Jump to content

Recommended Posts

Επισης στο tapatalk μου εμφανιζει συνεχως πμ τα οποια ενω τα εχω διαβασει φαινονται αδιαβαστα. Και κοκκινη κουκιδα.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Κανε ενημεροση το ταπα!καιγω το ιδιο θεμα ειχα.απλα με τιν τελευτεα ενημεροση δεν μου ερχονται ιδοπιησεις!σινεχος προβληματα βγαζει.δεν φταει το club για αυτο να ξερεις!η δοκιμασε να σβισεις το ταπα και να το κατεβασεις παλι!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τεστ δοκιμή

Testing

Link to comment
Share on other sites

Testing the forum after our server move. Let's see if all goes well.

 

Θα πρέπει να μπορώ να το δω κανονικά αυτό και χωρίς errors. Αν όλα πάνε καλά θα δω και άλλη γραμματοσειρά και άλλα χρώματα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  1. upgrade complete
  2. I can type in multi-font
  • I can use colours and sizes and bullets
  • write bold italic και ελληνικά υπογεγραμμένα.
Quote

να κάνω quotes

:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

[17:54:51] Koumparos: Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε σας, αλλά όταν πηγαίνω στις αγγελίες, ενώ τις εμφανίζει ποιες υπάρχουν, όταν επιλέγω να δω κάποια μου εμφανίζει μόνο αυτό το μύνημα - [[Template classifieds/front/view/view is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Koumparos said:
[17:54:51] Koumparos: Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε σας, αλλά όταν πηγαίνω στις αγγελίες, ενώ τις εμφανίζει ποιες υπάρχουν, όταν επιλέγω να δω κάποια μου εμφανίζει μόνο αυτό το μύνημα - [[Template classifieds/front/view/view is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 

Fixed! :-) 

 

Link to comment
Share on other sites

ο κουμπαρος δεν παίρνει πμ ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας παιδια.

 

μια ερώτηση σχετικά με το forum , από τότε που εγινε η όλη διαδικασια με την επαναφορά του forum, έχει πάρα μα πάρα πολλες διαφημίσεις στης επιφάνειες  του forum (να το πω ετσι) 

αυτο γιατι γίνετε??? παλιότερα δεν ειχε διαφημίσεις?? 

 

το ιδιο ισχύ και από το τηλέφωνο 

 

τι μπορει να γίνει ώστε να μην βγάζει διαφημίσεις         

Link to comment
Share on other sites

On 27/10/2019 at 6:06 ΜΜ, OMINUS said:

καλησπέρα σας παιδια.

 

μια ερώτηση σχετικά με το forum , από τότε που εγινε η όλη διαδικασια με την επαναφορά του forum, έχει πάρα μα πάρα πολλες διαφημίσεις στης επιφάνειες  του forum (να το πω ετσι) 

αυτο γιατι γίνετε??? παλιότερα δεν ειχε διαφημίσεις?? 

 

το ιδιο ισχύ και από το τηλέφωνο 

 

τι μπορει να γίνει ώστε να μην βγάζει διαφημίσεις         

έχουμε καμια ενημέρωση??

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 2:50 PM, OMINUS said:

έχουμε καμια ενημέρωση??

@OMINUS καλησπέρα!

 

Απλά καθώς και τα έξοδα του server ανέβηκαν λόγω του καινούριου μηχανήματος (αυξήθηκαν κατά 500 euros το χρόνο) που τα βάζω από την τσέπη μου, έβαλα Google advertisements στο header του forum ώστε να βγαίνουν κάποια από τα έξοδα. 

Θα κοιτάξω μπας και τις αφαιρέσω για συγκεκριμένα groups ή μήπως τις μειώσω γενικά μόλις αρχίσω να "break even" στα έξοδα. :) 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , doggy said:

@OMINUS καλησπέρα!

 

Απλά καθώς και τα έξοδα του server ανέβηκαν λόγω του καινούριου μηχανήματος (αυξήθηκαν κατά 500 euros το χρόνο) που τα βάζω από την τσέπη μου, έβαλα Google advertisements στο header του forum ώστε να βγαίνουν κάποια από τα έξοδα. 

