Jump to content
iron727

ΤΕΛΙΚΗ?

Recommended Posts

τι δουλεια τους την κανουν ναι. αλλα για πια δουλεια μιλας??? προς το παρον μεινε εκει στα 1...0 χλμ.με 5η σε κατηφορα.

Μένω εκεί,στα 192 km με 5η στις 5800+.Με μια μικρή λεπτομέρεια:σε επίπεδη ευθεία και όχι σε κατηφόρα...

Link to comment
Share on other sites

μονο που για να λεμε την αληθεια πρεπει να αφαιρεσεις το + και να πεις στις 5800 η στις 6000.(αν πιανει κοκκινο ειναι 6000 γιτι παλια κ εμενα εκει ηταν) και να πεις σε επιπεδη κ απολυτη ευθεια μεν, τουλαχιστον 20 χιλιομετρων δε...

Link to comment
Share on other sites

golf iv 1,4 2001 ντιζα φορας μονο βαρελακι bmc και εχω δει τελικη στα 200 με 2 ατομα και 16αρια ζαντολαστιχα. να δουμε μολις μπει ολο το πρωτο σταδιο τι θα δουμε. παντως μεχρι τα 190 φορτωνει τρελλα.

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

να ενα RS2 με 280.Βεβαια επειδη την εχω παρει απο βιντεακι,γι'αυτο δεν εχει καλη ποιοτητα.Στο εν λογω βιντεο ηταν ανηφορικη κλαδογεφυρα και μαλλον οι τυποι πρεπει να ηταν σε ενα ασημι RS2.το οποιο πηγαινε τοσο για καααμποση ωρα.....εχω και αλλα βιντεο σχετικα με αυτους..

enjoy..

post-2098-1132389424_thumb.jpg

Edited by VasP
Link to comment
Share on other sites

Βαράει 180 στάνταρ. Εχω δει 190 εντελώς στο ζόρι σε μια κατηφόρα. Αλλά ήταν εντελώς τσίτα. Για να πάω παραπάνω θα έπρεπε να είχα να κουμπώσω και 6ή !!!

Ολα αυτά απο 1.4 golf 4 με γερό ήχο, 4 άτομα , φούλ αποσκευές πορτ μπαγκαζ και πίσω καθίσματα, klima με μόνο χοάνη (που λένε οτι κόβει κιόλας !!!) και ένα τελικό. Βάρος 1305 κιλά απο μαμά + ήχο κάνα 100άρι + όλα τα άλλα !

Link to comment
Share on other sites

Εθνική φορτωμένος σε κατηφορικό δρόμο, με ευνοϊκό άνεμο tongue.gif έπιασε 220+ (221,222 περίπου)σύμφωνα με το κοντέρ πάντα. Του @##η τα 200 τα έχει. Τρελός ήχος του κινητήρα αν και πρέπει να πώ ότι μετά τα 180 μου έβγαλε λίγο την πίστη για να τα πιάσει.

Link to comment
Share on other sites

....Βάρος 1305 κιλά απο μαμά...

Α δηλαδη εγω που εχω το 5αρι, εχω 1400...? :whistling:

Μπερδευτηκες φιλε, πολυ λιγοτερο βαρος εχει το αυτοκινητο σου :whistling:

Link to comment
Share on other sites

εχω ξαναγραψει στο ιδιο θεμα.εχω ενα golf V 1.6 μαμα.τα μονα που εχω βαλει ειναι sprint booster στο γκαζι και ενα φιλτρο τησ Κ&Ν,στο μαμα φιλτροκουτι.εχω 42000χλμ.εχω δει με το ηλεκτρονικο κοντερ,(αυτο που αποθηκευει την ταχυτητα και οταν την περασεις αρχιζει κ σφυραει)229 με λαστιχ205/55/16 και εδω και 3 μηνες αλλαξα λαστιχα(λογω φθορας)και εχω δει 231 με λαστιχα 205/50/16.σε δρομο που ολοι ξερουμε,εξω απο τα σειριος προς χαλκιδα.(αν θελετε ανεβαζω και φωτο γιατι ειναι ακομα αποθηκευμενα στον υπολογιστη του αυτοκινητου)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Η Δεύτερη ένδειξη σαφώς και είναι λάθος αφού μίκρυνες τη συνολική διάμετρο του τροχού άρα δείχνει και παραπάνω από το πραγματικό. Αν θες να δεις μεγαλύτερες εικονικές τελικές μπορείς να βάλεις ακόμα χαμηλότερο προφίλ!

Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτα δικιο.απλα το εθεσα σαν θεμα συζητησης.ο λογος που εβαλα χαμηλοτερο προφιλ,δεν ειναι ουτε οι τελικες,ουτε η επιταχυνση,απλα εγω ηθελα να ειναι πιο χαμηλο το προφιλ.αλλα με τα μαμα λαστιχα(205/55/16) να δειξει 229,εδω τι εχεις να πεις?

τα 2 χλμ.σε πειραξαν?

Υ.Γ.κ συ αν θες να μας βλεπεις κα να μας ακους να μην μας(με) κατακρινεις ετσι. φιλικα!

Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτα δικιο.απλα το εθεσα σαν θεμα συζητησης.ο λογος που εβαλα χαμηλοτερο προφιλ,δεν ειναι ουτε οι τελικες,ουτε η επιταχυνση,απλα εγω ηθελα να ειναι πιο χαμηλο το προφιλ.αλλα με τα μαμα λαστιχα(205/55/16) να δειξει 229,εδω τι εχεις να πεις?

τα 2 χλμ.σε πειραξαν?

Υ.Γ.κ συ αν θες να μας βλεπεις κα να μας ακους να μην μας(με) κατακρινεις ετσι. φιλικα!

βασικα με 6η ολα αυτα ετσι?μιας και ο κοφτης της 5ης παει καπου 215 μαμα παντα..

ο δρομος που λες εχει κλιση?η ειναι ισιαδι..?εσπασες ολη την 5η και μετα εβαλες 6η και αργα αργα ηρθαν τα 230..?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω δεν το εχω σπασει ποτε και μια φορα δυσκολα ομως πολυ δυσκολα ηρθαν το215 αλλα μια φορα και σε κατηφορα!Τωρα τα 230 δεν ξερω... Τι να πω!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι εδώ όλα καλά,

Παρελαύνουν Πολάκια, Γκολφάκια ακόμα και Πασατέμποι!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΓΚΟΛΦΑΙΟΙ ΟΙ GTi???

¶ντε να δούμε κανα 270 στο κοντέρ να την ακούσουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.