρα) => έστω κι από σπόντα :rolleyes: είναι σωστός

503.01 έχουν πάρει εγκριση μόνο 0-40 (δεν έχω υπόψιν μου κάποιο λάδι με αυτή την προδιαγραφή σε άλλο ιξώδες)

Edited by Menios
Link to comment
Share on other sites

+10000000 στο κατω κατω της γραφης τα χρωματα ειναι υποκειμενικα και ουχι αντικειμενικα στον τροπο που τα βλεπει και τα νιωθει καποιος......

τελικα θα μου απαντησει και μενα καποιος...... ο υπολογιστης ταξιδιου plus τι διαφορα εχει με τον απλο περαν της μεγαλυτερης οθονης και την ενδειξη ποιας πορτα ειναι ανοιχτη.....

Τις διαφορες δε τις ξερω. γιατι δεν εχω δει την απλη οθονη. Θα σου πω τι εχει. Αναλυτικο trip computer. Αλλαγη γλωσσας απο το menu και οχι στην αντιπροσωπεια. Σου δειχνει το σταθμο που παιζει και volume, οπως και το track number αν ακους cd or mp3. Αυτα θυμαμαι τωρα tongue.gif Αν σκεφτω κατι αλλο θα γραψω :rolleyes: . A. Αν εχεις DSG σου δειχνει στο κατω μερος τη ταχυτητα που εχεις και το Mode

Link to comment
Share on other sites

504.00 έχουν πάρει εγκριση μόνο 5-30 (σίγουρα) => έστω κι από σπόντα :rolleyes: είναι σωστός

503.01 έχουν πάρει εγκριση μόνο 0-40 (δεν έχω υπόψιν μου κάποιο λάδι με αυτή την προδιαγραφή σε άλλο ιξώδες)

Hmmm.. Δεν ηταν απο σποντα. Αν διαβαζες πιο κατω εξηγω γιατι το εγραψα ;)

Link to comment
Share on other sites

Τις διαφορες δε τις ξερω. γιατι δεν εχω δει την απλη οθονη. Θα σου πω τι εχει. Αναλυτικο trip computer. Αλλαγη γλωσσας απο το menu και οχι στην αντιπροσωπεια. Σου δειχνει το σταθμο που παιζει και volume, οπως και το track number αν ακους cd or mp3. Αυτα θυμαμαι τωρα tongue.gif Αν σκεφτω κατι αλλο θα γραψω :rolleyes: . A. Αν εχεις DSG σου δειχνει στο κατω μερος τη ταχυτητα που εχεις και το Mode

ευχαριστω πολυ τελικα δεν εχει και πολλες διαφορες απο το απλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Χθες παρελαβα κι εγω το GOLF TSI 5d Trendline!!Ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος,το αυτοκινητο ειναι απιστευτο!

καλοταξιδο φιλε μου, ετοιμασου να νοιωσεις κατι διαφορετικο!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ τελικα δεν εχει και πολλες διαφορες απο το απλο!!!!

Βγαινει και μια τεραστια αντλια βενζινης που λεει Refuel!!!!. tongue.gif Σπαστικο. Και κατι αλλο, δειχνει την ωρα, θερμοκρασια, σχεση και mode ταχυτητας με καταναλωση κλπ. Δε ξερω αν η απλη οθονη τα εχει αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει και μια τεραστια αντλια βενζινης που λεει Refuel!!!!. tongue.gif Σπαστικο. Και κατι αλλο, δειχνει την ωρα, θερμοκρασια, σχεση και mode ταχυτητας με καταναλωση κλπ. Δε ξερω αν η απλη οθονη τα εχει αυτα.

αρα στην ουσια εχουμε να κανουμε με ενα gadget και τιποτα παραπανω γιατι οι περισσοτερες λειτουργιες τις κανει και ο απλος υπολογιστης.....

Παντως εχω ακομα 3 μηνες γεματους μεχρι να ερθει το καταλευκο Jetta TSI αντε να δουμε στην αρχη μου ειπανε 3 μηνες μετα το κανανε 5 μηνες....... τους πηρα τηλ. και τους ειπα ΑΚΥΡΟΝ και που λετε παιδια μεσα σε 20 λεπτα μου απαντησανε θα ερθει σε 4 μηνες καλα ενταξει..... μηπως ειναι απιστευτοι??? λεφτα θα δωσω ρε παιδια!!!!!!! δε θελω να σκοτωσω ανθρωπο

Link to comment
Share on other sites

αρα στην ουσια εχουμε να κανουμε με ενα gadget και τιποτα παραπανω γιατι οι περισσοτερες λειτουργιες τις κανει και ο απλος υπολογιστης.....

Παντως εχω ακομα 3 μηνες γεματους μεχρι να ερθει το καταλευκο Jetta TSI αντε να δουμε στην αρχη μου ειπανε 3 μηνες μετα το κανανε 5 μηνες....... τους πηρα τηλ. και τους ειπα ΑΚΥΡΟΝ και που λετε παιδια μεσα σε 20 λεπτα μου απαντησανε θα ερθει σε 4 μηνες καλα ενταξει..... μηπως ειναι απιστευτοι??? λεφτα θα δωσω ρε παιδια!!!!!!! δε θελω να σκοτωσω ανθρωπο

Τι μας λες ρε φιλε τωρα? Εδω το Touareg θελαμε να παρουμε και η Karenta δε το εχει σε καμμια εκθεση και μας λενε να το παραγγειλουμε χωρις να το δουμε μεσα και πηραμε το Cayenne. Νομιζεις οτι τους νοιαζει αν εσυ ακυρωσεις το Jetta?? Θα βρουν καποιον αλλο που θα το παρει.

Edited by eliasj
Link to comment
Share on other sites

Τι μας λες ρε φιλε τωρα? Εδω το Touareg θελαμε να παρουμε και η Karenta δε το εχει σε καμμια εκθεση και μας λενε να το παραγγειλουμε χωρις να το δουμε μεσα και πηραμε το Cayenne. Νομιζεις οτι τους νοιαζει αν εσυ ακυρωσεις το Jetta?? Θα βρουν καποιον αλλο που θα το παρει.

εχεις δικιο φιλε, μου κανει εντυπωση οτι σε ενα αυτικητο αξιας πολλων χιλιαδων ¤ οπως το δικο σου δεν εκαναν τεμεναδες???? τεσπα....... μαλλον εχουν παρει τον αμανε πανω..... τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλορίζικα, περιμένουμε εντυπώσεις.

+1

Ειχαμε μαζικες αφιξεις!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.