Θα κοιτάξω μπας και τις αφαιρέσω για συγκεκριμένα groups ή μήπως τις μειώσω γενικά μόλις αρχίσω να "break even" στα έξοδα. :) 

Ααααα μάλιστα. 

 

Ξέρεις τι γίνεται κάποιες από αυτές πετάγονται ακριβώς μέσα στην επιφάνεια τον menu από τα θέματα και πιάνουν όλη την επιφάνεια χωρίς να μπορείς δεις τα θέματα από το μοντέλο οχήματος που σε ενδιαφέρει. 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2019 at 9:50 PM, OMINUS said:

Ααααα μάλιστα. 

 

Ξέρεις τι γίνεται κάποιες από αυτές πετάγονται ακριβώς μέσα στην επιφάνεια τον menu από τα θέματα και πιάνουν όλη την επιφάνεια χωρίς να μπορείς δεις τα θέματα από το μοντέλο οχήματος που σε ενδιαφέρει. 

Θα του ρίξω μια ματιά εντός του ΣΚ μιας και επιτέλους θα είμαι πίσω στο σπίτι. :) 

Link to comment
Share on other sites

@KOSTAS MK5

 

Test

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, doggy said:

@KOSTAS MK5

 

Test

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

The above is wrong, the correct one should had been @KOSTAS MK5

 

Both Kostas & Kostas MK5 sorry for the spam!

Έχω ανοιχτό trouble ticket με την ομάδα του Tapatalk για να φτιάξουν τα "@" referrences.

Link to comment
Share on other sites

Τέστ

Δοκιμή

Testing

This is a test after the upgrade

 

ΑΒΓΔΕΖΗΘΙΚΛΜΝΞΟΠΡΣΤΥΦΧΨΩ

αβγδεζηθικλμνξοπρστυφχψω

Link to comment
Share on other sites

@OMINUS επεξεργασία στα μηνύματα; Χμμμ, βλέπω πως είναι στις 3 τελίτσες επάνω δεξιά από κάθε μήνυμα:

 

image.png


Κάτι άλλο σίγουρο είναι πως το bbcode πλέον δεν υποστηρίζεται.  Οπότε ίσως κάποια παλιά μηνύματα με emojis θα δείχνουν ένα κείμενο σαν κώδικα. :)

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν , doggy said:

@OMINUS επεξεργασία στα μηνύματα; Χμμμ, βλέπω πως είναι στις 3 τελίτσες επάνω δεξιά από κάθε μήνυμα:

 

image.png


Κάτι άλλο σίγουρο είναι πως το bbcode πλέον δεν υποστηρίζεται.  Οπότε ίσως κάποια παλιά μηνύματα με emojis θα δείχνουν ένα κείμενο σαν κώδικα. :)

 

οκ ναι το βρήκα και εγώ μόλις τώρα.

 

προφανώς έχει αλλάξει το σημείο που ήταν πριν η επιλογή επεξεργασία.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, OMINUS said:

 

οκ ναι το βρήκα και εγώ μόλις τώρα.

 

προφανώς έχει αλλάξει το σημείο που ήταν πριν η επιλογή επεξεργασία.

 

άλλαξε το theme όντως. Ο Kouliss κοιτάζει να τα ενημερώσει και αυτά και μετά θα δω αν μπορούμε να επαναφέρουμε τα παλιά κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

32 λεπτά πριν , doggy said:

άλλαξε το theme όντως. Ο Kouliss κοιτάζει να τα ενημερώσει και αυτά και μετά θα δω αν μπορούμε να επαναφέρουμε τα παλιά κουμπιά.

επί της ευκαιρίας μια μικρή παρατήρηση.

 

ρίξτε και μια ματιά στο theme του VW club, (Στο logo)γράφει 2004-2018.

Link to comment
Share on other sites

@kouliss check above please. :-) 

Ας αλλάξουμε το 2004 - 2018 σε "Since 2004" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.